free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Dyskryminacja mężczyzn przez lekarzy w leczeniu łysienia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pragnę podyskutować na powyższy temat, dlatego zakładam ten wątek.

 

W moim przekonaniu w obecnych czasach jest niestety dyskryminacja mężczyzn jeśli chodzi o leczenie łysienia, zarówno przez dermatologów (wiem to z własnego doświadczenia i przeżyć) jak i też (co można podejrzewać czytając fora tematyczne) przez lekarzy od przeszczepu włosów.

 

Już tłumaczę dlaczego.

Lekarze dermatolodzy nie pozwalają mi jako mężczyźnie skutecznie leczyć łysienia androgenowego! Mimo tego że leki istnieją i są dostępne. Nie chcą zapisywać mi skutecznych leków takich jak np. lek androcur, a zapisują mało skuteczne i oszukane w dawkach wyjątkowo drogie leki i nie refundowane takie jak lek propecia.

 

Lekarze od HT odmawiają mi wykonania przeszczepu włosów gdyż pragnę obniżyć linię i zrobić zakola tak aby była maksymalnie możliwie dobra gęstość i U-kształt linii frontowej włosów/czoła.

 

Moje pytania w związku z tym brzmią:

 

Dlaczego ? Dlaczego do jasnej k**wy nie pozwalają mi i zabraniają wręcz skutecznie leczyć łysienia androgenowe które zresztą sami zdiagnozowali ?

Dlaczego nie chcą zapisywać mi np. leku androcur (najlepszy lek na łysienie - pomógł mi najwięcej) mimo że właśnie ten lek zapisują babom w celu leczenia łysienia androgenowego/androgenozależnego bez żadnego problemu, lek ten jest także zatwierdzony do leczenia tego typu łysienia tylko dla bab (taka ciekawostka), i zapisują go babom z refundacją nawet, a mi nie chcą zapisać nawet na 100%. Bezczelne chamy chcą żebym łysy zdechł.

 

Dlaczego lekarze od HT (bo konsultowałem się już z polskim konsultantem kliniki HDC to wiem) nie chcą mi zrobić linii tupu U ?

 

Dlaczego jako mężczyzna jestem dyskryminowany na każdym kroku przez lekarzy jeśli chodzi o leczenie łysienia ?

 

I czy naprawdę muszę zmienić płeć albo wyjechać do USA ??? żeby nie być jednak dyskryminowanym i skorzystać z takich trzeba nazwać przywileji jakie mają baby jeśli o leczenie łysienia chodzi, mieć zapisywane refundowane skuteczne leki do leczenia łysienia, oraz żeby jakiś doktorek od HT zrobił mi linię U=shape.

 

-- 31 maja 2017, 13:44 --

 

Temat założyłem żeby dyskusja była tutaj tylko i w jednym miejscu a nie po różnych innych tematach i nawet nie zakładanych przeze mnie.

 

Zapraszam do wzięcia udziału w dyskusji. Temat jest oczywiście całkowicie poważny ale też chętnie się pośmieję (w ramach żartów zdrowego rozsądku oczywiście) bo lubię i śmiech to zdrowie.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Androcur nie blokuje DHT odpowiedzialnego za miniaturyzację mieszków włosowych tylko blokuje wytwarzanie testosteronu czyli najważniejszego hormonu w organiźmie mężczyzny. Dlaczego więc lekarz miałby wypisać Ci ten lek ? na jakiej podstawie ? skoro zażywanie go przez mężczyznę jest równoznaczne z chemiczną kastracją. Nie możesz oczekiwać że lekarz wypisze receptę na lek tylko dlatego że tak Ci się podoba. Natomiast zgdadzam się z Tobą całkowicie odnośnie tego jak po macoszemu problem łysienia jest traktowany w Polsce, najlepiej żeby każdy chodził wyliniały, z zaczeską i tupecikiem albo najlepiej żeby się opierdolił na łyso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Androcur nie blokuje DHT odpowiedzialnego za miniaturyzację mieszków włosowych tylko blokuje wytwarzanie testosteronu czyli najważniejszego hormonu w organiźmie mężczyzny. Dlaczego więc lekarz miałby wypisać Ci ten lek ? na jakiej podstawie ? skoro zażywanie go przez mężczyznę jest równoznaczne z chemiczną kastracją. Nie możesz oczekiwać że lekarz wypisze receptę na lek tylko dlatego że tak Ci się podoba. Natomiast zgdadzam się z Tobą całkowicie odnośnie tego jak po macoszemu problem łysienia jest traktowany w Polsce, najlepiej żeby każdy chodził wyliniały, z zaczeską i tupecikiem albo najlepiej żeby się opierdolił na łyso.

 

Dlatego że lek ten rzeczywiście pomaga, a ponad to jest nawet faktycznie zatwierdzony do leczenia łysienia czego nie ma w przypadku innych antyandrogenów jak np. w przypadku flutamidu czy bikalutamidu.

Wszystkie androgeny niszczą mieszki włosowe (także T i inne słabsze) nie tylko DHT. Tyle że DHT niszczy je najbardziej ze wszystkich androgenów i jest najbardziej znany pod tym względem a dyskusje o tym są wysoce popularne wszędzie na całym świecie.

A oni nie mogą decydować o tym że sprawność ku*asa jest dla mnie ważniejsza od włosów i tyle.

 

A gdy bym został jakimś dewiantem seksualnym (zanczy: udawał dewianta na potrzeby zdobycia recepty) to zapisywali by mi ten lek ? Jak myślisz/myślicie ? Albo jak bym załatwił formalności że chcę zmienić płeć to wtedy też nie było by problemu z receptą na androcur nie..... ?

 

Fakt mają w dupie żeby pomóc w leczeniu łysienia i nawet często wyśmiewają pacjentów jak i samą chorobę i nienawidzę ich wyjątkowo za to.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie chcą zapisywać mi skutecznych leków takich jak np. lek androcur

 

Nie chcą brać za to odpowiedzialności (czyt. mieć potencjalnych kłopotów z tego powodu), gdybyś zmienił zdanie i szukał później winnego twoich ew przyszłych kłopotów zdrowotnych.

 

Zysk z przepisania ci androcuru jest dla nich żaden, a ryzyko całkiem spore. Lekarz wypisując ci receptę musi ją podpisać, a to oznacza, że w jakimś stopniu to autoryzuje.

Też bym nie wypisał byle czego byle komu, żeby nie narobić sobie kłopotów z ewentualnymi pieniaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcą zapisywać mi skutecznych leków takich jak np. lek androcur

 

Nie chcą brać za to odpowiedzialności (czyt. mieć potencjalnych kłopotów z tego powodu), gdybyś zmienił zdanie i szukał później winnego twoich ew przyszłych kłopotów zdrowotnych.

 

Zysk z przepisania ci androcuru jest dla nich żaden, a ryzyko całkiem spore. Lekarz wypisując ci receptę musi ją podpisać, a to oznacza, że w jakimś stopniu to autoryzuje.

Też bym nie wypisał byle czego byle komu, żeby nie narobić sobie kłopotów z ewentualnymi pieniaczami.

 

I właśnie trafiasz w sedno! Autoryzacja - jakie to ładne słowo....

 

Chcę walczyć o zmianę tej że autoryzacji czy w ogóle o zmianę prawa. Tak samo jak kiedyś np. musieli walczyć o swoje prawa ludzie homoseksualni czy transgenderzy.

Chcę mieć prawo do skutecznego leczenia łysienia i nie zawaham się przysłowiowego Nieba i Ziemi poruszyć żeby realizować swój cel, osiągnąć go i być dumnym oraz szczęśliwym.

 

-- 31 maja 2017, 16:01 --

 

Rozmawiałem też już z paroma ludźmi z całego świata i stwierdzam że jak to się mówi ''skoczyli by za mną w ogień'' chyba, jestem dla niektórych jak jakiś Guru i wyrazili oni chęć założenia organizacji której pomysłodawcą jestem, aby wspólnie walczyć o swoje bo razem raźniej i jak to mawiają oraz jak to jest napisane w sraczu publicznym na korytarzu serialowym serialu ''Świat wg Kiepskich'' ''w kupie siła''.

 

-- 31 maja 2017, 16:05 --

 

Bo wiecie, jak kończy mi się androcur to się bardzo wku*wiam i powiem szczerze że chyba nic mnie w życiu nigdy też tak nie wku*wiło jak fakt że lekarze odmówili mi wypisania recepty. I szlag mnie trafia że muszę przepłacać za leki np. sprowadzając je z zagranicy. *uj mnie też strzela że wyśmiewają pacjentów oraz samą chorobę jako taką.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej dobra, wszystko rozumiem i popieram Cię całkowicie. Twoje życie, Twoje zdrowie więc masz prawo robić co Ci się podoba. Nie rozumiem tylko dlaczego sprowadzasz testosteron do bycia hormonem odpowiedzialnym za popęd seksualny, erekcję, ejakulację itd, czyli seksualność mówiąc ogólnie. Zrozumiałym jest gdy lekarz przepisuje androcur transseksualnemu mężczyźnie m/k który jest przed chirurgiczną zmianą płci i zażywa ten lek(blokuje testosteron) i przy tym przyjmuję w zamian inny hormon czyli estrogen. Mężczyzna nie może normalnie fukcjonować z zerowym poziomem testosteronu, nawet eunuchowie, zwolennicy samookaleczenia się(w efekcie kastraci) pozbywając się swoich jąder, w następstwie i tak przyjmują testosteron w formie zastrzyków, skarżąc się na uderzenia gorąca, depresję, spadek energii, osteoporozę itd. Słyszy się nawet o przypadkach samobójstw spowodowanych kastracją. Kwestię kastracji chemicznej pedofili pominę bo raczej nie musimy dyskutować dlaczego tak a nie inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej dobra, wszystko rozumiem i popieram Cię całkowicie. Twoje życie, Twoje zdrowie więc masz prawo robić co Ci się podoba. Nie rozumiem tylko dlaczego sprowadzasz testosteron do bycia hormonem odpowiedzialnym za popęd seksualny, erekcję, ejakulację itd, czyli seksualność mówiąc ogólnie. Zrozumiałym jest gdy lekarz przepisuje androcur transseksualnemu mężczyźnie m/k który jest przed chirurgiczną zmianą płci i zażywa ten lek(blokuje testosteron) i przy tym przyjmuję w zamian inny hormon czyli estrogen. Mężczyzna nie może normalnie fukcjonować z zerowym poziomem testosteronu, nawet eunuchowie, zwolennicy samookaleczenia się(w efekcie kastraci) pozbywając się swoich jąder, w następstwie i tak przyjmują testosteron w formie zastrzyków, skarżąc się na uderzenia gorąca, depresję, spadek energii, osteoporozę itd. Słyszy się nawet o przypadkach samobójstw spowodowanych kastracją. Kwestię kastracji chemicznej pedofili pominę bo raczej nie musimy dyskutować dlaczego tak a nie inaczej ?

 

Nie sprowadzam teścia tylko do tej roli co twierdzisz i nigdy tak i nigdzie nie napisałem przecież.

Wiesz ja nie znam poziomu swoich hormonów bo badań nie robiłem i nawet nie chcę znać wyników. Biorę ten lek czyli androcur już grubo ponad 2 lata nie wiem może 2,5 nawet i to w sporych dawkach, brałem tez maksymalną zalecaną dawkę tego leku stosowaną np. przy raku prostaty, i do tego użyłem też analogu GnRh czyli leku do kastracji chemicznej, przez dobre 1,5 roku brałem też stale ciągle i zawsze dawkę 200 mg androcur na dobę i oprócz spadku popędu, zaburzenia wzwodów, braku spermy tak na prawdę nic mi nie jest. Ludzie mówią że od tego się tyje albo ogólnie rozkład tłuszczu zmienia się w ciele, ja tam nie mam nic takiego, i nawet od tej mojej kuracji i diety schudłem sporo - więc tutaj odwrotnie. Cycki też mi nie urosly jak piłki od kosza tylko powiedzmy małe gino i przejściowe zmiany w sutkach, tzn tzw ''puffy'' miewałem ale wracało do normalnej postaci i wraca jeśli już się pojawia znowu. Nic i nigdzie mnie nigdy nie bolało i nie boli, nie odczuwam tez ani żadnego nadmiernego zmęczenia czy senności itd. poza tymi ubokami co wymieniłem nic mi nie jest i czuję się normalnie, a nawet lepiej psychicznie jak i fizycznie bo stan włosów się diametralnie zmienił i dużo też odzyskałem także jestem zadowolony.

 

Co do pedofilii to powinno się ich zwyczajnie zabijać tzn. kara śmierci natychmiast, a nie marnować tak drogie i wspaniałe leki i jeszcze dawać im je za darmo na refundacje z naszych podatków, wmawiając im i nam wszystkim że to choroba a nie że to skrajna głupota, debilizm i wyjątkowe zboczenie. A jeśli nie kara śmierci dla nich to jakaś inna wyjątkowo dotkliwa kara i do tego też kastracja chirurgiczna a nie zabawa dragami - takie moje zdanie. Paranoja bo debilizm, skrajną głupotę, wyjątkowo perfidne i ohydne zboczenie lekarze nazywają chorobą i leczą to, a prawdziwą i to poważną genetyczną chorobę jaką jest łysienie sprowadzają to tzw. cytuję ''problemu kosmetycznego'' i nie chcą leczyć łysienia - paranoja i kpina totalna!

 

Wiem o tym że niektórzy kastraci biorą później teścia ale nie zawsze i nie wszyscy.

 

I kolego mała poprawka co do ''transseksualnego mężczyzny'' bo transseksualny mężczyzna to F to M (czyli pierwotnie biologicznie i genetycznie ciało kobiety), a nie M to F. - tak na marginesie

 

O przypadkach samobójstw czy prób samobójstw albo ciągłym myśleniu o tym z powodu łysiny też się słyszy i czyta.

 

-- 31 maja 2017, 19:21 --

 

Nie chcą zapisywać mi skutecznych leków takich jak np. lek androcur

 

Nie chcą brać za to odpowiedzialności (czyt. mieć potencjalnych kłopotów z tego powodu), gdybyś zmienił zdanie i szukał później winnego twoich ew przyszłych kłopotów zdrowotnych.

 

I jeszcze tak tylko dopowiem (choć wiele razy mówiłem). Rozumiem to i właśnie dlatego chciałem podpisać stosowne oświadczenia że nigdy o nic i do nikogo w tej kwestii żadnych pretensji mieć nie będę oraz że nigdy nie będę wstrzynać żadnych roszczeń z tego tytułu. Po prostu mieli mnie w dupie i zlali sikiem prostym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i oprócz spadku popędu, zaburzenia wzwodów, braku spermy tak na prawdę nic mi nie jest. Cycki też mi nie urosly jak piłki od kosza tylko powiedzmy małe gino

 

To było dobre


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i oprócz spadku popędu, zaburzenia wzwodów, braku spermy tak na prawdę nic mi nie jest. Cycki też mi nie urosly jak piłki od kosza tylko powiedzmy małe gino

 

To było dobre

 

Nie że by było bo tak jest w moim przypadku, ale mogę być wyjątkowym przypadkiem i jednym z niewielu także wiecie. .


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pedofilii to powinno się ich zwyczajnie zabijać tzn. kara śmierci natychmiast, a nie marnować tak drogie i wspaniałe leki

 

Mi się ten fragment spodobał


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest jak jest. Lekarze zdrowie oraz zdrowy rozsadek stawiaja na 1 miejscu. Lysienie jest ciezkie do leczenia i czesto wiaza sie z tym skutki uboczne i to bardzo powazne, wiec po co maja ryzykowac skoro takich jak Ty, ktorzy mimo wszystko beda stosowac powazne leki jest bardzo malo(powiesz, ze bez wlosow bedzie jeszcze gorzej, bo depresja itd, jasne, ze tak, ale oni maja to gdzies, musisz walczyc sam w sposob w jaki walczysz i zdobywac leki tak jak zdobywasz). W wiekszosci przypadkow dla 99% facetow minox i fin/dut co 1-7 dni to jest decyzja do ktorej podchodza z dystanstem i dlugo sie nad nia zastanawiaja. Dla Ciebie penis nie jest wazny dla innych bardzo. Najlepiej miec wlosy i moc dalej bez problemu r..c , o to w tym wszystkim chodzi odnalezc ten balans , bo pozbyc sie watroby i penisa mozna a wlosy wtedy zostana, ale tylko na zdjeciu...

Leki , ktore stosujesz i chcesz zdobywac bez problemu na recepte nie sa dla zwyklego Kowalskiego. Oczywiscie rozumiem Cie i wiem, ze wlosy sa dla Cb najwazniejsze, ale realia sa takie, ze my musimy sie dostosowac do nich , nie one do nas. Dla mnie rowniez sa mega wazne inaczej nie walczylbym juz tyle lat i mimo sporej niecheci do duta , zdecydowal sie na stosowanie go!

Ostatnio czytalem taka ciekawostke, ze kiedy u Roda Stewarta w 1999 roku wykryli raka( ktorego usunieto) to piosenkarz skomentowal to, ze najbardziej w zyciu obawial sie lysienia. Takze dla niektorych wlosy az tak mocne maja znaczenie. Najgorsze jest to, ze czlowiek, ktoremu zalezy i walczy latami wydawac by sie moglo, ze z czasem latwiej bedzie sie poddac, ale to bullshit- im dluzej walczysz tym ciezej sie z nimi rozstac!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I kolego mała poprawka co do ''transseksualnego mężczyzny'' bo transseksualny mężczyzna to F to M (czyli pierwotnie biologicznie i genetycznie ciało kobiety), a nie M to F. - tak na marginesie

 

 

Chodziło mi oczywiście o transseksualną kobietę czyli tak jak napisałem m/k male to female. Dlaczego miałbym pisać o kobiecie chcącej zostać mężczyzną i tym samym zażywającą lek na obniżenie testosteronu

Co do pedofilii to powinno się ich zwyczajnie zabijać tzn. kara śmierci natychmiast, a nie marnować tak drogie i wspaniałe leki i jeszcze dawać im je za darmo na refundacje z naszych podatków, wmawiając im i nam wszystkim że to choroba a nie że to skrajna głupota, debilizm i wyjątkowe zboczenie. A jeśli nie kara śmierci dla nich to jakaś inna wyjątkowo dotkliwa kara i do tego też kastracja chirurgiczna a nie zabawa dragami - takie moje zdanie. Paranoja bo debilizm, skrajną głupotę, wyjątkowo perfidne i ohydne zboczenie lekarze nazywają chorobą i leczą to, a prawdziwą i to poważną genetyczną chorobę jaką jest łysienie sprowadzają to tzw. cytuję ''problemu kosmetycznego'' i nie chcą leczyć łysienia - paranoja i kpina totalna!

 

 

WTF ? co to za porównanie utraty włosów do wynaturzenia jakim jest pedofilia. W ogóle nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Ale też nie chcę go rozumieć

O przypadkach samobójstw czy prób samobójstw albo ciągłym myśleniu o tym z powodu łysiny też się słyszy i czyta.

 

 

Nie wiem gdzie ty to słyszysz i czytasz chyba że jest to przykład z Twojej własnej autopsji. Jeżeli ktoś chce odebrać sobie życie z powodu łysienia to raczej powinien szukać porady u psychiatry i leczyć coś innego niż łysienie. Bo zapewne są to jakieś inne poważniejsze schorzenia.

 

Ogólnie to kompletnie nie wierzę w te Twoje "delikatne" skutki uboczne brania androcuru, możesz napisać co zechcesz w tej kwestii. Absolutnie rozumiem i popieram stanowisko lekarzy w ich restrykcyjnych przepisach co do przepisywaniu tego leku. Ale, ale... nie tak prędko...gdybym jednak znał jakiegoś lekarza który przepisuje androcur bez niczego to pierwszy stanąłbym w kolejece po receptę, chociażby dla wypróbowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I kolego mała poprawka co do ''transseksualnego mężczyzny'' bo transseksualny mężczyzna to F to M (czyli pierwotnie biologicznie i genetycznie ciało kobiety), a nie M to F. - tak na marginesie

 

 

Chodziło mi oczywiście o transseksualną kobietę czyli tak jak napisałem m/k male to female. Dlaczego miałbym pisać o kobiecie chcącej zostać mężczyzną i tym samym zażywającą lek na obniżenie testosteronu

Co do pedofilii to powinno się ich zwyczajnie zabijać tzn. kara śmierci natychmiast, a nie marnować tak drogie i wspaniałe leki i jeszcze dawać im je za darmo na refundacje z naszych podatków, wmawiając im i nam wszystkim że to choroba a nie że to skrajna głupota, debilizm i wyjątkowe zboczenie. A jeśli nie kara śmierci dla nich to jakaś inna wyjątkowo dotkliwa kara i do tego też kastracja chirurgiczna a nie zabawa dragami - takie moje zdanie. Paranoja bo debilizm, skrajną głupotę, wyjątkowo perfidne i ohydne zboczenie lekarze nazywają chorobą i leczą to, a prawdziwą i to poważną genetyczną chorobę jaką jest łysienie sprowadzają to tzw. cytuję ''problemu kosmetycznego'' i nie chcą leczyć łysienia - paranoja i kpina totalna!

 

 

WTF ? co to za porównanie utraty włosów do wynaturzenia jakim jest pedofilia. W ogóle nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Ale też nie chcę go rozumieć

O przypadkach samobójstw czy prób samobójstw albo ciągłym myśleniu o tym z powodu łysiny też się słyszy i czyta.

 

 

Nie wiem gdzie ty to słyszysz i czytasz chyba że jest to przykład z Twojej własnej autopsji. Jeżeli ktoś chce odebrać sobie życie z powodu łysienia to raczej powinien szukać porady u psychiatry i leczyć coś innego niż łysienie. Bo zapewne są to jakieś inne poważniejsze schorzenia.

 

Ogólnie to kompletnie nie wierzę w te Twoje "delikatne" skutki uboczne brania androcuru, możesz napisać co zechcesz w tej kwestii. Absolutnie rozumiem i popieram stanowisko lekarzy w ich restrykcyjnych przepisach co do przepisywaniu tego leku. Ale, ale... nie tak prędko...gdybym jednak znał jakiegoś lekarza który przepisuje androcur bez niczego to pierwszy stanąłbym w kolejece po receptę, chociażby dla wypróbowania.

 

Tak tylko zwróciłem uwagę dla powiedzmy prawidłowości wyrażeń co do transseksualnego mężczyzny.

 

A co tu jest więcej do rozumienia...? Pier****ym zboczeńcom dawają androcur za darmo, a mi zwykłemu normalnemu człowiekowi i obywatelowi nie chcą dać nawet za pieniądze na 100% bez refundacji tego leku w celu leczenia łysienia - i bardzo mnie to wkur***ia!

I jeszcze tak co do pedofilii to oprócz kastracji chirurgicznej nieodwracalnej w skutkach w ramach kary powinna też być zastosowana amputacja penisa tak aby taki delikwent nie mógł się nawet odlać jak normalny zwykły facet w pracy w przymusowej ciężkiej robocie w kamieniołomach podczas odbywania kary, bo właśnie taka kara tj. 100 lat ciężkich robót np. w kamieniołomach i kastracja wraz z amputacja penisa ew. zamiast katy śmierci powinna być dla nich stosowana.

 

Gdzie czytałem o myślach samobójczych z powodu łysiny? Choćby na Hairlosstalk (HLT forum gdzie również mam swój profil) widocznie słabo czytasz zagraniczne fora.

Nie wiem czy rozumiesz ale są na tym świecie ludzie którzy pewne sprawy mają wyżej w hierarchii niż życie. Kiedyś np. czytałem (parę lat temu) że jakiś miliarder z Niemiec zabił się bo bał się panicznie nadchodzącego kryzysu i tego że straci przy czym całe życie nie był uważany za chorego psychicznie.

Nie nie miałem myśli samobójczych z powodu łysienia bo nie jestem tak słaby - jeśli już chcesz wiedzieć, wiem że zawsze mogę przynajmniej próbować z tym walczyć i czerpać z tego radość, dumę i satysfakcję. Wiem że mogę mimo przeciwności losu i upierdliwych ludzi którzy usilnie starają się mi tego zabronić czy nie pozwolić na to. Myślałem tylko o tym przez chwilę po wyjściu od dermatologa i nie dlatego żeby to zrobić bo nie potrafię sobie dać rady z choroba czy ze samym sobą tylko ku**wa'' dla przykładu'' czyli zrobić to i napisać szczegółowo dlaczego, czyli że nie chcą mi dać leków i zabraniają leczyć łysienie. Dla przykładu, licząc że moja śmierć by coś zmieniła, zmieniła prawo tak samo jak np. samobójstwo pewnego pewnego homoseksualisty w UK doprowadziło do zmiany prawa! Zabił się dlatego że nie pozwalano mu być homo i uważano to za chorobę i leczono go powiedzmy lekami do kastracji.

Tak, myślałem żeby tak zrobić ''dla przykładu'' i w nadzieji na zmianę prawa, ale bardzo szybko się z tego rozmyśliłem (to było tylko chwilowe pod wpływem wkurwienia i takiego impulsu żeby coś im pokazać czy udowodnić) nie jestem głupi, uświadomiłem sobie i wiedziałem że za dużo mam do stracenia i że mam dla kogo i po co żyć, że tym wyrządziłbym komuś krzywdę, że mogę ''wszystko'' jeśli chodzi o leczenie łysienia w jakiś inny sposób itd. że mogę zdobyć te leki które mnie interesują bo nie takie rzeczy przecież ludzie zdobywają jeśli tylko chcą np. narkotyki, broń czy inne jakieś wysoce nielegalne i zabronione rzeczy. Że świat się nie kończy przecież na dermatologu. I że zabijając się i tak nie mógłbym się cieszyć włosami, a moja śmierć i tak pewnie by nic w tym zakresie nie zmieniła, uznano by mnie tylko za debila.

Tyle.

 

-- 01 cze 2017, 11:57 --

 

A to czy wierzysz czy nie w moje ''delikatne'' skutki uboczne tego leku to już Twój problem czy może Twoja sprawa a nie moja i nie interesuje mnie kto w co wierzy czy nie wierzy . Jeśli chcesz możesz obejrzeć moje zdjęcia, nie mam cycków niczym piłki od kosza, brodę nadal mam i schudłem na prawdę sporo po całości (moje foty osobiste są nadal na HLT forum w moim osobistym temacie w sekcji success stories, na tym forum usunąłem niedawno bo myślę żeby wejść w szołbiznes i nie chciałbym żeby ktoś mi wytykał że biorę np. takie leki jak biorę zwłaszcza że po mnie ogólnie nie widać że biorę takie leki jakie biorę). Innymi słowy: jestem szczęśliwy dzięki temu lekowi i przez to że podjąłem decyzję o leczeniu łysienia z wykorzystaniem tego leku, na prawdę bardzo mi pomógł i z umiarkowanymi jak dla mnie ubokami, ale oczywiście z powodu klasyfikacji tego leku nie polecam nikomu i nawet odradzam ten lek żeby mieć powiedzmy czyste sumienie że nie zaszkodziłem komuś na ku**sa polecając ten lek czy inne podobnie działające.

Także najlepiej nigdy nawet nie sięgaj po androcur.

 

Ale nie dziwię Ci się bo to mój przypadek jest dziwny i masz naturalnie prawo żeby nie wierzyć bo siłą rzeczy rozum każe myśleć tutaj racjonalnie czyli inaczej do tego co opisałem. I nawet chyba żaden lekarz też by nie uwierzył jak bym mu powiedział co, ile, w jakich dawkach, i jak już długo - przez jak długi czas przewlekle, nieustanie zawsze i codziennie biorę. Nie uwierzyłby w ogóle w to jakie leki biorę. Dlatego też zbieram wszystkie puste opakowania po zużytych lekach i kiedyś może pójdę do tych lekarzy którzy nie chcieli mi przepisać leków, zapytam czy jeszcze mnie pamiętają (a na pewno pamiętają bo nie sposób mnie nie pamiętać gdyż byłem powiedzmy jak to mówią często ''upierdliwy'' ) i wysypię im na biurko te wszystkie opakowania z dużej torby podróżnej. Pokaże im też starsze zdjęcia stanu na głowie jakby przypadkiem jednak mnie nie pamiętali albo udawali że nie pamiętają.

 

-- 01 cze 2017, 12:08 --

 

Niestety jest jak jest. Lekarze zdrowie oraz zdrowy rozsadek stawiaja na 1 miejscu. Lysienie jest ciezkie do leczenia i czesto wiaza sie z tym skutki uboczne i to bardzo powazne, wiec po co maja ryzykowac skoro takich jak Ty, ktorzy mimo wszystko beda stosowac powazne leki jest bardzo malo(powiesz, ze bez wlosow bedzie jeszcze gorzej, bo depresja itd, jasne, ze tak, ale oni maja to gdzies, musisz walczyc sam w sposob w jaki walczysz i zdobywac leki tak jak zdobywasz). W wiekszosci przypadkow dla 99% facetow minox i fin/dut co 1-7 dni to jest decyzja do ktorej podchodza z dystanstem i dlugo sie nad nia zastanawiaja. Dla Ciebie penis nie jest wazny dla innych bardzo. Najlepiej miec wlosy i moc dalej bez problemu r..c , o to w tym wszystkim chodzi odnalezc ten balans , bo pozbyc sie watroby i penisa mozna a wlosy wtedy zostana, ale tylko na zdjeciu...

Leki , ktore stosujesz i chcesz zdobywac bez problemu na recepte nie sa dla zwyklego Kowalskiego. Oczywiscie rozumiem Cie i wiem, ze wlosy sa dla Cb najwazniejsze, ale realia sa takie, ze my musimy sie dostosowac do nich , nie one do nas. Dla mnie rowniez sa mega wazne inaczej nie walczylbym juz tyle lat i mimo sporej niecheci do duta , zdecydowal sie na stosowanie go!

Ostatnio czytalem taka ciekawostke, ze kiedy u Roda Stewarta w 1999 roku wykryli raka( ktorego usunieto) to piosenkarz skomentowal to, ze najbardziej w zyciu obawial sie lysienia. Takze dla niektorych wlosy az tak mocne maja znaczenie. Najgorsze jest to, ze czlowiek, ktoremu zalezy i walczy latami wydawac by sie moglo, ze z czasem latwiej bedzie sie poddac, ale to bullshit- im dluzej walczysz tym ciezej sie z nimi rozstac!

 

Masz rację, jest jak jest i trzeba jakoś tam sobie dawać radę, byle by do przodu i byle by osiągać zamierzony cel. Fakt, jest bardzo mało takich ludzi jak ja, ale są, i w skali świata znalazłoby się ''paru'' czy może nawet więcej niż ''paru''.

Angel, mała poprawka to nie jest tak że penis nie jest dla mnie ważny - bo jest, tylko nie jest najważniejszy.

Ale przyznam natomiast że ja też w życiu ze wszystkich chorób też najbardziej obawiam się łysienia czy obawiałem od jakiegoś tam czasu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...