free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może warto pomyśleć nad zamówieniem grupowym, skoro tylu chętnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to jest ok 3/4 litra. Może ktoś chce na pół?

BTW na ebay da rade zapłacić zwykłym przelewem bankowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jeśli jest szansa to chętnie się podłącze pod zamówienie grupowe albo wezmę z kimś bo przydałby mi się dobry emu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz napisane. 1 oz - to jest jednostka objętości i wynosi prawie 30 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę cięzko jest dostać dobre emu... W PL wogóle takiego nie ma, na amazonie najczęsciej nie wysyłają do Pl a na ebayu emu jest dość drogie, zresztą dochodzą jeszcze koszty wysyłki.

Natomiast ja znałazłem bardzo dobre emu,w dobrej cenie, z certyfikatem aea http://lbemuoil.com/aea-certified-emu-oil.html. Jeśli zebrałbym chętnych na litrową butelkę, to za 100 ml wychodziło by jakieś 55zł-60zł, z całkiem szybką wysyłką do PL, więc myśle, że cena przystępna. Sklep jest polecany na stronce aea, więc nie jest to żaden fake. Ja wstępnie chciałbym wziąć 200ml, więc do oddania mam 800... Znajdą się chętni?? bo założyłbym temat zamówienia grupowego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę cięzko jest dostać dobre emu... W PL wogóle takiego nie ma, na amazonie najczęsciej nie wysyłają do Pl a na ebayu emu jest dość drogie, zresztą dochodzą jeszcze koszty wysyłki.

Natomiast ja znałazłem bardzo dobre emu,w dobrej cenie, z certyfikatem aea http://lbemuoil.com/aea-certified-emu-oil.html. Jeśli zebrałbym chętnych na litrową butelkę, to za 100 ml wychodziło by jakieś 55zł-60zł, z całkiem szybką wysyłką do PL, więc myśle, że cena przystępna. Sklep jest polecany na stronce aea, więc nie jest to żaden fake. Ja wstępnie chciałbym wziąć 200ml, więc do oddania mam 800... Znajdą się chętni?? bo założyłbym temat zamówienia grupowego..

Cenowo wygląda to bardzo fajnie ja za swój 4 fl oz (~236 ml) dałem ~210zł (z przesyłką).

 

Załóż może osobny temat, na pewno część innych osób się podłączy do zamówienia z czasem.

No i jeszcze pozostaje problem jak to rozlejesz, inni ludzie też będą chcieli fajne flakoniki z którym można wygodnie dobrać 2-3 krople na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę cięzko jest dostać dobre emu... W PL wogóle takiego nie ma, na amazonie najczęsciej nie wysyłają do Pl a na ebayu emu jest dość drogie, zresztą dochodzą jeszcze koszty wysyłki.

Natomiast ja znałazłem bardzo dobre emu,w dobrej cenie, z certyfikatem aea http://lbemuoil.com/aea-certified-emu-oil.html. Jeśli zebrałbym chętnych na litrową butelkę, to za 100 ml wychodziło by jakieś 55zł-60zł, z całkiem szybką wysyłką do PL, więc myśle, że cena przystępna. Sklep jest polecany na stronce aea, więc nie jest to żaden fake. Ja wstępnie chciałbym wziąć 200ml, więc do oddania mam 800... Znajdą się chętni?? bo założyłbym temat zamówienia grupowego..

Cenowo wygląda to bardzo fajnie ja za swój 4 fl oz (~236 ml) dałem ~210zł (z przesyłką).

 

Załóż może osobny temat, na pewno część innych osób się podłączy do zamówienia z czasem.

No i jeszcze pozostaje problem jak to rozlejesz, inni ludzie też będą chcieli fajne flakoniki z którym można wygodnie dobrać 2-3 krople na głowę.

 

wiadomo, jak przy każdym zamówieniu trzeba kupić jeszcze pojemniki. Ale nie ma z tym problemu, na mazidla.com są niezłe butelki z dozownikiem, koło złotówki za sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że Emu nie można stosować codziennie,bo okazuje się,że poza właściwościami nawilżajacymi/przeciwzapalnymi ma dosyć silne działanie blokujące działanie androgenów:

a czemu emu nie można stosować codziennie? Ja stosuję.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś stosuje Saba z Betha,hydro itp to może powodować,że zwiększy prawdopodobieństwo skutków ubocznych.

Ogólnie nawet jeśli by było można to jak stosować jak Emu to olejek i nie wysycha do tego Saba jak ktoś ma w żelu też lipa

 

Studies Gamma Linolenic Acid, Alpha Linolenic Acid, and Linoleic Acid

In the following studies, Gamma Linolenic Acid (GLA), Alpha Linolenic Acid (ALA), and Linoleic Acid were shown to be the most potent known inhibitors of type 1 and 2 forms of 5-alpha reductase and highly effective in decreasing the levels of dihydrotestosterone (DHT). More importantly this is accomplished without affecting any systemic effects. The study further suggests that these fatty acids can be useful in the treatment of disorders related to dihydrotestosterone including male pattern baldness, acne, and excessive female body hair (hirsuitism).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy wszystko od kuracji. Wiadomo, że olejek ogromnie zwiększa wchłanianie innych leków stosowanych w tych samych miejsca, dlatego nie powinno się stosować jednocześnie SABA i emu oil na te same obszary.

 

Ale gdyby ktoś stosował tylko emu oil to może stosować nawet częściej niż codziennie Np. jeśli ktoś stosuje SABA z beta 2x w tygodniu to spokojnie we wszystkie pozostałe dni może stosować sobie emu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję tego mixu Emu + Saba z Hydro na noc,ciekawe czy Emu nakładany po Saba żelu będzie normalnie przenikał w głąb skóry.

Zależy mi też na Retina,bo ma właściwości wzmacniające działania antyandrogenów i oczyszcza gruczoły łojowe a Emu ma m.in dosyć dobrą skuteczność w blokowaniu DHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety,ale stosowanie Emu 2-3 razy w tygodniu nie wiele pomoże.. już lepiej retinę dawać codziennie,na łojotok jako dodatek zwiększający przenikliwość Minoxa i też antyandrogen.

Emu żeby zadziałało musi być stosowanie codziennie,inaczej efektu prawie nie będzie..

 

Dla odrastania włosów u myszy Holick dr Emu Oil stosowanych trzy razy dziennie. I jak wielu innych doświadczyło rozmyty odrost w linii włosów na raz aplikacja dni, które robię przed snem, szamponu w AM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nakładaj EMU po SABA bo wtedy przenikanie będzie ogromne.

 

Ci co stosują EMU w dni, w które nie aplikują SABA robią to raczej jako środek nawilżający tzn. emolient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest okres ważności EMU?

 

skoro to nie daje własności anty-androgenowych to może taniej by było stosować olejek rycynowy? tez nawilża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwości antyandrogenowe jakieś tam ma ale stosowanie 2-3 x w tygodniu nie wiele pomoże.

Ogólnie jeden koleś stosował EMU + Olejek rycynowy i miał po tym odrosty a nie walił minoxa Duta itp.

Jeśli ktoś chce to może spróbować jak ma kase Emu+Olejek rycynowy + Olejek Kokosowy Virgin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to probowałem ale przy MPB raczej dużo to nie pomoże. Myszy w przeciwieństwie do ludzi mają całkowicie inne właściwości skóry (np. dużą ilość fgf9) i być moze dlatego u dr. Hollica efekty stosowanie 3x dziennie EMU były tak spektakularne. Duża ilość fgf9 (->wnt2a) + pozbycie się stanu zapalnego (przywrócenie normalnego funkcjonowania skórze) mogło spowodować odrost włosów

 

Co do osoby która wspominasz z HLH (też zachwycony jgo fektami próbowałem ten protokół), zwróć uwagę ze jego łysienie było bardzo bardzo delikatne, szczerze to nawet nie powiązałbym go z typowym łysieniem androgenowym lecz tworzeniem się tzw. mature hairline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...