free web hit counter Skocz do zawartości
MEDMIX

Konsultacje MD MEDMIX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Informuję, że konsultacje w Warszawie odbędą się w dniu 13 października.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie- 603-777-679

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich posty powinno się kasować. Dopóki nie wstawią zdjęć.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ich posty powinno się kasować. Dopóki nie wstawią zdjęć.

 

Wiem że ty to byś chciał cenzurować wszystko... ale niby czemu ograniczać kontakt?

Relację z tej kliniki są ogólnie dostępne na forum. Nie widzę potrzeby utrudniania komunikacji potencjalnym klientom Medmixu( O ile tacy istnieją ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje.

Oby nikt sie na nich nie nadział


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ; )

 

Serio jest u nich aż tak źle? Jestem po wstępnej wymianie meilowej z nimi i wydają się całkiem profesjonalnie podchodzić do tematu.

Miał ktokolwiek styczność z tą kliniką?

Może faktyczne mając możliwość wydania 10k poszukać czegoś za granica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W md mix zrobia Ci max 1500 graftow, miomo iz w rzeczywistosci moglbys potrzebowac ponad 3000 gr czy takiego efektu oczekujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z nimi ustalilismy, ze zrobia 2000 graftów.

Ale faktycznie skoro tak dużo jest negatywnych opinii to poszukam jakiejś innej alternatywnej możliwośći.

Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, polecamy za granicę.

Poza tym jest wątek ze wszystkimi relacjami z zabiegów z tego forum - sam oceń efekty.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po konsultacji z nimi ustalilismy, ze zrobia 2000 graftów.

Ale faktycznie skoro tak dużo jest negatywnych opinii to poszukam jakiejś innej alternatywnej możliwośći.

Co polecacie ?

 

Sęk w tym, że nie ma żadnej negatywnej opinii.

Obecnie stosunek potwierdzonych pozytywnych w stosunku do potwierdzonych negatywnych opinii pacjentów o MEDMIXie na tym forum jest niski i wynosi 2:0.

Dwa to mało, fakt, jednak zero to zero. Cała reszta to póki co same szkalujące nie poparte żadnym dowodem wpisy. Domysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak chyba MD Medmix jest liderem w Polsce jeżeli chodzi o przeszczepy natomiast brak jest na ich stronie jakichkolwiek rezultatów co raczej nie świadczy, ze są super. Często proponowana przez nich ilość graftów jest 1,5-2 razy mniejsza niż rzeczywiście potrzebna, wyślijcie zapytanie do jakiejś zagranicznej kliniki napiszą wam, że potrzeba 3-3,5k graftów a w medmixie zaproponują 1,5-2k na taki sam obszar co świadczy, że albo nie potrafią sadzić gęściej, albo robią złudne nadzieje pacjentowi, a taki pacjent musi później latać na dogęszczanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniając po zdjęciach, można dojść do wniosku, że efekty mają lepsze niż te, którymi chwali się HDC czy BHR (i to przy użyciu dwukrotnie mniejszej ilości graftów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oceniając po zdjęciach, można dojść do wniosku, że efekty mają lepsze niż te, którymi chwali się HDC czy BHR (i to przy użyciu dwukrotnie mniejszej ilości graftów)

 

 

przeciez te efekty sa slabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przy użyciu tej ilości graftów, są znośne - szczególnie biorąc pod uwage cenę. Zastanawiam się bardziej nad tym jak wygląda po ich zabiegach obszar dawczy. Dla mnie jest to jedna z istotniejszych spraw (tak samo jak procent odrastających włosów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zajebiście 4 zdjęcia tylko skoro w medmixie norwood VI robią 2,5k graftami z super efektami, to dlaczego inne kliniki tego nie robią ? widocznie to my jesteśmy liderem w tej branży. Człowiek na głowie ma 100 tyś włosów czyli pewnie ok 40-50 tys graftów, a oni pół łba robią 2,5k to poprostu geniusze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no zajebiście 4 zdjęcia tylko skoro w medmixie norwood VI robią 2,5k graftami z super efektami, to dlaczego inne kliniki tego nie robią ? widocznie to my jesteśmy liderem w tej branży. Człowiek na głowie ma 100 tyś włosów czyli pewnie ok 40-50 tys graftów, a oni pół łba robią 2,5k to poprostu geniusze!

Zazdrościsz i plujesz jadem, bo nie potrzebnie po jakichś Turcjach latałes!

"Obce chwalicie, swojego nie znacie."

....

...

..koniec sarkazmu


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowiek na głowie ma 100 tyś włosów czyli pewnie ok 40-50 tys graftów, a oni pół łba robią 2,5k to poprostu geniusze!

W takim razie przy NW6 i 5,000 graftów również nie ma co liczyć na super efekt. Czasami lepiej zapuścić brodę, ściąć się na krótko i można wyglądać zdecydowanie atrakcyjnie. Efekty MD MEDMIX przy osobach mających NW2, 3 a nawet przy 5, wyglądają IMHO akceptowalnie. Jeżeli przy tym obszar dawczy nie jest naruszony, to myślę, że niektóre osoby mogą znaleźć w tej klinice satysfakcjonujące rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wyslalem zdjecia do Serkana i Medmix, ten pierwszy zaproponowal 3200 gr, ten drugi 1500 gr, wedlug mnie 1500 gr nie jest satysfakcjonujacym rozwiazaniem, chodzi o zakola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyslalem zdjecia do Serkana i Medmix, ten pierwszy zaproponowal 3200 gr, ten drugi 1500 gr, wedlug mnie 1500 gr nie jest satysfakcjonujacym rozwiazaniem, chodzi o zakola

3200 graftów na zakola? Ciekawe ile ich zostanie na uzupełnienie ubytków, które pojawią się za kilka/kilkanaście lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyslalem zdjecia do Serkana i Medmix, ten pierwszy zaproponowal 3200 gr, ten drugi 1500 gr, wedlug mnie 1500 gr nie jest satysfakcjonujacym rozwiazaniem, chodzi o zakola

 

Tak się trochę zainteresowałem tym skoro Serkan sam zaproponował 3200 gr na zakola. I mam prośbę, czy mógłbyś pokazać zdjęcie swoje z tymi zakolami, które wysyłałeś do klinik. Gębę możesz ocenzurować tylko tak aby żeby było widoczne czoło do krawędzi brwi. A jeśli nie chcesz wstawiać na forum to byłbym wdzięczny za wysłanie mi tej foty na pw. To dla mnie ważne bo ja o takiej ilości graftów myślę właśnie żeby dać na zakola, wiesz zresztą o tym. A na całym forum to jest może aby z 3 przypadki gdzie mniej więcej właśnie tyle graftów użyto na zakola, z czego 2 przypadki to kobiety wiec linię poprowadzili nieco inaczej i bardziej obniżyli niż zazwyczaj w pozostałych przypadkach. Także mało miarodajne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antonio po jednym zabiegu chocby nie wiadomo ile graftow i kto Ci przeszczepil nie uzykasz satysfakcjonujacej CIEBIE gęstosci przy obnizaniu linii - jest to praktycznie niemozliwe w 90% przypadkow, a znajac Twoj typ wlosow - nie znajdziesz sie w tych 10%. I mówię to w pelni swiadomie nawet jesli Ferriduni Cie bd operowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antonio po jednym zabiegu chocby nie wiadomo ile graftow i kto Ci przeszczepil nie uzykasz satysfakcjonujacej CIEBIE gęstosci przy obnizaniu linii - jest to praktycznie niemozliwe w 90% przypadkow, a znajac Twoj typ wlosow - nie znajdziesz sie w tych 10%. I mówię to w pelni swiadomie nawet jesli Ferriduni Cie bd operowal.

 

Dlatego też najprawdopodobniej zrobię redukcję czoła oprócz HT i połączenie obu metod dać powinno już mniej więcej to co bym chciał. Obejrzałem też różne zdjęcia po zabiegach redukcji czoła i rzeczywiści daje to spektakularny efekt, więc się chyba skuszę na to i *uj z blizną, bo ona będzie zamaskowana później przez wszczepiony rząd włosów w bliznę i poniżej tej blizny. Zaoszczędzi to też grafty w razie czego na przyszłość oraz ewidentnie szmal bo np. 2500 -3000 gr a 5000 gr u takiego Feriduni'ego gdzie jest cena 5€ za graft to wielka różnica.

Ale to dyskutujmy na mój temat już w moim wątku najlepiej, bo po *uj tu robić śmietnik.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

http://www50.zippyshare.com/v/1I2tChbe/file.html

 

 

 

to zdjecie wysylalem do wyzej wymienionych klinik, kontury lini sa po stripie z zabiegu 700 gr w kolasa w 2008 r

 

 

3200 graftów na zakola? Ciekawe ile ich zostanie na uzupełnienie ubytków, które pojawią się za kilka/kilkanaście lat?

 

 

jesli chodzi o moj donor, to nie jest z nim az tak zle starczy go napewno na 2 zabiegi fue, pluem w mojej sytuacji jest to ze mam rece i nogi owlosione jak malpa, grube geste 3 cm wlosy takiej samej barwy jak na glowie, z rak i nog moglbym sobie przeszczepic cala glowe nawet przy nw 7 dlatego o donor na glowie sie nie martwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...