free web hit counter Skocz do zawartości
striker

Zakola - 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jak widać po dacie rejestracji (pamiętam jeszcze czasy forum lysienie.info), problem o którym mowa nie zaczął się wczoraj Można powiedzieć, że zakola miałem od urodzenia (linia w kształcie V), po raz pierwszy zainteresowałem się tym tematem w wieku około 15lat. Udałem się do dermatologa, a ten przepisał mi loxon. Pamiętam, że używałem Loxonu przez około 2 tygodnie. Podczas jego stosowania pojawił się meszek i zaczęła mi się robić 'wyrwa' na prawym zakolu którą mam do dzisiaj, więc zaprzestałem stosowania (teraz wiem że bez blokera to był strzał w kolano). Od tego momentu zauważyłem, że jednak cos się dzieje i zacząłem bacznie obserwować sytuacje.

Lata mijały, a ja żyłem z wizją łysej głowy w niedalekiej przyszłości. Nie stosowałem żadnej kuracji. Dzisiaj, w wieku 24 lat jak patrzy się na moje zdjęcia z lat nastoletnich to łatwo zrozumieć strach jaki wtedy mi towarzyszył, bo zakola były i są ogromne.

 

Na szczęście wiele się nie zmieniło, chociaż daje się zauważyć że zakola niestety się powiększają. Na pozostałych obszarach głowy nic złego się nie dzieje. Zauważyłem, że zakola powiększają się okresowo, później proces zatrzymuje się na kilka miesięcy i znowu rusza.

 

Co do przyszłosci, na pewno planuję kiedys HT. Ale zanim to nastąpi chciałbym zahamować powiększanie się zakoli. Dzieje się to dość wolno, więc może uda się to zrobić. Jakie preparaty w tym celu zastosować? Fina raczej bym odrzucił ze względu na to, że problem dotyczy tylko zakoli, a jak wiadomo słabo na nie działa.

 

Już jakiś czas temu zaobserwowałem, że wokół linii włosów na zakolach, pojawiają się takie białe strupki, nie mam pojęcia co to jest. I wydaje mi się że własnie wtedy gdy obserwuję cofanie się linii, te strupki są obecne, więc podejrzewam że jest to przyczyna albo tylko objaw towarzyszący. Wrzucam zdjęcia do oceny co to może być.

20170805_180435.thumb.jpg.ca2147e4f436a8e3f781c5b3b8e4f9ab.jpg

20170805_180638.thumb.jpg.0087c85a5b2cdeec0b07bcb8f4a792fc.jpg

20170805_180651.thumb.jpg.660f84c73d01553b7e2e0d3873c7233f.jpg

20170805_180700.thumb.jpg.8aa28127f85bfb6d7f46796e2ffc175f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie lupiez - czyli masz jakies zyjatka na glowie stosujesz szampon z keto ? Z tym to moze tez do dermatologa mozna isc jesli to jakis silny pasozyt to cos przepisze mocniejszego ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej, chwile cos postosowac z keto plus delikatny szampon na codzien moze i emu oil tez bym proponowal... jezeli po 2 do 3 miesiecy nic nie zauwazysz na plus to dermatolog.

Fin jezeli ma dzialac to i na przod tez podziala.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...