free web hit counter Skocz do zawartości
malenac

Silne wypadanie po oleju rycynowym

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem taki zły na siebie, moje włosy na Loxonie 5 już praktycznie nie wypadały (odrost to inna sprawa).

Coś mnie podkusiło, żeby kupić olejek rycynowy i wcierać w skalp (nadal używałem też Loxonu).

Na początku było ok, ale po jakimś miesiącu zauważyłem zwiększone wypadanie. Odstawiłem więc olej, ale włosy nadal wypadają, wyciągam całe garście, chyba straciłem już 1/3 :/

Kurczę, czemu na niektórych oleje nakładane na skalp działają tak źle? Jeszcze parę lat temu mogłem ich używać i miałem super efekty. Czy przy ŁA może się tak nagle zmienić reakcja na oleje?

Czy ktoś może wie, z czego to wynika? Zatykanie mieszków włosowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymyslasz... albo nakladales za duzo oleju, on zatyka mieszki


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu to jest okres linienia po Loxonie? Nie wiem kto o zdrowych zmysłach przy MBP używa minoxidilu to raz, a dwa olej rycynowy bez mieszania z czystym dmso na włosy jest bezużyteczny. Zresztą tutaj nie chodzi o sam olej tylko jedną substancję, która jest pomocna w jego składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...