free web hit counter Skocz do zawartości
piotrek944

Czy to łysienie? Prosze o pomoc (Zdjęcia) 23 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli moglbym np poczekac z rok z kuracja finasterydem i przez ten rok obserwowac zmiany? Oczywiscie jezeli beda zakola sie poglebiac to zareaguje wczesniej. Skoro nie mam lysienia agresywnego to jest jakas szansa ze za pol roku ewentualnie rok moje zakola postapia delikatnie albo wcale? Czy skoro juz sie zaczelo to nie ma co czekac tylko od razu brac sie za leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uważasz, że się zaczęło, to lepiej od razu brać się za leki. nie wiadomo jak dobrze zareagujesz przy leczeniu a znacznie łatwiej zapobiegać, niż powodować odrosty. zawsze możesz iść do lekarza kompetentnego i zapytać się go, czy łysiejesz, przy okazji może wypisze ci receptę na rozsądny finasteryd, tj. tani. ja na twoim miejscu zrobiłbym następująco: obciąłbym się na te 1,5cm, przy mokrych włosach zaczesałbym włosy równolegle do twarzy, w ciemności poświeciłbym latarką na włosy. przy łysieniu na zakolach powinien być widoczny kontrast. jeśli stwierdziłbym, że łysieję, zacząłbym brać fina, co najmniej 0,5mg dziennie. po roku jeśli bym widział regres, zwiększyłbym dawkę albo przeszedł na duta lub inny kaliber, i dorzucił minoksydyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...