free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, osoby które wzięły ode mnie KB solution muszą odpowiednio je przygotować:

 

1.Nie przyjmować przelicznika ilościowego tylko wagowy!

 

2.Na początku spróbować na mniejszej ilości (10g) jak rozpuszcza się RU zwłaszcza osoby które mają KB2, bo w KB5 rozpuszcza się idealnie (sprawdzone przeze mnie)

 

 

Przykład przygotowania KB2 na ilości 10g:

 

1.Odmierzyć 0,2g RU

2.Dolać 9,8g (nie 9,8ml !) KB2 i intensywnie wymieszać

 

Przykład przygotowania KB5 na ilości 10g:

 

1.Odmierzyć 0,5g RU

2.Dolać 9,5g (nie 9,5ml !) KB5 i intensywnie wymieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie skojarzyło - Nasze KB+RU może być wstrząśnięte ale nie mieszane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw musisz wymieszać żeby RU się rozpuściło, tzn w przypadku KB5 możesz mieszać poprzez wstrząsanie bo sprawdzałem i się idealnie rozpuszcza. Nie wiem natomiast jak w przypadku KB2 bo tak ja wspominałem są inne proporcje składników, dlatego radzę najpierw spróbować na ilości 10g i ocenić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiuję moją wypowiedź z tematu o RU:

 

Jestem po pierwszej aplikacji RU w KB5 solution Zdecydowanie muszę przyznać ze jest to lepszy pojazd aniżeli standardowy który używałem przez około 4 dni...

 

Moje spostrzeżenia:

1.Wysycha dużo szybciej 5-10min

2.Leciutko skleja po wyschnięciu, ale po poruszeniu włosów od razu ten efekt znika

3.Podczas nakładania czuć że "coś działa", uczucie podobne do środków z małą zawartością mentolu

4.Nie zostawia białego osadu na włosach, który mogłem zaobserwować przy standardowym pojeździe alk/pg/woda

5.Łatwo się rozprowadza, 0,5ml pokryłem duży obszar włosów (coś ok. NW 4A)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest tak naprawdę przewaga KB nad pojazdem tradycyjnym (alk/pg/woda) uwzględniając takie czynniki jak: penetracja w miejsce docelowe, absorpcja do krwiobiegu itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KB solution jest pojazdem specjalnie wynalezionym do przenoszenia w głąb skóry do mieszków substancji przeciw wypadaniu włosów oraz trądzikowi, które jak wiadomo mają działać jak najdłużej i mieć ograniczoną absorpcję systemową.

 

Po nałożeniu KB solution powstaje cienka warstwa "powłoki ochronnej" (niewidoczna gołym okiem i delikatnie wyczuwalna) która przeciwdziała natychmiastowej absorpcji (dlatego nie poleca się stosowania innych preparatów po nim) i składnik aktywny penetruje miejsce docelowe powoli. W badaniach wyszło że ok 90% środka jest wchłonięta w ciągu 24 godzin. To nie znaczy że nie działa, wręcz przeciwnie składnik aktywny jest cały czas utrzymywany i dostarczany wgłąb skóry,, przez to także jest metabolizowany częściowo i powoli jeszcze w skórze i przeciwdziała efektom ubocznym.

 

Na chwilę obecną według mnie nie ma lepszego pojazdu... do RU, spiro jest nieoceniony,wiele osób z zagranicznych prywatnych forów którzy mają pojęcie o środkach eksperymentalnych i nie tylko, są zgodni co do tego że w przypadku walki z łysieniem użycie odpowiedniego pojazdu jest tak samo ważne jak sam środek w nim użyty.

 

 

Może być też dobry do transportu ASC, z tym że akurat do tego środka ja preferuje krem EMU na noc który rano zmywam i nie pozostawia mojej skóry żółtej

 

Ps. Mam zamiar jeszcze eksperymentować z AHK w KB solution, bo mam problemy z dostaniem środków do stworzenia AHK solution...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, po KB nie powinno się nakladać nic innego ale czy po np. ASC w kremie można już KB nałożyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaleca się na czystą skórę więc na pewno nie po kremie, ewentualnie kilka godzin po jakiejś wcierce płynnej, co w zasadzie też nie jest wskazane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest mały problem bo co zrobić kiedy uzywa się kilku substancji Ru, ASC, AHK, Latanoprost.

W moim przypadku zaleca się aby po stymulatorze (LAt) nakładać AHK i to bym robił załóżmy rano. Natomiast wieczorem ASC i RU ale widzę teraz że jest to niemożliwe więc jak postępować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy musi sam dopasować sobie kurację do dnia...

 

Ja używam rano RU, a wieczorem AHK oraz ASC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale ja chciałbym korzystać z twojego KB ale jesli przed nim nie można użyć kremu z ASC to nie wypali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ja rano i wieczorem używam minoksa. Nic poza tym. Więc jak to pogodzić z ru w KB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kombinujecie, przecież ja nie będę was za rękę prowadził i mówił kiedy co używać. Każdy niech dostosuje do siebie

 

nie ma czegoś takiego jak ile trzymać, kiedy zmywać itp. w przypadku środków które są tak naprawdę nowymi środkami i dopiero je testujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok ale ja chciałbym korzystać z twojego KB ale jesli przed nim nie można użyć kremu z ASC to nie wypali

 

Możesz dorzucić ASC do KB solution razem z RU i stosować na noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że mogę ale czy oba specyfiki się nie gryzą bo tego akurat sam nie stwierdzę ? Ale chyba mozna bo mówiłeś że ten gość z duńskiego, który miał widoczne efekty mieszał oba.

Propo trzymania na głowie np. Ru z tego co pamiętam musi być conajmniej 4godz. o ile się nie mylę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że mogę ale czy oba specyfiki się nie gryzą bo tego akurat sam nie stwierdzę ? Ale chyba mozna bo mówiłeś że ten gość z duńskiego, który miał widoczne efekty mieszał oba.

Propo trzymania na głowie np. Ru z tego co pamiętam musi być conajmniej 4godz. o ile się nie mylę...

 

 

Im dłużej tym lepiej... zwłaszcza w przypadku KB solution. Ja RU trzymam na głowie jakieś +14godzin. Jak będziesz robił często mieszanki, co 2-4 tygodnie to nie powinieneś się tym martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom jaką gęstość ma K&B, w sensie jak przeliczyć gramy na ml, sam nie mam wagi, głównie używam strzykawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak chcesz odmierzyć RU albo jakikolwiek inny środek?

 

Kup sobie wagę 0,01/200g na allegro, kosztuje jakieś 20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy KB2 i KB5 są stworzone tylko dla stężeń 2% i 5%. Jeżeli różnica twki tylko w innej zawartości alkoholu to chyba można stosować dowolne stężenie chyba że się mylę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale różnica jest w proporcji wszystkich składników nie tylko alkoholu, także jeśli ktoś chce mieszać różne stężenia to na własną odpowiedzialność, zapobiegawczo tego nie polecam... też się wcześniej zastanawiałem czy nie spróbować mieszać z innymi stężeniami, ale doszedłem do wniosku że nie będę kombinował i będę się trzymał tego co jest sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś stronka, info, cokolwiek o tych innowacyjnych pojazdach bo koniecznie chciałbym stosować min. 3% stężenie bo 2% to po prostu za mało a z kolei 5% szybko zejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie ma takiej strony.

 

Nie jest powiedziane że RU 2% w Kb solution będzie działało gorzej niż 3% w standardowym pojeździe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...