free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Najlepszy dowód na to że na tym forum ban powinien być na IP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Nikomu nie chce sie przebijac przez material zrodlowy, zeby zglebic etiologie problemu....

 

Przecież dokładnie to napisałem. Bingo! Że zacytuję siebie:

 

Sam zapomniał o genezie, o porobionych w między czasie pozwolenie robienia uwag pod swoim adresem...

 

I zapomniało o tym 90% użytkowników, którym nie chce się wertować chata 800 stron wstecz, a często w ogóle go czytać.....

 

A żeby ci to wyjaśnić dokładniej, to posłużę się hipotetycznym przykładem. Załóżmy, że ktoś kradnie ci telefon komórkowy. Składasz zawiadomienie na Policji - masz przecież prawo i masz rację.

Jednak Policja nie działa dość sprawnie, sprawa się przeciąga, brak dostatecznych dowodów, itp. Ty jednak nie odpuszczasz, piszesz zażalenia, sprawę wznawiają, prowadzą, ponownie umarzają, więc rozpoczynasz oskarżenie prywatne. Nie szczędzisz sił i środków - na biegłych, na ustalenie historii lokalizacji telefonu, na prawników, na koszty sądowe. Sprawa ciągnie się już 5 rok.

 

Kim jesteś ? Nadal masz rację ? A może masz schizmę ?

 

Trzeba wiedzieć kiedy gra jest warta świeczki. A wasz spór dawno stracił jakikolwiek sens i stał się zwykłą rywalizacją oraz nawalanką z celem samym w sobie.

 

A to, że w tym nie siedzę, daje mi właśnie trzeźwiejszy obraz o tyle, że patrzę na to z dystansu, tak jak zdecydowana większość ludzi, która nie ma czasu śledzić waszych poczynań codziennie.

Siedząc w samym środku patologi, z reguły się jej nie dostrzega.

 

Co do ankiety dotyczacej zasadnosci bana dla Stacha: ja ja utworzylem i ja ja usunalem.

 

Zdążyłem zagłosować i było chyba 9 do 1. A potem chciałem tam zerknąć (z ciekawości), ale już jej nie było

 

Co do usuniecia moich multikont: w wyborach oddalem tylko jeden glos. Nie rozumiem wiec ich usuniecia. Czuje sie represjonowany.

 

W pierwszej ankiecie głosowałeś na 3 ręce, w drugiej już nie. Darkman głosował na 3 ręce w pierwszej i drugiej.

To tak dla informacji, bo znaczenia to, jak się okazuje, większego nie ma.

 

Wciąż jednak nie rozumiem po co komuś uczciwemu aż 3 konta ? I jeszcze płacze, że teraz musi działać na jednym. "Jak żyć premierze, jak żyć?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pan Staszek, poprosił mnie o wklejenie Pozdrawia was ze słonecznego Singapuru:)

 

 

 

LIon nie sil się na własne interpretacje- słabo Ci to wychodzi. Opowiedziałem Ci o przyczynach, nie wymyślaj nic od siebie - to po prostu śmieszne.

 

 

I zapomniało o tym 90% użytkowników, którym nie chce się wertować chata 800 stron wstecz, a często w ogóle go czytać.

 

Trochę liczb, dla tych którzy lubią wertować:

 

30 albo 40 podstron archiwum wygenerowały te smutasy przez pierwsze 13 albo 14 mięsiecy istnienia forum(nie mam dostępy do czatu więc to przybliżone wartości)

 

2800 tyle podstron przez 18 miesięcy wygenerowaliśmy z ekipą od kiedy zaczęliśmy to rozkręcać, do tego stopnia że Lion może banować na pokaz:)

 

I wyprzedzając. To nie są same bluzgi i bzdury. Zorientowała się wokół tego fajna społeczność, pomogliśmy i pokierowaliśmy dziesiątki ludzi , odpowiedzieliśmy na setki pytań. Na takiej łuszczycy.info o podobnym wolumenie kompletnie nic się nie dzieje - martwica jak tutaj przed naszym przyjściem. Wertujcie, bo jest co. Czat to my - społeczność- a nie zaoczni admini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę liczb, dla tych którzy lubią wertować:

 

30 albo 40 podstron archiwum wygenerowały te smutasy przez pierwsze 13 albo 14 mięsiecy istnienia forum(nie mam dostępy do czatu więc to przybliżone wartości)

 

2800 tyle podstron przez 18 miesięcy wygenerowaliśmy z ekipą od kiedy zaczęliśmy to rozkręcać, do tego stopnia że Lion może banować na pokaz:)

 

I wyprzedzając. To nie są same bluzgi i bzdury. Zorientowała się wokół tego fajna społeczność, pomogliśmy i pokierowaliśmy dziesiątki ludzi , odpowiedzieliśmy na setki pytań. Na takiej łuszczycy.info o podobnym wolumenie kompletnie nic się nie dzieje - martwica jak tutaj przed naszym przyjściem. Wertujcie, bo jest co. Czat to my - społeczność- a nie zaoczni admini.

Tak z ciekawości zapytam. I czy mógłbyś podać to dalej Staszkowi? :]

To jest argument za czymś? Chyba nie sądzisz, że jakiekolwiek zasługi dają immunitet na forum?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak to jest argument - taka jest geneza obecnej formy czata. Lion moze robić takie pokazówki , bo zooragnizowalismy mu audytorium. Ty też byś nie robił relacji online z przeszczepu , gdybyś pisał do sciany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to daje immunitet? Pytam, bo oczekuję odpowiedzi wprost. Z racji mojego małego rozumku


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Twórcy tego zamieszania powinni miec wieksze prawa niz przygodni klikacze lub pasozyty - za zasługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oblicze, owszem, pokazales. Ale nie Stacha, lecz swoje. Ukazales sie jako osoba dysponujaca duza wiedza, ale wyjatkowo malo inteligentna. Sam dokonujesz samozaorania, nie trzeba jakichs intelektualnych wygibasow, zebys lezal na deskach. Gdyby Stach chcial, zrobilby z ciebie kompletnego debila, to zaden problem. Jako ze tego nie zrobil, dzisiaj karmisz sie energia i obrastasz w piorka, dodatkowo zyskujac szacunek mniej wtajemniczonych. Dodatkowo wycierasz sobie buzie honorem, ktorego za grosz nie masz. Wywlekanie brudow z pv dobitnie o tym swiadczy. Zlamales reguly gry, wykreowales sie na ofiare. Tez mialem powazna spine ze Stachem i szlo na noze. Padaly bardzo niecenzuralne slowa. Ale zalatwilismy to po mesku, miedzy soba. Ty natomiast jestes konfidentem. Za takie akcje panstwo podziemne sprzedawalo kulke w leb. I nie, to nie grozba, jeszcze opacznie zrozumiesz tekst pisany.

 

Jesteś najbardziej fałszywym userem na tym forum jakiego znam i tyle w temacie, bredzisz od rzeczy i w dodatku jesteś bezczelny.

 

-- 23 paź 2016, 21:23 --

 

Ameba zlamala reguly. To sie nie liczy. Ameba pierze brudy publicznie. To tez sie nie liczy. Ameba pozwalala wielokrotnie na takie zachowania. To tez sie nie liczy. Prawdziwa przyczyna sie nie liczy. Liczy sie, ze Stach nie odpuscil. "A chuj tam, potrace go na przejsciu, za jakis czas wyzdrowieje"- taka logika z tym banem, wyjatkowo pokraczna zreszta. Jak masz wyjezdzac z takimi moralitetami, to sobie odpusc.

 

Łamiesz reguły to ty chociażby zakładając podwójne konto!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udowodnij falszywosc, Antku. Nie widze lamania regulaminu w multikontach.

 

Przestań bredzić swoje brednie. I przez to się tez ośmieszać. To nie sala sądowa żeby komuś coś udowadniać a sprawa jest oczywista.

 

Bez względu na to jak głosi regulamin tego forum w tej sprawie zawsze zakładanie dodatkowych kont a tym bardziej głosowanie z nich to perfidne oszustwo.

 

Na większości normalnych for i portali innej różnej maści regulamin mówi wyraźnie że jeden użytkownik może mieć tylko jedno konto i jeżeli jeszcze w regulaminie tego forum nie ma takiego wpisu to jak najszybciej powinien się tam znaleźć

 

-- 23 paź 2016, 21:32 --

 

Twórcy tego zamieszania powinni miec wieksze prawa niz przygodni klikacze lub pasozyty - za zasługi.

 

 

Jak długo się znacie z panem staśkiem ? Od 21 października 2016 roku od godz 15:02 ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie udowodniles, jakobym byl falszywym czlowiekiem. Dalej. Udowodnij albo przepros.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak długo się znacie z panem staśkiem ? Od 21 października 2016 roku od godz 15:02 ?

 

Nie mogę odpowiedzieć - Pan podobno donosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie udowodniles, jakobym byl falszywym czlowiekiem. Dalej. Udowodnij albo przepros.

 

Na początku byłeś wysoce milutki do mojej skromnej osoby a teraz również działasz mi na szkodę, jeste sdo mnie złośliwy i czasami perfidnie chamski. To w zupełności wystarczy także nie proś o więcej i wobec powyższego mam prawo tak sadzić o tobie.

a słowo ''fałszywy'' nie jest uznawane za obraźliwe tylko stwierdza pewien fakt o danej osobie zatem mogę go używać również publicznie.

 

nikogo nigdy nie będę przepraszał publicznie chyba że będę miał taki nakaz z sądu zatwierdzony prawomocnym wyrokiem albo gdy sam poczuję że kogoś uraziłem i poczuję się zobowiązany do tego.

 

-- 23 paź 2016, 21:43 --

 

Jak długo się znacie z panem staśkiem ? Od 21 października 2016 roku od godz 15:02 ?

 

Nie mogę odpowiedzieć - Pan podobno donosi.

 

A pan podobno jest osobą występującą na tym forum pod pseudonimem ''stachmurzyn'' tylko zmienił pan IP. Tak słyszałem od kumpla ale nie wiem czy to prawda.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, rozumiem Twoj argument. Faktycznie na poczatku bylem mily i sprzeciwialem sie ostrzejszym wymianom zdan. Natomiast to, ze teraz tworze jakies przerobki z Twoja osoba, wcale nie oznacza, ze stracilem szacunek do Ciebie. Stoje po stronie Stacha, bo Ty zlamales reguly gry. Wykreowales sie na ofiare a tak naprawde byles bezsilny w "sporze" ze Stachem. Mowisz, ze Cie te wypowiedzi nie dotykaja, a potem zakladasz jakies watki, w ktorych nakazujesz banowanie userow, ktorzy rzekomo atakuja Twoja osobe bo Cie nienawidza. Dalej lubie Cie jako czlowieka, jedziemy na tym samym wozku, lysienie to nasz wspolny problem. Nie podoba mi sie Twoja konfidencka postawa. Do tego przede wszystkim uderzam. Jak juz bawisz sie w jakiejs konwencji, przestrzegaj jej regul. Nie oczekuje zadnych przeprosin ani nie zamierzam nikogo pozywac. To tylko forum, potrafie odgraniczyc te plaszczyzne od prawdziwego zycia.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A pan podobno jest osobą występującą na tym forum pod pseudonimem ''stachmurzyn'' tylko zmienił pan IP. Tak słyszałem od kumpla ale nie wiem czy to prawda.

 

Jaki ty jestes domyslny. Brawo.Nikt by na to nie wpadl. Proponujemy etat w departamencie szpiegostw przemyslowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pan podobno jest osobą występującą na tym forum pod pseudonimem ''stachmurzyn'' tylko zmienił pan IP. Tak słyszałem od kumpla ale nie wiem czy to prawda.

 

Jaki ty jestes domyslny. Brawo.Nikt by na to nie wpadl. Proponujemy etat w departamencie szpiegostw przemyslowych.

 

Za mniej niż 5.500 € miesięcznie nawet nie rozważę propozycji


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zwyczajowo płacimy 20k - ale jak się wysypałeś pierwszy - to rób za te ochłapy. Obyś szpiegiem był lepszym niż negocjatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajowo płacimy 20k - ale jak się wysypałeś pierwszy - to rób za te ochłapy. Obyś szpiegiem był lepszym niż negocjatorem.

 

Nie negocjuję z szantażystani i terrotystami !!!

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coś Ci się pomieszało Chociaż u Ciebie tak pewnie wygląda równowaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś Ci się pomieszało Chociaż u Ciebie tak pewnie wygląda równowaga.

 

 

Pomieszane to wg mnie ty masz we łbie, ale to tyko moje zdanie a nie opinia lekarska żeby nie było.

 

A tak na poważnie to sam się wkopałeś poprzednim swoim postem, i teraz już bez wątpienia wiadomo kto na tym forum może być szpiegiem i donosicielem.

 

-- 23 paź 2016, 22:04 --

 

To jest tzw. estrogenowy balans

 

 

A to jest twój durnowaty post.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o spokój


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apeluję o spokój

 

Również, bo spokój jest wysoce pożądany na tym forum już od dawna.

 

Brawo dla Administracji że nareszcie jest konkretna reakcja, widać w końcu zmiany !!! Także jest szansa że to forum nie zamieni się w rynsztok i będzie istnieć wiele lat, pozostając wartościowym i ciekawym, bez wychodzących na pierwszy plan obelg.

 

-- 24 paź 2016, 10:11 --

 

Proszę również Adminów czy przyszłych moderatorów o usuwanie postów które są spamem i tylko zaśmiecają wątki. To ważne i jest to również częścią drogi do sukcesu w walce z trollami i upierdliwymi ludźmi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikomu nie chce sie przebijac przez material zrodlowy, zeby zglebic etiologie problemu....

 

Przecież dokładnie to napisałem. Bingo! Że zacytuję siebie:

 

Sam zapomniał o genezie, o porobionych w między czasie pozwolenie robienia uwag pod swoim adresem...

 

I zapomniało o tym 90% użytkowników, którym nie chce się wertować chata 800 stron wstecz, a często w ogóle go czytać.....

 

A żeby ci to wyjaśnić dokładniej, to posłużę się hipotetycznym przykładem. Załóżmy, że ktoś kradnie ci telefon komórkowy. Składasz zawiadomienie na Policji - masz przecież prawo i masz rację.

Jednak Policja nie działa dość sprawnie, sprawa się przeciąga, brak dostatecznych dowodów, itp. Ty jednak nie odpuszczasz, piszesz zażalenia, sprawę wznawiają, prowadzą, ponownie umarzają, więc rozpoczynasz oskarżenie prywatne. Nie szczędzisz sił i środków - na biegłych, na ustalenie historii lokalizacji telefonu, na prawników, na koszty sądowe. Sprawa ciągnie się już 5 rok.

 

Kim jesteś ? Nadal masz rację ? A może masz schizmę ?

 

Trzeba wiedzieć kiedy gra jest warta świeczki. A wasz spór dawno stracił jakikolwiek sens i stał się zwykłą rywalizacją oraz nawalanką z celem samym w sobie.

 

A to, że w tym nie siedzę, daje mi właśnie trzeźwiejszy obraz o tyle, że patrzę na to z dystansu, tak jak zdecydowana większość ludzi, która nie ma czasu śledzić waszych poczynań codziennie.

Siedząc w samym środku patologi, z reguły się jej nie dostrzega.

 

Co do ankiety dotyczacej zasadnosci bana dla Stacha: ja ja utworzylem i ja ja usunalem.

 

Zdążyłem zagłosować i było chyba 9 do 1. A potem chciałem tam zerknąć (z ciekawości), ale już jej nie było

 

Co do usuniecia moich multikont: w wyborach oddalem tylko jeden glos. Nie rozumiem wiec ich usuniecia. Czuje sie represjonowany.

 

W pierwszej ankiecie głosowałeś na 3 ręce, w drugiej już nie. Darkman głosował na 3 ręce w pierwszej i drugiej.

To tak dla informacji, bo znaczenia to, jak się okazuje, większego nie ma.

 

Wciąż jednak nie rozumiem po co komuś uczciwemu aż 3 konta ? I jeszcze płacze, że teraz musi działać na jednym. "Jak żyć premierze, jak żyć?"

 

 

To jest najwieksza porazka Administracji. Zdaje sobie sprawe, ze nikomu nie chce sie bawic w czytanie naszych wypocin na czacie. Z tej perspektywy jednak bardzo latwo przyjac wersje osoby, ktora gra poszkodowana. Skoro nikomu nie chce sie wglebic w material zrodlowy, mozecie uznac, ze teraz w desperacji dobudowujemy sobie kolejna warstwe, tylko po to, zeby wyszlo na nasze.

 

Twoja analogia miala zasugerowac, ze sprawa jest tak malej wagi, ze czasem sobie trzeba odpuscic, nawet jesli wzgledy slusznosciowe i poczucie sprawiedliwosci mowilyby cos innego. Moim zdaniem analogia nietrafiona. Przyjales wersje antydhtora, nie zadales sobie trudu, zeby dotrzec do sedna. Oczywiscie, rozumiem racje, jakie kierowaly tym banem: trzeba bylo jakos uspokoic glownego aktora tego dramatu, bo gosc bylby sklonny podkablowac cale forum, przez co mialbys powazny problem - handel lekami to przestepstwo, a Ty o tym wiesz, akceptujesz ten proceder i go umozliwiasz, w zwiazku z czym narazasz sie na odpowiedzialnosc za pomocnictwo. Szkoda tylko, ze poleciala glowa kozla ofiarnego.

 

Co do multikont: jack_carver2 utworzony zostal dosc dlugi czas temu, na wszelki wypadek. Karolina zas posluzyla mi do prowokacji na czacie. W pierwszym glosowaniu dopuscilem sie oszustwa, o czym sam niezwlocznie poinformowalem. Przepraszam za smieszkowanie. W drugim zas glosowalem tylko na jednego kandydata. Dlatego czuje sie dotkniety usunieciem moich kont. Nie zgadzam sie z argumentacja jakoby posiadanie multikont mialo swiadczyc o czyjejs nieuczciwosci. To normalna praktyka na wielu forach. Nie znalazlem tez tutaj zadnego regulaminu, ktory stanowilby inaczej. Jesli zas taki istnieje, a zawiodly moje umiejetnosci wyszukiwania oraz jesli faktycznie jest przepis mowiacy o zakazie produkowania dodatkowych kont, przepraszam i odwoluje slowa wyzej.

 

 

Edit: zamiast "pomocnictwo", napisalem "pelnomocnictwo". Tfu

Edytowane przez Gość

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do posiadania multikont to taki proceder jest co najmniej niemile widziany na większości for. I tutaj nie odbiegamy od utrwalonych w sieci zwyczajów

 

Bo jakim to uczciwym celom może to służyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze kara dla mnie jest zbyt dotkliwa. Poinformowalem od razu o oszustwie i przeprosilem. Nigdy, oprocz tej sytuacji, nie wykorzystywalem innych kont do niecnych celow. Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...