free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Przymiarka do drugiego ht

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo tego. szkoda że 1mg nie jest refundowany. W takim razie pozostaje dzielenie i odrazu spytam czy podzielone kawałki można odłożyć i wziąść za kolejnym razem czy nie nadają się do ponownie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo tego. szkoda że 1mg nie jest refundowany. W takim razie pozostaje dzielenie i odrazu spytam czy podzielone kawałki można odłożyć i wziąść za kolejnym razem czy nie nadają się do ponownie ?

 

A niby dlaczego miałby być refundowany.....? Z byka spadłeś.... skoro łysienie nie jest uznawane za chorobę tylko jak mówią lekarze jest problemem kosmetycznym, to płać sobie jak chcesz sobie poprawić kosmetykę zewnętrzną ciała. (Jednak zasada ta którą wyznają lekarze jest łamana przez nich samych, bo baby mają refundowane leki jeśli są przepisane w celu leczenia łysienia, mało tego że lekarze bez większego problemu przepisują im androcur to jeszcze z refundacją - czyli ewidentnie mamy do czynienia z dyskryminacją mężczyzn! No ale nie o tym).

 

Było już chyba z 300 razy na forum o tym jeśli chodzi o dzielenie tabletek - także zapraszam do lektury.

Ja się też nie wypowiem co do tego bo uważam za głupotę aby dzielić tabletki na kilka części i nie wiem po co ludzie to robią chyba dlatego że myślą że 5 mg rozerwie im fiuta.

Nie widzę też sensu dzielenia jeśli chodzi o finanse bo fin 5 mg jest tani, a jak brać jeszcze refundacje pod uwagę (jeśli ktoś potrafi sobie tak załatwić) to fin jest jak za darmo nawet i bez podziału tabletki na kilka części.

 

Lek czy jego zawartość jako substancja czynna jeśli chodzi o tabsy fina nie ulotni się w normalnych warunkach przez te kilka dni żeby stracił swoją siłę działania. Większym problemem jest już równomierny podział tabletki jeśli już by się w tym zagłębić. Jednakże powszechnie uważa się, i jest to napisane często w ulotkach że tabletek powlekanych nie powinno się dzielić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rozległą wypowiedź jednak niektóre prześmiewcze wypowiedzi które piszesz umieścił bym w worku z napisem "górnolotne pierdoły" . .. Tak czy inaczej wolę zajrzeć do lektury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz żałuję że byłem u Demirsoya bo spaprał mi donor ale cóż chciałem 1szy zabieg tanio.

 

A co masz dokładnie na myśli? Że za bardzo wyeksploatowany czy że blizny widoczne? Jeśli to pierwsze, to jak to stwierdzasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na foto z pierwszego posta widać białe obszary, ale szczerze mówiąc nie rzuca się w oczy. Tyle, że teraz muszą być pobierane mądrze obszarowo żeby nie zostały widoczne przerzedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz wolę zabólić więcej a mieć równomiernie pobrane grafty. Mam nadzieje że nie zmarnował donoru przy mechanicznym fue a jedynie poszedł na łatwiznę i pobrał więcej z jednego obszaru (tam gdzie widać na biało).

 

Ps. ponawiam pytanie odnośnie fina:

- czy należy go brać bez przerw czy np. po pół roku zrobić ze 2 tyg

- czy wystarczy brać co drugi dzień

Będę wdzięczny za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie finasterydu służy wzmocnieniu włosów, aby lepiej się przyjęły, aby przez zabieg nie obumarły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...