free web hit counter Skocz do zawartości
lukas23

Seboradin Men

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem problem z włosami - były cieńkie i wypadały.

Przyjaciel polecił mi szampon Seboradin Men. Już po kilku myciach włosy odzyskały dawny blask.

Szampon Seboradin Men pomógł mi i mojej rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nawet na calkowicie lysych zakolach pojawi sie mieszek. DX2 works in mysterious ways


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba stosować ten szampon ? Słyszałem, że po dwóch tygodniach zahamowuje wypadanie, a po trzech zaczynają się pojawiać nowe włoski ?

 

-- 08 paź 2016, 14:06 --

 

chciałem jeszcze włączyć Jantar i kozieradke jako element kuracji, tylko mam pewne obawy co do samego efektu. Zawsze nosiłem krótkie włosy, a niechciałbym doprowadzić do sytuacji w ,której porost włosów będzie zbyt intensywny. Nie chce, aby moja czupryna stała się zbyt gęsta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile trzeba stosować ten szampon ? Słyszałem, że po dwóch tygodniach zahamowuje wypadanie, a po trzech zaczynają się pojawiać nowe włoski ?

 

-- 08 paź 2016, 14:06 --

 

chciałem jeszcze włączyć Jantar i kozieradke jako element kuracji, tylko mam pewne obawy co do samego efektu. Zawsze nosiłem krótkie włosy, a niechciałbym doprowadzić do sytuacji w ,której porost włosów będzie zbyt intensywny. Nie chce, aby moja czupryna stała się zbyt gęsta.

 

Wlasnie w tym jest problem wszyscy jestesmy tutaj, zeby odzyskac wlosy i kontrolowac ich gestosc. Po tej kuracji co zamierzasz stosowac to bym tak 2-3x na tydzien max bral te rzeczy inaczej bedzie busz za duzy i nie utrzymasz tego.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przy tej kuracji jest ryzyko zbyt gęstej sierści - to są te sławne efekty uboczne, o ktorych się tutaj wkoło mówi - nic za darmo.

Jeśli przesadzisz i osiągniesz nieakceptowalna gęstość zawsze możesz wskoczyć na cykl testosteronowy, żeby nieco przerzedzić czuprynę i wrócić do normalnego wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , większa gęstość włosów jest gorsza niż łysina

 

Po *uju fest, nic na świecie nie jest gorszego od łysiny, nawet śmierć, ból flaków, wybuch bomby jądrowej czy silna sraka podczas bycia w tłumie.

 

Dobra informuje że to taki żarcik, bo zara znajdą się tacy co tu napiszą 500 stron, żeby mnie z*ebać, powymyślają milion tematów pretekstów żeby mi udowodnić że jest inaczej, a także wymyślą stek 358745000 bzdur żeby mi tylko dosrać. Choć prywatnie mogę się do tego tak odnosić tzn. w podobny sposób tylko z wykluczeniem wybuchu bomby jądrowej i słów ''nic na świecie'' i *uj komu co do tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po *uju fest, nic na świecie nie jest gorszego od łysiny, nawet śmierć, ból flaków, wybuch bomby jądrowej czy silna sraka podczas bycia w tłumie.

 

Dobra informuje że to taki żarcik, bo zara znajdą się tacy co tu napiszą 500 stron, żeby mnie z*ebać, powymyślają milion tematów pretekstów żeby mi udowodnić że jest inaczej, a także wymyślą stek 358745000 bzdur żeby mi tylko dosrać. Choć prywatnie mogę się do tego tak odnosić tzn. w podobny sposób tylko z wykluczeniem wybuchu bomby jądrowej i słów ''nic na świecie'' i *uj komu co do tego.

 

a właśnie sobie oglądam serial jerycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...