free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Tatuaż oczu

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę w sekcji ''poza tematem'' bo to chyba najbardziej odpowiednie miejsce.

Chciałbym sobie zrobić tatuaż oczu, tzn. tak rozmyślam na razie dopiero. Tatuaż oczu w sensie że chciałbym sobie wydziarać gałki oczne, w oczach, zmienić kolor gałek ocznych, tak jak np. zrobił to niejaki Popek znany też jako Król Albanii - chyba najbardziej znany przykład w PL, a nie że tatuaż w formie oczu np. gdzieś na ciele. Ja wolałbym tylko inny kolor niż Popek.

 

Powodów mogę mieć kilka dla których chciałbym to zrobić ale nie o wszystkich muszę mówić - powiem tylko tyle że podoba mi się ten najnowszy trend w dziedzinie tatuaży. A innym z powodów jest to że jak konsultowałem się z polskim konsultantem kliniki HDC Piotrem to odparł że konsultował mój przypadek z doktorem i że ten odmówił argumentując tym że mogłoby to nienaturalnie wyglądać - znaczy taka linia jaką chcę żeby mi zrobili. Zatem żeby tutaj pokazać np. takim chirurgom od przeszczepu włosów, że mam to po prostu w dupie czy to będzie naturalnie czy nienaturalnie ostatecznie wyglądać i że jakiś tam nienaturalny wygląd nie jest mi już obcy, oraz żeby pokazać że jak ja czegoś chcę to tego na prawdę tego chcę i musi być tak zrobione jak chcę zgodnie z moimi wytycznymi, że jestem poważny i stanowczy w tym co mówię, robię i że nie żartuję. Na wizycie w klinice czy podczas konsultacji chcę aby spojrzeli mi w oczy i żeby wiedzieli z kim mają do czynienia, znaczy pokazać jakim przypadkiem jestem - nawiązując do wspominanej nienaturalności. Chciałbym aby spojrzeli mi w oczy i bez zbędnych komentarzy pomyśleli sobie: a...... *uj tam trzeba mu to zrobić .

 

I w związku z tym mam parę pytań.

 

Czy ktoś robił sobie taki tatuaż albo czy było obecny podczas wykonywania takiego zabiegu?

jak wrażenia, jak tam oczy się czują po tym zabiegu bo wnioskuję że nie za dobrze?

Czy wpływa/może mieć wpływ to na wzrok jakoś negatywnie?

Czy można to zrobić w PL bo np. Popek to robił w UK z tego co się orientuję i jak oglądałem film na yt.?

Jakie jest ryzyko powikłań i czy są doniesienia o jakiś przypadkach że np ktoś miał kłopoty ze wzrokiem po czymś takiem albo że stracił wzrok - bo to nie są już jaja prawda, narząd wzroku to nie narząd ruchania zwany penisem. Albo czy zdarzało się że komuś po prostu zepsuli czy uszkodzili oczy podczas wykonywania takiego zabiegu?

Jakie koszty itd. ogólnie o tym chętnie się dowiem.

Czy oprócz zmiany koloru ''białka'' gałek ocznych możliwe jest też aby zmienić kolor oczu - jako taki dosłownie ? I jeśli się da to czy musi to być ten sam kolor co użyty na gałki, czy np ''kolor oczu'' może być jakiś inny ale też inny niż swój posiadany naturalny kolor, np. mam tam niebieskie czy zielone albo szare, a chciałbym mieć brązowe czy nawet czarne ?

 

Ogólnie to proszę o info o tym jak i o miejscach gdzie można to zrobić, o ew. podzielenie się własnymi doświadczeniami czy wiedzą nt temat, a nie o prywatne opinie czy jakaś krytykę co do mojej osoby bo będzie to śmietnikiem tutaj, a nie chcę tutaj śmietnika tylko normalną dyskusję na temat, uwagi, rady itp.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem na Twoje pytania bo nie mam wiedzy, ale myślę, że to super pomysł. Wydziarasz sobie oczy i napewno w HDC zrobią Ci linię jaką będziesz chciał...


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie odpowiem na Twoje pytania bo nie mam wiedzy, ale myślę, że to super pomysł. Wydziarasz sobie oczy i napewno w HDC zrobią Ci linię jaką będziesz chciał...

 

Nie mówię że w HDC (nawet chyba nie robiłbym i tak w HDC, bo w HDC nie potrafią robić linii U-kształtnych) i wierz mi Radku że nienormalne rzeczy pomagają w negocjacjach nieraz, zwłaszcza jeśli ten drugi argumentuje nienormalnością. Przykład w jednym zakładzie w którym kiedyś robiłem, poszedł do kierownika przykładowy Janek ładnie ubrany i zaczeską na pożyczkę i nie wskórał nic w sprawie tam wolnego weekend'u. Póżniej poszedł np. Zdzisiek z wydziaraną gębą i załatwił co my chcieli bez problemu.

Poza tym nie tylko dlatego to chcę zrobić tak jak pisałem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli chcesz byc intimidating?

 

Nie nie chcę być ''intimidating'', nie chcę nikogo zastraszać, bo jak bym chciał to robiłbym to w zupełnie inny sposób.

 

Napisałem że mi się to podoba i tyle. Do tego zupełnie przypadkowo może/mogłoby posłużyć w negocjacjach z chirurgiem od HT jeśli ten argumentowałby (swoją decyzję o tym że nie zrobi mi takiej linii jak chcę) możnością nienaturalnego wyglądu - tak jak powiedziałem i nic poza tym.

 

Na marginesie, niektórzy ludzie kiedyś nazywali mnie cyt. ''Indianin Blada Twarz'' to może po zabiegu takiego tatuażu nazywaliby: Indianin Oczy Węża

 

Wracając do wspomnianego Popka, to zauważyłem że nieraz nosi okulary ale nie wiem czy ma to coś wspólnego z ewentualnym jakimś pogorszeniem wzroku przez tatuaż. Ciągle jest zbyt mało ludzi mających takie tatuaże w oczach żeby móc wyciągnąć wnioski czy jest to szkodliwe dla wzroku czy nie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popek sam nawet mówił, że wzrok mu się pogorszył od zabiegu. Zauważ, że wcześniej nie nosił okularów teraz nosi. Także niewiadomo czy w przyszłośći nie straci przez to wzroku. Nie komentuję jak to wygląda bo np. wygląd Popka mi się podoba ale robić to kosztem komfortu widzenia jest poprostu durny a jest ryzyko, że przy samym zabiegu można stracić wzrok i Popek też o tym wiedział i mówił.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...