free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

CB-03-01 - Testy Laboratoryjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W zwiazku z tym , iz wiele osob zamowilo CB a tak naprawde nie mamy pewnosci co dostalismy to proponuje przebadanie srodka. Moim zdaniem za kazdym razem kiedy zamawiamy te 30+ gram lepiej zlozyc sie na badanie i miec swiadomosc co stosujemy. Moje i nie tylko moje watpliwosci wiaza sie z tym iz srodek nie dziala tak jak powinen plus jego wyglad i zapach przypomina bardziej RU a na zagranicznych forach nawet wyszla propozycja ze moze to byc spironolakton. Oczywiscie CB moze miec rozne formy, ale powinny one bardziej przyblizac krystaliczna forme - tym razem jest to proszek bez grud i krysztalow.

Cena za przebadanie srodka +/- 500 zł.

Im wiecej osob bedzie chetnych to przebadac tym lepiej dla ogolu - wyjdzie taniej i kazdy bedzie mial pewnosc co ma.

 

P.S. Jezeli tego nie przebadamy nie podejmuje sie kolejnego grupowego zamowienia. Nie zamierzam ryzykowac utrata owlosienia plus sporego $$ nie wiedzac co stosuje i co wysyla. Nie zamierzam rowniez placic samemu 500 zl za to, gdyz jest to sprawa wazna dla kazdego obecnie i przyszlosciowo kto bedzie chcial ten srodek nabyc i go sprobowac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja się dołączam jak coś. Sprawdzić zawsze jest dobrze.

 

Moim zdaniem jest to na 100% antyandrogen (mam po nim chwilowy brain fog jak po flutamidzie), ale nie da się stwierdzić na 100% ani rodzaju ani jakości substancji "na oko".

 

Zdziwiłbym się gdyby Kane robił świadome wałki przy takich zamówieniach. Jedyne co ew moim zdaniem może być nie tak to jakość syntezy, bo np testował nowy lab itp.

 

Ale tak jak powiedziałem, nie sprawdzimy to będziemy gdybać.

 

Ps. Po proszku to raczej trudno, bo wiele substancji wygląda podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy mnie niepoki wzgledem jego CB w ostatnim roku. Pewnie to, ze szuka tanszych rozwiazan i nowych lab tez musi miec na to wplyw. Dopoki nie przetostujemy to sie nie dowiemy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglosilo sie wlacznie ze mna tylko 3 osoby. Widocznie reszcie nie przeszkadza co stosuja. Doszlismy do wniosku z pozostalymi chetnymi, iz zrobimy badania , ale wyniki pozostana jedynie miedzy nami. Uwazamy, iz ten sposob bedzie najsprawiedliwszy wobec reszty stosujacych.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie. Ponieważ płacimy za badania, wyniki i jakiekolwiek wnioski i podjęte działania zachowujemy wyłącznie dla siebie.

 

Nie będziemy sponsorować własną kasą czegoś dla dobra ogółu, bo wszyscy jedziemy dokładnie na tym samym wózku.

 

Przecieramy szlaki na CB, które w odróżnieniu od RU, nie są jeszcze ustalone. Więc trzeba te badania zrobić.

 

Niestety nie mamy jeszcze stabilnych, pewnych dostaw w dobrej cenie i cały czas z tego samego źródła.

Ceny są wysokie, a źródła się zmieniają (Kane niekoniecznie ma z tych samych laboratoriów każdą partię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku iż badania pozostaną forma zamknięta jedynie dla tych co się składają na nie, jeżeli okaże się że jest coś nie halo z tym CB będę się upominal o gwarancję jedynie dla osób ,które brały udział w teście biorąc pod uwagę, że inni są zadowoleni z tego co mają bez testów . Przyjmuje ochotników do końca tyg później zamykam temat. Pozdro


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy temat dotyczy również CB zamawianego teraz ostatnio?

 

Nie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam,

 

Na kiedy planujecie nowe grupowe zamówienie ?

 

Muszę zdecydować się na jakiś bloker i jedyną dla mnie akceptowalną opcją jest właśnie CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Na kiedy planujecie nowe grupowe zamówienie ?

 

Muszę zdecydować się na jakiś bloker i jedyną dla mnie akceptowalną opcją jest właśnie CB.

 

Styczen/luty


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachecam do pisania calą nazwę środka - przynajmniej w tytule wątku. Teraz ja tu wchodzę, chce poszukać informacji na temat tego CB i jak myslicie co mi wyskoczy w wyszukiwarce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
zachecam do pisania calą nazwę środka - przynajmniej w tytule wątku.

 

Masz rację, poprawiłem tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...