free web hit counter Skocz do zawartości
ninjaturtle

BHR Clinic - FUE 2693

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety od razu patrza na zakola u facetow i w wyobrazni obliczaja ich pole powierzchni.

 

*Niektóre kobiety. Co prawda mój chłopak nie ma zakoli ale nigdy mi to u innych nie przeszkadzało. Ważne za to jest jak sama osoba się z tym czuje i jeśli jej to przeszkadza to jak najbardziej trzeba z tym walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to była ironia. Bo oczywistym jest, że nie każda kobieta na to patrzy. Znam sporo ładnych kobiet i są z łysymi facetami. Albo takimi co mają zakola.

Jeśli pisane to było bez ironii to niestety, ale wychodzą tu kompleksy zbyt mocno


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego nw2 z gęstymi włosami gdzie można ułożyć fajną fryzure a co innego zakola plus cienkie włosy na całym łbie to już nie jest fajne.


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerwę na moment Wasze arcy-ciekawe rozważania,

- mały review - stan na 5miesiąc po zabiegu, myślę że tak z 50-60% efektu zaczyna się pojawiać:

001.jpg

002.jpg

004.jpg

005.jpg

 

Uzwględniając że tym razem poszło wiele słabszyych graftów 1-2 , stan obecny oceniam dość zadowalająco,

a który rokuje na dalsze

 

Mod: Proszę bez wycieczek osobistych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[wycięte z powodu braku kultury], ale spoko najwazneiejsze, ze Ty jestes zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie jestem w twoim typie nie chce mi się wchodzić w dziecinne spory czy zapewne kebabowe-linie są obecnie najlepsze czy inne. Osiągam swoje cele które pozwalają mi się koncentrować na innych -ważniejszych sprawach i tyle, czynnik finansowy nie był dla mnie najważniejszy. Kolejna relacja jak się dogęści za parę miechów, pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spokojnie, Pan Annihilator będzie sobie urządzał swoje wycieczki osobiste już w innej piaskownicy.

 

Dziękujemy za bezinteresowną relację i za dzielenie się doświadczeniami z innymi ludźmi w podobnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha. A dopiero parę minut temu zedytowałem jego posta niekulturalnego

 

Czekamy na kolejne fotki.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha. A dopiero parę minut temu zedytowałem jego posta niekulturalnego

 

No tak to jest że najwięcej kultury wymagają ci którzy jej nie mają....

Tak też to już jest, że najbardziej uczuleni na wszelaką upierdliwość, są ci najbardziej upierdliwi....

 

 

Czekamy na kolejne fotki.

 

Ależ oczywiście że czekamy na kolejne fotki. Chętnie zobaczymy efekt końcowy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...