free web hit counter Skocz do zawartości
patryk04-06-98

19 LAT MOJA HISTORIA I PROŚBA O POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zanim zaczne wspomnę że moje włosy zawsze było trgiczne a zakola mam od kiedy pamiętam. Włosy lecą mi od jakiś 3 lat obecnie mam 19lat. Pół roku temu dostałem fina na recepte bez żadnych badań itp stwierdzenie zaraz że to antrogenowe i komunikat że mam brać do wystąpienia pierwszycch efektów ubocznych. Takowe efekty sie nie pojawiły do wczoraj bo zauważyłem troche jakby więcej tkanki tłuszczowej na sutkach nw jak to nazwać, może to też być spowodowane tym że nie za zdrowo sie odżywiam 2l coli dziennie to standard. No ale wróćmy do tematu tego proscara brałem różnie kilka msc regularnie potem jakiś tydzień przerwy i potem znowu reg i tak ciągle. Od wczoraj nie biorę bo po prawie 8msc kuracji która zachamowała wypadanie ale sprawiła coś innego. Od kiedy biore ten lek włosy sie strasznie przerzedziły jest masakra oczywiście zakola min sie powiększyły jedynie to co gniazdo zarosło do perfekcji ale na tym mi mniej zależało. Oczywiście dam zdjęcia jak to wygląda na chwile obecną. Co ja mam zrobić aby to zagęścić przecież wyglądam gorzej niż dziadki z mojej okolicy. Ze strony mamy wszyscy mają włosy piękne a z ojca każdy łysy jak kolano to jest takie nie fer bo mi bardzo na włosach zależy i jak mam sie truć chemią to tak żeby to były efekty, hmm wiem że to może śmieszne ale jestem młodą osobą i jeżeli już jestem na tyle dorosły aby mi włosy wypadały to na pewno jestem też na tyle dorosły aby coś z tym zrobić. Co robić pisze to cały poddenerwowany więc na interpunkcje nie patrzcie pomocy tylko tyle od was chce;( jaka kuracja co dalej?

20495483_1390561854398537_1058406363_o.thumb.jpg.2d74fd17ff3e008882c9f064079bc47c.jpg

20535894_1390561727731883_1647716737_o.thumb.jpg.142a2760c3c889ec6ec0cc9983c940d0.jpg

21014521_1409792882475434_2041730931_o.thumb.jpg.4b79637165a0858712f6e21e14f36201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie finasteryd odpowiada za przerzedzenia. Po prostu moze byc za slaby (lysiejesz agresywnie, nie ma co sie oszukiwac) lub przechodzisz linienie. Koniecznie minoxidil dodaj i wcieraj w przerzedzony przod. Pamietaj, ze farmakologia zasadniczo jest po to, zeby utrzymywac to co masz. Wszelkiego rodzaju poprawe nalezy traktowac jako bonus


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minox jak najtanszy, czyli Alopexy. Bez sensu przeplacac.

A co do pierwszego zdania, to w razie pojawienia sie ubokow mozna zastanawiac sie nad dutem e4d lub zainteresowac sie kuracjami eksperymentalnymi.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie finasteryd odpowiada za przerzedzenia. Po prostu moze byc za slaby (lysiejesz agresywnie, nie ma co sie oszukiwac) lub przechodzisz linienie. Koniecznie minoxidil dodaj i wcieraj w przerzedzony przod. Pamietaj, ze farmakologia zasadniczo jest po to, zeby utrzymywac to co masz. Wszelkiego rodzaju poprawe nalezy traktowac jako bonus

 

Szkoda tylko, że co najmniej kilkoro innych użytkowników pisało podobne rzeczy, przerzedzenie na języku a zagęszczenie na koronie, ja sam czytałem to jeszcze przed stosowaniem dutasterydu i się zastanawiałem czy coś takiego nie wystąpi, a wystąpiło, i jest to na 100 % zasługa leku. Bo nie ma chuja, że akurat na tych lekach nagle wszystkim użytkownikom którzy to zgłaszali postępuje proces łysienia.

 

Jedynym wytłumaczalnym argumentem byłoby to linienie o którym piszesz, ja sam dorzucę jeszcze chyba Minoxa na ten przód.

Paulaner ostatnio pisał, że też miał taką sytuacje z przerzedzeniem języka, ale z czasem zarosło


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli nie przerywać leczenia i kupić ten alopexy widzę że jest najtańszy czyli z żadnych rogaine nie ma co inwestować? czy od razu walnąć ten duta do którego mam bezproblemowy dostęp? mam 19 lat przypomne ale uboków niż z tymi powiększającymi sutkami nie zauważyłem po prostu sie zalałem bo tłuszcz mam wszędzie ? jak byście zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behavio, nie ma mozliwosci, zeby finasteryd akcelerowal lysienie. Tlumaczylem Ci juz, ze jest to niezgodne z obecnym stanem wiedzy oraz logika

To, ze ludzie sobie cos tam wypisuja, nie znaczy, ze potrafia odroznic zwiazek przyczynowy od korelacji. Poza tym miliony much moga sie mylic. Nie ma zadnego powodu, aby przyznawac racje osobom raportujacym takie problemy

 

Patryk, tak, wskocz na minoxa. A jak masz latwy dostep do duta to czemu nie? Tylko pamietaj, zeby nagle nie wywalac finasterydu z kuracji tylko dopiero po jakims czasie.

Edytowane przez Gość

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli brac duta i fina jednocześnie co 2 dni i coraz mniej tego fina? i po jakim czasie wskoczyć na minoxa chce aby tu sie coś ruszyło aby troche zagęścić na odrosty nie licze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duta bym bral na Twoim miejscu maksymalnie co 3 dni (najlepiej co 4 lub 5 - skutecznosc nieco wyzsza niz po finie), a finasteryd codziennie a po jakims czasie kilka razy w tygodniu az do momentu calkowitego odstawienia. A minoxa mozesz smialo lac nawet od jutra


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dorzucisz minoxa, i będziesz się trzymać rok kuracji na ducie czy finie to odrost będziesz mieć ze względu na wiek, tylko konsekwentnie łykać i smarować łęb minoxem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Behavio, nie ma mozliwosci, zeby finasteryd akcelerowal lysienie. Tlumaczylem Ci juz, ze jest to niezgodne z obecnym stanem wiedzy oraz logika

 

Nawet antek mi pisał, że nie ja pierwszy to zauważyłem i że tak się czasami dzieje, nawet na HLT o tym czytał


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze mozesz napisac, ze skoro na forach milosnikow herbaty pojawiaja sie niepokojace informacje jakoby wypicie wiecej niz 5 filizanek dziennie prowadzilo do rozwoju raka prostaty, to na pewno jest to prawda i chuj. Nauka sie nie zna

 

Tez czytalem podobne opinie, ale nie przypisuje przymiotu prawdziwosci relacji jaka zachodzi miedzy finem a pogorszeniem stanu owlosienia na glowie. Jest to po prostu pierdolenie/broscience/nazywaj to jak chcesz. Jedyne dopuszczalne wyjasnienia tej zagadki to linienie (okresowe lub od kuracji) lub progres lysienia MIMO kuracji a nie ze wzgledu na fakt jej prowadzenia - nic nie stoi na przeszkodzie, zeby te sytuacje wystepowaly jednoczesnie.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rownie dobrze mozesz napisac, ze skoro na forach milosnikow herbaty pojawiaja sie niepokojace informacje jakoby wypicie wiecej niz 5 filizanek dziennie prowadzilo do rozwoju raka prostaty, to na pewno jest to prawda i chuj. Nauka sie nie zna

 

Tez czytalem podobne opinie, ale nie przypisuje przymiotu prawdziwosci relacji jaka zachodzi miedzy finem a pogorszeniem stanu owlosienia na glowie. Jest to po prostu pierdolenie/broscience/nazywaj to jak chcesz. Jedyne dopuszczalne wyjasnienia tej zagadki to linienie (okresowe lub od kuracji) lub progres lysienia MIMO kuracji a nie ze wzgledu na fakt jej prowadzenia - nic nie stoi na przeszkodzie, zeby te sytuacje wystepowaly jednoczesnie.

 

A co powiesz na postęp łysienia u kobiet które mimo przyjmowania silnych antyandrogenów i mimo faktu że mają one skrajnie niskie poziomy androgenów.

 

Jack, ja nie tylko czytałem ale i widziałem zdjęcia wielu osób w tym kobiet i nie tylko na HLT forum.

 

Sorry że łamię swoją zasadę i wypowidam się w czyimś wątku w tym dziale, ale no musiałem to napisać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste - kuracja nie dziala albo mimo tego, ze dziala to jest za slaba. A dlaczego nie dziala, nie mam pojecia - domyslam sie, ze nie kazdy musi reagowac w taki sposob, ktory doprowadzi do skutku zgodnego z dzialaniem danej substancji, a ponadto jest to kwestia zarezerwowana dla badan naukowych. Powyzszy wywod opieralem na logice oraz obecnym stanie wiedzy i to wlasnie powinno nas interesowac, a nie obracanie sie w sferze czyichs wypocin roszczacych sobie prawo do posiadania naukowego waloru. Na forach ludzie duzo pisza, ale nic z tego nie wynika. Ludzie maja rowniez tendencje do znieksztalcania oraz popadania w paranoje, a takze nie potrafia odroznic kauzacji od korelacji. Stad przede wszystkim roznego rodzaju nieporozumienia, ktore niejednokrotnie nawet prowadza do demonizowania danej substancji.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jack ma rację. Nie ma możliwość żeby fin przyspieszał łysienie androgenowe.

 

A ludzie na forach różne rzeczy piszą i różne wnioski wyciągają, do tego należy przywyknąć.

 

"Ten od żelu wyłysiał, tamten od kasku, inny od zbyt mocnego tarcia włosów ręcznikiem lub zbyt gorącej wody przy myciu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie podważam zdania nikogo tak po prostu musiało być fin jest po prostu dla mnie a słaby za mocne łysienie i za niski wiek moze to linienie i coś odrośnie nw. Przejde na duta i opowiem co i jak

 

-- 21 sie 2017, 13:46 --

 

jeszcze jedno co by sie stało jak bym zaatakował minoxidilem 15%? lepsze efekty czy przereklamowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestałeś brać po 8 miesiącach, nie wdrożyłeś minoxa, i oceniasz kurację że ujowa, max ROK ROK ROK a nawet PÓŁTORA żeby cokolwiek powiedziec o kuracji przeczytaj dokładnie forum i zobacz po jakim czasie ludzie mieli efekty na finie i minoxie, wpisz sobie w angielskie fora i tez zobaczysz tam efekty najkrócej to rok, sam jak zaczynałęm to koło 8 miesięcy narzekałem ze nic sie nie dzieje ale dalej stosowalem kruacje i po roku zaczęły się efekty i od dwoch lat dalej odrosty widzę brak przerzedzenia się łba a na ilość włosów nie patrze bo raz jest ich z 10 czy więcej a raz dwa, rok stabilnej kuracji i dopiero wtedy masz bożą moralność do ocenienia kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...