free web hit counter Skocz do zawartości
adamdidol

Nie ma co ukrywać robi się lipa/24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą załogę.

 

Na początek powiem coś o sobie. Jestem Adam, mam 24 lata i jestem wkurwiony obecnym stanem włosów. Dobra tyle chyba wystarczy

Lecimy konkrety.

 

A więc (kurwa a tyle razy pani od polskiego mówiła, żeby nie zaczynać tak zdania, nigdy się nie nauczę ) pogorszenie się stanu włosów zacząłem obserwować niecałe 2 lata temu. Wiadomo, jak to bywa na początku. Kładziesz na to lachę. U mnie było tak samo. Po pewnym czasie trafiłem na forum p.Ambroziaka i tam dowiedziałem się o cudownych wręcz magicznych właściwościach palmy sabałowej. Tak, tak i jak pewnie się domyślacie, przez rok czy półtora wpierdalałem jakiś prostatan czy inne chuje muje. Wybaczcie, nie chce rozwalić kolejnej klawiatury także o efektach tej kuracji nie napisze nic i spuszczę kurtynę milczenia.

 

I tak moi drodzy przechodzimy do czasów bardziej nam teraźniejszych. Od marca przez 3 miechy brałem Proscar 1mg. Niestety po tym okresie przyszły ciche dni i się z finem wzajemnie na siebie fochneliśmy. No i nie ma co ukrywać no posypało się (szkoda że włosy a nie koks...) Od miesiąca próbuję ratować sprawę flutem wewn. Oczywiście flutamid miał być moją kochanką tylko na chwilę do czasu aż coś nie wymyśle (prawie jak w tej reklamie z McDonald "wpadłem na chwile zostałem na dłużej" xd) No i czas tak leci, koks dalej się nie sypie i jest lipa.

 

Dobra, ja wiem, że lubie sobie popierdolić głupoty dlatego macie wersję mniej chaotyczną od myślników (ot co!)

-pierwsze oznaki wypadania włosów/pogorszenia się stanu zauważyłem dwa lata temu.

-można powiedzieć, że przez ostatnie półtora roku nic sobie z tego nie robiłem

-stosowałem fina przez 3 miechy ale porzuciłem tą kurację

-od miesiąca stosuje flutamid wewn. (jakaś tabletka dziennie) zauważyłem, że mniej włosów zaczęło wypadać

-na dniach wracam do kuracji z finasterydem

-2xtyg myje głowę Nizoralem, w pozostałe dni korzystam z szamponu Babydream

-od jakiegoś czasu wpierdzielam se biotynę i cynk

- planuje dołączyć loxona 5% do kuracji

 

No i to chyba tyle. Czyli ogólnie moja kuracja na bieżący moment wyglądałaby następująco.

5mg fina dziennie, 2xdzień loxon 5% (myśle czy czasem do loxonu nie dodać flutamidu, by przestać brać go wewnętrznie) + 2xtyg Nizoral.

 

No i najważniejsze czyli zdjęcia. Sorry za jakość, wstawię potem lepsze, one mają tylko nakreślić moją sytuację.

 

Zdjęcie 1

 

Stan z nie wiem dwóch/trzech miesięcy temu, trochę dłuższe włosy i sobie na luzie mogłem je jakoś w miare jak cywilizowany człowiek ułożyć

 

c8befbc56abc203fmed.jpg

 

 

Zdjęcia 2,3,4

 

Obecny stan.

 

6174eebd3e70fe9amed.jpg

 

279e5335c90ea5f0med.jpg

 

b1beed9409634482med.jpg

 

Co o tym myślicie moi mili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ! szczerze to masz zajebisty stan.. dziwie się dlaczego z finem sie nie dogadałeś ? dzięki niemu i tylko niemu mozesz takie zajebisty stan zachować na lata i to dawką 1.25 a nie 5.. bo to roznicy nie robi


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego! Przysięgam te zdjęcia zakłamują rzeczywistość! W realu wygląda to wszystko 68486123861 razy gorzej niż na zdjęciu. Co do dawek fina, ja nie jestem zwolennikiem dzielenia tabsów, także nie czepiajcie się ale będę się truł dawką 5mg Coraz poważniej myśle nad minoxem, miałem go już wcześniej stosować ale nawet obudzony ze snu, pierwszą myślą jaką mi przychodzi do głowy jest "nie warto zaczynać z minoxem w początkowych stadiach łysienia" bodajże słowa kolegi zioma. No co tu mówić, stary człowiek a boi się początkowego linienia i tego, że minox może nie pomóc a jedynie pogorszyć sprawę. Chociaż wiadomo jak to jest, dla mnie mój stan to dramat i koniec świata, a wg was jest okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może sprobuj najpierw fina przez pierwsze 8 miesięcy a potem dopiero minoxa ? stan masz dobry.. wedlug zdjęć..moze fin tutaj bedzie potrzebny niz wcierki .

 

-- 14 paź 2016, 22:16 --

 

wiesz czym najlepiej dzielić fina ? zwykłą żyletką ;) prosto i bez problemu ja tak robie od ponad roku a włosy nadal mam


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakre to dopiero mozesz miec, chyba nie poznales prawdziwego oblicza lysienia jeszcze, a jak bedziesz dzialal pochopnie to mozesz je szybko poznac.

- pisalem nie raz, skoro masz nw 0.5-1 uwazaj na minox , bo moze bardzo szybko z przyjaciela zostac wrogiem i zaczniesz sobie zalowac tej decyzji.

- skoro nie dogadales sie z finem , zapewne chodzi o uboki i bierzesz zla ilosc mg, przy 1mg moze byc calkiem inaczej z ubokami a dzialac bedzie praktycznie tak samo. Jezeli nie chcesz dzielic zawsze mozesz zaczac kupowac fina z 1 mg, ale cena bedzie o wiele wieksza

- jezeli nawet po 1mg bedziesz wciaz sie klocil z finem to pomysl o ducie co 3-5 dni w tym przypadku spokojnie pownien zalatwic sprawe

-zostaja jeszcze zew blokery RU.CB wiec zawsze jakas opcja na przyszlosc lub obecnie

- reszte kuracji masz dobra, witaminy, szampon z keto( uwazaj na flutamid nawet jak nie masz ubokow po nim)

PoWoDzEnIa


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne posty.

Angel, nie tu nie chodzi o uboki, jak już napisałem zdecydowałem się na flutamid, uboki przy stosowaniu fluta pojawiły się od razu i są większe jak przy stosowaniu fina. Co do dawki fina, spoko pomyślę nad opcja 1mg. Do CB i Ru nie jestem w ogóle przekonany, także nie biorę ich póki co pod uwagę. Chcę trochę podziałać z w/w kuracja. Tylko nie wiem co z tym minoxem. Nie wiem czy jest sens z nim zaczynać skoro po przerwie dopiero teraz zdecydowałem się na bloker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minoxa nie tykaj. Przy twoim dobry stanie, może to być strzał w kolano. Trzymaj się tylko tego by to utrzymać, później zawsze możesz zrobić mały przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde skoro nie minox to co na linie i zakola? Koronę mam w bdb stanie, ale właśnie największą lipa jest właśnie z linią i zakolami. Trochę dygam, że jak zewn nic w te rejony nie dowale to będzie to bardzo szybko postępować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ja nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz zakola. Chciałbyś mieć prostą linie jak od linijki? To nawet nie wygląda zbyt męsko. Jak dla mnie stan masz zajebisty i na samym blokerze mógłbyś spokojnie coś takiego utrzymać przez lata. No chyba, że nagle dostałbyś jakiegoś ultra agresywnego łysienia, to wtedy byś mógł coś tam dodawać. Jak na razie to spokojnie bloker + jakieś suplementy diety. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde skoro nie minox to co na linie i zakola? Koronę mam w bdb stanie, ale właśnie największą lipa jest właśnie z linią i zakolami. Trochę dygam, że jak zewn nic w te rejony nie dowale to będzie to bardzo szybko postępować

 

Spróbuj z RU,saba/CB u mnie po Ru włoski robią się grubsze i ciemniejsze. Tak samo te zminiaturyzowane na linii powoli kiełkują. Korony na razie nie ruszam, bo nic się tam nie dzieje niepokojącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kazdy widzi tu bardzo dobry stan a autor tematu upiera sie, ze jest tak zle i zakola to prosimy o wklejenie nowych fotek, na mokro zaczesane do tylu i bedziemy widziec o wiele lepiej. Ja tu widze bardzo delikatne lysienie z bardzo dobra linia jak na lysienie. Chcesz linie jak od linijki lub zlaczona z brwiami to zapraszamy na ht, bo nawet jak dodasz minox nie odzyskasz idealnego ksztaltu.

Fajnie, ze zauwazyles cos i od razu trafiasz na forum i walczysz z problemem , ale nie panikuj i przesadzaj, bo po tych fotkach 100% forum chcialo by miec taki "problem ".


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale bardzo dobrze, że zaczyna wcześnie a nie czeka jak już będzie ciemna dupa.

 

To świadczy o tym, że jest mądrym Polakiem PRZED szkodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Porobiłem kilka zdjęć na szybko. Znowu sorry za jakość, to na pewno nie są zdjęcia, które chcielibyście widzieć by ocenić sytuacje. Ale mam mnóstwo roboty w związku z przeprowadzką. No i nie ma co ukrywać, zapierdol w chuj W środku tygodnia, bardziej się postaram i dodam lepsze zdjęcia.

 

70355014956e6e1fmed.jpg

 

31557547c3653cbdmed.jpg

 

da7836c48ff746dfmed.jpg

 

No także ten tego, tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepiej selsun blue. Minox tez mozesz lac, nie sluchaj paranoikow, ktorzy go demonizuja.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze lepiej selsun blue. Minox tez mozesz lac, nie sluchaj paranoikow, ktorzy go demonizuja.

 

Nie zgodze sie z tym, ale kazdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanowac

 

Co do stanu , wciaz uwazam, ze jest bardzo dobry.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w kropkę lecę z minoxem czasem mam przerwy po tydzen od niego czasem az za duzo go na glowe lałem, i jakos nie pogorszył stanu ba dalej widzę odrosty a juz prawie rok i 6 miesięcy będzie na kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, wiem ze Ty masz dosc osobliwe poglady na temat minoxidilu, ale sa one szkodliwe i swoja dzialalnoscia siejesz niestety dezinformacje. Z Twoich wpisow jednoznacznie wynika, ze minoxidil moze popsuc stan na glowie co jest prawdziwe tylko do pewnego stopnia. Regres na minoxie jest mozliwy w przypadku stosowania samego stymulatora. To nikogo nie powinno dziwic - linienie robi swoje a nowe wlosy wyrastaja coraz slabsze, natomiast minox nie zdazyl jeszcze odpowiednio zadzialac, zeby poprawic ich jakosc. W sytuacji, w ktorej stosujesz rownoczesnie porzadny bloker i minoxidil, pogorszenie stanu moze byc co najwyzej przejsciowe. Czasem tez sugerujesz, ze nawet w przypadku drugiego wariantu prawdopodobne jest pogorszenie stanu na glowie. Nie masz na to zadnych naukowych dowodow, tylko uprawiasz broscience, co jest na tym forum modne.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens zaczynać od 2% minoxa? Nie chodzi tu o żadne uroki czy coś. Pociągnąć z miesiąc na dwójce a potem przesiąść się na 5%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, ale wyłącznie z blokerem. Tylko w Twoim przypadku to raczej za wcześnie na Minoxa. Poza tym efekt linienia (jeśli wystąpi) może Cię przerazić.

 

jakos nie pogorszył stanu ba dalej widzę odrosty a juz prawie rok i 6 miesięcy będzie na kuracji

 

Masz jakieś zdjęcia obecnego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie coś na siano na głowie? 2 razy w tyg myje głowę Nizoralem, w pozostałe dni stosuje Babydream. Mam strasznie przesuszone włosy. Myślałem żeby Nizoral na Zoxin Med zamienić. Mogę zrobić coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup odzywke. Nizoral wyrzuc, to smiec. Inny z keto moze nie bedzie robil siana. Ja od tygodnia stosuje selsun blue i powiem tak: po zadnym szamponie wlosy nie wygladaly tak dobrze. Zadnej odzywki nie musze stosowac


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też używam Selsun Blue. I też zadziwia mnie działanie tego szamponu. Ja używam - do włosów normalnych. Ale nie omieszkam spróbować do przetłuszczających się.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...