free web hit counter Skocz do zawartości
kowalski92

KOWALSKI92 24'LATEK - FIN NIE DZIAŁA! ,+ WYNIKI, BOOSTER DHT

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadanie wlosow i stan tez sie pogarsza? Dlaczego dodawales duta bedac na CB, CB nie dawalo rady solo?? Nie robilem badan przed ani po, wiec nie wiem jak wyglada sprawa odnosnie dht , ale combo dut z CB daje mi zatrzymanie tego go...a wiec nie wiem dlaczego u was dzieje sie odwrotnie i zamiast blokowac to wzrasta poziom dht, dziwne...

wypadanie włosów też się zwiększyło, samo CB niby dawało radę ale chciałem jeszcze dorzucić coś wewnętrznie na wszelki wypadek, jakbym miał jakieś przerwy w używaniu CB.. teraz odpuszczam duta i zobaczymy co się stanie..


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac Twoj ostatni post mozna porownac to rowniez do mnie. W moim temacie opisywalem wszystko, ale w skrocie opisze tu moze cos pomoze- rowniez bylem na CB(niestety mialem przerwe 2 tygodniowa) dodalem duta co 7 dni, zeby tez na przyszlosc blokowac calosc. Od wtedy wlasnie stan mi sie zaczal pogarszac, spore linienie.

Badan nie robilem, ale moze tez dht mi wzroslo w tym momencie, zeby z czasem (po okolo 5-6 miesiecy i przejsciu na duta co 4 dni) zastopowac lysienie. Coz kluczem w tym wszystkim jest ciagle stosowanie danego leku przez okres 3-6 miesiecy i wtedy zrobienie ponownego badania oraz obserwacji czy stan sie polepsza/pogarsza,jak ma sie sytuacja z wypadaniem.

Poczekalbym jeszcze na obecnej kuracji do tych 6 miesiecy i wtedy bedzie mozna ocenic, na razie nie ma co osadzac. Zrob badania po 4 oraz 6 miesiacach zobaczymy wtedy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wierzyć nie chcę w tego duta co 7 dzień czy nawet 5

 

Pojedzcie miesiąc dwa ed jak na ulotce albo e2d zróbcie badania i zobaczymy na jakim poziomie jest DHT


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalski, masz uboki jak u ludzi z obniżonym dht, a w rzeczywistości podwyższyło Ci się dht ?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wierzyć nie chcę w tego duta co 7 dzień czy nawet 5

 

Pojedzcie miesiąc dwa ed jak na ulotce albo e2d zróbcie badania i zobaczymy na jakim poziomie jest DHT

Niewazne w co sie wierzy, wazne co pokazuja badania.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co pokazują wyniki laboratoryjne Dihydrotestosteronu.

 

Niech polecą tak jak jest na ulotce i jak im DHT nie spadnie do dolnych granic to ja jestem Władysław Szpilman, a GSK wali w chuja z lekami


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwo sie pisze niech biora... Dut to nie zabawka. 1 na 1000 wezmie 2.5 mg nawet codziennie i bedzie to dla niego cukierek a dla wiekszosci to dawka 0.5mg co 1-2 dni to powazna decyzja. Takze sugerujac sie badaniami lepiej robic je co 2-3 miesiace przy czestotliwosci brania co 3-5 dni niz na sile udowadniania sobie i innym , ze codziennie czy co drugi dzien bedzie ok.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Latwo sie pisze niech biora... Dut to nie zabawka. 1 na 1000 wezmie 2.5 mg nawet codziennie i bedzie to dla niego cukierek a dla wiekszosci to dawka 0.5mg co 1-2 dni to powazna decyzja. Takze sugerujac sie badaniami lepiej robic je co 2-3 miesiace przy czestotliwosci brania co 3-5 dni niz na sile udowadniania sobie i innym , ze codziennie czy co drugi dzien bedzie ok.

 

 

Cytując antka "Ale tak jest w Japonii dut zatwierdzony na łysienie 0,5 mg codziennie"

Tam chyba nadludzie nie mieszkają, poza tym zawsze drogi Angelu można pocisnąć 3-4-5 miesięcy na codziennym dawkowaniu jakoś to "przeżyć" zobaczyć zbadać czy DHT optymalnie zbite i spróbować e3d lub e4d jak to się będzie miało, takie podejście też nie jest wcale głupie i jest na świecie stosowana


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kowal jak tam sie sprawy maja moze jakies update?


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kowal jak tam sie sprawy maja moze jakies update?

 

Cześć. Update będzie jak upłynie 6 miesięcy i wrócę tu już z wynikami oraz moją opinią na temat tego leku po odstawieniu stosowanego codziennie przez okres ok. 8-9 miesięcy.

pozdrawiam i do zobaczenia jesienią

 

 

Wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema elo wszystkim.

 

Umieszczam zdjęcia podczas stosowania fina i po pół rocznej przerwie.

Te na białym tle to podczas stosowania fina.

 

 

Na finie 8-9 miesięcy :

 

eqw1F4D.png

GtyLh1e.png

j8rPIL1.png

Rqfn1vJ.png

V4bIrVC.png

 

 

Po pół rocznej przerwie :

 

XimsV0i.png

f90lekH.png

22ICYDj.png

XFEaeqA.png

XGJZbgh.png

CxfTJcz.jpg

 

Dodam, że podczas stosowania początkowego miałem spadek DHT o -56% a w dłuższym stosowaniu zwiększone DHT o 100% z czego zrezygnowałem ze stosowania dlatego, że nie zauważyłem żadnej różnicy, wydaję mi się, że włosy podczas stosowania leków bardziej wypadały.

 

Skutki uboczne jakie zauważyłem to chyba tylko zwiększenie piersi no i chyba to tyle.

 

Za tydzień podam wyniki jakie mi wyjdą po ok. pół rocznej przerwie w stosowaniu fina. Jestem ciekawy czy DHT będzie większe czy mniejsze, bo podczas brania w dłużej okresie czasu włosy leciały mocniej. Sprawdzimy ten mit nie długo czy fin w niektórych przypadkach może przyspieszać wypadanie włosów czy też po prostu może być boosterem DHT jak w temacie Badanie robiłem ciągle w tym samym laboratorium, więc jak wynik będzie taki sam to znaczy, że badania są źle przeprowadzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci się piersi powiększyły to wygląda na to, że masz bardzo niski poziom testosteronu tym samym DHT . Wygląda na to jakbyś miał dużą nadwyżkę estrogenu. Nie wiem jaki jest mechanizm działania finasterydu ale tak to wygląda np. przy odbloku po SAA, walisz estro żeby wyprowadzić testo do normalnego stanu. Nie wiem czy w tej chwili nie masz już jakiejś przesady hormonalnej w organizmie jeśli chodzi o testosteron stąd te piersi. Uważaj na to bo ginekomastia to też nic fajnego. Może powinieneś spróbować jak reagujesz na mniejszą dawkę są teorie, że niektórzy równie dobrze reagują na mniejsze dawki. Tak tylko na chłopski rozum to biorę pewnie Ci ktoś bardziej obeznany w Fin/dut doradzi. PZdr.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie wydam żadnej złotówki na badanie hormonalne chyba, że będę miał problemy z jakimiś poważnymi efektami ubocznymi.

Nie ma co się sugerować wynikami, lek nie działa na wszystkich i tyle koniec kropka. Trzeba czekać, aż wynajdą coś innego dla tych osób co ja.

Teścia mam ponad normę wszystko ponad normę cały czas nic się nie zmieniło, kasa wyrzucona w błoto. Tak jakbym miał wierzyć, że jedząc banana będę mieć niższy cholesterol, bo w reklamie powiedzieli a wyniki wychodzą z sprzeczne z tym. dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Podaję wyniki testosteronu jak i DHT po pół rocznej przerwie z finem.

 

Testosteron ↑ 8,21 ng/ml | norma 2,80 — 8,00

Dihydrotestosteron (DHT) (K55) 740,7 pg/ml | norma 250-990 pg/ml

 

Sami oceńcie mieszczę się w normie, ale podczas dłuższego brania fina byłem daleko po za górną granicą normy, więc albo badania są źle robione albo u mnie finasteryd zwiększał DHT.

Co do zwiększania DHT nie byłbym zaskoczony, iż u mnie fin w ogóle nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest, że fin zwiększa DHT, ale już była tu jedna osoba na forum co miała tak samo.

Jeśli ktoś nie ma efektów i jest gorzej warto zrobić badania i się zastanowić czy opłaca się brać ten lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na nazyrze teraz siedzisz? I jak?


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To na nazyrze teraz siedzisz? I jak?

 

Na żadnym nazyrze nie siedzę, po prostu przestałem brać jakiekolwiek leki, bo mi szybciej włosy leciały po nim.

Teraz łysieje, ale powoli w naturalny sposób. Przestałem myć włosy codziennie, stosować drogie szampony, myję tak co 7-10 dni i mi styka

Co drugie mycie szampon przeciwłupieżowy nizoral albo coś innego, a tak zwykły szampon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

 

Jestem tutaj z powrotem z powodu wystąpienie u mnie prawdopodobnie przerostu prostaty.

Nie mogłem oddać ani jednej kropli moczu, pomógł mi trochę lek na zapalenie pęcherza, ale nie leczy tej choroby w zupełności tylko pomaga lekko w skrajnych przypadkach.

Badałem mocz i jest wszystko OK, lekarz mnie wysyła do urologa.

Dam znać jak coś będę więcej wiedzieć.

 

Ps. Co do leczenia łysienia, nic nie biorę jakiś rok czasu, zrezygnowałem z powodu podwyższonego DHT oraz braku efektu na głowie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalski nie przesadza, przeczytałem cały jego wątek i u mnie to wyglada dokładnie tak samo. Biorę Fin 11 miesiąc - nie opuściłem dnia. Włosy jeszcze bardziej poleciały - szczególnie przód - śmiem stwierdzić ze nie działa.

Takie same efekty uboczne - powiększone sutki i lekko większe piersi. W dodatku tłuszcz na brzuchu ktory za cholerę nie chce spaść. Jestem na diecie kilka miesiecy + biegam. Szczupłe rece i nogi a brzuch w tłuszczu.

Libido jest OK - tutaj nie narzekam. Poranny wzwód od początku kuracji mam, także spoko.

Czasami wydaje mi się ze jakbym łykał cukierki i nic..

Aż z ciekawosci biorę dziś urlop i lecę jutro przepadać DHt i testo. Niestety nie badałem DHt przed kuracja, ale za to testosteron miałem bardzo mały. Jak wrócę z pracy to obczaje badania.


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kowalski nie przesadza, przeczytałem cały jego wątek

 

Dziękuje za chęci przeczytania mojego wątku.

 

10 maja mam wizytę u urologa, a 18 maja badanie USG.

 

Na razie miałem robione samo ogólne badanie moczu, wyniki wyszły prawidłowe ;

 

V2Jtncb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalista ale finasteryd obniza tylko 2 typ reduktazy a sa dwa. Dlatego dutasteryd jest lepszy w walce z lysieniem bo obniza dwa 1 -2 typ alfa reduktazy. Mogles miec wiekszy testosteron na finie ten wolny poniewaz fin jednak dzial i blokowal w jakim stopniu mozliwosc przeksztalcenie w dht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem oby dwa leki, nie mam zamiary się już w to bawić.

Jakbym widział efekty to może być brał dalej, a jestem osobą, która szuka skutecznego leku, które zahamuje łysienie w 100%, a nie zmniejszy. Nawet jakby finasteryd zahamował łysienie w 90% to jest dla mnie za mało, szukam czegoś co działa w 100%.

A takie leki nie istnieją obecnie na rynku, póki co z genami nikt jeszcze nie wygrał. Aporpo tej choroby co miałem, okazało się, że to był wirus bakteryjny, po prostu zakażenie bakteriami i tyle.

 

pozdrawiam może kiedyś tu zaglądnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był pewnie miesiac dwa i chcial czupryny jak u lwa, kowalski to musi byc troll bo takie pierdoly co wypisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...