free web hit counter Skocz do zawartości
ninjaturtle

BHR Clinic - FUE 2693

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Powiem Wam jedno o BHR na własnym przykładzie , to już nie jest ta sama jakość !

 

Miałem u nich dwa zabiegi. Pierwszy bez zastrzeżeń (zakola) i drugi niecały rok do tyłu (korona i środek) i jest poniżej przeciętnej. Jestem 9 miesięcy po. Czekam do 12 miesiąca i wstawię relację miesiąc do miesiąca.

 

Nie zgłaszam żadnej reklamacji, bo na pewno nie zdecydowałbym się na poprawkę w tej klinice. Gęstość odrostu na koronie jest na poziomie "polskich klinik" (2000 gr poszło w ten obszar , a nie był zupełnie łysy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wylada na to że idę Twoją drogą ~2008 ~2600 przód, 2017 teraz -dalszy postęp, za parę lat zobaczę gdzie zrobię kółko z tyłu.

Może prandecki będzie robił laserowe FUE

żart, ten typ zawsze pozostanie legendą-kowalstwa

ps.Ramirez ja raczej rozczarowany nie mogę być, godząc się na strategię kliniki mając w tle łyse glace jak u mojej rodzinki uzyskuję zadowalające wyniki. Ale to zależy jakie kto ma oczekiwania i jaki stan na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam jedno o BHR na własnym przykładzie , to już nie jest ta sama jakość !

 

Miałem u nich dwa zabiegi. Pierwszy bez zastrzeżeń (zakola) i drugi niecały rok do tyłu (korona i środek) i jest poniżej przeciętnej. Jestem 9 miesięcy po. Czekam do 12 miesiąca i wstawię relację miesiąc do miesiąca.

 

Nie zgłaszam żadnej reklamacji, bo na pewno nie zdecydowałbym się na poprawkę w tej klinice. Gęstość odrostu na koronie jest na poziomie "polskich klinik" (2000 gr poszło w ten obszar , a nie był zupełnie łysy )

Powiem Wam że je jestem w bardzo podobnej sytuacji... A takich jak my jest naprawdę dużo więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zatem prośba chłopaki o własne historie i tematy,

mam nadzieję że u mnie będzie dobrze, o tyle jest ok że wszystko zagoiło się cacy, jedynie czekam kiedy zacznie się wypadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia i wierze że będziesz usatysfakcjonowany. Ja na tą chwile jestem raczej...jak by to powiedzieć - załamany. Oczekiwania miałem zupełnie inne. Tez poczekam rok i wszystko opiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam operację w listopadzie, a czytam, że BHR obniżył loty. Przyznam, żę trochę mnie to przeraziło, bo zależy mi na porządnym zabiegu i bardzo dobrych efektach a BHR jest moją pierwszą(i jedyną) opcją. Linia jest moim celem nr 1 a ta na zdjęciu faktycznie nie wygląa na najlepszą, raczej coś z okolicy Medical Hair (wiem, bo robiłem linię u dra Pietuszko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Precyzując ;

 

Środek odrósł naprawdę dobrze , ale tam też miałem sporo włosów także ciężko ocenić . Niestety korona od samego początku co również zgłaszałem do kliniki pozostawia dużo do życzenia. Korona nie była zupełnie łysa, ale nie jestem zadowolony na tą ilość graftów jaka poszła. Dodam , że podczas pierwszego zabiegu poszło tam 800 gr (górna część) .

 

W sumie jestem zły na Jana bo pytałem czy nic się nie zmieniło i klinika trzyma poziom. Niestety wydaje mi się , że poszli na masówkę . Zresztą podczas zabiegu było całkiem inaczej niż za pierwszym razem. Nawet obiady były z mikroweli

 

Cóż trzeba będzie gdzieś poprawić . Na szczęście na tą chwilę połowa odrosła także z jakiś 1000 gr. Tylko , że według Dr. Bisani zostało mi 2000 gr. Trochę nie wierzę bo tył mam nadal mega gęsty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz trochę o tym tak jak byś kupił telewizor który był fajnie reklamowany a okazał sie bublem. Więc kupuje nowy w innym sklepie i sprawa załatwiona. Prawda jest taka (jak sam zresztą napisałeś) że donor to nie jest róg obfitości i po prostu się kiedyś kończy. Tu nawet juz nie chodzi o te pieniądze ale właśnie o bezpowrotnie utracone grafty. Nie wiem co sie dzieje w BHR ale najwyraźniej nic dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli chodzi o oczekiwania.

 

Pytałem i dostałem zdjęcia podobnych zabiegów i oczekiwania były po prostu na "przyzwoicie", a nie super gęstość . BHR jest z jedną z droższych klinik dlatego oczekiwałem profesjonalizmu który dostałem w 2012 r i doskonale wiedziałem że będzie potrzebny drugi zabieg......

 

Niestety jestem też zły na siebie bo pieniądze nie grały żadnej roli i mogłem się zdecydować na lepsze kliniki , ale uwierzyłem chociaż pewne przesłanki już nawet na forum były , że jest coś nie halo.....

 

Cóż , najbardziej szkoda donoru bo pieniądze to rzecz......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że jak ktoś miał mega gęste włosy i mysli że klinika cofnie go do czasów dzieciństwa to hmm...wydaje mi się że przeszczep to pewna symulacja natury. Ja miałem średniej jakości i grubości włosy, skronie naturalnie przerzedzone, ale mój stary to 2gi kojak, tylko taki z pustymi kieszeniami w dodatku, ja o tyle że ogarnięty finansowo bardziej jestem, no więc w stosunku do przeszłości stan fryzury uważam że mam raczej podobny po przeszczepach do tego co było przed atakiem łysienia.

 

a BHR jest moją pierwszą(i jedyną) opcją. Linia jest moim celem nr 1

no to fajnie powodzenia

 

a ta na zdjęciu faktycznie nie wygląa na najlepszą, raczej coś z okolicy Medical Hair (wiem, bo robiłem linię u dra Pietuszko)

-czyli bhr nie jest Twoją pierwszą opcją, bo dudłałeś już forumowe "boskie linie" w klinice-koncentracyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co ciekawe ;

 

Korona po zabiegu nie wygląda dużo lepiej od stanu "przed"

 

W odpowiedzi od przedstawiciela dostałem, że pewnie posypały się moje natywne . OK kur..... ale czy zabiegu nie robi się tak jakby to co zostało miało się posypać ? Po drugie w miejscach zupełnie łysych "przed" gęstość jest po prostu padaczka .

 

Na forum jest też zabieg korony po 6 miesiącach gdzie gość jest zadowolony , ale tak naprawdę bo tam miał zupełne lotnisko, to nie dziwne , że jest zadowolony , a zabieg jest po prostu słaby porównując z zabiegami z taką samą ilością gr w innych renomowanych klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja tu nie chodzi o oczekiwania typu WOW jak jacyś Hindusi maja po 3000k gr przy NW 3. Chodzi właśnie o ten kompromis ale przyznasz że oglądając zdjęcia z przed zabiegu i te po (powiedzmy 8 miesięcy) i zadajesz sobie pytanie" znajdź różnicę" jak w książeczkach dla dzieci. Tylko że różnicy brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możliwe że jak ktoś miał mega gęste włosy i mysli że klinika cofnie go do czasów dzieciństwa to hmm...wydaje mi się że przeszczep to pewna symulacja natury. Ja miałem średniej jakości i grubości włosy, skronie naturalnie przerzedzone, ale mój stary to 2gi kojak, tylko taki z pustymi kieszeniami w dodatku, ja o tyle że ogarnięty finansowo bardziej jestem, no więc w stosunku do przeszłości stan fryzury uważam że mam raczej podobny po przeszczepach do tego co było przed atakiem łysienia.

 

a BHR jest moją pierwszą(i jedyną) opcją. Linia jest moim celem nr 1

no to fajnie powodzenia

 

a ta na zdjęciu faktycznie nie wygląa na najlepszą, raczej coś z okolicy Medical Hair (wiem, bo robiłem linię u dra Pietuszko)

-czyli bhr nie jest Twoją pierwszą opcją, bo dudłałeś już forumowe "boskie linie" w klinice-koncentracyjnej.

 

No cóż, kiedy robiłem przeszczep w 2009 w MH, niewiele wiedziałem o przeszczepach i o łysieniu. Tonący brzytwy się chwyta

A drugi sparawa to napisałem "robiłem". Czas przeszły. A BHR "JEST" opcją nr 1. Czas teraźniejszy. Czyli - dalej jest opcją nr 1. Coś jest jeszcze niejasne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o oczekiwania.

 

Pytałem i dostałem zdjęcia podobnych zabiegów i oczekiwania były po prostu na "przyzwoicie", a nie super gęstość . BHR jest z jedną z droższych klinik dlatego oczekiwałem profesjonalizmu który dostałem w 2012 r i doskonale wiedziałem że będzie potrzebny drugi zabieg......

 

Niestety jestem też zły na siebie bo pieniądze nie grały żadnej roli i mogłem się zdecydować na lepsze kliniki , ale uwierzyłem chociaż pewne przesłanki już nawet na forum były , że jest coś nie halo.....

 

Cóż , najbardziej szkoda donoru bo pieniądze to rzecz......

 

U mnie korona jest całkiem łysa, doktor Bisanga uprzedził o konieczności drugiej operacji. Na koronę mam mieć ok. 2000 graftów, co raczej pokryje łysinę, ale o gęstości raczej mowy nie ma. Z tym nie mam problemu i cudów nie oczekuję. Natomiast linia i zagęszczony przód (ok. 2500 graftów) to cel i tu nie ma zmiłuj się

 

A co do pieniędzy... raz są raz ich nie ma... wolę iść do światowej klasy kliniki typu BHR, zapłacić te kilkadziesiąt tysi (nie oszukujmy się, tanio tam nie ma), ale mieć święty spokój i elegancko porobione włosy. Tylko czy BHR trzyma dalej poziom...?

Ktoś na forum wspominał, że lepiej dać sobie spokój i nie robić operacji niż zrobić ją kiepsko albo poprawnie. Zgadzam się. Albo bardzo dobrze albo wcale. To ma być efekt na całe życie, więc ciężko tu o półśrodki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złośliwości nie mają sensu, każdy z nas walczy z gownem i każdy ma prawo do swoich przemyśleń w tym temacie. Skoro piszesz o BHR postanowiłem dla porównania trochę swoich doświadczeń z tą kliniką opisać. Temat założę ale po roku... Powodzenia w walce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc prośba, własne temaciki chłopcy, albo możecie i tu wylewać swoje żale, nie będę polemizował.

 

Nie ma co się wyzłośliwiwać. Mamy podobny problem, chcemy się go pozbyć w tej samej klinice Pozdrawiam i gęstych odrostów życzę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wybór należy do Ciebie.

 

Na pewno, tak jak w 2012 r i wcześniej nie było przypadków słabych zabiegów z BHR lub sporadycznie, to tak od max dwóch lat pojawiają się, a teraż coraz częściej .......

 

Nikt nie mówi o super gęstości tylko o przyzwoitym pokryciu na taką ilość gr i cenę zabiegu ......

 

Po 12 miesiącach zamieszczę zdjęci, a ocenę każdy będzie mógł według własnego.....

 

Nie zamierzam się mazać i wylewać tu.......

 

Po to jest to forum żeby dzielić się opiniami,bo może ktoś będzie miał więcej ........... do podjęcia właściwej decyzji.

 

Pozdrawiam kończąc temat na ten czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a BHR jest moją pierwszą(i jedyną) opcją. Linia jest moim celem nr 1

no to fajnie powodzenia

 

 

Mam takie wrażenie, że jakoś dziwnie nerwowo reagujesz na osoby, które piszą, że linia to dla nich priorytet. A przecież tak jak sam piszesz, że Twoja linia to komprosis w celu oszczędzania graftów na resztę głowy, tak samo ktoś może sobie iść na kompromis nieco inny - bardzo dobra linia kosztem mocniej (widocznie) przerzedzonego tyłu - to indywidualna decyzja. Ostatnio trafiłem na youtubie na takiego vloga:

(wrzucam jeszcze parę poprzednich odcinków żeby można było zobaczyć jego stan przed i przebieg odrostu:

)

Gość posadził sobie przy pierwszym przeszczepie bardzo solidny przód, tył ma już mocno przerzedzony (choć umiejętnie zakrywa to fryzura) i chyba nie ma opcji żeby wyłuskał przy następnym razie tyle graftów, zeby obsadzić resztę łba z podobną gęstością. Ale dla mnie np. takie rozwiązanie też jest ok. O ile oczywiście różnica pomiędzy tym "gęstszym przodem" a "rzadszym tyłem" nie jest kuriozalna, typu bardzo gęsta linia i zupełnie łysy placek dalej, tylko jest jakaś tam fajna gradacja tej gęstości (też nie do zera) to efekt myślę że też jest satysfakcjonujący. Wszystko jest kwestią gustu i prywatnych preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybiona diagnoza, nie nerwowo, po prostu ile postów jeszcze muszę napisać że walczę tylko z dupo-glacą rodzinną.

Linki spoko, jednak nie to jest "celem" moim na ten moment. Ok, zapewaniam że jak będę kończył robić koronę (może kiedyś) i będę miał kasy z górką, pierdolnę sobie obniżenie linii na pół czoła ok ? Turcy wiedzę po przykładach że się nie opierdalają, są w stanie zużyć cały donor żeby zrobić boską-linię na czole. Pozatym widzę że działa tu też zjawisko że chce się być pewnym że podejmuje się dobrą decyzję, więc musi się trochę chwalić wybór zwłaszcza że chodzi gł. o kasę. Stąd zwolennicy turasów są.

Póki co nie interesuję się tematem za bardzo i nie udzielam się zbytnio tutaj, mam satysfakcję czasami patrząc w lustro albo widząc reakcję ludzi że nie jestem aż takim wybrykiem natury.

 

ps. ramirez, chodzi o pewne minimum wiarygodności, różne "cuda" na forum się zdażają, bez własnej historii i przykładów ciężko jest dyskutować.

I czy tylko ja mam wrażenie że będą musieli użyć kolejne 3tys graftów na wyrównanie boskiej-linii ?

haha.jpg

a tak na serio, dla mnie te linie równie dobrze mogą być totalnie nienaturalne, wyglądają jak u cyborgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja absolutnie nie mam problemu z Twoją strategią przeszczepów, zresztą pisałem od początku że to kwestia indywidualnego podejścia i że to rozumiem. Po prostu mam wrażenie, że trochę w Twoim przypadku brak tego zrozumienia w przeciwnym kierunku Koniec końców, walczymy po tej samej stronie barykady, pzdr

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja absolutnie nie mam problemu z Twoją strategią przeszczepów, zresztą pisałem od początku że to kwestia indywidualnego podejścia i że to rozumiem. Po prostu mam wrażenie, że trochę w Twoim przypadku brak tego zrozumienia w odwrotnym kierunku

 

Dobrze powiedziane.

Da się to bez problemu zauważyć, także w innych wątkach i nie tylko w tym.

 

-- 12 wrz 2017, 10:45 --

 

Co do wszelakich postępowań i podejmowania decyzji takich czy zupełnie innych odnośnie robienia HT, ustalania linii itd. strategia jest kluczem, a może być zupełnie inna w różnych przypadkach i opierana na zupełnie innych założeniach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców nie przejmuj się. Każdy ma inne preferencje. To że Ty chcesz tak, a nie inaczej... a np. większośc tutaj obecnych by zrobiła inaczej - to jeszcze nic nie znaczy

Warto to zaznaczyć.

 

@ninjaturtle na zdjęciu które wstawiłeś wygląda krzywo, ale już tutaj:

Wygląda bardzo naturalnie. Nie oszukujmy się. Spora liczba osób, które nie łysieją mają "krzywe" linie itd. I nikt nic nie mówi. A że my już robimy HT to możemy sobie "wymyślać".

 

Stąd np. ja chcę symetryczną linię bardziej. Bo jedno zakole mam gorzej zrobione niż lewe.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to każdy tu ma rację... Najważniejsze żeby wykonany zabieg cieszył. Jeśli tak jest to czy to wysoka, niska, symetryczna czy nie linia staje sie bez znaczenia. Problem pojawia sie wtedy gdy z wykonanego zabiegu radości brak

 

-- 12 wrz 2017, 12:10 --

 

Powiem jeszcze że zamierzam reklamować efekt zabiegu w BHR bo skoro mienią sie tak renomowaną klinikom to nie powinni mieć takich wpadek. No chyba ze nastąpi jakiś cud i włosy mi wyrosną w przeciągu kolejnych 4 miesięcy - mówiąc najprościej. Wtedy powiem że bylem zbyt niecierpliwy itd. Niestety moja wiara w cuda jest mocno ograniczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...