free web hit counter Skocz do zawartości
Lack

30 lat, czas na męską decyzję,

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jestem na forum już od jakiegoś czasu.

W skrócie:

- 30 lat

- nigdy loxony, duty, finy (boję sie uboków)

- włosy raczej cienkie, ciemny blond

- ojciec glaca (no parę piórek powiewa, NW6)

 

 

Jestem zdecydowany na HT. Budżet do ok. 20k zl.

Priorytet: Cały przodek.

Vertex mogłbym dalej maskować mikrowłóknami, zebrać kasę i zrobić za 2/3 lata. Pytanie o ile się stan pogorszy...

 

Aktualny stan:

 

Fotki robione blisko pod światłem.

Sry za jakość, nie mam lustrzanki..

 

Doradzcie jak to widzicie. Co zrobilibyście na moim miejscu, która klinika. Czy może jednak zaryzykować kuracje dutami/finami? Mówcie bolesną prawdę, bez cukrowania Wiem że jest źle.. Na zakolach mam biały meszek 3-4 mm ale to wszystko.

 

HT na pewno będę robił. Jestem na to już teraz zdecydowany. Nie ważne ile igieł wbiją w łeb

 

Jutro dorzuce foty jak wygląda to z "maskowaniem".

Edytowane przez Gość

moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za nie cale 5.000 € to duzego wyboru nie masz..... zostaje Turcja....jesli idziesz w kierunku NW6 to i z donorem musisz uwazac ..... wydaje mi sie ze Dr.Maral sie sprawdza na tym forum conajmniej forumowicze ktozy u niego robili maja niezle odrosty ...cene i jakosc jest wiecej niz w pozatku ...za nie spelna 2500 € pflanzuje tobie ile sie da w jednej sesi (3.000-4.000 grafts)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że też nie ma chirurga pośredniego co by zrobił 3000-3500 graftów w cenie 5k euro...

 

edit:

Prawdopodobnie będę w stanie powiekszyć budżet do 7-8k €


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli posredniego za 5tys euro? Masz Marala za 2500 tys euro wiec polowa z tego co chcesz wydac a druga polowe zachowasz na przyszlosc. Lepiej nie znajdziesz, bo wybierajac HDC, Koraya to 3 tys graftow za jakies 8-9 tys eurasow.

Aha co do kuracji to fin/dut jest sie czego obawiac i nie dziwie sie, to nie sa cukierki. Natomiast nad minoxem, ru z saba zel/cb-03-01 , witaminami, szamponem z keto moglbys sie zastanowic. A noz tak zareagujesz viewtopic.php?f=6&t=2688

 

Od jakiego wieku w ogole zaczales lysiec?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, że też nie ma chirurga pośredniego co by zrobił 3000-3500 graftów w cenie 5k euro...

edit:

Prawdopodobnie będę w stanie powiekszyć budżet do 7-8k €

 

Jest wielu co zrobią to do 5k Euro.

Ja się mocno zastanawiam nad DR. ERKAN DEMİRSOY:

http://www.hairtransplants-armamed.com/

 

Ma kilkanaście lat doświadczenia.

1 pacjent dziennie. Sam pobiera grafty i robi otwory.

Świetne rezultaty na zdjęciach, filmach i wielu relacjach na zagranicznych forach.

Wielu Niemców jeździ do niego.

Cena 1,25 E / graft.

 

Konsultowałem się już z nim, przesyłałem zdjęcia. Wyliczył mi na 2700-3300 graftów.

Zalecił jednak kurację finem na 8-10 miesięcy przed zabiegiem, aby zminimalizować shock loos.

Rozpocząłem kurację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co masz na mysli posredniego za 5tys euro? Masz Marala za 2500 tys euro wiec polowa z tego co chcesz wydac a druga polowe zachowasz na przyszlosc. Lepiej nie znajdziesz, bo wybierajac HDC, Koraya to 3 tys graftow za jakies 8-9 tys eurasow.

Aha co do kuracji to fin/dut jest sie czego obawiac i nie dziwie sie, to nie sa cukierki. Natomiast nad minoxem, ru z saba zel/cb-03-01 , witaminami, szamponem z keto moglbys sie zastanowic. A noz tak zareagujesz viewtopic.php?f=6&t=2688

 

Od jakiego wieku w ogole zaczales lysiec?

 

22 lata, przykład tamtego gościa dał mi do myślenia

 

No właśnie, że też nie ma chirurga pośredniego co by zrobił 3000-3500 graftów w cenie 5k euro...

edit:

Prawdopodobnie będę w stanie powiekszyć budżet do 7-8k €

 

Jest wielu co zrobią to do 5k Euro.

Ja się mocno zastanawiam nad DR. ERKAN DEMİRSOY:

http://www.hairtransplants-armamed.com/

 

Ma kilkanaście lat doświadczenia.

1 pacjent dziennie. Sam pobiera grafty i robi otwory.

Świetne rezultaty na zdjęciach, filmach i wielu relacjach na zagranicznych forach.

Wielu Niemców jeździ do niego.

Cena 1,25 E / graft.

 

Konsultowałem się już z nim, przesyłałem zdjęcia. Wyliczył mi na 2700-3300 graftów.

Zalecił jednak kurację finem na 8-10 miesięcy przed zabiegiem, aby zminimalizować shock loos.

Rozpocząłem kurację.

 

o proszę, to są przykłady o których nie wiedziałem


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez czytalem pare artykulow na temat Marala na innych forach....tylko mecza mnie tam niektore osoby placa smieszne pieniondze za HT a oczekuja zeby ich czaly czas ktos za reke trzymal..nie rozumiom ze maral jest jak fabryka i maja po 10 pacjetow dzienie a nie 1 lub 2..... co w moim mniemaniu nie koniecznie musi byc minusem bo technicy marala maja wprawe pewno lepsza niz nie jeden doktorek...przy takiej ilosci pacjentow.... a i w BHR czy HDC doktorek nie robi wszystkiego....u mnie robil nakucia i pobral czesc graftow potem przyszla jakas asystentka a i calom reszte robili technicy....

 

dla mnie liczy sie effekt a i rowniez to ze chlopaki co maja NW6 ida na dwie sesje i odzyskuja wlosy za 5.000 € a nie za 30.000€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zxc

Edytowane przez Gość

moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalkulatorem

wiem że jakość tragedia, taki smartfon

Edytowane przez Gość

moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem całość po zagęszczeniu wygląda u Ciebie na prawdę przyzwoicie . mam kolegę który stosuje mikrowłókna i nie wygląda to tak dobrze jak u Ciebie a wręcz wygląda karykaturalnie. może to być jednak różnica pomiędzy sztucznym światłem a światłem dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy mojej obecnej sytuacji - czyli rzadkością włosów na przodzie i zakolach, mikrowłókna są wybawieniem.

Blisko pod sztucznym światłem, tak jak na ost zdjęciu, wygląda to najgorzej, na zewnątrz nikt się nie orientuje nawet (no chyba że się dobrze przyjrzy, i np zapyta, ale dotąd nikt nie zapytał..).

Najpierw nakładam odrobine gumy aby postawić te resztki, ostrożnie aby nie wyrywać, a potem sypanie.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych względów pokasowałem foty.

Jeśli przyjdzie pora, wrzucę je ponownie.

 

Tymczasem mam pytania.

1. Na 2018 rok planuje swoje pierwsze HT. Raczej druga połowa roku. Moja sytuacja to NW3 vertex.

Nigdy nie brałem blokera.

Czy powinien jednak spróbować przez te 6-9msc poblokować ten cholerny dht jakiś blokerem, kiedy w planach mam HT?

Jaki bloker uznawany jest za najbardziej bezpieczny. Nie chciałbym testować czegoś nowego, nawet jeśli jest lepsze, ale obawiam się czy po latach nie wystąpią jakieś dolegliwości nieznane teraz ze względu na nowość blokera.

Myśle nad zwykłym finem . Czy Proscar jest dobrym rozwiązaniem?

Moje łysienie jest powolne. Nie jest agresywne.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej brać duta, ale zacząc np. od dawki 1 tabs na 4 dni i obserwować czy się dalej nie sypie i tutaj możesz stopniowo zwiększać dawkę w zależności też od uboków czy w ogóle będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...