free web hit counter Skocz do zawartości
Podkowa

Turcja Maral 2350 grafts fue 23 lata

Rekomendowane odpowiedzi

pislem z nim na pw i wiem ze maral kazal mu czekac do 8 czy 12 miesiecy i nic nie mowic przed tym


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pislem z nim na pw i wiem ze maral kazal mu czekac do 8 czy 12 miesiecy i nic nie mowic przed tym
Czyli co? Mamy przedświąteczny wysyp lip ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już powinien dać zdjęcia, ale jak zwykle....

 

Mod: Post zostal skrocony, przez niewlasciwe dobieranie slow. Uzytkownika mamy na celowniku , wiec prosimy o kulturalne wypowiadanie sie.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo to dałoby wielu osobom odpowiedz czy warto robić u Marala małe ubytki czy tylko duże i średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i przepraszam . Bylem niedostepny poniewaz mialem powazny wypadek samochodowy i spedzilem duzo czasu w szpitalu. Jezeli chodzi o moje wlosy nie byl dobry. Ale to chyba tez moja wina duzo stresu itd. Co do sedna obiecalem wam ze zrelacjonuje moja przygode ale. Po tym jak wyslalem foty maralowi sam powiedzial ze dupy nie urywa i co ? Dostalem 2 ht za free no musialem zaplacic 300 euro za levent i(hotel) i kierowce. Czego to zrobil? Juz tlumacze powiedzial mi patryk ja mam siano nie narzekam chodzi mi o wasza satysfakcje lecicie tu tyle km w stresie itd a to nie o to chodzi jak robie komus caly lep za 2 tys euro ok co moge zrobic 1 sesja cudow nie zdziala i nie bede robil 2 raz bo mu sie niepodoba. Ale ci zrobilem zakola tez dales 2 tys euro wiec to nie fair dla ciebie wpadaj robimy jeszcze raz wiec 3 dni pobwypisie ze szpitala wsiadlem w samolot i welcome to stambul xd atmoswera juz na lajcie przyjeli jak swojego i teraz tak. Ze wzgledu na to jak sie zachowal nie pokaze wam 1 sesji pokaze efekt po 2 bo i tak zaplacilem za 1 tyle ze mialem podwojne wakacje chociaz moje foty wrzucal na forum maral klinic wiec jak ktos pogrzebie znajdzie czego mnie to wkurw? Bo mialem geste wlosy na lbie a na zakolach zadkie i wygladalem dziwnie. Teraz twierdza ze bedzie git . I teraz do ludzi pelnych nadziei kazal mi powiedziec 2 sesja jest free dla ludzi ze strefa lysienie 1.2.3 co to znaczy? 1zakole lewe 2 prawe 3 czesciowo grzywka zeby nikt mu mie wyjechal bez calego przodu ze przeciez podkowa mial darmo. Po roku nagram wam film na youtube w ktorym wszystko wyjasnie i przygotuje do zabiegu w turcji i powiem na co trzeba uwazac

 

-- 06 maja 2018, 10:28 --

 

Zeby nie bylo ze jestem frajerem i nawijam wam makaron na uszy jelen skoczyl mi na dach ktorym dostalem w lep i stracilem przytomnosc nastepnie przy 120 przyjolem drzewo. Kazdemu kto chce wysle foty na pw I teraz pytanie odemnie do starych wyjadaczy jest ponad 2 tygodnie po htwczoraj lecial mi pot z glowy chcialem usunac krople z czola zachaczylem o 1 linie z 5 wypadlo ze strupami ale bez krwi mie bylo to drapanie po prostu ludzki odruch zapomnialem sie poprostu. Czy to mozliwe rozwalic graft po takim czasie ? Bo maral mowil graft contsct 3 dni czy to poprostu 1 wlosy polecialy bo juz slabo siedza ? Bo krwi nie widzialem.

 

Fotki

 

https://zapodaj.net/b19bf060b75fa.jpg.html

https://zapodaj.net/5c79af5256ba7.jpg.html

https://zapodaj.net/f3e7b0beaec85.jpg.html

 

Takze panowie i panie lep do gory sa w zyciu wazniejsze sprawy jak wlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie próbujesz powiedzieć tymi fotkami że auto jest ważniejsze....

 

Przeżyłeś, nie masz też chyba uszczerbku na zdrowiu jakiegoś poważnego, włosom też się nic nie stało, to *uj z tym wrakiem. Auto rzecz nabyta.

 

 

jest ponad 2 tygodnie po htwczoraj lecial mi pot z glowy chcialem usunac krople z czola zachaczylem o 1 linie z 5 wypadlo ze strupami ale bez krwi mie bylo to drapanie po prostu ludzki odruch zapomnialem sie poprostu. Czy to mozliwe rozwalic graft po takim czasie ? Bo maral mowil graft contsct 3 dni czy to poprostu 1 wlosy polecialy bo juz slabo siedza ? Bo krwi nie widzialem.

 

Z tego co piszesz to prawdopodobnie tylko włosy wypadły, a nie grafty.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Probuje ci powiedziec ze zdrowie jest wazniejsze niz wlosy bo uwierz mi jak pot oblewa ci jaja i nie masz sil siegnac po wode to nawet o nich nie myslisz sierr mam jeszcze 2 takze nie biore jej nawet pod uwage tak zyje co mi sie stalo ? 3 rzebra lewa reka wstrzas mozgo i jestem bogatszy o kilkadziesiat srob w prawej nodze troche piszczalo na bramkach ale najgorzej bolalo potluczenie wszystkich bebechow haha Aha i jeszcze jedno jakby kto sie wybieral to tak wygladaja kierowcy Saim i Murat https://zapodaj.net/cc88a5b1bcb8b.jpg.html Jezdzicie superbami a spotkac ich mozecie przy punkcie vodafone po lewo od wyjscia z chali przylotow .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szoku doznałeś (widać to też po tym w jaki sposób piszesz) nic ci nie będzie. Też przeżyłem kiedyś kolizje, dwa razy samochodem, i dwa razy motorem i wiem co to jest szok.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolizje mam na codzien jestem amatorskim drifterem i instruktorem nauki jazdy (ta wiem haha) jezdze tez dh ma rowerze wczesniej 5 lat dirt i nie chce sie z toba klucic rownierz jezdze motorem ale puknac dziadka na skrzyzowaniu a przyjac 200kg cielska na dach i pocalowac drzewo przy 120 to roznica i tak doznalem szoku nie chcial bym przezyc tego 2 raz wole 10 przeszczepow u marala i nie patrz na tamta ciarupe to bylo daily mam 2 na full specu a tamta jechalem tylko po opony bo duzo wchodzilo poprostu po tym wszystkim olalem te wlosy bo wiem ze mam przy sobie osobe ktora mnie kocha i bedzie chodzby nie wiem co a wlosy ma w dupie i na 2 ht nawet nie chciala mnie puscic innym podobac sie nie musze olalem to i wrocilem do zycia bo jest piekne jakie jest

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie pisałeś że masz jakieś poważniejsze obrażenia ani konkretnie jakie (dopiero teraz zedytowałeś posta), i wiem że to co innego mieć taką kolizję a dotknąć inne auto na parkingu. W każdym razie szybkiego powrotu do zdrowia czy raczej do pełnego funkcjonowania i dobrego odrostu po drugim HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stary wam tez duzo zdrowia i sukcesow w walce z wlosami

Jaki bedzie taki bedzie napewno bedzie lepiej i gitara

Pewnie ze chcial bym miec wlosy jak crystiano ale jestem tylko rasowym polaczkiem z lysiejacym przodem w dodatku nie zbyt ladnym i ht na mnie slabo dziala bo mam kontakt z reszta z 1ht i kazdy mial lepsze efekty ale wtedy to ja bylem zakompleksionym idiota zapatrzonym w siebie i myslalem ze bez wlosow sie swiat zawali teraz olalem to bo podejrzewam ze przyczynilo sie to do mojego mizernego rezultatu chociaz w dodatku mam silny donor a z przodu z tego same single produkuje gdzie niekiedy w pierwszym strzale sa 3 wlosy zaraz po wlozeniu jak sie uda fajnie jak nie trudno wyzej dupy nie podskocze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem, ale myślałem, że gwarancja u Marala to raczej ściema, a tutaj jednak się okazało,że poprawił prawie za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolego trzeba przyznać, że wygrałeś życie na loterii. Życzę dużo zdrowia i żeby to przekonanie co jest ważne, które nabyłeś po wypadku zostało z Tobą do końca. Nie ma się co czarować gdyby tak impotentowi czy komuś z problemami z sercem przedstawić co się bierze, jak ryzykuje dla włosów mieliby nas za imbecyli. Co do Marala to wydaje mi się, że odnotował duży wzrost klientów z polski więc nie chce sobie psuć renomy odmawiając komuś zabiegu naprawczego.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie spory wypadek osobiscie w szoku do dzisiaj po czyms tskim bym byl. Najwazniejsze,ze nic strasznie powaznego sie nie stalo tzw. Wciaz zyjesz,chodzisz i normalnie funkcjonowac bedziesz. Jasne,ze zdrowie najwazniejsze przeciez tego nikt normalny nie bedzie sie nawet staral kwestionowac. Wlosy jak wiekszosc innych rzeczy sa tylko dodatkiem, ale dla kogos kto jest zdrowy i nic mu nie dolega jak waznym dodatkiem.

Dobrze ,ze sa poprawki jezeli chce renome utrzymac musi tak postepowac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja bylem troche inny jak wiekszosc z was te wlosy byly dla mnie nie wiadomo czym myslalem ze bez nich nie da sie zyc a przelom nastapil nie w samej chwili wypadku chociaz to juz dalo do myslenia co ja robie tylko jak stawilem sie na kontrolne AEG w hospicium malego ksiecia w lublinie juz na korytazu przechodzilem przez tabla z tymi malymi bohaterami. Ale przelom nastapil jak zobaczylem to na zywo grupke dzieci z ktorych 8 na 10 jest bardziej lysych jak my wszyscy po chemioterapii a oni ciesza sie ze wolontariusze z nimi cos porysuja i z kazdego dnia ze budza sie rano wiedzac ze na zajutrz moze byc inaczej wtedy zdalem sobie sprawe ze oddal bym wszystkie wlosy razem z tymi paroma z przodu za ktore zaplacilem 2.5 tys euro zeby chodz jednemu z nich zmienic zyciorys a potem po powrocie do domu jak mylem twarz rano nie moglem patrzec w lustro i nie dlatego ze brakowalo mi pare wloskow z przodu tylko dlatego ze zdalem sobie sprawe z tego jakim bylem idota i jak moi bliscy cierpieli z tego powodu. Ja w taki sposob zmienilem nastawienie bylem idiota i potrzebowalem doznac szoku zeby glupi lep zacza myslec i chcialbym dotrzec teraz do ludzi takich jak ja chociaz wiem ze psychiatra mowil ze bedzie dobrze bo pigulki zadzialaja nie musisz mu wierzyc przeczytaj sobie to co napisalem 3 razy moze cos do ciebie dojdzie bo mozesz zmienic swoje zycie pstrykajac w palce a to ze nie akceptujesz siebie bo nie masz paru klakow to swiadczy o twojej slabosci ktora sam eksponujesz przy okazji sie ponizajac a nie o tym jak inni cie postrzegaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy że ja mam też cierpieć i się biczować bo ktoś tam też cierpi w skutek jakiegoś wypadku/jakiegoś zdarzenia losowego czy obojętnie czym spowodowanej utraty zdrowia.

 

I jeżeli chcę coś zmienić u siebie a fundusze, zdrowie czy nawet poniekąd sumienie pozwala mi na to to to robię. Co w tym złego to nie wiem.

 

Zaraz będzie że nie wolno robić HT bo są też bardziej łysi od nas albo że istnieją łyse dzieci po chemioterapii. Albo że nie wolno brać leków szkodzących na fiuta bo ktoś tam jest impotentem z natury, czy w skutek przyjmowania jakiś leków np. na raka prostaty.

 

Co mam się zabić samochodem w ramach współczucia bo ktoś tam też się zabił, albo mam spowodować sobie specjalnie impotencje w ramach współczucia bo ktoś tam jest impotentem, albo mam spowodować łysinę u siebie w ramach współczucia dla kogoś bo ktoś tam też jest łysy, albo mam też sobie uciąć nogę czy rękę bo ktoś tam nie ma ręki czy nogi (pomijając już to czy urodził się bez kończyny czy stracił w jakimś wypadku czy w skutek jakiejś choroby), też mam to zrobić, albo mam sobie może wydłubać oko bo ktoś tam jest ślepy czy stracił oko, i w ramach współczucia i łączenia się w bólu z nim mam to zrobić ?

 

Miałem też okazję w życiu pracować z kaleką (człowiek bez ręki) oraz właściwie dzięki niemu poznać również wielu innych rożnych kalek, i muszę niestety stwierdzić że większość z tych kalekich ludzi jest tak złośliwa, i tak agresywna w stosunku do zdrowych normalnych ludzi że nie da się tego opisać. I jakby tylko mogli to chyba zabili by kogoś zdrowego albo spowodowali mu też jakieś kalectwo kierując się swoją złością na los i wszystko i wszystkich dookoła.

Widziałem też na własne oczy jak inwalida napier...a się z innym inwalidą na ulicy o miejsce parkingowe dla inwalidów, i każdy z nich argumentował swój atak względem siebie nawzajem, większym kalectwem i pierszeństwem do tego miejsca.

Widziałem również kiedyś jak kaleka napier...a tą swoją kryką samochód zaparkowany na miejscu dla inwalidy.

 

 

...wtedy zdalem sobie sprawe ze oddal bym wszystkie wlosy razem z tymi paroma z przodu za ktore zaplacilem 2.5 tys euro zeby chodz jednemu z nich zmienic zyciorys a potem po powrocie do domu jak mylem twarz rano nie moglem patrzec w lustro i nie dlatego ze brakowalo mi pare wloskow z przodu tylko dlatego ze zdalem sobie sprawe z tego jakim bylem idota

 

Czyli nie potrafisz być zimnokrwisty, i pewnie na wojnie też nie mógłbyś bezwzględnie zabijać wrogów, ale pomijając to, chcesz tak bardzo się ''biczować'' czy nawet dosłownie biczować z powodu bo zobaczyłeś paru nieszczęśliwych ludzi czy nawet w sensie że dzieci, to się ''biczuj'' w jaki tylko tam sposób chcesz, albo i na prawdę się biczuj.

 

 

nie musisz mu wierzyc przeczytaj sobie to co napisalem 3 razy moze cos do ciebie dojdzie bo mozesz zmienic swoje zycie pstrykajac w palce a to ze nie akceptujesz siebie bo nie masz paru klakow to swiadczy o twojej slabosci ktora sam eksponujesz przy okazji sie ponizajac a nie o tym jak inni cie postrzegaja.

 

Nazywaj to jak chcesz. Ty nazywasz to słabością, a ja siłą i powiadam wszystkim że wygram z łysieniem. A ów siłą zniszczę ten wybryk natury w postaci pier.....ego łysienia. I nie że muszę, tylko bo chcę.

Ale oczywiście nie robię tego w cale po to aby inni mnie jakoś postrzegali i nawet już nie ważne jak (źle czy dobrze), nie robię tego dla ludzi, tylko robię to dla siebie, dla własnej satysfakcji z której czerpię zresztą silę, i dla własnego zadowolenia i bycia szczęśliwym. I tutaj się zgadzam w 100%, że jeżeli ktoś robi to tylko dla innych ludzi aby go jakoś w jakimś sensie lepiej postrzegali, jeśli ktoś walczy z łysieniem dla innych, a nie dla siebie, to faktycznie taki ktoś jest chyba idiotą.

 

-- 06 maja 2018, 19:31 --

 

No kolego trzeba przyznać, że wygrałeś życie na loterii.

 

Fakt, wygrał na loterii życie, ale to nie zmienia faktu ani nie jest powodem aby teraz się przez to w jakiś sposób z czymkolwiek i w czymkolwiek jakoś ograniczał.

 

Można powiedzieć, że ja też poniekąd wygrałem życie, byłem w sytuacji i to już za gówniarza, że przetaczano mi krew, leżałem tez w szpitalu, a lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie. Ani mi ani mojemu bratu, który był większy ode mnie i silniejszy. Ja przeżyłem, on nie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja trochę jałowa... Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono - pisał klasyk. To tak jak mówienie komuś że włosy są mało ważne bo przecież w Etiopii dzieci umierają z pragnienia i głodu, sąsiad ma raka a inny ma chore dziecko. To wszystko gorsze tragedie niż łysienie i trudno się z tym nie zgodzić ale skoro komuś żyje się dobrze, ma kasę, zdrowie, mądre dzieci to czemu qrwa ma akceptować u siebie łysienie?? Bo może go za chwilę pierdolnąć spadająca dachówka i zabić? Bo jutro może zachorować? Nikt nie zna przyszłości i walka z łysieniem jest sposobem na odzyskanie pewności siebie i wyjście z kompleksów. Tacy którzy mają swoje łysienie w dupie jest więcej niż takich jak my z tego forum ale czy to znaczy że my jesteśmy egoistami, pomyleńcami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do Marala to wydaje mi się, że odnotował duży wzrost klientów z polski więc nie chce sobie psuć renomy odmawiając komuś zabiegu naprawczego.

 

Maral w ogóle chyba patrzy wyrobić sobie lepszą renomę. Ale nie wykluczone że jest w tym przypadku tak jak mówisz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To tak jak mówienie komuś że włosy są mało ważne bo przecież w Etiopii dzieci umierają z pragnienia i głodu, sąsiad ma raka a inny ma chore dziecko.

 

Kwestia punktu widzenia. Znałem już dobrze ustatkowaną osobę (kobieta bizneswoman z dziećmi), która uważała, że rak to najmniejszy problem. Bo to po jest prostu wyrok, a to nas czeka wszystkich i tak.

Jak umierasz to nie masz dylematów. Musisz się tylko z tym pogodzić, musisz i już.

Najgorsze są choroby który cię nie zabiją, ale zamienią twoje życie w długotrwałą gehennę. Wtedy walczysz sam ze sobą. Niby nie umrzesz, ale nie da się też żyć i nie wiadomo co robić.

 

Co do śmierci, to jak to ktoś powiedział statystycznie na jednego człowieka przypada jedna śmierć. Tak było, jest i zawsze będzie. To co nas różni to jakość i długość życia. Dla niektórych jest ważniejsza jakość a dla innych długość, a dla innych gdzieś po środku.

 

A co do głodujących dzieci, to umierają, to prawda. Ale to nie znaczy, że gdyby rozwiązać problem głodu, nie pojawiły by się u nich inne problemy i potrzeby, takie same jak są i u nas są.

Tak tak jak z uchodźcami - przyjmijmy ich, będą wdzięczni. Nagle się okazało, że są wkurwieni, bo czują się ludźmi drugiej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie mowie o tym zebyscie nie robili ht stac was robcie i zycze wam najlepszych efektow jezeli to ma was uszczesliwic chce was tylko uswiadomic zebyscie podniesli glowe bo kazdy z was jest wyjatkowy poprostu tym kim jest a nie jakie ma wlosy tymbardziej ze bardzo nikt nie zwraca na to uwagi prucz was bo jestescie uprzedzeni o waszym defekcie a 60% doroslych polakow jest lysa albo lysiejaca i przykro mi ze macie nie mile doswiadczenia z ludzmi kalekimi ale wszedzie w kazdym srodowisku idiotow nie brakuje no i przykro mi z powodu twojego brata ale wiesz co ? On cie widzi i napewno wkurwia go to ze niszczysz sobie zycie przez pare klakow. Tez mialem brata przybranego z wioski dzieciecej wychowalem sie z nim i sie powiessil w swoje urodziny wrocil do dziadka ktory zachorowal i poszedl do szpitala a on zostal w domu w ktorym kiedys stary po pijaku wystawial go przez okno za nogi z 5 pietra jako 1.5 roczne dziecko.

Tymbardziej ze zamienilem z maralem dluzszych pare slow i sam na swoim przykladzie wiem czym strzelilem sobie w kolano stresem bo inni operowani z ktorymi mam kontakt zapomnieli juz o tym problemie a ja mialem najgorszy efekt a dlatego ze przejmowalem sie bardziej jak oni wszyscy. I szczerze nie widze sensu lykac fina i robic ht z takim nastawieniem jak kazdego dnia ktos wstaje rano i mysli jaki jest chujowy bo mu wlosy wypadaja stresu jednego z glownych czynnikow i glownego przyspieszajacego lysienie fin nie zablokuje bo to nie testosteron tylko nasza glupota a przy ht jestes spalony z takim nastawieniem na starcie bo wtedy liczy sie recylkulacja krwi i twoje podejscie do tematu o czym sie przekonalem. Maral zrobil korone na swojej bani 4 miechy po mnie nie mial full rezultatu jeszcze i sie smial zemnie haha a ja razem z nim. Tymbardziej ze jak sie do niego wybieracie a on zobaczy takiego przybitego kolka to sam wam nawrzuca jak mi 1 razem ze to nie dobra droga

Posluchajcie sobie tej piosenki motywuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
przykro mi z powodu twojego brata ale wiesz co ? On cie widzi i napewno wkurwia go to ze niszczysz sobie zycie przez pare klakow.

 

Też mi przykro odnośnie twojej historii. Co do tego czy brat (czy tam jego duch) mnie widzi, to osobiście nie wierzę w takie rzeczy, ale nawet jeśli, to nie jemu decydować o moim życiu i o tym co dla mnie ważne a co mniej ważne, czy w kwestii tego co bardziej by mi zniszczyło życie -ani on ani nikt inny z żyjących jak i nieżyjących, ani nikt z obcych ani z rodziny, nie może o tym decydować.

Nie wiadomo też czy on jakby żył, nie robiłby tego samego co ja w kwestii leczenia łysienia, jeśli by też łysiał, czy byłby przeciwny temu - tego nie wiesz i nikt nie może tego wiedzieć.

 

A wkurwiać to się ludzie mogą, na mnie bez powodu - skoro już tak bardzo chcą i skoro co niektórych wszystko tak zaraz wkurwia jak ktoś coś robi inaczej i postępuje inaczej.... (tak jak np. jeden forumowicz który mało tego że mnie szantażował, to pisał jeszcze płaczliwe maile do Admina, że trzeba mnie ratować bo już sprzedałem auto a kasę przeznaczyłem na leczenie łysienia - to tak na marginesie bo kwestia auta też się pojawia w tym wątku) - mam to w dupie. Jakbym się ludźmi przejmował wszystkimi (czy to tymi poszkodowanymi przez los, normalnymi, czy skurwielami) to dawno bym chyba na łeb dostał.

 

-- 06 maja 2018, 22:00 --

 

chce was tylko uswiadomic zebyscie podniesli glowe

 

No ja właśnie z podniesioną głową to wszystko robię, ja traktuję to już jak sport i hobby, a leki są dla mnie dopingiem w tym sporcie. Tak samo jak sportowcy albo/i kulturyści biorą swoje sterydy często tracąc później zdrowie a nieraz nawet i życie oddając za kawałek mięcha i za chwilę bycia w czołówce najlepszych - oni są fanatykami mięcha, a ja fanatykiem włosów, i to jest moje życie i pasja, i nic ani nikt tego nie zmieni nigdy.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...