free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ta odpowiedź mnie satysfakcjonuje

Wielkie dzięki może się przydać, a wole wiedzieć wcześniej. Bo gdzieś wyczytałem że dopiero po trzech miesiącach można, a to już mnie tak nie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie,

rozmawiałem ostatnio ze znajomym który również zdecydował się na Koraya zabieg miał jakoś na początku stycznia

i powiem tak po tym co usłyszałem zbieram kase na Mistrza F.

 

Dzień zabiegu - przez cały zabieg który trwał od 8 - 16, Koray pojawił się raz tylko przy nacinaniu otworów co mówił że trwało 30 do 60 min maksymalnie, nie było go przy pobieraniu i wykonywaniu lini nawet jednego grafa, wiadomo linie narysował wcześniej ale tutaj wolałbym żeby to on sadził chociaż pierwszy centymetr przecież tyle się pisze o tym koncie wsadzania, gęstości itd., mówił że częściej był anestezjolog bo przyszedł sprawdzić co się dzieje chyba z 4 razy

Przyszedł gdy siadasz w pokoju gdzie wstawiają cię pod maszynkę, ze światełkami i tam sprawdza czy asystenci dobrze wszystko załatwili. Namawiam go żeby założył konto i opisał całość ale na razie mówi że się wstrzyma i poczeka na jakiś efekt, no powiem tak 2,5 euro to tanio jak na manuala, ale ja pierdolę na taką maszynkę do robienia kasy wydawać rozumiem że w turcji jest konkurencja ale płace za lekarza a nie pomocników, i teraz najlepsze powiedział że gdyby miał się drugi raz decydować to mówi że wybrał by HDC może efekty słabsze, ale jesteś chociaż pod opieką lekarza, a nie technika, z kij wie jakim doświadczeniem, mówi że ma nadzieje że trafił na dobrych techników - no ja pierdole nadzieje i jade do fachowca

MASKRA roztrzaskało mnie to w przyszłym tygodniu miałem bilet kupować już rozpisałem się z jego ekipą

Piszę od razu jak o tym usłyszałem bo wiem, że Angel się wybiera jakoś na dniach więc może to być przydatna informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie i Panie,

rozmawiałem ostatnio ze znajomym który również zdecydował się na Koraya zabieg miał jakoś na początku stycznia

i powiem tak po tym co usłyszałem zbieram kase na Mistrza F.

 

Dzień zabiegu - przez cały zabieg który trwał od 8 - 16, Koray pojawił się raz tylko przy nacinaniu otworów co mówił że trwało 30 do 60 min maksymalnie, nie było go przy pobieraniu i wykonywaniu lini nawet jednego grafa, wiadomo linie narysował wcześniej ale tutaj wolałbym żeby to on sadził chociaż pierwszy centymetr przecież tyle się pisze o tym koncie wsadzania, gęstości itd., mówił że częściej był anestezjolog bo przyszedł sprawdzić co się dzieje chyba z 4 razy

Przyszedł gdy siadasz w pokoju gdzie wstawiają cię pod maszynkę, ze światełkami i tam sprawdza czy asystenci dobrze wszystko załatwili. Namawiam go żeby założył konto i opisał całość ale na razie mówi że się wstrzyma i poczeka na jakiś efekt, no powiem tak 2,5 euro to tanio jak na manuala, ale ja pierdolę na taką maszynkę do robienia kasy wydawać rozumiem że w turcji jest konkurencja ale płace za lekarza a nie pomocników, i teraz najlepsze powiedział że gdyby miał się drugi raz decydować to mówi że wybrał by HDC może efekty słabsze, ale jesteś chociaż pod opieką lekarza, a nie technika, z kij wie jakim doświadczeniem, mówi że ma nadzieje że trafił na dobrych techników - no ja pierdole nadzieje i jade do fachowca

MASKRA roztrzaskało mnie to w przyszłym tygodniu miałem bilet kupować już rozpisałem się z jego ekipą

Piszę od razu jak o tym usłyszałem bo wiem, że Angel się wybiera jakoś na dniach więc może to być przydatna informacja.

 

W HDC też sadzą technicy. Maras rysuje linię, robi nacięcia graftów (grafty wyjmują już technicy), nakłuwa miejsce biorcze i tyle Każda (albo większość) klinik tak działa. Nie ma co się podniecać tak Feridunim bo relacji było mało, a te które były do najnowszych też nie należą. Wiele się mogło zmienić od tego czasu. Warto przed zabiegiem u źródła dopytać o takie rzeczy, żeby potem nie było rozczarowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ze swojej strony mogę polecić Kolasińskiego - tam lekarz jest przy Tobie przez cały czas trwania zabiegu (razem z 2-ma technikami), śpisz w klinice (która jest odjebana nawiasem mówiąc), dostajesz obiad z menu w kilku językach, doglądają Cię i opiekują się Tobą.

Będziesz zadowolony. O ile tylko.... przymkniesz oko na efekt zabiegu. Bo poza tym drobiazgiem, wszystko jest naprawdę świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie i Panie,

rozmawiałem ostatnio ze znajomym który również zdecydował się na Koraya zabieg miał jakoś na początku stycznia

i powiem tak po tym co usłyszałem zbieram kase na Mistrza F.

 

Dzień zabiegu - przez cały zabieg który trwał od 8 - 16, Koray pojawił się raz tylko przy nacinaniu otworów co mówił że trwało 30 do 60 min maksymalnie, nie było go przy pobieraniu i wykonywaniu lini nawet jednego grafa, wiadomo linie narysował wcześniej ale tutaj wolałbym żeby to on sadził chociaż pierwszy centymetr przecież tyle się pisze o tym koncie wsadzania, gęstości itd., mówił że częściej był anestezjolog bo przyszedł sprawdzić co się dzieje chyba z 4 razy

Przyszedł gdy siadasz w pokoju gdzie wstawiają cię pod maszynkę, ze światełkami i tam sprawdza czy asystenci dobrze wszystko załatwili. Namawiam go żeby założył konto i opisał całość ale na razie mówi że się wstrzyma i poczeka na jakiś efekt, no powiem tak 2,5 euro to tanio jak na manuala, ale ja pierdolę na taką maszynkę do robienia kasy wydawać rozumiem że w turcji jest konkurencja ale płace za lekarza a nie pomocników, i teraz najlepsze powiedział że gdyby miał się drugi raz decydować to mówi że wybrał by HDC może efekty słabsze, ale jesteś chociaż pod opieką lekarza, a nie technika, z kij wie jakim doświadczeniem, mówi że ma nadzieje że trafił na dobrych techników - no ja pierdole nadzieje i jade do fachowca

MASKRA roztrzaskało mnie to w przyszłym tygodniu miałem bilet kupować już rozpisałem się z jego ekipą

Piszę od razu jak o tym usłyszałem bo wiem, że Angel się wybiera jakoś na dniach więc może to być przydatna informacja.

 

W HDC też sadzą technicy. Maras rysuje linię, robi nacięcia graftów (grafty wyjmują już technicy), nakłuwa miejsce biorcze i tyle Każda (albo większość) klinik tak działa. Nie ma co się podniecać tak Feridunim bo relacji było mało, a te które były do najnowszych też nie należą. Wiele się mogło zmienić od tego czasu. Warto przed zabiegiem u źródła dopytać o takie rzeczy, żeby potem nie było rozczarowania.

 

Niestety typowe. Przeciez nie spodziewam sie, ze Koraya bedzie przy moim zabiegu ciagle. On jest lekarzem glownym a ludzie ktorzy u niego pracuja musza miec pojecie co robia i watpie, zeby Janków spod sklepu zatrudnial, zeby pobierali czy sadzili grafty. Ma spora renowe wiec ludzi wyszkolonych rownie dobrze powinien miec. Z tego co pamietam dr Przybylski tez sie szkolil u niego i jak widac ma chlop pojecie robiac ht juz na wlasna reke. Dzisiaj wszedzie ryzyko , bo ht samo w sobie jest ryzykowne , wiec i wielkiemu mistrzowi Feruidiniemu tez moze sie to przytrafic. Jego przypadkow na forum tez za wiele nie mamy, a prawda jest taka, ze kazda kolejna klinika jaka wybieramy i uzytkownicy zaczynaja robic ht , okazuje sie mniejszym/wiekszym fiaskiem. Byl mega popyt na BHR, pozniej HDC, Maral korzysta i korzystal bedzie ciagle wzgledem efekty/cena i wiekszosc, moze sobie pozwolic na niego. Natomiast obecnie moim zdaniem jest ten Koray, ktorego mamy na liscie, mam wielka nadzieje, ze nie okaze sie wzgledem jego kliniki to co wczesniejszych, jednak dopoki nie bedzie kilka przypadkow na naszym forum to ciagle bedziemy miec watpliwosci. Szkoda, ze bede 3 osoba , ktorej szala na tym forum przychyli sie w kierunku udanych ht u niego badz nie( mamy 2 przypadki 1 bardzo udany 2 ponizej sredniej, ale dlaczego tak tez moglo wyjsc bylo wspominane).

 

Jedź do Przybylskiego, on sam pobiera i wkłada bez techników xD

Jak na tak male doswiadczenie oraz wzgledem naszego miodem plynacym kraju od ht wyroznia sie, z czasem okaze sie jak bardzo.

 

Ze swojej strony mogę polecić Kolasińskiego - tam lekarz jest przy Tobie przez cały czas trwania zabiegu (razem z 2-ma technikami), śpisz w klinice (która jest odjebana nawiasem mówiąc), dostajesz obiad z menu w kilku językach, doglądają Cię i opiekują się Tobą.

Będziesz zadowolony. O ile tylko.... przymkniesz oko na efekt zabiegu. Bo poza tym drobiazgiem, wszystko jest naprawdę świetnie.

 

Dokladnie Lion. Nie wszystko zloto co sie swieci. Przeciez bez doswiadczenia i wglebienia w temat lysienia/ht majac kase i idac do takiego Kolasinskiego, widzac taka klinike pierwsze co bym zrobil to wielkie WoW -"Ne moge sie doczekac tego mega efektu, tu takie wszystko zajebiste i profesjonalne"... a jak bedzie w rzeczywistosci po 12 miesiacach wiemy tu wszyscy. Jednak dlaczego ta klinika wciaz sie utrzymuje a co gorsza Kolasinskiego przydupasy otwieraja kolejne jeszcze drozsze??! Proste- ludzie bez bladego pojecia ida z taka mysla o ktorej wspominam wyzej i daja tym darmozjadom, i oszustom tyle kapuchy, ze Maral bylby w ich przypadku wybawieniem. Nie beda miec kasy ani efektow a u Marala porzadny efekt ,max troche donor mieli by zorany a i to nie zawsze.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem zabieg trzy lata temu w Indiach to włosy również były pobierane/wkładane przez techników. Doktor Poswald pojawił się na 30 minut i zrobił jedynie otwory. Efekt jest taki, że muszę poprawić lewą stronę ponieważ mam bardzo rzadkie włosy w porównaniu do prawej strony. Byłem na 100 procent przekonany, że pojadę na dogęszczenie do kilniki HDC, jednakże czytając forum zmieniłem zdanie. Tak naprawdę jestem teraz w kropce ponieważ nie wiem jaką klinikę wybrać. Nie chciałbym zniszczyć włosów które mam obecnie posadzone.Myślę, że najlepszą opcją byłby doktor Feriduni, tylko cena jest bardzo wysoka i nie ma na naszym forum polskich relacji z jego zabiegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brak polskich relacji się nie patrz bo mało kogo stać na mistrza Feriduniego.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak miałem zabieg trzy lata temu w Indiach to włosy również były pobierane/wkładane przez techników. Doktor Poswald pojawił się na 30 minut i zrobił jedynie otwory. Efekt jest taki, że muszę poprawić lewą stronę ponieważ mam bardzo rzadkie włosy w porównaniu do prawej strony.

 

Widzisz, a Poswald to jeden z lekarz wymienianych tu w ścisłej czołówce tych "najlepszych".

Jak widać każdemu zdarzają się wpadki. Może i nawet Feriduniemu tylko my o tym nie wiemy - aczkolwiek wciąż jest to najlepsza opcja w Europie.

 

Byłem na 100 procent przekonany, że pojadę na dogęszczenie do kilniki HDC, jednakże czytając forum zmieniłem zdanie. Tak naprawdę jestem teraz w kropce ponieważ nie wiem jaką klinikę wybrać. Nie chciałbym zniszczyć włosów które mam obecnie posadzone.

 

Nie demonizowałabym tak HDC. Ja im akurat nie wyszłam ale miejcie na uwadze, że jestem kobietą, oczekiwania były spore. Jednak większość facetów jest zadowolonych z roboty HDC (szczególnie mających ubytki na zakolach i koronie), to wciąż poziom wyżej niż by robić w PL...no ale to zawsze będzie odbiegać od gęstości naturalnej.

Jeżeli masz ubytek na "koronie" to myslę, że w HDC mogliby Ci pomóc...ale jeżeli chodzi o sam przód i już raz miałeś spartolony zabieg to faktycznie, nie ryzykowałabym poprawki w klinice, która nie robi moim zdaniem spektakularnie gęstych linii.

 

-- 23 sty 2018, 15:07 --

 

Myślę, że najlepszą opcją byłby doktor Feriduni, tylko cena jest bardzo wysoka i nie ma na naszym forum polskich relacji z jego zabiegów

 

Choćby z tego względu fajnie jakbyś wykonał tam zabieg. Dobrze by było mieć relację od Feriduniego, których tutaj jest na bakier...też myślę o dogęszczaniu u niego jako alternatywę od Forhead Reduction...no i żeby nie wyjść na egoistkę, to fakt - będzie to prawdopodobnie najlepszy wybór dla Ciebie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie mogę powiedzieć, że jestem mocno nie zadowolony ze swojego zabiegu.Wole użyć słów że po zabiegu oczekiwałem znacznie lepszych efektów. Gdybym nie wykonał zabiegu w klinice nie potrzebny był by mi żel na włosy . Zapewne musiałbym ścinać włosy na 3milimetry.Poddając się zabiegowi na przód głowy w ilości 3200 graftów oczekiwałem trochę większej gęstości.Zawsze po wejściu do windy gdzie jest górne oświetlenie widać niestety prześwity skóry. Przy długości włosów około 5 cm wygląda to w miarę pozytywnie. Przy krótszych widać wyraźne przerzedzenia. Z kolei dłuższe włosy kładą się na boki i widać prześwity.Ja osobiście nie zamierzam tam wracać i poddawać się kolejnemu zabiegowi.Tak naprawdę wszystkie te przeszczepy mają za zadanie jedynie zamaskować łysine, bardzo ciężko uzyskać spektakularną fryzurę. Jedynie osoby które biorą sterydy po zabiegu mogą się pochwalić gęstymi włosami, wygląda to bardzo naturalnie. Ja nie zamierzam korzystać z tej opcji.W chwili obecnej nie mogę wykonać zabiegu z uwagi na brak możliwości wzięcia urlopu. Potrzebowałbym zabiegu w ilości 2000 graftów, jednakże przy cenie 5 euro mogę sobie pozwolić na 1000 graftów. Miałem okazje również spotkać się z osobą z forum która poddała się zabiegowi w ww. klinice i także potwierdziła mniejszą ilość włosów na lewym zakolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę wszystkie te przeszczepy mają za zadanie jedynie zamaskować łysine, bardzo ciężko uzyskać spektakularną fryzurę.

 

też już doszłam do tego wniosku. Generalnie HDC to nie jest zła klinika ale to był zły wybór dla mnie.

HDC to bardziej chirurgia rekonstrukcyjna niż jakaś "holiłódzka klinika piękna". Dobra dla mężczyzn z dużymi ubytkami szczególnie na czubku głowy i osób, które straciły włosy na skutek jakichś urazów, choroby...zresztą chyba podobnie jak większość topowych tu klinik od przeszczepu.

Dobrze Antek pisał, że trzeba było uderzać w chirurga od feminizacji twarzy i tak zrobię.

Aczkolwiek nie pogardzę Twoją foto relacją jak wyglądają efekty dogęszczania u Feriduniego. Też się obawiam o to, że kolejna ingerencja mogłaby uszkodzić wszczepionoe wcześniej grafy ale może "mistrz" poradzi sobie z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobra dla mężczyzn z dużymi ubytkami szczególnie na czubku głowy

 

na odwrot, lepiej sadza na przodzie niz na tyle, zreszta kazda klinika tak robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę nie mogę powiedzieć, że jestem mocno nie zadowolony ze swojego zabiegu.Wole użyć słów że po zabiegu oczekiwałem znacznie lepszych efektów. Gdybym nie wykonał zabiegu w klinice nie potrzebny był by mi żel na włosy

To jest to co często powtarzam. Że koniec końców i tak by się nie cofnęło tego zabiegu, bo mieć np NW3-4 a mieć NW-1 bez spektakularnej gęstości - to dla mnie spora różnica. Bo przerzedzenia nie spowodują, że np otoczenie powie, ale łysiejesz, ale masz zakola itd. Wtedy to nie przykuwa aż takiej uwagi ludzi.

 

Drugą stroną jest też to, że jeśli już robimy zabieg za tyle pieniędzy i w dodatku obserwujemy siebie w lustrze non stop od momentu jak zaczęliśmy łysieć - to nie dość, że oczekujemy super efektu, ale też możemy czasami chcieć czegoś co jest niemożliwe czyli np. gęstości jak za nastolatka czy dzieciaka.

 

Najważniejsze w tym wszystkim jest znalezienie złotego środka. Ja tylko i wyłącznie ze względu na ubytek po upadku jechałem do BHR drugi raz, a dodając wrodzoną chęć profesjonalizmy do wszystkiego to skusiłem się na poprawienie linii włosów i dogęszczenie. Ale prawda jest taka, że zostawiając tak jak było. Nadal byłoby lepiej niż miałem przed 1 HT. A o to głównie nam wszystkim chodzi.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra dla mężczyzn z dużymi ubytkami szczególnie na czubku głowy

 

na odwrot, lepiej sadza na przodzie niz na tyle, zreszta kazda klinika tak robi

 

Tutaj o co innego w ogóle chodzi.

Chodzi o to że HT jest dobre jako kompromis gęstości i zmiany wyglądu poprzez rozsianie istniejących włosów z tzw. donoru na łysy obszar który tego potrzebuje, dla kogoś łysiejącego czy w znacznym stopniu wyłysiałego już, a nie dla kogoś kto nie łysieje, ma wysoką gęstość także na linii, a chce sobie tylko ale sporo obniżyć linię.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poswal pisze ze sadzi 90-110 gr na cm kw taka gestosc powinna byc dobra na obnizeni lini u nie lysiejacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poswal pisze ze sadzi 90-110 gr na cm kw taka gestosc powinna byc dobra na obnizeni lini u nie lysiejacych

 

Mimo to ja bym jednak proponował dogęszczać uprzednio wszczepione włosy metodą DHI (microFUE) u kogos niełysiejącego i przymknąć oko na pobieranie motorynką.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
dogęszczać uprzednio wszczepione włosy metodą DHI (microFUE) u kogos niełysiejącego i przymknąć oko na pobieranie motorynką.

 

 

manualnie sie nie pobiera w tej metodzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Teraz patrząc na możliwości tego micro FUE - to brałbym te opcję


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
manualnie sie nie pobiera w tej metodzie ?

 

Z tego co do tej pory czytałem to raczej wszyscy lekarze którzy stosują tą metodę pobierają micromotorem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak miałem zabieg trzy lata temu w Indiach to włosy również były pobierane/wkładane przez techników. Doktor Poswald pojawił się na 30 minut i zrobił jedynie otwory. Efekt jest taki, że muszę poprawić lewą stronę ponieważ mam bardzo rzadkie włosy w porównaniu do prawej strony. Byłem na 100 procent przekonany, że pojadę na dogęszczenie do kilniki HDC, jednakże czytając forum zmieniłem zdanie. Tak naprawdę jestem teraz w kropce ponieważ nie wiem jaką klinikę wybrać. Nie chciałbym zniszczyć włosów które mam obecnie posadzone.Myślę, że najlepszą opcją byłby doktor Feriduni, tylko cena jest bardzo wysoka i nie ma na naszym forum polskich relacji z jego zabiegów

 

Moglbys zalozyc swoj watek i wkleic foty przed i po?? Chcialem znalezc,ale nie zalozyles swojego tematu, nie chciales??

Wlasnie piszecie to o czym wspomnialem wczesniej, niewazne gdzie sie robi, wybierajac bardzo dobrego lekarza/klinike to najwazniejsze jednak zawsze zostanie jakis % prawdopodobienstwa, ze cos moze pojsc nie tak jak trzeba. Poswal,Koray,Maras,Bisanga- kazdemu sie jakas mniejsza badz wieksza wpadka przydarza. Kurde dziwne, ze 2 przypadki juz u Poswala i problem z gestoscia tego samego zakola hmm... Troche podejrzane to


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o informacje w jaki sposób mogę załączyć zdjęcia na portalu

 

Podczas pisania posta, pod oknem edytora znajdziesz ''opcje'' oraz przycisk ''dodaj załącznik'' - kliknij w niego, a reszty się już dowiesz krok po kroku, - tak możesz wstawić zdjęcie ze swojego urządzenia. Tu masz instrukcję obrazową jak to zrobić: viewtopic.php?f=2&t=46

 

Możesz też użyć znacznika ''Img'' (które wyświetlają się nad oknem o ile w opcjach ''BBcode'' jest włączone (możesz włącząc i wyłączać), i po wyskoczeniu tegoż znacznika w oknie edytora pisanego posta, pomiędzy nawiasy po środku, wklej uprzednio skopiowany adres obrazu.

 

Niektórzy też zamieszczają swoje zdjęcia na różnych stronach/serwerach/dyskach wirtualnych i tylko bezpośrednie linki do tego wstawiają w pisanym poście.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzisz, a Poswald to jeden z lekarz wymienianych tu w ścisłej czołówce tych "najlepszych".

Jak widać każdemu zdarzają się wpadki. Może i nawet Feriduniemu tylko my o tym nie wiemy - aczkolwiek wciąż jest to najlepsza opcja w Europie.

 

Z tego co ktoś pisał to Poswal też ma teraz sporo techników, a sam chodzi i tylko dogląda. W ogóle to niektórzy nie rozumieją, że efekt zabiegu to efekt pracy zespołu a nie pojedynczego doktora.

Stąd nawet bywało, że dobry doktor odchodził z jakiejś kliniki i stawał się słabym doktorem, kiedy działał już na swoim.

Wyszkolenie zespołu trwa, a asystenci mogą się też zmienić, co powoduje, że trzeba wyszkolić nowych. Sam chirurg, choćby najlepszy, nie wykona dobrego zabiegu.

 

Druga kwestia to taka, że obserwuję już od jakiegoś czasu, że te niegdyś trochę lepsze kliniki zaczynają czuć presję cenową i by się bronić także przechodzą na masówkę.... niestety.

Np u Poswala ceny jeszcze parę lat temu były kilka razy wyższe, ale i szczycili się tym, że mają tylko jednego pacjenta jednego dnia i przestrzegają tej zasady. Co przekładało się na więcej uwagi i więcej staranności dla danego pacjenta, a tym samym trudniej o wpadkę.

 

Nie demonizowałabym tak HDC. Ja im akurat nie wyszłam ale miejcie na uwadze, że jestem kobietą, oczekiwania były spore. Jednak większość facetów jest zadowolonych z roboty HDC (szczególnie mających ubytki na zakolach i koronie), to wciąż poziom wyżej niż by robić w PL..

 

Cokolwiek nie napisać o HDC, BHR czy podobnych, broń Boże nie porównywałbym ich do PL. Byłem w PL u Kolasińskiego i to co oni tam odpierdalają to jak sprzedawać Fiaty 126P w dzisiejszych czasach.. Grafty mają średnicę tak ze 2x większą niż w klinikach powyższych (co widać choćby po strupkach), skóra jest zniszczona, włosy baaaardzo rzadkie i rosną nierówno.

Miałem robione zakola i pomimo 2 dogęszczeń (w sumie 3 zabiegi na ten sam obszar) włosy nadal były rzadkie, rzadsze niż po zaledwie jednym zabiegu w BHR. Już samo to woła o pomstę do nieba.

Do tego trzeba dodać bliznę z tyłu głowy, którą nie tak łatwo załatać lub przeorany donor (jeśli któryś nieszczęśnik wybierze FUE u tych rzeźników).

 

Nawet twój zabieg to arcydzieło w porównaniu do PL. Tobie się może wydawać, że jesteś skrzywdzona, ale to dlatego, że nie widziałaś rzeźników z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek nie napisać o HDC, BHR czy podobnych, broń Boże nie porównywałbym ich do PL. Byłem w PL u Kolasińskiego i to co oni tam odpierdalają to jak sprzedawać Fiaty 126P w dzisiejszych czasach.. Grafty mają średnicę tak ze 2x większą niż w klinikach powyższych (co widać choćby po strupkach), skóra jest zniszczona, włosy baaaardzo rzadkie i rosną nierówno.

Miałem robione zakola i pomimo 2 dogęszczeń (w sumie 3 zabiegi na ten sam obszar) włosy nadal były rzadkie, rzadsze niż po zaledwie jednym zabiegu w BHR. Już samo to woła o pomstę do nieba.

Do tego trzeba dodać bliznę z tyłu głowy, którą nie tak łatwo załatać lub przeorany donor (jeśli któryś nieszczęśnik wybierze FUE u tych rzeźników).

 

Nawet twój zabieg to arcydzieło w porównaniu do PL. Tobie się może wydawać, że jesteś skrzywdzona, ale to dlatego, że nie widziałaś rzeźników z prawdziwego zdarzenia.

 

Otóż to. Popieram w całej rozciągłości. Tak na serio te kliniki robią to schludnie. Moim zdaniem to jest absolutne minimum, żeby człowiek był względnie zadowolony z zabiegu. A niektórzy bardzo zadowoleni. Bo robota jest czysta, schludna, strupeczki małe, blizny małe, donor niezaorany.

 

Choć rozumiem to, że jak już ktoś wybiera klinikę to chce wszystko najlepsze i jeszcze, żeby cena była adekwatna. (np. nie za wysoka w stosunku do umiejętności)


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lys3.thumb.JPG.6258b9675e2ba467b41eb3a851814f12.JPG

lys8.thumb.JPG.42bcd5cf5897829cc914872073161fc0.JPG

l.thumb.jpg.97158ff27cfe287a1f9325ea4646d197.jpg

l1.thumb.jpg.56981f09e803deeffb6fc96fd006d792.jpg

 

 

Właściwie powinienem wrzucić zdjęcia wykonanego zabiegu z uwagi, że dzięki temu portalowi nie trafiłem w ręce polskich specjalistów.  Niestety nie posiadam zdjęć po samym zabiegu. Zabieg został wykonany wgłąb  na 6cm od przedniej lini. Na zdjęciu wyraźnie widać że na prawym zakolu jest więcej włosów. Zawsze można powiedzieć, że przez okres trzech lat po po prostu włosy mi wypadły. Tak naprawdę po roku od zabiegu efekt był taki sam jak obecnie.Wysłałem zdjęcia przed zabiegiem i obecne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...