free web hit counter Skocz do zawartości
MasterBukos

Swędząca głowa plus LOXON 5%

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku miesiecy biore fina. Cały czas swędzi mnie głowa i mam łupież, stosowałem szampony pirolam, nizoral, a ostatnio zoxin med. Żaden nie pomógł, swędznie nie ustąpiło. Ostatnimi czasy przez kilka tygodni Saba gel plus emu Oil, po sabie swedzie tak samo ale mniej wypada. I teraz pytanie czy zaryzykowac i zaczac stosować Loxon 5% który lezy i czeka na mnie pol roku czy pogorszy to swedzenie? Ewentualnie jak sprobowac jeszcze powalczyc ze swedzeniem? Nie ukrywam ze chcialbym juz zaczac uzywac loxonu i czekac na efekty ale nie wiem czy zamiast polepszyc to czy nie pogorsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po minoxach w płynie łupież to częsta przypadłość- roi się od takich tematów w sieci - sam jestem szczęśliwym posiadaczem łupieżu na kirklandzie. Jak za pomocą czarodziejskiej różdzki- jedna aplikacja i syndrom węża boa. Myję pirytionami, ketokonazolami, smaruję emu i jedyne co uzyskałem to uelastycznienie skóry - teraz łupież mogę zrywać w większych płatach i sprzedawać jako suszoną wołowinę - nie do końca o to chodziło.

 

Twoje obawy, wyobrażenia i pytania co do planu są uzasadnione. Jeśli mogę wrzucić swoje 5 groszy to osobiście nie rozpoczynałbym minoxa w płynie w przypadku trądu skóry głowy - łupieżem zwanym - możesz zafundować sobie dobrą symfonię skórną, która raczej niewskazana jest przy androgenówce.

Masz kontakt z łupieżcą a kąsnąłbyś minoxa? - Zalecz skórę głowy i licz, że minox go znowu nie rozjuszy lub zorganizuj sobie piankową tudzież ciekłą, ale przyjazną dla skóry wersję obniżacza ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie próbuję to swędzenie zaleczyć/wyleczyć, ale niestety nic nie pomaga. Może jakiś mocniejszy antybiotyk ktoś poleci? Lub nie wiem cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...