free web hit counter Skocz do zawartości
cyfrowywafelmistrz

Jaka biotyna?

Rekomendowane odpowiedzi

na allegro jest dystrybutor preparatów swansona, poszukaj go, będziesz miał pewność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś mozliwość sprawdzenia oryginalności produktu swansona albo puritan pride? Mówię tutaj o sposobach "domowych", nie o oddawaniu do laboratorium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej mozliwości. Ale po co chcesz to sprawdzać? to są porządne firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Tak tylko pytam. Bo swego czasu widziałem na forum o sporcie wątek, w którym ludzie pisali o podróbkach niektórych suplementów amerykańskich. Były różne opakowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekty po biotynie są na tyle niewielkie ,ze nie warto zawracac sobie głowy i nadwyrężać żołądka i wątroby, juz lepiej brac cynk


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam, ze niestety nic nie daje;/ Uzyje do konca to co mam i wiecej nie zamawiam. Niestety, ale w walce z lysieniem androgenowym z biegiem lat dochodze do wniosku, ze tylko mocna artyleria moze cos zdzialac a takie witaminki to strata kasy:(


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto czego oczekuję. Przede wszystkim co zauważyłem - biotyna z Puritan's Pride działa, ze Swansona nie działa. Nie wiem dlaczego, ale tak jest. Jak obserwuję, że na mnie konkretna działa? Poza wydłużeniem faz wzrostu włosów na ciele widzę to na delikatnych włosach, które mam w okolicach skroni. W czasie zażywania biotyny z Puritan's Pride rosną one nieco dłuższe niż standardowo (co znaczy, że ich faza wzrostu została wydłużona.

 

Nikt nie twierdzi, że biotyna zatrzyma łysienie, ale jej cena jest dość niewielka (10zł/mies.), więc wg mnie warto. Ja przynajmniej nie zamierzam jej odstawiać.

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę brać 200 tabletek biotyny od Swansona i na tym zakończę. Nie widzę różnicy w jakości włosa. Czas na msm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie lekko subiektywne wrażenie, że biotyna Swanson'a, a także biotebal działają słabiej niż biotyna Puritan's Pride. Widzę to chociażby po twardzości paznokci. A co jeśli chodzi o dawkę biotyny? Jest sens ładować 5 g? Przecież i tak z pewnością organizm więcej niż ileś tam mg/g nie jest w stanie jednorazowo wchłonąć, obrobić, itd.. Jak to jest z tą biotyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę po cerze że działa

 

Stosuje puritans pride 7500 mcg - 1 dziennie

JO2pUxk.jpg

 

Biotyna + MSM (3000mg) -> lekkie spowolnienie procesu (u mnie)

 

Następna sprawa to taka że po dorzuceniu tych wszystkich witaminek musiałem wrzucić ZNACZNIE więcej błonnika do diety, bo to się słabo wchłaniało i zaczeło mi wyjałowiać florę bakteryjną (widzę po wizycie w kiblu i kolorze 'paczki')

 

Także dodatki, a wchłanianie to 2 różne rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biotyna nie podziała na łysienie androgenowe.

Ja stsowałem biotebal i nie wiem czy jest sens kupować droższe produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moje włosy po biotebalu lepiej wyglądają

 

Te produkty wcale nie muszą być droższe Pytam po prostu czy ktoś stosował większe dawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...