free web hit counter Skocz do zawartości
Jarek1975

Mistrzowie zagęszczania micro FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że jak efekt po zabiegu cieszy pacjenta to ma w dupie ile na to wydał. Osiągnął cel i zawsze może powiedziec że są tańsze kliniki ale ja mam super efekt i nie mam pewności że w tańszej opcji był by taki sam. Problemy zaczynają się jak efektu brak a sporo kasy wydane bo wtedy gdyby efekt słaby był by po taniej klinice to zawsze można powiedzieć: 10k złotych dupy nie urwie, spróbowałem nie wyszło trudno. Gorzej jak wydasz 70k to wtedy już wyobraźnia inaczej dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
...po taniej klinice to zawsze można powiedzieć: 10k złotych dupy nie urwie, spróbowałem nie wyszło trudno. Gorzej jak wydasz 70k to wtedy już wyobraźnia inaczej dziala

 

Różnie to może być. Bo z drugiej strony, czasem dziadowska klinika nie tyle nie da efektu, co szkody narobi. Spartolony zabieg jest do poprawki (nienaturalny wygląd), a donor przeorany.

W dodatku na poprawkę w tej samej klinice często nie ma co liczyć - bo albo cię oleją albo i tak nie warto.

 

W droższych klinikach nawet jak coś pójdzie nie tak, to często uwzględniają reklamację. Co oznacza, że zawsze na tym wyjdziesz dobrze.

 

Ja niesprawdzonych klinik bym unikał. Wiem, bo to przerabiałem i uważam, że lepiej nic nie robić niż robić byle co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W droższych klinikach nawet jak coś pójdzie nie tak, to często uwzględniają reklamację. Co oznacza, że zawsze na tym wyjdziesz dobrze.

Skąd ta pewność??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No sorry, ale jeśli klinika bierze dużo kasy a za nic nie bierze odpowiedzialności, to raczej powinna trafić na czarną listę.

 

My rozmawiamy o w miarę normalnych, jakoś tam sprawdzonych klinikach, a nie o naciągaczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi, to oczywiste. Napisałeś że "zawsze wyjdziesz na tym dobrze" w sensie na poprawce... Ja o to pytam skąd pewność że ZAWSZE na poprawce wyjdziesz dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chirurg o jakim na naszym forum nie jest zbyt głośno a jest na pewno warty uwagi i z wielką przyjemnością śledzę efekty jego zabiegów to

Dr. Rafael de Freitas z Hiszpanii.

Ma od 3 do 5 euro w zależności z pewnością od liczby graftów. Polecam jego kanał https://www.youtube.com/channel/UCxpnGF0ZsXQYKTgkyQ129Ug

 

Oprócz FUE oferuje też STRIP'a tylko nie mogę się doczytać ceny STRIP'a


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd postaram sie czesciej

Powiem Wam szczerze, ze BHR i tak zszedl z cena dla Polski biorac pod uwage roznice w wysokosci wynagrodzenia w Polsce i Europie Zachodniej. Prawda taka ze podatki w Belgii sa najwyzsze w Europie, a stawka minimalna jedna z najwyzszych. Dodajac do tego materialy najwyzszej jakosci, brak oszczedzania na iglach, opatrunkach, srodkach czystosci oraz najlepiej wykwalifikowanym teamie na swiecie, chyba nie da sie zejsc z cena za graft U nas technik z najmniejszym stazem pracuje od 4 lat i nadal nie ma pozwolenia na wykonywanie wszystkich czynnosci. Dopiero technicy z doswiadczeniem srednio 8-12 lat moga wyjmowac i wkladac grafty. Daje do myslenia, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nerd postaram sie czesciej

P oraz najlepiej wykwalifikowanym teamie na swiecie, chyba nie da sie zejsc z cena za graft

 

No już jedna klinika na tym forum też pisała że jest najlepsza na świecie... Teraz nie może pisać już czegokolwiek. Ja bym nie przesadzał z takimi stwierdzeniami bo to trochę buńczuczne, niby że znacie wszystkich innych wykształcenia i doświadczenie z innych klinik?? Pewnie tak skoro piszesz że jesteście NAJLEPIEJ wykwalifikowani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nerd postaram sie czesciej

Powiem Wam szczerze, ze BHR i tak zszedl z cena dla Polski biorac pod uwage roznice w wysokosci wynagrodzenia w Polsce i Europie Zachodniej. Prawda taka ze podatki w Belgii sa najwyzsze w Europie, a stawka minimalna jedna z najwyzszych. Dodajac do tego materialy najwyzszej jakosci, brak oszczedzania na iglach, opatrunkach, srodkach czystosci oraz najlepiej wykwalifikowanym teamie na swiecie, chyba nie da sie zejsc z cena za graft U nas technik z najmniejszym stazem pracuje od 4 lat i nadal nie ma pozwolenia na wykonywanie wszystkich czynnosci. Dopiero technicy z doswiadczeniem srednio 8-12 lat moga wyjmowac i wkladac grafty. Daje do myslenia, prawda?

W Turcji z kolei jest tak, że dobry technik popracuje dla kogoś 3-5 lat i zakłada swoją klinikę w której stara się wyrobić sobie jak najlepszą opinię. Można też porównać fakt, że w samym Stambule(14mln) mieszka więcej ludzi niż w całej Belgii(12mln) i teraz w Stambule jest ok 500 klinik od HT, a w Belgii ile jest? 10-20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinekk tak znamy, spotykamy sie na seminariach conajmniej 2 razy w roku Dlaczego bunczuczne? Dlaczego dla Polakow najwazniejsza jest skromnosc? To zdecydowanie rozni nas od innych narodowosci. Dlaczego inni moga afiszowac sie ze swoimi mocnymi stronami, a my mamy chylic glowy?

Matias21, po 3-5 latach to nie jest dobry technik. Po 13-15 owszem. Poza tym praca technika polega na wykonywaniu innych czynnosci niz lekarza. W Polsce klinike moze otworzyc lekarz ktory ma dodatkowo ukonczona specjalizacje Medycyny Estetycznej. Wychodzi conajmniej 10 lat studiow, plus kilka lat doswiadczenia. A efekty jak widac rowne. Nadal chcialbys korzystac z tureckiej kliniki, ktora otworzyl technik z 3-5 letnim doswiadczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagam od BHR skromności bo zapewne wiesz dobra robota zawsze sama się obroni niezależnie od tego jakimi słowami się ją okrasi. Mówisz że spotykacie się na seminariach, to fajnie że wymieniacie doświadczenia ale mówiąc że to właśnie Wy jesteście najlepsi automatycznie oceniasz innych. Powtórzę Jeszce raz żeby nikt mi nie zarzucił jakiegoś ataku na BHR: uważam że bardzo dobrze poradziliscie sobie z moim przypadkiem i na razie jestem zadowolony z waszej pracy ale czy jesteście najlepsi na świecie? To raczej sfera dość niewymierna dlatego uważam takie stwierdzenia za nadużycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcinekk tak znamy, spotykamy sie na seminariach conajmniej 2 razy w roku Dlaczego bunczuczne? Dlaczego dla Polakow najwazniejsza jest skromnosc? To zdecydowanie rozni nas od innych narodowosci. Dlaczego inni moga afiszowac sie ze swoimi mocnymi stronami, a my mamy chylic glowy?

Matias21, po 3-5 latach to nie jest dobry technik. Po 13-15 owszem. Poza tym praca technika polega na wykonywaniu innych czynnosci niz lekarza. W Polsce klinike moze otworzyc lekarz ktory ma dodatkowo ukonczona specjalizacje Medycyny Estetycznej. Wychodzi conajmniej 10 lat studiow, plus kilka lat doswiadczenia. A efekty jak widac rowne. Nadal chcialbys korzystac z tureckiej kliniki, ktora otworzyl technik z 3-5 letnim doswiadczeniem?

 

Oczywiście, że bym poleciał gdyby miał udokumentowane wiele udanych zabiegów i relacje pacjentów również byłyby pozytywne, liczą się efekty, a nie kto ile lat ma doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że bym poleciał gdyby miał udokumentowane wiele udanych zabiegów i relacje pacjentów również byłyby pozytywne, liczą się efekty, a nie kto ile lat ma doświadczenia.

 

Wlasnie, kolasiński pierwszy zabieg w Polsce wykonał w 1984 roku od tamtej pory nadal jest tak chujowy jak był a lat doświadczenia to już będzie 34 lat


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W 84?? Na pewno? To faktycznie szmat czasu aż się nie chce wierzyć

 

To tak samo jak rozmawiałem z jakimś dentystą. Powiedział, że nie wprowadza nowinek technicznych, bo i tak nie miałby za bardzo klientów (bariera ekonomiczna).

Kolasiński robi długo, ale się nie unowocześnia. Klientela dopisuje i postęp jest niewielki. Tu nie jest problem w tym, że popełnia błędy, ale po prostu stosuje moim zdaniem przestarzałą technikę i narzędzia.

 

No bo jeśli wielkość strupków i gęstość sadzenia, tak na moje oko była 4x gorsza niż w BHR (a miałem zabiegi w jednym i drugim), to coś jest nie halo z techniką. U Kolasińskiego to jakby ktoś mi małym gwoździem robił te grafty a w BHR jakby grubszą igłą, że się tak wyrażę dla pobudzenia wyobraźni.

To nie jest więc tak, że Kolasiński mi spartolił zabieg. Nie spartolił, ale jego technika była mocno średnia i nie dało się nią cudów uzyskać. Sama robota była zaś raczej poprawnie wykonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moje powiedzenie chirurg od wszystkiego to chirurg do niczego zawsze jest na czasie, jak się robi cycki, dupe, nosy i 100 innych zabiegów to pomija się rozwój w danym kierunku jak np. przeszczep włosów.

 

Najlepsze kliniki od HT to kliniki typowo tylko od przeszczepów włosów a nie cycków, pośladków itd.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion to trochę z tym Kolasinskim jak w tym powiedzeniu: operacja się udała tylko pacjent nie przeżył. Z medycznego punktu ok ale przy operacjach plastycznych najważniejszy jest oczekiwany efekt którego u Ciebie pewnie nie osiągnięto skoro postanowiłeś poszukać dalej i wylądowałeś w BHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo boli ,że robią to samo za 1/3 ceny. Jak nauczyciel dobrze (technika) nauczy to będzie to robił jak należy. Znacznie gorzej jest po kimś "naukę" poprawiać bo złe nawyki ciężko wyeliminować. Nie trzeba do tego 12 lat. To nie jest czarna magia. Po 12 miesiącach pracując 5 x w tyg technik ma już tak rękę nabitą ,że powinien to robić perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko dlaczego taki Kolasinski wiedzac, ze ma ch...e efekty, przestarzala technike oraz narzedzia mimo tego kaleczy tych ludzi. Czy w jego interesie nie powinno sie zadowalac ludzi (kase tak czy siak by mial). Nazwa rzeznika chyba pozostanie przy tych polskich pseudo doktorkow od ht.

Co do nazywania sie najlepsza klinika na swiecie , to mam nadzieje, ze to jakis zart. Jest sporo lepszych klinik na swiecie , HDC tez bylo najlepsza klinika (ich zdaniem)i jednej z forumowiczek jak wiemy spaprali zabieg.

Co do doswiadczenia , to Kolasinski jest tego najlepszym przykladem. Doswiadczenie jest wazne, jednak nie tylko ono jak widac jest najwazniejszym czynnikiem.

Turcja zawladnela swiatem HT, ile by tutaj nie debatowac tego nikt nie da rady podwazyc. Bedac w klinice w Turcji w przeciagu 2 dni spotkalem ludzi z calego swiata- Kanada, Izrael, Polska, Francja, Anglia, USA. Kazdy tam lata , bo kazdy jest w stanie wybrac pakiet pod siebie. Pieniadze oraz efekty sa glownym wyznacznikiem robienia HT a tam mozna znalezc wszystko pod siebie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazdy tam lata , bo kazdy jest w stanie wybrac pakiet pod siebie. Pieniadze oraz efekty sa glownym wyznacznikiem robienia HT a tam mozna znalezc wszystko pod siebie.

 

Serio tam każdy może znaleźć coś pod siebie i wybrać pakiet dla siebie ?

 

 

Bedac w klinice w Turcji w przeciagu 2 dni spotkalem ludzi z calego swiata- Kanada, Izrael, Polska, Francja, Anglia, USA. Kazdy tam lata

 

Ale fakt, do Turcji na HT latają ludzie z całego świata, nawet z za oceanu.

 

-- 04 kwie 2018, 11:42 --

 

Pragnę też zauważyć że od jakiegoś czasu temat ten zboczył z kursu swojego, a przypominam jest to temat ''Mistrzowie zagęszczania micro FUE'', więc może ktoś zacznie znowu pisać na temat w tym wątku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty, dobrze prawisz. Temat mocno zboczył moim zdaniem


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam,

Może ja coś podpowiem odnośnie BHR, co słyszałem na ich temat.

Przymierzam się do przeszczepu ale chcę mieć dobrze zrobione. Kasa nie gra roli. Chcę mieć efekt. Widziałem dwóch gości w Waw po przeszczepie w Turcji i jeden średnio drugi dobrze , ten drugi u Koraya ale i włosy miał grusze i lekko kręcone , ale własnych nie miał gęstych , a po ht wyszło na prawdę bardzo dobrze i ładnie i to był 6 albo 7 miesiąc.

Z kolei znajoma zna gościa, który robił ht w te wakacje w Belgii. Z Wawy i wyszła podobno lipa. Było wiele nieprawidłowości w zabiegu , i coś innego niż ustalenia w korespondencji. Konsultant , ten Jan chyba o którym tu piszecie (ja nie wiem - nie znam go bo nawet BHR nie pytałem o wycenę to nie mój klimat pod kątem linii i gęstości) , ale finalnie umył ręce i straszył jakimiś prawnikami. Tyle że ten gość z tego ich podejścia śmiał się bo ma dużo dowodów i kancelarie też belgijską ale musi odczekać ten czas min. 6-8 miesiecy by ruszyć z procesem i za chwile to on im wytoczy proces BHR , Bisangie i temu konsultantowi. Nie znam aż tak szczegółów , mogę się dowiedzieć, to wam napiszę.

Także niebawem jak ruszy proces to BHR nie będzie nawet myśleć by być tą najlepszą kliniką na świecie :) ale będzie myśleć by w ogóle egzystować i przetrwać

Także los czasami jest przewrotny

Ja z kolei w Europie to faktycznie albo Koray albo Ferudini, a celejuę w Alvi Armani dr Baubauck. Jestem już po konsultacji mailowej i wycenie. Cena po przeliczeniu z USD na EUR ok 4 EUR po pierwszych negocjacjach. Może uda się zejść do 3,5 eur/graf. Przelot 2 tys zł.

Pozdrawiam wszystkich i wybór dobrej kliniki i lekarza to podstawa by zrobić dobrą linię włosów, dopasowaną do twarzy, dobrą gęstość , pod dobrym kątem. Ten gość o którym pisałem na początku , ten pierwszy po ht w Turcji jedynie mówił że plus że wydał 5 tyś eur ale był sfrustrowany bo efekt średni. Także trzeba czytać fora, oglądać fotki, na yt też a i na żywo najlepiej jeśli jest taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
....ale finalnie umył ręce i straszył jakimiś prawnikami. Tyle że ten gość z tego ich podejścia śmiał się bo ma dużo dowodów i kancelarie też belgijską ale musi odczekać ten czas min. 6-8 miesiecy by ruszyć z procesem i za chwile to on im wytoczy proces BHR , Bisangie i temu konsultantowi.

 

Historia szyta bardzo grubymi nićmi jak dla mnie.

 

1. Jak żyję, tak nie słyszałem, żeby BHR odmówiło komuś uzasadnionej reklamacji.

2. Nie było przypadku żeby BHR kogoś straszył prawnikami lub żeby konsultant kogoś obrażał, groził.

3. Po 6-8 miesiącach nie wytoczysz nikomu żadnego procesu, bo minimum oczekiwania na rezultat to 12 miesięcy.

Ja osobiście uważam, że finalny rezultat miałem po jeszcze dłuższym okresie - nawet do 2 lat.

4. Taki proces byłby zbędny i bezzasadny. Zbędny, bo BHR normalnie rozpatruje reklamacje (nie zostawiają pacjentów na lodzie). Bezzasadny, bo w medycynie nie ma gwarancji rezultatu. Tak więc łatwiej się dogadać niż procesować. Chyba, że ktoś jest typowym polskim pieniaczem.

Poza tym przed ew procesem co do zasady trzeba wykazać, że nie udało się załatwić sprawy polubownie z winy drugiej strony.

 

Wiem natomiast, że niektórzy ludzie traktują zabieg chirurgiczny jak wizytę u fryzjera i podświadomie oczekują gwarancji rezultatu.

Kiedy efekt (z różnych przyczyn) nie spełni ich oczekiwań, zaczynają oni trzecią wojnę światową i sami się odgrażają, szantażują i straszą prawnikami. Tymczasem wystarczy rozpocząć reklamację, jeśli są ku temu podstawy.

 

Co do Turcji natomiast, to z tego co wiem, to są tam dwie kliniki naprawdę dobre - Kesser i Koray. Choć ten drugi nie robi takiej gęstości jak ten pierwszy.

Reszta to kompromis między jakością a ceną, co nie znaczy, że są złym wyborem.

W Indiach też jest dużo naprawdę bardzo tanich klinik, a jednak ludzie jak już tam latają, to robią prawie zawsze w tej najdroższej - czyli u Poswala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...