free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

hilh89 - Xandrox 12,5% (foto)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Pią Lut 19, 2010 15:52

Nie ma. Skorupka ci się nie robi bo pod prysznicem pełno kropelek się unosi w powietrzu więc nie ma szans żeby ci się ona zrobiła. Ja raczej 30 min pod prysznicem z lejącą się non stop wodą bym nie siedział ale kto co lubi i kogo na co stać

 

Pią Lut 19, 2010 22:49

Jeszcze mam jedno pytanko. Hilh89 mowiles ze przed waxem najlepiej sobie poprobowac loxon. Jakis czas temu z niego korzystalem ale nie przynosil jakichkolwiek efektow teraz go wyjalem i psiuknalem pare razy o dziwo zaczely mi znow wypadac wlosy (jak pociagne mam 2-3 wczesniej nic takiego nie bylo) czy to ma zwiazek z poczatkowym lnieniem o ktorym wczesniej mowiliscie?

 

Sob Lut 20, 2010 12:05

Hej, hilh89, czy WAX którego używałeś to ten sam z linka ponizej?

 

http://allegro.pl/item925951304_henna_wax_wosk_do_wlosow_480g_luxusowy.html

 

Czy probowales ktorychs odmian z listy stad?

 

http://www.sklep-wax.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=30&Itemid=53&TreeId=2

 

Skad i w jakiej cenie najlepiej kupujesz swego WAXA?:)

 

Pozdrawiam!?:)

 

Sob Lut 20, 2010 12:23

Jeszcze mam jedno pytanko. Hilh89 mowiles ze przed waxem najlepiej sobie poprobowac loxon. Jakis czas temu z niego korzystalem ale nie przynosil jakichkolwiek efektow teraz go wyjalem i psiuknalem pare razy o dziwo zaczely mi znow wypadac wlosy (jak pociagne mam 2-3 wczesniej nic takiego nie bylo) czy to ma zwiazek z poczatkowym lnieniem o ktorym wczesniej mowiliscie?

 

Chyba to linienie chociaż ciężko stwierdzić. Nie mówiłem że przed WAXem najlepiej spróbować Loxonu bo oba produkty się nie wykluczają i mogą być stosowane jednocześnie (oczywiście nie tak ze psikasz Loxon i 5 min później nakładasz WAX). Jeżeli miałeś przerwę w stosowaniu Loxonu to prawdopodobnie masz linienie.

 

Hej, hilh89, czy WAX którego używałeś to ten sam z linka ponizej?

 

http://allegro.pl/item925951304_henna_wax_wosk_do_wlosow_480g_luxusowy.html

 

Czy probowales ktorychs odmian z listy stad?

 

http://www.sklep-wax.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=30&Itemid=53&TreeId=2

 

Skad i w jakiej cenie najlepiej kupujesz swego WAXA?

 

Przecież to to samo. Tylko w drugim linku jest więcej odmian np do różnych kolorów włosów. Ja stosuje HENNA TREATMENT WAX bo mam ciemny brąz.

 

Sob Lut 20, 2010 23:33

hilh ja mam pytanie odnosnie tego twojego proscaru...moglbys napisac jka sie go stosuje? i jak z tym calym dzieleniem go? pozdro

 

Nie Lut 21, 2010 13:50

jeszcze pyt do gegus-a, juz zadawalem ale przeoczyles chyba ... ty ten nizax trzymasz na glowie? jesli tak to ile?, thx

 

Nie Lut 21, 2010 13:55

na poczatku trzymalem 2-3 razy na noc ale doszedlem do wniosku ze nie ma sensu i szkoda wlosow:P uzywam teraz raz w tyg(co wtorek) trzymam na glowie3-5 min i spłukuje:)

 

Pon Lut 22, 2010 7:33

hilh89, pomożesz mi kupić Xandroxa?

 

Pon Lut 22, 2010 17:34

a ty gegus jak wax-a stosujesz? podgrzewasz tez czy inna metoda? pozdro

 

Pon Lut 22, 2010 18:45

podpobnie jak wszyscy... plucze wlosy taka mocno ciepla woda, wycieram delikatnie recznikiem nakladam waxa i susze suszarka do momentu az delikatnie zaczynaja sztywniec wtedy zakladam worek foliowy i recznik i trzymam 30-40 min pozniej dokladam troche waxa znow susze suszarka z 2-3 min i worek i recznik i jak minie okolo godzinki juz to plucze mocno ciepla woda:P

 

Wto Lut 23, 2010 21:21

mytr -> http://www.lysienie.info/faq.php

 

qwert -> mogę ci najwyżej pomóc wypełnić formularz, nie mam kasy na koncie żadnej a w następnym miesiącu będę miał spore wydatki.

 

Wto Lut 23, 2010 22:25

jo, sorry ile tapsow humavitu lykacie? 2x2 dziennie?

 

Wto Lut 23, 2010 22:45

Ja tak teraz lekko nieregularnie ale staram się 2-3 tabletki dziennie humavitu łykać

 

Sro Lut 24, 2010 18:30

hilh89: jonizacja w Twojej suszarce nie jest automatyczna? trzeba trzymać wciśnięty przycisk? Trzymasz go cały czas czy tylko kilka sekund?

 

Sro Lut 24, 2010 18:36

Automatyczna ale wiem że w niektórych modela trzeba jakiś przycisk trzymać lub wcisnąć.

 

Sro Lut 24, 2010 19:58

hilh Ty bedziesz zamawial teraz xandroxa? bo z tego co widze wystarcza Ci on na okolo 4 miesiacy a minimum tyle jeszcze chce na loxonie 5% pojechac i zobaczyc czy cos wiecej pomoze takze jak nastepnym razem (czerwiec, lipiec ) bedziesz zamawial to pisze sie do obiecanego kupna jesli w ogole na taki minox sie zdecyduje:P:)

 

Sro Lut 24, 2010 20:17

Chyba właśnie odpocznę parę miechów. Ale powinienem gdzieś tak w czerwcu wrócić do tego więc wtedy się zgadamy.

 

Sro Lut 24, 2010 20:23

Witam

Przepraszam ,ze tu zadam to pytanie, ale nie chce zakladac nowego tematu, a i hihl powinien wiedziec co i jak.

Wkurwilem sie nieziemsko, nie wiem co mnie skusilo by zamiast minox 12,5 w czystej postaci kupic xandrox...

W czym problem? a no po otwarciu okazalo sie ,ze xandrox ma konzystencje bialego "budyniu" Oo ,hm cos jak klej do papieru...? Pytam bo chce wiedziec, czy sa podstawy do reklamacji.A jesli tak ten xandrox zazwyczaj wyglada, to jestem zmuszony go sprzedac, bo w takiej substancji za cholere nie rozpuszcze flutamidu:(.

 

Sro Lut 24, 2010 20:58

Raczej nie bo to taka konsystencja jest. Wiele razy w tym temacie mówiłem jaki jest i że trzeba na początku ostro rozmieszać to wtedy się bardziej płynny robi i już nie ma takich małych grudek. Sprzedaj na tym forum się znajdzie dużo osób które by go potrzebowały i nie mają w planach mieszanie go z czymś innym.

 

Sro Lut 24, 2010 21:15

Starosc nie radosc, jak zwykle musialem czegos nie doczytac:].Dzieki wielkie za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Lut 25, 2010 12:32

ok nie ma sprawy mi tak bedzie pasowac dopoki jakies rezultaty 5% loxon mi bedzie dawal jak juz przestanie to przerzuce sie na wiekszy %..;/:P

 

Nie Lut 28, 2010 12:34

Im niżej czoła tym coraz ciężej wyhodować te włosy. Zakola idą w dół w dość szybkim tempie ale czoła ni jak nie mogę obniżyć a zaznaczam że nie doszedłem jeszcze do linii jaką kiedyś miałem (brakuje 1-1,5 cm). jedyne na razie co mnie cieszy to że bardzo mało ich wypada i zagęszcza się korona i skronia. Już z 2 tygodnie nie używam Minoxa (miała być przerwa do czerwca).

 

Macie coś takiego że jak po całym dniu poruszycie włosami to jakby was lekko mieszki włosa kłują albo dziwnie nienaturalnie bolą przez chwile? nie wiem co to i niepokoi mnie to.

 

Ostatnio zmieniony przez hilh89 dnia Nie Lut 28, 2010 14:47, w całości zmieniany 1 raz

 

Nie Lut 28, 2010 13:38

no hilh gratuluje niezlych rezultatow- jesli chodzi o odzyskanie wlosow to w ogole je ciezko odzyskac i mozolnie to idzie ale najwazniejsze ze jakos idzie:) co prawda mam podobna sytuacje do Ciebie mniej wiecej 1 cm mi w gore linia poszla chyba w odpowiednim momencie zaczalem z tym walczyc mysle ze mam dzieki temu jakies szanse:) aha jesli chodzi o minox wiem ze dziala na mnie korzystnie pod wzgledem wlosow ale pod wzgledem zdrowotnym mam dziwne odczucia sceptycznie do niego podchodze dlatego nad xandroxem to dlugooo bede sie zastanawiac...;/ hmm a to ciekawe jest czy dlugoo da sie taki stan jak masz bez minoxa utrzymac dosc ciekawe:P:)

 

nie nigdy czegos takiego nie odczuwalem 1 raz o tym w ogole slysze ze cos takiego moze sie dziac o_o

 

Nie Lut 28, 2010 14:46

Ja po xandroxie nie zauważyłem większych skutków ubocznych. Może na początku naprawdę malutka zadyszka i nieco szybsze męczenie się ale juz od 4-5 miechów nic. Kondycja wróciła, ciśnienie ok

 

Co do mojego wcześniejszego pytania to to zjawisko jest przy nieco mniej świeżych włosach, np po całym dniu nie mycia głowy i kłuje dopiero jak je wzruszę albo przejadę ręką po nich. Zaznaczam że nie używam żadnych kosmetyków do stylizacji włosów.

 

Nie Lut 28, 2010 16:04

tez tak miałem... ale nie wiem od czego to zalezy być może niedobór witamin... mi przeszło samo

 

Nie Lut 28, 2010 16:16

mam dokładnie tak samo czasami jak przejade ręką pod włos to czuć taki lekki ból/kłucie

 

Nie Lut 28, 2010 18:05

mam to samo i myślę, że to łzs

 

Nie Lut 28, 2010 18:19

Hm u mnie to nie to bo włosy się przetłuszczają po 3 dniach a na drugi dzień od mycie głowy praktycznie wyglądają tak samo jak po myciu. Przeczytałem teraz nieco o tej chorobie i nie pasuje do mnie.

 

Nie Lut 28, 2010 18:34

zapalenie meiszków włosowych? być moze sa zbyt obciazone... mi na wszelkie dolegliwosci skórne głowy bardzo pomogl greposept dodawany po ok 10 kropli do kazdego mycia glowy tzn do szamponu na reke..

 

Pon Mar 01, 2010 17:46

Mam to tylko czasami. Właśnie w takim stanie jak teraz powinny mnie boleć ale nie bolą.. Dziwne to jest bo raz jest a raz nie ma.

 

Wto Mar 02, 2010 22:13

hilh jka stosowales loxon jeszcze to ile psikow robiles na jedno zakole? pozdr

 

Sro Mar 03, 2010 0:05

No tak żeby ci się nie lało na czoło i tak żebyś sucho jak pieprz też nie miał. Nie da się tak powiedzieć ile psików bo nie pamiętam. Po prostu jak widziałem że już wystarczy to odkładałem.

 

Sro Mar 03, 2010 0:36

aha a psikales tylko na przod, zakola tak? z tylu tylko wax czy tez cos loxonem robiles?

 

Sro Mar 03, 2010 1:28

tylko przód czyli zakola + w centralnym punkcie czoła. Z tyłu nic nie robiłem oprócz waxa ale z tyłu nie miałem wcale złego stanu.

 

Sro Mar 03, 2010 20:55

robilo ci sie takie delikatne koleczko z lekkim przerzedzeniem wokol niego? mowie oczywiscie o tyle glowy pozdr

 

Sro Mar 03, 2010 21:09

robilo ci sie takie delikatne koleczko z lekkim przerzedzeniem wokol niego? mowie oczywiscie o tyle glowy pozdr

 

Masz pewnie typ zarosniecia z koleczkiem naturalnym - tam wlosy rozchodza sie spiralnie - to typowy rodzaj zarostu w tym miejscu, wiec upewnij sie czy to jest wlasnie takie "koleczko" czy placek.

 

Sro Mar 03, 2010 22:04

Żadne kółeczko lekkie przerzedzenie. Nie znaczne chociaż mogłoby być pod światłem lub z morką głową całkiem widoczne. Teraz nawet nie wiem jaki tam mam stan bo mam długie włosy ale raczej zarośnięte bo wyczuwam ręką że jest duużo lepiej.

 

Sro Mar 03, 2010 22:36

znaczy masz racje ze mam taki typ zarostu z tylu, w sensie wlosy rozchadza sie spiralnie ale wlansie jets to miejsce lekko przerzedzone to widze, na pewno kiedys nie mialem tak. Zarazem zazncaze z enie mam jakiegos lysego tego mijesca ale przy tym miejscu jest przerzedzenie i im dalej tym wlosow wiecej ze tak powiem :/ bosz wogule dzis znalazlem fote w komorce raptem sprzed 1.5 roku i praiwe sie poplakalem no taaaka fajna fryzurke mialem, wlochy geste ehh no coz walczymy dalej...

poza tym to zaczelem stosowac ten loxon jakos 20 lutego takze dopieor lekko ponad tyga wiec naarzie chyba mi troszke wzmoglo sie wypadanie przy zakolach, naraize wiem ze to te cale linienie chyba ale juz mysle co chwile czy te wlosy urosna cokoliwek potem ehh 2% popsikam z 2 miechy i potem 5% oczywiscie chwyce bo dwojka to nie wiem chyba jest raczej dla przyzwyczajenia glowy do tego minoxa tylko, licze tylko ze po 5% cokolwiek sie pojawi bo wtedy zapewne wezme sie za xandroxa jak bede widziec ze cokolwiek sie dzieje po loxonie, pozdro

 

Czw Mar 04, 2010 11:20

i tak sie wlasnie zastanawiam czy psikac tez z tylu na to przerzedzenie czy nie :/

 

Czw Mar 04, 2010 12:01

Jakie przezedzenie ? Jesli masz naturalne koleczko - to kazdy - nawet jak ma bardzo geste wlosy to w tym koleczko jest przeswit do zywej skory.

Jezeli masz taki typ zarostu to nie ma sensu tam psikac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Mar 04, 2010 12:51

no mam tak jak pisalem tylko ze to miejsce sie przerzedzilo i dlatego mylse czy psikac czy nie :/

 

Czw Mar 04, 2010 16:59

Kiedy wrzucisz jeszcze jakies fotki ze swoja rozszerzajaca sie czuprynka? :]

 

Czw Mar 04, 2010 17:29

ok to musze postarac sie cyknac i wrzucic pozdr

 

Pią Mar 05, 2010 21:31

liczylem na wasza inteligencje i mialem na mysli hilh'a 89

 

Pią Mar 05, 2010 22:38

Nie będzie żadnej różnicy bo moje poprzednie fotki są z przed 1,5 miesiąca Myślę że dopiero za 1-2 miechy coś wrzucę. A twoje fotki mytr by się przydały bo mówisz ciągle o włosach a jeszcze chyba żadnej fotki twojej nie widziałem

 

Sob Mar 06, 2010 0:07

Hilh jak to jest z Toba zadnych nie masz skutkow ubocznych stosowania minoxa?? qurde ja jestem zly jak cholera zaczyna sie znowu bol w klatce i brzucha...;/ masakra raz ze minox na mnie dziala to od razu skutki musza sie pokazywac..;/ oczywiscie teraz zrezygnowac z niego nie moge ale pouzywam przez jakis czas 1 x dziennie i jak przestanie to wroce na 2 x a jak po 1 dalej bedzie to samo to przerwe na kilka dni...;/ wkurzylem sie tym na maxa a juz liczylem na jako taka linie i sie przeliczylem:P...;/ chociaz zobaczymy walczymy dalej:)

 

Sob Mar 06, 2010 0:47

No mówiłem że na początku małą zadyszka lekkie sapanko po wejściu po schodach i ogólnie szybkie męczenie się. Żadnego bólu w klatce. Potem się to jeszcze unormowało i już żadnych efektów ubocznych nie odczuwam.

 

Sob Mar 06, 2010 18:33

No a ja te 3 rzeczy klucie w klatce , bol brzucha i spadek kondycji i to znaczacy!( a jest to dla mnie wazne bo gram w pilke a mimo treningow na sparingu polowy mnie nie ma..;/ ja czuje i wiem czego to wina ale przeciez trenerowi nic nie bede wspominal..)! mam nadzieje ze jakos uda mi sie do tego minoxa przyzwyczaic organizm i pozbede sie wszystkiego:)

 

Sob Mar 06, 2010 18:45

MOze dawaj po 1 psiku na zakole.

 

Sob Mar 06, 2010 20:05

hilh kiedy kupujesz xandrox ? tak jak rozmaiwlaismy jakos w marcu ? ja kupilem xandrox bo pomogl mi znjamy z karta kredytowa ale juchyba niebedzie mial jej. Moge sie z toba zrzucic na zakup ja oplce przesylke. ? pozdrawiam

 

Sob Mar 06, 2010 22:48

a kiedy ci xandrox będzie potrzebny?

 

Nie Mar 07, 2010 0:17

w sumie chcialem zamawiac jakos pod koniec marca (zeby nie bylo ze mi sie skoczy ten co mam a tutaj niemam drugiego) sprobuje jeszce wykombinowac cos moze kogos znajde ze znaomych ale watpie. jedyna osoba ktora ma to moj ojciec ale znim jestem cale zycie poklocony wiec raczej odpada. ale jak cos bede mogl sie dolaczyc do twojego zamowienia ?

pozdrawiam

 

Nie Mar 07, 2010 0:22

gegus powtarzałem to kilka razy ze dodanie ok 1% kofeiny do loxonu moze pomoc...

 

Nie Mar 07, 2010 9:48

Jakiej kofeiny pod jaka postacia , jaka nazwa itd bo 1 raz slysze o tym...;/

 

Nie Mar 07, 2010 9:51

Nie wiem co z ta kofeina. Przeciez sama kofeina tez powoduje u wielu osob szybsze tetno i wyzsze cisnienie spoczynkowe.

 

Nie Mar 07, 2010 10:04

ja miałem sennosc i ogolne zmeczenie, wiec gdy dodałem kofeiny to jakos sie to unormowalo..

 

Nie Mar 07, 2010 10:59

ile tej kofeiny dodales i pod jaka postacia, co tam wsypales...?? tez czuje zmeczenie po zastosowaniu minoxa jestem slaby i senny..;/

 

Nie Mar 07, 2010 12:17

1% ekstraktu kofeiny z thantosa... nie ejstem pewny czy to zasluga samej kofeiny bo robie sobie atomowca wiec jest tam sporo tych dodatkow, tak czy siak czuje sie normalnie.. inna sprawa ze stosuje ok 0,5ml 1 raz dziennie

 

Nie Mar 07, 2010 16:12

Witam! Mam pytanie czy minoxidil 12,5% wysusza u was skóre tak że powstaje łupież, ponieważ stosowałem 5% i niestety tak było . I pytanie do hiliego czy stosowałeś tego minoxa 12,5% na czubek głowy czy tylko tą odżywke? Właśnie zamówiłem minoxidil 15% i nie wiem czy stosować, mam troche prześwitu i nie wiem czy zaszkodzi czy pomoże.

Obecnie stosuje spectrale i szampon revita ale zbyt wcześnie by coś o tym powiedzieć. Ale tak jak hili próbowałem prawie wszystkiego.

 

Nie Mar 07, 2010 19:10

Lekko wysusza każdy taki twór będzie wysuszał jeżeli będzie miał w sobie alkohol. Nie stosowałem żadnego minoxa na czubek głowy. Jestem przeciwnikiem stosowania xandroxa na miejsca gdzie jeszcze włosy się znajdują. Możesz spróbować z loxonem ale będzie to samo, linienia nie unikniesz a wcale nie musisz mieć jakichkolwiek pozytywnych rezultatów więc wyżresz sobie jeszcze większe kółeczko niż masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Mar 07, 2010 19:38

hey zamiescilem fotki w nowym watku takze take a look

 

Nie Mar 07, 2010 22:49

Wstrzymam sie z ta kofeina na razie bo nie wiadomo czy rzeczywiscie to dzieki niej Ci lepiej czy innym skladnikom, licze ze przejdzie dam znac po kilku dniach co i jak:)

 

Pon Mar 08, 2010 19:50

i jak hilh ? bo nie dales znac co do mojego posta

pozdrawiam

 

Pon Mar 08, 2010 21:17

Możemy się umówić tak że wpłacisz mi pieniądze na konto i zamówię za ciebie. Ja robię przerwę do czerwca z Xandroxem.

 

Wto Mar 09, 2010 1:46

ok hilh. ja sprobuje pokombinowac jeszcze zeby nierobic ci zachodu jak cos to bede sie kontaktowal z toba. pozdrawiam

 

Wto Mar 09, 2010 19:34

Hilh z tego co czytałem o Henna WAX Treatment w necie to to że jedynie wpływają na jakość włosa, a nie na jego odrost więc skąd to przekonanie, że spowodował odrost w twoim przypadku ?

 

Wto Mar 09, 2010 20:09

Watpie zeby WAX mial jakikolwiek wplyw na porost wlosow.

 

Wto Mar 09, 2010 20:37

żadnego przekonania i wiem że nie ma wpływu. Może mnóstwo blokerów jakiego swego czasu stosowałem dało jakiś rezultat.

 

Czw Mar 11, 2010 12:16

do konca bym sie z tym nie zgodzil wydaje mi sie ze moze miec wplyw na odrosty:) moze nie znaczne ale jakies na pewno:P:)

 

Pią Mar 12, 2010 13:01

vystelior w jednym z wątków polecasz Novoxidyl, stosowałeś to? Jakie rezultaty?

_________________

www.Skrobak.pl - moderowany katalog stron

www.ParkAktywny.pl - śmiech to zdrowie

 

Wto Mar 16, 2010 13:37

Na razie bol w klatce ustal widac zmniejszenie dawki cos dalo mam nadzieje ze juz nie powroci i kondycja zaczyna wracac do normy:)

 

poszukuje chetnych do zamowienia tych specyfikow

http://www.swansonvitamins.com/SWH103/ItemDetail

http://www.swansonvitamins.com/SN101/ItemDetail?n=0

gdybym mial mozliwosc zamowilbym sam ale niestety nie mam a jak ktos by to bral to do zamowienia bym sie dopisal:)(czekam 2-3 tyg jak nikt sie nie znajdzie zamawiam fitoprost kilka opakawan na necie..;/)

 

Wto Mar 16, 2010 14:12

No ja nie miałem żadnych bólów w klatce ale lekka zadyszka była. Po odstawieniu Xadnroxa narazie nie widzę wypadania włosów.

 

Czw Mar 18, 2010 16:23

zastanawiam się nad kupnem http://www.allegro.pl/item962140223_15_minoxidil_naj_skuteczniejszy_na_lysienie.html mam zakola, wina genów. Tylko lepiej kupić ten 15% z allegro czy 12,5% z USA? pomoże ten 15% czy wypali bardziej zakola?

 

Pią Mar 19, 2010 21:08

Słuchaj mój problem z łysieniem dopiero się zaczyna(17 lat);/

I mam pytanie czy napewno można używać jednocześnie humavit'u i Vitapilu?(to na wzmocnienie) na razie czekam na loxon 5% i zobaczymy co z tego będzie.

PS- mógłbyś podać swoje gg? Miałbym dużo więcej pytań:)

 

Pią Mar 19, 2010 22:08

jak nie masz miejsc bez wlosow ktore juz wypadly to nie stosuj loxonu na zdrowe bo tylko je oslabisz.,.

 

Pią Mar 19, 2010 22:11

mam zakola na 4cm ... więc myślę że te miejsca będę smarował. Właśnie tu moje pytanie czy loxonem smaruje się tylko miejsca bez włosów?

A te skrzypy na to że moje włosy są łamliwe, cienkie no i niestety wypadają;/

 

Pią Mar 19, 2010 23:31

masz 17 lat i juz zakola na 4 cm?? hmm O_o

 

Sob Mar 20, 2010 10:48

Znam takie przypadki. Koleś co ze mną na studiach jest zaczął też łysieć w bardzo wczesnym wieku a teraz gdyby nie golił głowy to wianuszek ma (21 at).

 

Sob Mar 20, 2010 11:13

Nie pamietacie watku Preri ?

 

On NIE lysieje- sam mowil, ze ma taka linie wlosow od zawsze.

 

Smarowanie wiec czymkolwiek tych miejsc jest absurdem.

 

Sob Mar 20, 2010 19:33

hilh89 czyli juz nie stosujesz Xandroxa ?

 

powiedz mi, co wg ciebie sprawia ze wlosy nie wypadaja? Wax?

 

uzywam loxonu 5% juz dosc dlugo i widze jakies male wloski na zakolach i teraz sie zastanawiam czy zaczac uzywac Waxa czy przerzucic sie z loxonu na xeroxa.

 

 

moglbys mi podac jakis kontakt do siebie np gg?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Mar 20, 2010 20:14

zwykle nie podaje gg bo byłem zalewany bzdurnymi pytaniami z podstawowej wiedzy o łysieniu jaką każdy łysiejący powinien mieć. Więc jak masz pytania na pytaj na forum.

 

Nie wiem co sprawia że nie wypadają. Myślę że może Proscar + witaminy + WAX + zdrowa dieta + odżywki itp. Wszystko na raz może daje ten efekt.

 

Nad WAX em to się nie zastanawiaj bo to w miarę tanie, mało inwazyjne i na pewno przydatne jest. Z Xandroxem to bym się zastanowił bo po co masz wyrzucać 300 zł na coś co może się okazać zupełni nie przydatne tobie. Używaj dalej loxonu może będziesz bardziej zadowolony z efektów. Na wszystko trzeba czasu i cierpliwości.

 

Sob Mar 20, 2010 20:49

hmm aktualnie uzywam :

-loxonu 5% - 2razy

-humavit - 4 tab/dzien

-fitoprost - 1 tab/dzien

-silica - 1 tab/dzien - (od niedawna)

dodatkowo kupie sobie Waxa, ale zastanawiam sie jak wzmocnic moje wlosy bo na glowie mam "siano", moze miales podobny problem i posiadasz jakies doswiadczenie w tym temacie, co z takim fantem zrobic?;>

 

Sob Mar 20, 2010 21:09

Cóż miałem kiedyś siano na głowie więc mogę ci coś poradzić ale możesz to uznać za... niewłaściwe dla ciebie.

 

Przede wszystkim codziennie albo co drugi dzień odżywka na włosy. Ja używam DOVE do włosów... uwaga... farbowanych. Nie farbuje tylko kilka razy użyłem jak jeszcze w domu rodzinnym mieszkałem i byłem zadowolony bardzo Co 4-7 dni WAX + Humavit codziennie. Jeżeli elektryzują ci się włosy albo są bez życia to weź od matki/dziewczyny suszarkę ustaw sobie na jonizację i zimny strumieniem powietrza codziennie przez 1 min aż ci włosy odżyją. Możesz też wyciskać cytrynę do kubeczka i przy każdym myciu wmasowywać w skórę głowy (tak pozbędziesz się szybkiego przetłuszczania). Jeżeli masz łupież to Nizoral bądź Head&Shoulders przeciwłupieżowy. Stosuj szampon odpowiedni do włosów (nie używaj normalnego do szybko przetłuszczających się i odwrotnie. Nie myj głowy w za zimnej lub za gorącej wodzie. Chyba wszystko...

 

Wto Mar 23, 2010 23:37

Hej mam do was pytanie.

 

1. Stosuje rano loxon 5% a wieczorem xandrox 15% czy moge odstawic loxon zeby ylko stosowac xandrox. Czy to spowoduje szybka utrate wlosow jezeli odstawie od razu loxon ale wsumie nadal bede stosowal xandrox.

2. czy moge stosowac 1/4 proscaru co 2 dni czy musze go codziennie uzywac jak myslicie

 

Sro Mar 24, 2010 8:27

Hej mam do was pytanie.

 

1. Stosuje rano loxon 5% a wieczorem xandrox 15% czy moge odstawic loxon zeby ylko stosowac xandrox. Czy to spowoduje szybka utrate wlosow jezeli odstawie od razu loxon ale wsumie nadal bede stosowal xandrox.

2. czy moge stosowac 1/4 proscaru co 2 dni czy musze go codziennie uzywac jak myslicie

 

1. Odstaw loxon bo to jak jeżdżenie Fiatem 126p na zmianę z mercedesem.

2. Chyba 1/4 co 2 dni to dobra dawka.

 

Sro Mar 24, 2010 13:29

czy moge stosowac 1/4 proscaru co 2 dni czy musze go codziennie uzywac jak myslicie

 

 

1/4 stosuje sie codziennie , 2,5 mg czyli polowe tabsa mozna co dwa dni

 

Sro Mar 24, 2010 15:54

hheehe fiat i mercedes dobre porownanie spodobalo mi sie ^^. Ale czy moze lepiej stosowac narazie co 2 dni loxon bo sie boje ze jak odstawie to tak jak wyczytalem tutaj po odstawieniu bardzo leca wlosy. ale z drugiej strony bede stosowal codziennie xandrox mmmm... w sumie sam niewiem. A co do proscaru to moze jeszcze macie jakies opinie na temat dawki 1/4 proscaru co dwa dni (bo zalwazylem ze jakby moje nasienie bylo bardziej płynne i raczej to przez proscar bo od momentu stosownia jego cos takiego mam dlatego trohe sie zaniepokoilem)

 

Czw Mar 25, 2010 13:22

enigmatyczny jak dlugo juz stosujesz xandrox? mozesz co piwedizec o sytacji na glowie po nim? chybaze dopiero zaczales to wiaodmo ze nie ma co pisac pozdrawiam

 

Czw Mar 25, 2010 13:27

efekkty narazie jest pogorszenie ale stosuje dopiero jakies 1,5 msc narazie niebede mowil ze mam odrosty bo nie mam ale napisze za jakies 2 miesiace czy cos sie zmienilo. Ponawiam swoje poprzednie pytanie co do fina i loxonu

 

Czw Mar 25, 2010 13:58

Ponawiam swoje poprzednie pytanie co do fina i loxonu

 

 

jesli chcesz stosowac 1/4 proscaru co dwa dni moze ale bedziesz miec gorszy efekt lub wcale

 

Czw Mar 25, 2010 16:29

aha a jesli chodzi o loxon o moge go odstawic od tak ?? stosuje caly czas xandrox 15%. Czy jesli odsaiwe loxon od razu to wlosy polecą ?

 

Czw Mar 25, 2010 17:23

enigmatyczny: nie powinny ponieważ będziesz brał tą samą dawkę tylko silniejsza. Ale skoro masz już kupiony loxon to go stosuj. Najpierw xandrox wieczorem a loxon z rana. Później loxon z rana co 2 dzień, co 3 i tak aż Ci się skończy buteleczka.

 

Czw Mar 25, 2010 17:48

loxon to tez minox jak xandrox wiec nie ma takiej mozliwosci ze cos poleci po jego odstawieniu , doluz do loxonu flutamid a efekt napewno bedzie dobry

 

Czw Mar 25, 2010 20:17

flutamid ? a mozesz mi przyblizyc co to jest ? szukalem w watkach ale do konca nie ogarnelem oco z nim chodzi. dziekoweczka z gory

 

Aha mam wiadomosc do Hilha moglbys napisac na mojego meila [email protected] swoj jakis kontakt najlepiej gadugadu , chodzi o sprawe o ktora rozmaiwlaismy z jakies 2 tyg temu. Pozdrawiam

 

Pią Mar 26, 2010 23:38

 

Sob Mar 27, 2010 20:01

dzieki gegus

 

Sob Mar 27, 2010 21:00

flutamid do kuracji jest dobry blokuje receptory androgenowe stosowany z minoksem pobudza mieszki do odrostu włosów stosowany zewnetrznie nie powoduje skutków ubocznych

 

Nie Mar 28, 2010 14:32

To jak Hilh dało by rade ?

 

Pon Mar 29, 2010 7:36

Ale co? bo chyba zgubiłem watęk xD

 

Pon Mar 29, 2010 11:05

chodzi o ten xandrox co rozmawialismy na zeszłej stronie, bo ten co mam juz mi sie konczy i musze jakos na dniach zamowic :/. Niesttey nieudalo mi znalesc koigos ze znajomych ktory ma karte . podalbys mi jakis kontakt na [email protected] najlepiej gg. pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Kwi 04, 2010 18:30

Witam, mam 21 lat i zauwazylem, ze od jakiegos czasu powiekszaja mi sie zakola w okolic skroni. Jeszcze nie ma tragedii, ale wole dzialac za wczasu, zwłaszcza, ze moj ojciec jest lysy ;/ Co polecacie? Czy jest cos, po czym wlosy zaczna odrastac?

 

Nie Kwi 04, 2010 19:46

Oczywiście, tak się szczęśliwie składa, że wszystko mamy opisane na forum. Poczytaj o blokerach (zatrzymują łysienie) i stymulatorach (powodują odrost)

 

Wto Kwi 13, 2010 13:33

hilh89, mam problem z jednym zakolem : http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=5947&start=20

 

chcę aby to się nie powiększyło i zniwelowało i mam nadzieję że nie bedzie musiał sięgać po fin przynajmniej narazie.

 

Mam zamiar zacząć od :

Minox 2 % (po skończeniu 1 butelki na 5 %) 2 x dziennie po 2 psiknięcia na to jedno zakole.

Fitoprost 2x dziennie po 1 tabletce

Wierzbowncie drobnokwiatową 2 xdziennie

Vitapil 1 x dziennie

Humavit 3x dziennie

 

i szampon np. ketoxin, 2 razy w tygodniu.

 

taka kuracja może przystopować i zniwelować moję zakole?

 

Wto Kwi 13, 2010 15:31

conajwyzej spowolni napewno odrostow nie ebdzie a jesli by byly co jest malo prawdopodobne to bardzo delikatne...

 

Wto Kwi 13, 2010 15:44

ziom1990 ale na początek taki zestaw jest ok ? czy zacząłbyś od czegoś silniejszego, chciałbym przystopować i chociaż mieć chociaż lekki odrost.

 

Sro Kwi 14, 2010 8:36

napoczatek spoko tylko pamietaj zeby nie nakladac loxonu na zdrowe wlosy bo wywali je bardzo szybko... ja tak robilem niestety teraz stosuje na przezedzenia i miejsca bez wlosow...

 

Sro Kwi 14, 2010 9:59

wiem wiem, będe uważał i minox pryskał na te miejsce zakola gdzie nie mam włosów.

 

ogólnie to mam tylko jedno zakole, patrze na drugie i nic narazie się nie dzieje...

 

Sro Kwi 14, 2010 16:02

tez tak mam ze lewe zakole w fatalnym stanie a prawe w miare. gdyby lewe bylo takie jak prawe to nie mialbym problemu z zakryciem ubytkow... nakladaj patyczkiem do uszu bedziesz mial pewnosc ze przypadkiem nie nalozyles na zdrowe wlosy...

 

Czw Kwi 15, 2010 12:52

Hilh odezwij sie na gg 8754143

 

Pią Kwi 16, 2010 10:55

hilh89, mam problem z jednym zakolem : http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=5947&start=20

 

chcę aby to się nie powiększyło i zniwelowało i mam nadzieję że nie bedzie musiał sięgać po fin przynajmniej narazie.

 

Mam zamiar zacząć od :

Minox 2 % (po skończeniu 1 butelki na 5 %) 2 x dziennie po 2 psiknięcia na to jedno zakole.

Fitoprost 2x dziennie po 1 tabletce

Wierzbowncie drobnokwiatową 2 xdziennie

Vitapil 1 x dziennie

Humavit 3x dziennie

 

i szampon np. ketoxin, 2 razy w tygodniu.

 

taka kuracja może przystopować i zniwelować moję zakole?

 

tak wiem, chcesz fina zostawic sobie jaka ostatnią deskę ratunku ? czy boisz sie skutkow ubocznych?

 

wiem ze przyjdzie dzien w ktorym i tak siegniesz po fina... po co czekac?

ja zaluje ze zwlekalem ... walke zacząlem w wieku 19 lat ... szkoda ,że nie mialem pieniedzy na fina ;/

 

Pią Kwi 16, 2010 11:34

09luki to i tak szybko zaczołeś ja w tym wieku (a mam 23) tez widziałem że zaczynam łysieć ale tylko sie temu przyglądałem i myslalem ze chwile poczekam jeszcze troche wypadnie i zrobie przeszczep, im szybciej sie zacznie walke tym łatwiej wygrać a co do finansów to wiadomo w polscu ludzie biedni i nie mają kasy na środki

 

Pią Kwi 16, 2010 11:42

Zgadzam sie ze trzeba bedzie kiedys sie pogodzic z finem i albo go zaczac brac albo lysina szybko gotowa , ale na poczatek uwazam ze natura tez mozna cos zdzialac ale to tak 1-2 lata max:) no coz przynajmniej wiecej pozostanie srodkow do wyboru bo ktos kto zaczyna od razu fin i minox z niczym wczesniej nie probowal to pozostaje mu juz tylko duta:P

 

Pią Kwi 16, 2010 11:58

tak fakt ...szybko, ale tak uważam że o rok za poźno...

 

gregory nie rob przeszczepu w PL !!! zrobisz sobie krzyde ... bedziesz zalowal ... jedynym marzeniem bedzie scięcie głowy na zero (a uwierz mi nie bedziesz mogl tego zrobic)

 

Pią Kwi 16, 2010 14:01

jedynym marzeniem bedzie scięcie głowy na zero (a uwierz mi nie bedziesz mogl tego zrobic)

 

a niby dlaczego nie bedzie mogl ? bo bedzie blizna ? jaki problem

 

Pią Kwi 16, 2010 16:46

Prontoza...mam pytanko do wszystkich!! czy to prawda...iż

 

minoksydyl...stosuje się tylko w miejsca gdzie nie ma włosów??

 

ja stosuje loxon 5% od 2 lat...w okolice grzywkii....efekt?

 

włoski rosna coraz to bardziej cienkie.... i rzadkie...od 2 miesiecy biore

 

minoksydyl 15% Mopc....i jest miazga !!!

 

jeszcze bardziej gorzej...wiekszosc wloskow bez koloru....coraz to wieksze

 

odstepy miedzy włoskami...

Pozdros

 

dut, minox15%, wax od miesiecy, inneov homme

 

Pią Kwi 16, 2010 17:04

09luki czemu nie robić przeszczepu w polsce ? Za granica strasznie drogo, a w polsce spiepsza czy jak ?

 

Dany ale taka blizna z tyłu głowy na cała szerokośc strasznie sie rzuca w oczy.

 

Pią Kwi 16, 2010 17:33

Dany ale taka blizna z tyłu głowy na cała szerokośc strasznie sie rzuca w oczy

 

i co w zwiazku z tym , ja gole gole boki i tyl na zero ze ja widac i nikomu to nie przeszkadza

 

Pią Kwi 16, 2010 17:41

a gdzie robiłeś przeszczep i ile temu ?

 

Pią Kwi 16, 2010 20:26

thorN napisał: hilh89, mam problem z jednym zakolem : http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=5947&start=20

 

chcę aby to się nie powiększyło i zniwelowało i mam nadzieję że nie bedzie musiał sięgać po fin przynajmniej narazie.

 

Mam zamiar zacząć od :

Minox 2 % (po skończeniu 1 butelki na 5 %) 2 x dziennie po 2 psiknięcia na to jedno zakole.

Fitoprost 2x dziennie po 1 tabletce

Wierzbowncie drobnokwiatową 2 xdziennie

Vitapil 1 x dziennie

Humavit 3x dziennie

 

i szampon np. ketoxin, 2 razy w tygodniu.

 

taka kuracja może przystopować i zniwelować moję zakole?

 

tak wiem, chcesz fina zostawic sobie jaka ostatnią deskę ratunku ? czy boisz sie skutkow ubocznych?

 

wiem ze przyjdzie dzien w ktorym i tak siegniesz po fina... po co czekac?

ja zaluje ze zwlekalem ... walke zacząlem w wieku 19 lat ... szkoda ,że nie mialem pieniedzy na fina ;/

 

przejrzałeś moje fotki, na moim miejscu sięgnął byś odrazu po fina ? myślisz że te środki nei pomoga w zastopowaniu ?

 

Nie Kwi 18, 2010 21:05

ThorN ...masz zajebiste wlosy zazdroszcze Ci tez kiedys takie mialem...tylko ze teraz mam problem z lojotokiem...przez co wlosy mi rosna jak u noworodka takie hujowe...nie mam zakol...ale chcialbym sie wymienic z toba...pierdol to nie jest zle biez tylko fina psikaj loxonem 5 bys zatrzymal...zapusc lekko wlosy bedzie gites Pozdros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sro Kwi 21, 2010 22:24

hej mam pytanko. mozecie mi doradzic, stosuje xandrox 15% plus od 3,5 miesiaca wczesniej stosowalem przez 1,5 loxon 5% niestety wlosy mam jeszcze gorsze niz mialem duzo wypadlo (do tego stosuje proscar). Myslalem ze to lnienie ale juz chyba przeszdlem przez to (przeciez 5 miesiecy to juz sporo) . A wiec zaprzestac stosowania xandroxu bo nic mi po nim nie wyroslo a ubylo czy nadal stosowac ??

 

Sob Kwi 24, 2010 16:40

witam

minal rok od pierwszego postu w tym temcie. Wielu z was próbowało walczyc z lysieniem tymi srodkami ktore zostaly tu opisane.

I jak ? ma ktos takie odrosty jak zalozyciel tego postu ?

 

Sob Kwi 24, 2010 17:58

Z tym rokiem to nie przesadzaj, 8 miechów minęło i już nawet w tym temacie kilka osób potwierdziło skuteczność niektórych środków więc czytaj uważnie. Nie na wszystkich minox działa a to główny składnik tutaj więc nie zdziwię się jak wiele osób powie że na nich nie działa.

 

Sob Kwi 24, 2010 18:32

W zasadzie co tu do potwierdzania ? Przeciez jest rzecza absolutnie oczywista, ze minoks dziala. Tylko na dany % luda. W roznym stopniu oczywiscie, ale na calym swiecie pewnie niejeden milion ludzi odyskal duzo wlosow po minoksie, ale % to pewnie bedzie z 1-3 % ( co tak dziala).

 

Wto Kwi 27, 2010 20:27

hilh i jak nic nie leci z glowy po odstawieniu xandroxa?

 

Pią Kwi 30, 2010 22:04

Trochę leci ale tragedii nie ma, odzwyczaiłem się od budzenia we włosach a czasami niestety się budzę. Chociaż zauważyłem że to ma powiązanie z tym czy mam brudne włosy czy nie. Jakoś bardziej lecą przy nieumytych. Zakola dalej się zagęszczają. Planuje powrócić do minoxa jeszcze pod koniec czerwca bo coś mi się nie podoba to że nagle zacząłem tracić znowu włosy.

 

Sob Maj 01, 2010 8:10

Chociaż zauważyłem że to ma powiązanie z tym czy mam brudne włosy czy nie. Jakoś bardziej lecą przy nieumytych.

To pewnie przez to, że podczas mycia wypadają Ci te które miały wypaść i masz na jakiś czas spokój z wypadaniem.

 

Pon Maj 03, 2010 11:03

hilh89 pisaleś ze jak używasz odzywke henna wax to dosuszasz suszarką co jakieś 10 min, ale ocieplasz recznik na głowie czy sciagasz recznik i dosuszasz bezposrednio włosy? Zreszta jaki jest najlepszy sposob na uzywanie tej odzywki ?

 

Pon Maj 03, 2010 11:55

Nie po prostu nakładam odzywkę i ciepły strumień suszarki kieruje na głowę na 1 min co 10 min. Żadnego ręcznika nie używam.

 

Sro Maj 05, 2010 9:28

a obecnie co używasz Hilh89?

 

Sro Maj 05, 2010 10:31

Proscar + WAX + odzywka dove o której wcześniej pisałem + humavit + czasami jeszcze psikam loxonem 5% bo mi został sprzed ponad roku + suszarka jonizująca

 

Wto Maj 11, 2010 0:32

Co sprawiło,że ostatecznie zdecydowałeś się na Proscar? Poprzednie leczenie już nie wystarczało? Dlugofalowo ten lek zawsze bedzie mial skutki uboczne, inaczej bedzie to znaczyc,ze po prostu nie dziala...

 

Wto Maj 11, 2010 10:37

Co sprawiło,że ostatecznie zdecydowałeś się na Proscar? Poprzednie leczenie już nie wystarczało? Dlugofalowo ten lek zawsze bedzie mial skutki uboczne, inaczej bedzie to znaczyc,ze po prostu nie dziala...

 

Troche glupoty wypisujesz, rozumiem ,ze efekty uboczne przy stosowaniu jakiegokolwiek leku oznaczaja ze lek w pelni dziala? a ich brak ,ze jest do niczego?

Hihl chyba pisal juz o tym, ze to kolejny krok, nie ma sie co czarowac bez finasterydu nie utrzymalby tego co wyroslo na glowie:]

 

Wto Maj 11, 2010 11:35

Chyba miałeś na myśli możliwe powikłania. Efekty uboczne wystąpią zawsze choć w różnym nasileniu. To tak jakbyś golil sie szlifierka-twarz rozorasz napewno ale niekoniecznie zlapiesz infekcje; choc po jakims czasie pewnie tez-czyt. ginekomastia

 

Wto Maj 11, 2010 12:06

o widze ze mamy nowego experta na forum co goli sie szifierka

 

Wto Maj 11, 2010 18:16

ins4ne znasz sie cos na tym co piszesz czy glupoty wypisujesz , szczerze nie biore fina ale nie wydaje mi sie zeby takie powilklania mial powodowac bo jesli by tak bylo nie dopuscili by go do stosowania w leczeniu lysnienia andro... Jakos nie wydaje mi sie zeby az tak ryzykowali, jest on przebadany i oczywiscie jakies efekty uboczne ma jak kazdy lek brany dlugotrwaly i przepisywany na recepte...

 

Wto Maj 11, 2010 19:39

To nie są rzeczy wyssane z palca a tym bardziej pisane w oparciu o wiedzę wyprodukowaną na podstawie przerzucenia dziesiątek postów często zdesperowanych a więc raczej też mało obiektywnych autorów.

Sam przekonałem moją dermatolog do przepisania mi proscaru. Łykałem go zbyt krótko by mógł spowodować jakieś zmiany na głowie natomiast spadek libido był natychmiastowy. Nie przeszkadzało mi to specjalnie,ale postanowiłem skonsultować fakt z moją matką, która jest notabene endokrynologiem. Kazała mi go natychmiast odstawić ale ja zwalając tę decyzję na matczyną przesadną nadopiekuńczość powiedziałem, żeby skonsultowała mnie jeszcze z kimś innym. Udałem się więc do profesora endokrynologii, który przewlekłe branie srodków ogólnoustrojowo blokujących DHT nazwał po prostu CHEMICZNĄ KASTRACJĄ. Poczytajcie zagraniczne fora. Jest nawet cały portal równie rozbudowany jak ten poświęcony wychodzeniu z powikłań po np. Propecii. Naprawdę jeśli wyrosną Ci dorodne piersi,stracisz zainteresowanie kobietami do tego stopnia,że sikawka będzie mogła służyc już jedynie do oddawania moczu co samo w sobie może prowadzić do depresji, to może uznasz że dla zakol nie było warto. Zreszta jak wiadomo stan apatii i stresu też nie wpływa pozytywnie na włosy.

Jasne,że wcale mi się nie podobało iż ktoś właśnie wyrwał mi mój cudowny lek na łysienie ale mimo wszystko uznałem wyższość autorytetu profesury nad domorosłymi xpertami. Od tego czasu szukam innych sposobów na niwelowanie negatywnego DHT an mieszki włosowe.

Wg mnie z rozsądnych metod pozostaje nam:

- miejscowe stosowanie blokerów DHT

- naturalne neutralizowanie testosteronu (np wysiłek?)

- ???

 

Ktoś może zna sprawdzone metody an powyższe?

 

Wto Maj 11, 2010 19:51

Nie znam sie za bardzo na tym finie wiec niech ktos sie wypowie jeszcze kto zna temat i go stosuje. Co naturalnych blokerow tez to sie tyczy?? Czytaj Saw palmeto itd... Jesli chodzi o miejscowe zewnetrzne blokowanie to moim zdaniem minox z flutamidem sprawdze sie w tym momencie...

Nie chce kwestionowac Twojej wypowiedzi ale na pewno wezme ja pod uwage i jeszcze bardziej bede nastawiony do fina niz jestem,.,.,.

 

Wto Maj 11, 2010 20:00

Sawy Palmetto czyfina to to samo-chodzi o sam fakt blokowania ogólnoustrojowego. Czym je osiągasz jest bez znaczenia. W używasz flutamidu domiejscowo? Czy używasz go doustanie do wspomagania minoxa?

Jeszcze jedno:

Wczoraj dostałem od dermatolog recepte na Loxon 5%, inna w konsultacji telefonicznej radzila mi zaczac od 2% choc znajac jej podejscie do leczenia tradziku to byla zawsze nadmiernie zachowawcza. A gdy juz zaczne psikac sie tym Loxonem to na lysa skore czy te z przerzedzeniami tez?-tu jak widzialem zdania tez sa podzielone

 

Wto Maj 11, 2010 20:12

ins4ne widze ze troche jeszcze "zielony" jestes jesli chodzi o to nasze forum i ogolnie o lysienie takze mam nadzieje ze to co uslyszales czy ktos Ci tam powiedzial nie jest prawda:) Zacznij od loxonu 2% dobrze Ci radzila= flutamid jest na raka prostaty i nie stosuj go doustnie jeszcze go nie masz i nie masz wskazane to przez lekarza!! =proste ze stosuje go zewnetrze wraz z minoxem rozpuszam 3-4 tabletki na 1 butelke loxonu 5%(60ml)= sam podejmij ryzyko czy chcesz na przerzedzenia tez stosowac minox ja ogolnie nie polecam chyba ze sa te przerzedzenia na zakolach to ok ale gdzies wyzej czy na koronie to mozesz tylko sobie linienia porzadnego narobic bez jakiegos odrostu...

Zapomnialem dodac ze jeszcze atrederm jest ok jesli chodzi o stosowanie zewnetrze;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Maj 11, 2010 21:40

Jest gdzies jakis temat o robieniu takiego domowego minoxu?

 

I moze jestem zielony jesli chodzi o sposoby walki z wypadaniem wlosow,ale nie jestem juz tak zielony jesli chodzi o gospodarke hormonalna. Nie chce tu nikogo na sile przekonywac. Jesli nie wierzysz mi to poczytaj te wszystkie mnozace sie wraz z czasem dzialania forum watki o skutkach ubocznych tego typu terapii.

 

Sro Maj 12, 2010 9:13

Gegus wiesz czyją matką jest nadzieja?:)

 

Mój przedmówca ma rację, też o tym kiedyś pisałem. Jakie ma znaczenie, czy to, co połykasz codziennie, wyprodukowała "natura" czy "fabryka"? W głównej mierze liczy się sposób działania i efekt, a ten są podobne - ingerencja w mniej lub bardziej stabilną (zależy od osoby) gospodarkę hormonalną. Część nie odczuje efektów ubocznych, część nie pozbędzie się ich do końca życia, a największa będzie grupa pomiędzy.

 

Bezpieczeństwo "natury" wynika głównie z tego, że w ogólnie dostępnych dawkach ma słabsze działanie niż farmaceutyki. Przy większych zbliża się działaniem do fina (skrót myślowy). W każdym razie jedno jest jasne - blokujesz DHT, zaburzasz gospodarkę hormonalną - odczujesz tego skutki. Jakie? A priori ciężko to stwierdzić.

 

Sro Maj 12, 2010 12:15

W pełni zgadzam się z Xattic'iem. Trzeba też brać pod uwagę, że ludzie stosujący wenętrzne blokery często bagatelizują efekty uboczne takich kuracji żeby usprawiedliwiać swoją decyzję o ich podjęciu. Ale gdyby takie efekty jak spadek wyraźny spadek zainteresowania kobietami i libido przy teoretycznym zachowaniu sprawności seksualnych (teoretycznym i pewnie złudnym bo skoro kobietami się ów ktoś nie interesuje to jak może je sprawdzić prztrafiły się komuś chcącemu podnieść swoją płodność to gwarantuję, że zaraz by biegał zrozpaczony po enokrynologach,seksualogach etc tj. my biegamy do dermatologów kiedy posypie się troche z głowy.

 

Dlatego chciałbym zacząć dyskusję na temat utworzenia optymalnej kuracji blokującej domiejscowo DHT, stymulujacej wzrost włosów i poprawiajacych ich kondycje. Środków już troche znamy: wspominany atomowy minox, przewijajace sie czesto wcierki z pokrzywy, odżywki etc.

 

Zainteresowane osoby zapraszam do tego wątku:

 

http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?p=67896#67896

 

Sro Maj 12, 2010 15:06

Xattic to zalezy od sytuacji, ale jezeli nadzieja ma komus pomoc przetrwac, byc szczesliwym, pomoc w dzialaniu to jak najbardziej nadzieja jest matką mądrych

 

Sro Maj 12, 2010 19:28

Nadzieje umiera ostatnia xD a tak na powaznie to wydaje mi sie ze mam w miare bezpieczna kuracje normalne proporcje b-s i sawu i pomaga plus loxon5% z flutamidem to tyle co by moglo cokolwiek powodowac skutkow.

reszta to witaminy szampony czy odzywki...

aha i dziwne ale mi zamiast ochota na kobiety przestawac to o dziwo wzrasta z kazdym dniem xD poza tym jedyny skutek jaki zaobserwowalem to siku sie chce czesto i tyle i oby na tym pozostalo;)

 

Pią Maj 14, 2010 10:14

PYTANIE DO hilh89a . Jestem zainteresowany zamówieniem z Toba xandroxa 12,5%. Czy już zamawiałeś. Jeżeli zgodził byś się przeleje na Twoje konto bankowe 300 zł a jak bys zamawiał to zamówił byś i dla mnie. Jeżeli sie zgodzisz to daj znac.

 

Sob Maj 15, 2010 22:39

hilh89 mam 17 lat i robią mi się coraz większe zakola, linia włosów się przesuwa coraz wyżej (obecnie już ponad 2-3 cm wyżej niż przedtem).

 

Dermatolog przepisała mi Loxon 2%, ale po Twoich opiniach widzę, że taka kuracja nie ma sensu.

 

Proszę o kontakt. Chciałbym się Ciebie poradzić co stosować, żeby odzyskać włosy. W razie czego wyślę zdjęcia.

Mój e-mail to [email protected]

 

 

Pozdrawiam

 

Nie Maj 16, 2010 1:21

Z kazdym rokiem widze ze ludzie coraz szybciej zaczynaja lysiec porazka i wkurza mnie to osobiscie bo to zmora straszna jest...;/

 

Nie Maj 16, 2010 8:39

Niestety tak.

U mnie to się zaczęło w wieku 16 lat. Obecnie mam zakola większe niż mój 43 letni tata, a podobnej wielkości jak dziadek.

 

Nie Maj 16, 2010 8:46

eh Kraz, coś o tym wiem Wszyscy z mojego otoczenia (koledzy itp) linia włosów prawie wchodząca do oczu a ja musiałem się bawić w zakrywanie zakoli... Trzymaj się

 

Nie Maj 16, 2010 9:10

KrAz znajdz odpowiednia kuracje dla siebie i jak bedziesz mial to szczescie ze zacznie przynosic zadowalajace rezultaty to zobaczysz ze jednak nie jest tak zle. Na szczescie mamy mnostwo srodkow i z tym jakos da sie walczyc tylko pytanie brzmi na jak dlugo= pewno az do momentu kiedy czegos pewnego i bezpiecznego nie wynajda

 

Nie Maj 16, 2010 9:57

seba786 <- przykro mi ale zamierzam pomagać w zamówieniach jedynie ludziom którym mogę zaufać w jakiś ograniczony ale jednak sposób. Twój 1 post i od razu prośba dla mnie nie jest godna zaufania.

 

KrAz <- przeczytaj ten temat i kilka innych często odwiedzanych na forum i dobierz do siebie kurację. ja w tym temacie nie mogę nic więcej powiedzieć poza tym co tu jest napisane.

 

Nie Maj 16, 2010 11:12

Znalazłem na allegro 2 środki z minoxidilem o stężeniu 15%.

http://allegro.pl/item1036609416_minoxidil_max_15_super_skuteczny_na_lysienie.html

http://allegro.pl/item1033261522_lysieniu_15_minoxidil_najskuteczniejszy.html

 

Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi?

Stężenie jeszcze większe niż w Xandroxie.

 

Czy mogę zacząć stosować go od początku czy lepiej zacząć od czegoś słabszego?

 

maciek1991 Tobie udało się wygrać z zakolami? jak to to byłbym wdzięczny za informację w jaki sposób.

 

Ja obecnie wg zaleceń dermatologa od tygodnia stosuję:

-Loxon 2% raz dziennie wieczorem 1ml

-Revalid 2x dziennie po 1 tabletce

-szampon Vichy Dercos Aminexil

 

ale po przeczytaniu wielu opinii na tym forum wydaje mi się, że nie ma sensu tego kontynuować, bo nie będzie żadnego efektu i tak.

 

Później wrzucę zdjęcia mojego obecnego stanu włosów

 

EDIT//

 

http://kraz16.fotosik.pl/

 

Dodałem zdjęcia.

 

Nie Maj 16, 2010 14:07

nie, z zakolami nie udało mi się nic zrobić, raczej walczę o utrzymanie reszty. Z tego co wiem to jest najtrudniejszy do odzyskania obszar.

 

Nie Maj 16, 2010 17:38

Co sądzicie o mojej obecnej sytuacji?

Powinienem zastosować coś mocniejszego czy zostać przy tym co stosuję teraz?

 

Zastanawiałem się nad zastosowaniem tego środka z minoxodilem 15%, do którego linki podałem wcześniej zamiast Xandrox-a, a resztę tak samo jak hilh89, tzn. to co on stosuje teraz.

 

Co o tym myślicie?

 

Nie Maj 16, 2010 20:26

Co sądzicie o mojej obecnej sytuacji?

Powinienem zastosować coś mocniejszego czy zostać przy tym co stosuję teraz?

 

Zastanawiałem się nad zastosowaniem tego środka z minoxodilem 15%, do którego linki podałem wcześniej zamiast Xandrox-a, a resztę tak samo jak hilh89, tzn. to co on stosuje teraz.

 

Co o tym myślicie?

 

Z jednej strony 17 lat i takie zakola to niepokojąca sprawa a z drugiej nie masz tragicznej sytuacji więc jest z czego zaczynać.

 

Na początku przejdź linienie loxonem 5% (chyba nawet teraz recepty nie trzeba mieć). Jak będzie coś na ciebie działało to wtedy możesz się zastanowić nad ładowanie grubych pieniędzy w minoxa. Nad proscarem też się zastanów i może lepszy dla ciebie byłby fluta. Działa na inne obszary głowy niż proscar i byłby odpowiedniejszy dla ciebie. Potem już standard WAX jako że zawsze ją polecam + witaminy humavit bądź vitapil. Revalid jest do przełknięcia (nie jest najgorszy) więc skończ to opakowanie które teraz masz i kup potem któreś z dwóch wymienianych wyżej zestaw witamin. Reszta wcierek i różnych magicznych wywarów w twoich rękach bo miałbyś z minoxem i fluta masz. Możesz się zastanaowić nad Sawem do ustnie i wierzbownica jako wcierka.

 

Nie jest źle więc się nie załamuj

 

Nie Maj 16, 2010 21:13

Loxon 2% stosować 2 razy dziennie czy raz dziennie jak do tej pory?

Skończę tą flaszeczkę 2% Loxonu który mam i przejdę na 5%.

 

Wolałbym się nie pakować w leki hormonalne w tak młodym wieku, więc spróbuję takie połączenie:

-Loxon 2%, potem 5%, a jak będą efekty po wakacjach to 15% minox

-Henna Wax

-Revalid, potem Humavit albo Vitapil albo oba

-olejki rycynowe (wzmacniają, a przy okazji ściemnię trochę włosy )

-szampon z aminexilem i ketokonazolem

-zastanawiam się jeszcze nad SP i Wierzbownicą, ale nie wiem czy nie za dużo by tego wszystkiego było już wtedy

- + jak coś znajdę jeszcze na forum to dorzucę do tego

 

Nie Maj 16, 2010 21:42

-olejki rycynowe (wzmacniają, a przy okazji ściemnię trochę włosy )

Nie polecałbym na początku tego stosować pozbawisz się tym masy włosów póki blokery nie zaczną działać. Niestety to jakbyś olej na głowę wylewał i zanim to spłuczesz to wyszarpiesz mnóstwo włosów. Olejki zalecałbym stosować w późniejszej fazie.

 

Pon Maj 17, 2010 7:23

1.Blokery, czyli te zestawy witamin, SP i wierzbownica?

 

2.Olejki znalazłem tylko takie do włosów farbowanych. Czy to o to chodzi?

 

3. Co z tym Loxonem? Stosować go raz czy 2 razy dziennie?

 

Pon Maj 17, 2010 12:54

KrAz polecam moja kuracje na poczatek w sumie mi przynosi korzystne rezultaty juz po polowie roku i bede stosowal dalej ale na poczatek polecam:)

loxon 2 razy rano i wieczorem zapodaj tez flutamid na zakola

wszystko dostaniesz w aptece plus proponuje we flutamid zaopatrzec sie tutaj na forum, loxon i atrederm moze dostaniesz bez recepty mi nie sprzedaja dlatego chodze do rodzinnego lekarza ale bez problemu mi przepisuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Maj 17, 2010 14:01

gegus17 jak możesz to napisz do mnie na maila [email protected] .

 

Mam do Ciebie kilka pytań.

 

Pon Maj 17, 2010 14:43

Masz zakola, ale reszte masz raczej bardzo gesta. To masz plus.

 

Jestes za mlody na finasteryd.

 

Pozostaje korzystac z wcierrek. Polecam Anastim firmy Ducray plus ewentualnie mala dawka saw , jeden fitoprost dziennie plus zielona herbata plus wyciag z dyni (prostogal) w ilosci 5000 mg dziennie.

 

Xandroz tylko na zakola.

 

Pon Maj 17, 2010 15:54

Masz zakola, ale reszte masz raczej bardzo gesta. To masz plus.

 

Tak, dokładnie. Mam tylko zakola i boki z przodu mi się też cofają. Reszta jest gęsta. Nawet na czubku głowy brak prześwitów czy osłabienia włosów.

 

Jestes za mlody na finasteryd.

 

a flutamid mogę stosować??

 

Ktokolwiek ma jakieś propozycje bardzo proszę o napisanie tutaj lub na maila.

 

Każda pomoc się przyda.

 

Pozdrawiam

 

Pon Maj 17, 2010 19:28

vystelior napisał: Masz zakola, ale reszte masz raczej bardzo gesta. To masz plus.

 

Tak, dokładnie. Mam tylko zakola i boki z przodu mi się też cofają. Reszta jest gęsta. Nawet na czubku głowy brak prześwitów czy osłabienia włosów.

 

Jestes za mlody na finasteryd.

 

a flutamid mogę stosować??

 

Ktokolwiek ma jakieś propozycje bardzo proszę o napisanie tutaj lub na maila.

 

Każda pomoc się przyda.

 

Pozdrawiam

 

finasteryd na zakola nic nie da. Zła wiadomość jest taka, że masz dopiero 17 lat. Obserwuj czy góra nie rzednie. Zakola najciężej odzyskać i jedyne co można na nie polecić to minox 12% ale to też mała gwarancja sukcesu.

Z zakolami to najlepeij wygrywa się robiąc przeszczep. Tam są bardzo słabe i wrażliwe włosy, żeby je od tak sobie odzyskać.

 

Pon Maj 17, 2010 20:05

zezert bardzo madre, dobre i przydatne posty

Kraz lepiej pisz na gg 8754143 maila rzadko odwiedziam:P

 

Pon Maj 17, 2010 20:32

Jestes za mlody na finasteryd.

 

 

 

16 latkowie jedza juz fina , 17 lat to nie jest za mlody wiek

 

Pon Maj 17, 2010 20:53

Jestes za mlody na finasteryd.

16 latkowie jedza juz fina , 17 lat to nie jest za mlody wiek

 

Ile znasz takich przypadkow da sie na palcach u reki wyliczyc czy jedna reka i tak pozostanie!?? ;|

 

Pon Maj 17, 2010 21:38

Hej wszytskim. Mam Pytanko.

od stycznia tego roku zaczołem stosowac loxon 5% (mialem gole zakola) chodzilo mi tylko o odrosty. Owszem mialem malutkie zminiauryzowane czarne włoski ale byly efekty. Potem kuplem do tego xandrox 15% i sosowalem obydwa codziennie. po okolo 3 miesicach zaprzestalem stosowac loxon i tylko stosowalem xandrox 15% na noc (rowniez z proscarem) no i tutaj zaczya sie moje pytanie. a wiec kiedy zaczelem stosowac dluzej xandrox to te male czarne wloski zniknely linia zakoli przesunela sie do w tył i boje sie ze bedzie coraz gorzej , lnienia juz nie mam ale mialem na poczatku ale martwi mnie to ze wieksze mam zakola a nie mniejsze.

 

Rozmyslam nad odstawieniem xandroxu i stosowania loxonu bo przynajmniej mialem jakies efekty chodzi o te male czarne wloski ( a moze kiedys z nich cos wyrosnie) owszem po xandroxie troszke wloskow na skroni mi przybylo ale na zakolach ubylo. Moze jest zbyt mocny srodek ?? co wy o tym sądzicie ?? moze niedziala na mnie ta formula xandorxu a jedynie czysty minox i kupic zwykly minox o wiekszym stezeniu ??

 

pozdrawiam

 

Pon Maj 17, 2010 23:25

Ile znasz takich przypadkow da sie na palcach u reki wyliczyc czy jedna reka i tak pozostanie!?? ;|

 

 

 

lysienie w wieku 17 lat to agresywna forma , co na nia polecisz saw palmetto ?

 

Wto Maj 18, 2010 0:14

ja zaczalem tracic wlosy w wieku 16-17 lat juz ale nawet sobie z tego az tak sprawy nie zdawalem i nie przejmowalem sie az tak... W wieku 19 lat juz byly widoczne poczatku wiec wiesz widocznie nie jest musem od razu branie sie za fina , moze nie musialbym teraz walczyc o zakola ale i tak w dobrej sytuacji jestem majac 22 a zaczynajac w wieku 21 ta nierowna walke

 

Wto Maj 18, 2010 0:55

tak sie sklada ze mi od 17 zaczely sie robic zakola i gdybym nie tracil czasu na jakis saw , cieszyl bym sie niezla linia do tej pory

 

Wto Maj 18, 2010 5:56

hilh89 rozumiem, ale ja wyśle Ci najpierw pieniądze na Twoje konto. Niczym nie ryzykujesz. Ale ok rozumiem. JA od listopada stosuje Loxon 5% 2 razy dziennie i cos tam troszeczke moze widac, ale jak na pol roku nie jest to zadowoalajacy wynik wiec chcialem cos mocniejszego.

 

Wto Maj 18, 2010 10:10

Jestes za mlody na finasteryd.

 

 

 

16 latkowie jedza juz fina , 17 lat to nie jest za mlody wiek

 

Jak sa poj*bani to niech jedza. W tym wieku jesc fina to masakra juz.

 

Wto Maj 18, 2010 12:51

Jak sa poj*bani to niech jedza. W tym wieku jesc fina to masakra juz.

 

 

ale wtedy jest najlepszy efekt kiedy dziala sie od razu

 

Wto Maj 18, 2010 13:24

Ale wtedy organizm dojrzewa i tak czy siak jest w nim burza hormonów. Mieszanie w niej dodatkowo to co najmniej lekkomyślność.

 

Wto Maj 18, 2010 15:34

Ale wtedy organizm dojrzewa i tak czy siak jest w nim burza hormonów. Mieszanie w niej dodatkowo to co najmniej lekkomyślność.

 

 

 

z takim podejsciem nie pozostaje nic innego tylko pogodzic sie z lysieniem

 

Wto Maj 18, 2010 16:18

enigmatyczny...dokładnie mam taki sam problem jak ty stosuje minoxa 15 prawie 3 miechy i jest jeszcze gorzej ...włosy chu*owsze wyrastają ..oraz ich troche ubywa ..do tego dodałem flutamid..

 

Wto Maj 18, 2010 17:34

wiesz co u mnie to jest tak ze troche przybylo na skroniach ale na zakolach bardzo ubylo , akurat u mnie ejst tak ze mam duze zakola naprawde duze reszta jest wporzadku zadnego przerzedzenia. po loxonie mialem przynajmniej male czarne wloski ale rosly mi a kiedy zaczelem xandrox uzywac to one wypadly i do tego wieksze zakola sie zrobily. uzywam juz prawie 4 meisiac xandrox i zero efekow a nawet jest gorzej. gdybym przynajmniej widzial jakis meszek to bym chyba dalej go uzywal ale nic zadnego nie mam i mam pogorszenie a na dodatek tydzien temu kupilem nowy xandrox wiec mam cala buteleczke ale chyba zrezygnuje z niego i sprzedam moze komus innemu pomoze

 

Wto Maj 18, 2010 21:58

siema dzisiaj dolaczylem do tego grona i szczerze szok mnie ogarnal z tego co zdazylem na tym forum przeczytac i zdjecia hilh89 zobaczyc i pare innych i jestes ewenement na tym forum ale moge sie mylic bo wkoncu pierwszy dzien przebywam i wchlaniam informacje i dalo mi to troche do myslenia bo teraz mysle np nad swoja kuracja ktora planuje za ok 1 miesiac do 2 (zalezy od portfela) chcialem z kopyta przy pomocy mezoterapii i dalem temat swoj na forum. ale im wiecej czytam tym wlasnie niewiem czy ta mezoterapie zastosowac bo z tego co zdazylem przeczytac to sa to przede wszystkim stare juz wiadomosci a mezoterapia juz zdazyla troche ewoluować bo juz stosuja z tego co wyczytalem minoxidil itp tego typu substancje i brak mi jakiejs szerszej opinii na ten temat ale myslalem wlasnie na zrobienie takiego mix'a ze po mezoterapii zrobic podobna kuracje jak hilh89 co o tym sadzicie bede wdzieczny za pomoc.

 

Czw Maj 20, 2010 15:01

jesli ktos chce kupic xandrox 15% plus to sprzedaje wlasnie go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Maj 21, 2010 19:04

hej. wiem ze moje pytanie nie dotyczy tematu ale juz rozpisywalem sie w odpowiem temacie na ten temat i nikt nie odpisuje wie moze tutaj zaczerpne jakis informacji. Chodzi mi o Saw Palmetto. Ile tego trzeba brac ? gdzie mozna kupic ? czy działa i czy ma jakies skutki uboczne ? bo stosuje proscar ale widze troche skutkow ubocznych i troszke boje sie tego , zammierzam odstawic.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze wkoncu ktos mi pomoze z tym Sawem

 

Pią Maj 21, 2010 19:45

więc co do saw palmetto, to wg tego, co mówi vystelior trzeba go braćco najmniej 1g dziennie (oczywiście w formie softgel a nie proszku)

 

można go kupić tu http://www.swansonvitamins.com/SWH103/ItemDetail wtedy wychodzi najtaniej, ale trzeba doliczyć spory koszt transportu

w Polsce występuje w postaci leków o nazwie fitoprost lub sterko, z tym, że są to leki 6 razy droższe niż te wskazane w linku (branie ich 1g dziennie wyniosłoby ok 100zl miesięcznie)

 

co do tego czy działa to przeważają opinię, że w dawce 320mg dziennie może co najwyżej spowolnić proces łysienie

Obecnie parę osób na forum stosuje większe dawki ( w tym ja ) w połączeniu z beta-sitosterolem, ale jak na razie trwa to zbyt krótko, żeby móc powiedzieć czy działa

chociaż jest tu jedna osoba (bodaj Karolski), który próbował się przerzucić z finasterydu na saw palmetto i b-s, ale efekt był taki, że po miesiącu poleciały mu włosy

 

co do skutków ubocznych, to ktoś, gdzieś przytoczył informację, że w większych dawkach może spowodować biegunkę, na ulotce fitoprostu jest natomiast napisane, że przyjmowany na pusty żołądek może powodować lekkie bóle brzucha czy senność

 

Pią Maj 21, 2010 23:10

Tak poza tematem(pisze tutaj bo najwiecej osob odwiedza) potrzebuje linki do angielskiego i amerykanskiego forum o lysieniu zna ktos moze?? Chcialbym troche poczytac i ogarnac co u nich moze by sie dowiedzial czlowiek czego pozytecznego;)

 

Pią Maj 21, 2010 23:17

 

Nie Maj 23, 2010 21:36

dzieki elmo . wielki dzieki . kurde boje sie troche stosowac proscar chociaz zauwazylem ze po nim przestaly mi wypadac wlosy ale z drugiej strony uzywajac sawa moze byc gorzej. mmmm msze sie zastanwoic. Po proscarze tak jak w ulotce napsiane jest ze jednym ze skutkow ubcznych jest zmniejszenie nasienia ktoe jest bardziej w formie płynnej i akurat takie objawy mam, dlatego to mnie zaniepokoilo.

 

jesli ktos chcialby sie wypowieziec na temat Sawu to bardzo bede wdzieczny

 

Nie Maj 23, 2010 22:42

Stosuje saw jak widac mala dawke i b-s i to sa moje glowne wewnetrze blokery i musze powiedziec ze nie daja rady na tyle zeby wlosy nie lecialy ale co jest najdziwniejsze gestosc sie zwieksza i sa odrosty takze jesli ktos powie ze wlosy mu nie leca nawet po finie to jakos ciezko w to uwierzyc bo to jest naturalny proces nawet dla nielysiejacego ze tak okolo 100 poleci...

 

Pon Maj 24, 2010 8:17

To mas zidentycznie jak ja po b-s. Wlosy leca tak samo, ale mam duzo odrostow. Na ten czas wiekszosc ma okolo 2 cm, ciekaw jestem jak sie zagesci jak dojda do tych 5 cm, bo mnije wiecej tak dlugie wlosy nosze.

 

I jeszcze jedno, wiekszosc odrostow mam w miejscach gdzie wlosy sa srednio geste. Tam gdzie sa mocno przezedzone tyle ich nie ma:(

 

Pon Maj 24, 2010 12:09

To widac ciekawym blokerem ten b-s jest!! Ja mam idealna gestosc nie liczac zakokoli nie wiem czy da sie jeszcze lepsza uzyskac w sumie na razie nie potrzebuje i obym dlugo jeszcze nie potrzebowac- chodzi o to ze na zakolach sie zageszczaja miejsca gdzie mialem po loxonie 5% troche odrostow... Jesli chodzi o wypadanie to po flutamidzie i b-s troche wiecej leca ale jak wspomnialem na glowie jest wiecej, troche dziwne ale nie narzekam:P

Stosuj dalej kuracje pewnie z czasem zageszcza sie tamte miejsca gdzie sa bardziej przerzedzone rowniez:)

aha ja mam tez wlosy sredniej dlugosci i nawet te na zakolach normalnie rosna do takiej dlugosci;)

 

Pon Maj 24, 2010 14:19

Wypadanie włosów nie jest żadnym objawem łysienia. Mój współlokator codziennie zostawia pod prysznicem i w łazience ponad 100 włosów lekko licząc, a gęstoś i linie ma jak u 10ciolatka. Mi nie wypadają prawie w ogóle(może 10 dziennie) a mam zakola i przerzedzenie.

 

Co do mojej kuracj (saw 800mg, b-s 375mg, ginko 80mg, witamina c 200mg, skrzy(bellisa), vitapil, tran, zielona herbata, herbata z korzenia pokrzywy, siemię, olejki sesa, odżywka jantar, odżywka czarna rzepa joanna, ketoxin(2/7)+szampon bez sls(5/7)) to też zauważyłem odrost, który po dodaniu b-s się nasilił... tylko odrastają mi akurat na zakolach(na początku meszek, pozniej coraz dłuższe i grubsze włosy)... na przodzie jest w tej chwili najwięsze przerzedzeni i chyba cofnie mi się linia.

 

Pon Maj 24, 2010 14:43

Czyli widac to nie nasza wyobraznia moja i Ludka plata figle tylko b-s rzeczywiscie przyczynia sie do odrostow:D A tak malo o nim bylo do pewnego momentu na forum a moze sie okazac ze lepsze niz samo sp jest;p normalnie po finie ciezko o odrosty w tych miejsach a nam na zakolach po b-s cos rosnie:D oczywiscie na pewno loxon z flutamidem i atrederm sie do tego przyczyniaja ale b-s wspomaga i przyspiesza:)

cvxcdf ciekawa kuracja ale nie widze w niej minoxa chyba?? Nie chcesz go stosowac czy jakies skutki uboczne miales??

 

Pon Maj 24, 2010 16:04

cvxcdf ciekawa kuracja ale nie widze w niej minoxa chyba?? Nie chcesz go stosowac czy jakies skutki uboczne miales??

W przyszłości prawdopodobnie dorzucę minoxa, ale na pewno nie w postaci loxonu, tylko spectral DNC albo nr 07, ewentualnie jakas "mikstura" na bazie xandroxa.

 

Niestety na razie nie dysponuje odpowiednimi środkami finansowymi - ledwie udaje mi się uciągnąć obecną kurację, ale najdalej za 8 miesięcy idę do pełnoetatowej pracy, więc się to zmieni.

 

Aha zapomniałem napisać w poprzednim poście: podobnie jak Ludek mam też odrosty w miejscach gdzie włosy są gęste(wyraźnie czuję kłucie kiedy masuję skórę głowy w tymch miejscach). Niestety problem jest tylko z tym przodem - przerzedzenie postępuje.

 

Pon Maj 24, 2010 17:25

A co to jest chłopaki ten b-s ?? bo pierwsze slysze. gdzie go mozna kupic ? i w jakich ilosciach trzeba brac zeby dzialal ?. super ze po nim odrosty sa bo ja mam duze zakola i juz neiwiem co zrobic zeby tam odrastaly wlosy

 

Pon Maj 24, 2010 18:28

 

Pon Maj 24, 2010 20:28

dzieki gegus a skąd kupowales ? bo jak probuje kupic na tej stronie http://www.vitacost.com/NSIPhytosterolComplexwithBetasitosterol to niemoge bo niema kraju takiego jak Polska tam :/.

 

Pon Maj 24, 2010 21:33

Z Usa sciagane razem z sawem... Jesli chodzi o polske to pisali ze to najbardziej oplacalne ale nie wiem nie probowalem

http://www.ibg.pl/opis/fin%20Sitostabs%20%28%20Finclub%20Sitosan%20%29/908/?PHPSESSID=e722c19b981dee6a721d3b50f2d3f109

 

Wto Maj 25, 2010 7:11

Polski BETA PROSTAN. Dwie tabletki zawierają 375 mg b-s a 100 tabletek kosztuje ok 40 zł. Wychodzi drogo

 

Ostatnio zmieniony przez valdas dnia Wto Maj 25, 2010 18:14, w całości zmieniany 1 raz

 

Wto Maj 25, 2010 13:43

a z jakiej strony z USA gegus sciagales ?? bo własnie zamierzam razem z Sawem sciagnac tylko szukam najleprzego produktu .... niewazne czy z polski czy z usa ... widze ze Tobie to pomoglo gegus wiec sprobowalbym to co ty.

 

Wto Maj 25, 2010 14:41

http://allegro.pl/show_item.php?item=1055190154 na samym dole masz aukcje jak zdarzysz jeszcze bedziesz szczesciarzem i zamowisz sobie nastepujace specyfiki 4x to jak da rade zapytasz sie Ludka do ilu specyfikow mozesz zamowic http://www.swansonvitamins.com/SWH103/ItemDetail

i 2x to http://www.swansonvitamins.com/SN101/ItemDetail?n=0

bedziesz mial b-s i saw taka sama dawke jak ja wystarczy Ci na 240 dni w kwocie okolo 200zl +-

Co ja z wami ludzie mam za dobrze ze mna macie xD;):P

 

Wto Maj 25, 2010 18:02

wazne by pomagac sobie dzieki gegus ale mam jeszcze jedno pytanko wychaczylem na tej stronie takie Saw http://www.swansonvitamins.com/SW910/ItemDetail 240 kapsulek po 540 mg za 6$ o chyba bardziej sie oplaca to kupic niz to http://www.swansonvitamins.com/SWH103/ItemDetail ?? czy jest tu jakis haczyk skoro i tak Saw trzeba brac około 1g dziennie ?

 

Wto Maj 25, 2010 19:36

najperw przeczytaj watek "najlepsze suplementy" pozniej pytaj ale tam sie dowiedsz wszyskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Maj 25, 2010 19:48

Zaspamujecie mi maila tymi rozmowami xD

 

Sro Maj 26, 2010 11:19

masz pecha xD

 

Pon Cze 07, 2010 20:48

hey mam pytanie takie, czy loxon 5% jets juz bez recepty bo chyba jakis czas temu gdzies na tym forum natknalem sie n taka informacje jakiegos uzytkownika i chce wiedziec czy tak jest? pozdr

 

Pon Cze 07, 2010 21:16

u mnie w miescie niestety wciaz z recepta..;/

 

Wto Cze 08, 2010 13:20

:/ kurde bo musze kupic nowy a chce juz 5% kupic a nie 2% znow no ale nie wiem skad receopte wziasc a nie chce isc do derma bo nie widzi mi sie placic za wizyte tylko po to zeby dostac recepte, po co na to gowno recpeta swoja droga, bosz...pieprzone kartele

 

Wto Cze 08, 2010 13:20

z recepta ale w prywatnych malych aptekach bez problemu sprzedaja powiedz ze "nie masz zamiaru isc znowu do dermatologa i zaplacic 100zł za wizyte zeby Ci przepisał loxon5% za 20zł" w moim przypadku działalo zawsze podobnie jak z atredermem

 

Wto Cze 08, 2010 20:05

tak zrobie:) dam znac czy podzialalo

Ps mam jeszcze takie pytanie gfdzie wy kupujecie te szampony z keto? chodze po aptekach i za **uj nie ma...przez neta rozumiem kupujecie? pozdrawiam

 

Wto Cze 08, 2010 21:18

heh przecież szampony z keto są w każdej aptece wystarczy się spytać o odpowiednik nizoralu i tyle.

 

Wto Cze 08, 2010 21:18

ta w kazdej aptece jest nizoral... ketoxin forte raczej przez neta chyba ze chce Ci sie łazić i szukać...

 

Pon Cze 14, 2010 10:41

no i dostalem ten loxon 5% bez recepty, ale bylem w jednej aptece, 3 okienka i od razu nie chciala sprzedac bez recepty, za to w innej mniejszej aptece bez zadnego problemu, nawet sie o recepte nie pytala i byla zdziwiona ze w innych chca recept na to. pozdr

 

Czw Cze 17, 2010 9:20

Ja też nie mam problemu z kupieniem loxonu 5%. Wystarczy dobrze zbajerować aptekarkę. Ale jest on dla mnie za słaby. Chciałbym przejść na xandrox. Czy da się go jakoś zamówić nie posiadając karty kredytowej? Ewentualnie gdyby ktoś zamawiał mogę dorzucić się do zamówienia i pokryć koszty przesyłki.

 

Czw Cze 17, 2010 10:43

kiss me napisał: Ja też nie mam problemu z kupieniem loxonu 5%. Wystarczy dobrze zbajerować aptekarkę. Ale jest on dla mnie za słaby. Chciałbym przejść na xandrox. Czy da się go jakoś zamówić nie posiadając karty kredytowej? Ewentualnie gdyby ktoś zamawiał mogę dorzucić się do zamówienia i pokryć koszty przesyłki.

 

Jak ci loxon niewiele pomaga to istnieje spora szansa że xandrox również nie pomoże. Może masz słabą reakcję skóry na minoxidil. Nie wydawaj bezsensu pieniędzy jeżeli nie masz ku temu podstaw.

 

Czw Cze 17, 2010 11:15

Nie mówię, że nie pomaga, bo zagęścił mi górę, co zauważyli nawet inni, ale przydałoby się coś mocniejszego. Na zakola loxon jest za słaby, może xandrox choć trochę poprawi ich stan. Tylko nie wiem jak go zamówić, bo nie mam karty kredytowej.

 

Czw Cze 17, 2010 14:16

Hej Kiss wyslalem ci wiadomosc na gg. Mam do sprzedania i proscar i xandrox. Nie zaden podrabiany , oryginalny ze strony minoxidil.com na znak ze jest to prawda mozesz pocztac moje posty w tym wątku , bo sam mialem problemy z kupnem xandroxu ale udalo mi sie. pzdr

 

Nie Cze 20, 2010 15:59

enigmatyczny napisz do mnie na gg 8754143

 

Pon Cze 21, 2010 15:43

napsialem gegus do ciebie chyba wczoraj albo przed wczoraj ale niedostalem wiadomosci a ty dostales moja ??

 

Wto Cze 22, 2010 23:44

kiss me napisał: Nie mówię, że nie pomaga, bo zagęścił mi górę, co zauważyli nawet inni, ale przydałoby się coś mocniejszego. Na zakola loxon jest za słaby, może xandrox choć trochę poprawi ich stan. Tylko nie wiem jak go zamówić, bo nie mam karty kredytowej.

 

Chyba prawie u każdego jest taka reakcja , na zakola trzeba min 12% minox. Tak wywnioskowałem z postów na forum

 

Sro Cze 23, 2010 14:41

Byłem dzisiaj u dermatolog w Szczecinie, niestety nie wiem jak się nazywa, ale się dowiem i podam to do publicznej wiadomości. No cóż, brak słów... Mówię jej w czym problem, i co? Dała mi kilka saszetek Dermeny i z tekstem, że jak to nie pomoże, to poleca mi przeszczep. Ja na to, że mam 23 lata, mogę jeszcze to odwrócić, bo 2-3 lata temu było super, a przeszczep to min. 20 000zł. Ona, że w Polsce, konkretnie w Swarzędziu, tylko 8000zł. Wtedy jej kulturalnie podziękowałem za wizytę i wyszedłem.

Na nic nie liczyłem, przeszedłem się z ciekawości, ale babka przegięła brakiem kompetencji.

 

Mniejsza z nią. Za tydzień zaczynam kurację, która składa się z: proscar 1/5, minoxidil 15plus na zakola, loxon 5%+ flutamid, szampon nizax, humavit i jakieś witaminy (głównie z grupy B). Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zrobiłem fotki stanu wyjściowego i będę je aktualizował co miesiąc. Jak wyjdzie z tego coś ciekawego, to wrzucę na forum rezultaty. Kurację będę stosował rok, jak nic nie da, to dam sobie spokój i dozbieram na przeszczep w porządnej klinice.

 

Coraz większy problem stwarza mi łojotok. Ponoć flutamid hamuje to. Myślicie, że w połączeniu z Nizaxem da radę?

 

Sro Cze 23, 2010 20:15

Łojotok próbuj dermeny i selsun blue , do wcierania seboren. Loxon i inne specyfiki z minoxem mogą nasilać łojotok.

 

Czw Cze 24, 2010 21:34

A tak się zastanawiam. Nadchodzi lato, wakacje i może się ogolę na zero i zobaczę jak to jest, co nie oznacza, że kończę walkę z łysieniem. Tylko jak jest wtedy ze stosowaniem wszystkich specyfików? Loxon i inne wcierki na głowę. Pewnie i łupież ustanie, a łojotok? I jak się wtedy myje głowę? Też szamponem? Ciekawi mnie to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Cze 25, 2010 0:26

Podobno na lysienie najlepsze jest taka wycinka do zera. Skoro zadne specyfiki nie pomagaja, najlepiej jest odswierzyc cebulki obcinajac sie na zero...Tylko nie kazdemu pasuje łysa glaca ;/ Lepiej miec to, co sie ma...;/

 

Pią Cze 25, 2010 11:04

Podobno na lysienie najlepsze jest taka wycinka do zera. Skoro zadne specyfiki nie pomagaja, najlepiej jest odswierzyc cebulki obcinajac sie na zero...Tylko nie kazdemu pasuje łysa glaca ;/ Lepiej miec to, co sie ma...;/

 

przecież to jest tylko efekt wizualny pogrubienia włosa; nie siej takich bzdur

_________________

Moja kuracja (zdjęcia, linki, dyskusja i aktualizacje): http://www.lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=6302

 

Pią Cze 25, 2010 11:27

Odświeżyć cebulki:D wybitnie naukowe określenie.

 

Pią Cze 25, 2010 12:27

starsi ludzie sadza ze sciecie na lysa glace odswieza cebulki i daje wieksze szanse na geste wlosy haha normalnie tylko Ci co interesuja sie problemem wiedza jakie to trudne odzyskac bujna czupryne i zatrzymac ich stan ;d;

reszta zna sie tyle co pzpn na pilce xD

 

Czw Paź 07, 2010 21:29

hilh89, zaglądasz jeszcze na forum? jaka sytuacja na glowie? Cos sie poprawilo/pogorszylo? Wrzuc nowe foty.

_________________

Wew:

Proscar (1/5) x1

Sylimaron 100 x3

Zew:

Kirkland 5% x2

Atrederm 0,025% x3 tyg

Ketoxin Forte x3 tyg

 

Pon Paź 18, 2010 5:40

Aczkolwiek tych co znam którzy ścinali się często w czasach młodości na zero to teraz nie mają zachwianej linii włosów i nie łysieją ,a ci co nosili długie włosy to niestety już przerzedzone . Coś w tym jest.

Niestety mnie nie pasuje taka fryzura ,a po 2 mam krosty na łbie. Z chęcią bym się zgolił na łysaka.

 

Pon Paź 18, 2010 7:12

Aczkolwiek tych co znam którzy ścinali się często w czasach młodości na zero to teraz nie mają zachwianej linii włosów i nie łysieją ,a ci co nosili długie włosy to niestety już przerzedzone . Coś w tym jest.

Niestety mnie nie pasuje taka fryzura ,a po 2 mam krosty na łbie. Z chęcią bym się zgolił na łysaka.

 

 

 

Nic w tym nie ma, kolejna jakas bzdurna teoria:]

 

Pon Paź 18, 2010 10:34

hilh89, zaglądasz jeszcze na forum? jaka sytuacja na glowie? Cos sie poprawilo/pogorszylo? Wrzuc nowe foty.

z tego co z nim pisalem 2-3 tyg temu to sytuacja sie utrzymuje plus ciagle jakies nowe delikatne odrosty wiec widac ladnie kuracja na niego dzialala i sie utrzymuje:)

 

 

jesli chodzi o scinanie sie maszynka a noszenie sredniej dlugosci wlosow,czy nawet dlugich to nie ma znaczenia, dookola nas z porzadna linia mozna zobaczyc ludzi z krotkimi jak i z dlugimi wlosami, nie masz androgenowki to rypka to czy masz wlosy po pas czy na kilka mm:P

 

Pon Paź 18, 2010 21:29

Najczesciej 'wlosy od linijki' zgolone na 0-4mm maja chlopaki z budowy w dresiku i bluzie JP zapytajmy sie ich jakiej kuracji uzywaja? 0,7+ziele+koksik w okresie masowym... za wszystkim stoi gen, tryb zycia i troska o wlosy to tylko pomocnik w przyspieszaniu/spowalnianiu.

 

Sob Lis 27, 2010 15:30

hilh89 czytając twoją historię to tak jakbym o sobie czytał...

 

Z tym że ja do tego mam Łupieżopodobne Łojotokowe Zapalenie Skóry Głowy (które przejawia się jako łuski podobne do łupieżu przylegające do skóry głowy, czasem swędzenie, szybkie przetłuszczanie włosów).

 

Rozumiem, że Ty tego problemu nigdy nie miałeś?

 

Wto Gru 07, 2010 23:57

dobra jakieś tam foty zrobiłem ale jakość jak zwykle komórką :/

 

Chyba lewa strona

 

20i9s11.jpg

 

Z opisem małym (tak na oko)

 

29kwax1.jpg

 

Druga strona z opisem (znowu na oko, mniej więcej)

 

20thylv.jpg

 

i jeszcze to (zwróćcie uwagę na skroni powoli się tworzy trójkącik z włosów którego nie miałem jeszcze 4 miechy temu.

 

2ezh3q9.jpg

 

Taki fryz mniej więcej teraz mam, lekko nie uczesany, głowie myłem wczoraj wieczorem.

 

1193pg9.jpg

 

2ps0e2f.jpg

 

 

Sry za post pod postem.

 

 

może nowe zdjęcia wrzucisz?

 

Pon Sty 03, 2011 13:50

jak zamawialiście minoxidil z USA to jaki rodzaj płatności był??

 

Pon Sty 03, 2011 16:19

tylko karta kredytowa

 

Pon Sty 03, 2011 22:03

dobra jakieś tam foty zrobiłem ale jakość jak zwykle komórką :/

 

 

 

1193pg9.jpg

 

2ps0e2f.jpg

 

 

Sry za post pod postem.

 

Fajna fryzura, Justin Bieber taka ma

 

Pon Sty 03, 2011 23:31

Bo Biber ma zakola.

 

Wto Sty 04, 2011 15:17

Bo Biber ma zakola.

Nie nabijać się, ważne ze włosy zdrowe

 

Wto Sty 04, 2011 16:51

ja.je.wash.a.one.go. napisał: Bo Biber ma zakola.

Nie nabijać się, ważne ze włosy zdrowe

 

 

I hilh to ty jeszcze na forum zagladasz?

Jak sytuacja na glowie? trzyma sie wszystko? jaka kuracje obecnie stosujesz?

 

Wto Sty 04, 2011 20:16

hilh89 za Twoja rada chciałem zakupić sobie Odżywka Henna WAX Treatment - bo mi się łoski cienkie zrobiły na czubku głowy szczególnie czy dalej polecasz tą odzywkię - przegladałem forum i tu zdania są podzielone że niby tłuste włosy zostają itp - nie wiem pomoze to coś w walce z łysieniem (jako dodatek)czy sobie darować??

 

Wto Sty 04, 2011 20:25

WAX wcale taki dobry nie jest. jak masz cienkie wlosy to nie zrobi Ci z nich wielkiej czupryny. Mi pogorszyl i nie chcial sie zmywac no i swedziała mnie glowa po nim

 

Wto Sty 04, 2011 20:42

uzywam od 9 miesiecy proscar i mam wrazenie ze stan wlosów sie pogorszyl uzywał ktos proscaru i mial podobnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Sty 04, 2011 21:28

Tak, ja tak mam - prawie - bo najgorszy moment byl jakis miesiac temu - teraz jakby sie uspokoilo i sytuaja stabilna - NIE LAM SIE - fina podobno bo 2 latach pokazuje swoja magie w zatrzymaniu problemu.

Acha - libido mi bardzo skoczylo, ale tez dlatego ze poznalem fajna dziewczyne.

 

Wto Sty 04, 2011 21:29

..to co najlepiej stosowac po umyci włosów?(oprócz Niz+fin+skrzyp) mój problem polega na tym ze włosy zbierają się w takie"kluchy" co daje taki efekt że tu geste włosy a tu widac skóre musze często czesać włosy żeby to jakoś wyrównać :-/

 

Wto Sty 04, 2011 22:24

matyjas ile masz lat ?

 

Sro Sty 05, 2011 0:04

I hilh to ty jeszcze na forum zagladasz?

Jak sytuacja na glowie? trzyma sie wszystko? jaka kuracje obecnie stosujesz?

 

Jak mi na maila przychodzi powiadomienie do odpowiedzi tematu i to jest coś co nie było wałkowane miliona razy w innych tematach to mogę odpowiedzieć

 

Ciągle w tym samym kierunku polepszenia ale coraz wolniej postępuje. Wiadomo że non stop nie mogą odrastać jak szalone. Ciesze się z tego co jest.

 

 

Co do innych pytań to pamiętajcie że cała zabawa z łysieniem polega na tym że nie ma uniwersalnych środków dla każdego. Jednemu pomoże to innemu coś innego więc raczej eksperymentujcie niż trwajcie w czymś co wam nie pomaga a wręcz szkodzi tylko dlatego że ktoś wam to polecił.

 

Sro Sty 05, 2011 15:55

ssssssss - mam 28 lat.

 

Sob Sty 07, 2012 17:50

Ja chętnie dowiedziałbym się, co autor wątku robi od kiedy Xandrox zniknął z rynku po akcji FDA.

 

Sob Sty 07, 2012 21:19

Żyje bez niego

 

Sob Sty 07, 2012 22:25

Czym go zastąpiłeś?

 

Sob Sty 07, 2012 23:44

Niczym, odstawiłem kompletnie minox i działam tylko przeciwko DHT.

 

Sob Sty 07, 2012 23:54

Czym działasz? Oczywiście, jeśli można wiedzieć:)

_________________

Big 3 + Atrederm 0.025% + Acne-Derm

 

Sro Sty 11, 2012 16:58

stosowałeś jakiś bloker DHT?

 

Sro Lut 15, 2012 18:30

Kolego można wiedzieć ile razu dziennie stosowałeś xandrox bo ze mną jest identycznie.Obecnie jestem na II stopniu w skali łysienie stosuję kirkland 5% i zakola niby zarosły ale takimi malutkimi białymi włoskami i dlatego chcę spróbować minoxidil 15%:)

 

Sro Lut 15, 2012 19:35

już go wycofano ze sprzedaży bo był według rządu amerykańskiego niebezpieczny, już nie ma szans go kupić

 

Sro Lut 15, 2012 20:52

Owszem wiem ale minoxidilmax.com nadal sprzedaje:)

 

Sro Lut 15, 2012 20:54

Także kolego proszę o pomoc.

 

Sro Lut 15, 2012 22:25

Opinie o alternatywach xandroxa na hairlosstalk.com nie są najlepsze i rozciągają się od fatalnych, po ostrożnie neutralne. Polecam tamto forum szukającym silnego Minoxidilu.

 

Czw Lut 16, 2012 19:42

Ponawiam pytanie do hilh89 ile razy dziennie używałeś minoxidilu 15% czekam na odpowiedź:)

 

Wto Lut 21, 2012 15:06

Czy autor może podzielić się wrażeniami n/t kondycji włosów po odstawieniu Minoxidilu?

 

Pon Mar 05, 2012 22:14

Kolego a kiedy zamawiałeś Xandrox z USA płaciłeś cło lub coś w tym stylu?

 

Wto Kwi 24, 2012 17:43

Witam,

czy to o tą odzywke do wlosow chodzi w temacie ? Czy jest to podróbka ? Jesli to podróbka, gdzie mozna kupic oryginał ?

http://allegro.pl/henna-treatment-wax-480g-odzywka-do-wlosow-wosk-i2272866361.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Kwi 24, 2012 17:49

na allegro nigdy nic nie wiadomo.

tutaj masz stronę firmową:

http://www.wax-sklep.pl/

_________________

Nizoral krem, kirkland, szampon Nizoral, witaminy i minerały.

 

Wto Kwi 24, 2012 17:53

Chodziło o tą odżywkę. Tylko wydaje, mi się że ta jest podróbką, ponieważ mam inne opakowanie oraz zapłaciłem dwa razy więcej za mniejsze 240g. Ja kupowałem w aptece i Tobie też radzę gdyż nie jest to duży koszt, a starcza na długo.

 

Wto Kwi 24, 2012 18:01

Ok, dzieki.

A co musze powiedziec kobiecie w aptece, żeby mi nie wcisnela jakiegos badziewia? Tzn. jak to nazwać, zeby było jednoznacznie :]

 

Wto Kwi 24, 2012 19:40

Ależ Wy jesteście nieporadni. Weź sobie to zamów do najbliższej apteki, i po problemie.

http://www.doz.pl/apteka/p4136-Wax_Henna_maska_regenerujaca_do_wlosow_240_g

Rok temu firma wprowadziła lekko zmodyfikowany wzór opakowania.

 

Jeśli chodzi o samą odżywkę - działa zaskakująco dobrze.

 

Wto Kwi 24, 2012 20:22

Ależ Wy jesteście nieporadni. Weź sobie to zamów do najbliższej apteki, i po problemie.

http://www.doz.pl/apteka/p4136-Wax_Henna_maska_regenerujaca_do_wlosow_240_g

Rok temu firma wprowadziła lekko zmodyfikowany wzór opakowania.

 

Jeśli chodzi o samą odżywkę - działa zaskakująco dobrze.

 

Wszyscy chwalicie tą odżywkę. Ale w jakim sensie ona działa zaskakująco dobrze? Odrosty po tym macie, czy jak?

_________________

Amputacja jąder + przeszczep + fin + minoks + RU + Procerin od Łukasza + wcierka Babuni + Vitapil = fryzura 16-latka

 

Wto Kwi 24, 2012 21:42

u mnie ciut bardziej "są puszyste" i dużo bardziej się błyszczą. Lecz nie jest to efekt długotrwały.

_________________

Nizoral krem, kirkland, szampon Nizoral, witaminy i minerały.

 

Wto Maj 29, 2012 10:21

bzdury bzdury bzdury

 

Wto Maj 29, 2012 13:03

sory, że poza tematem, ale mam pytanie do rafaela25 czy minęły u ciebie skutki uboczne po finie?

 

Sro Maj 30, 2012 16:57

bzdury bzdury bzdury

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...