free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

Czapka po przeszczepie?

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja nawet nie wyobrażam sobie jak byłbym w****iony gdybym zapłacił 3 euro za graft i efekt byłby marny nawet szkoda słów, ja jak znalazłem te klinikę Marala mogłem poczekać i odłożyć na jakąś markową z manualnym fue, ale wolałem od razu i poleciałem trochę ryzykując bo nikogo z Polski tam wcześniej nie było, a odrostu w zasadzie odrosło wszystko co mi posadzili nie ma żadnych plam czy pustych miejsc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc masz odpowiedź jaka jakość jest w BHR. Gdybym był jedyny komu spieprzyli zabieg to może bym pomyślał "nie było mi dane i już " ale do mnie na priv odezwali się na prawdę sporo ludzi ż podobnym problemem nie mówiąc już o tych którzy to mówią tu wprost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew. Wybierając klinikę doktora Marala zdawałem sobie sprawę, że muszą iść na pewne kompromisy (choć co do sterylności ich raczej nie powinno być) ze względu na zaoferowaną cenę. I w moim przypadku cena +kilka udokumentowanych zabiegów na forum u doktorka (jeden spektakularny) przekonało mnie tej kliniki. Powiedzmy sobie prawdę przy cenach oferowanych przez BHR czy HDC zbierałbym na zabieg do usranej śmierci. A lata lecą.

Z zamiarem zabiegu nosiłem się od dłuższego czasu więc miałem możliwość zrobić stosowne szczepienia odpowiednio wcześniej.

Wątpliwości mam, ponieważ mam dużo do stracenia (choć i do zyskania). Wydaję mi się że mam naprawdę niezłą sytuacje na głowie (zasługa ciężkiej chemii-finasteryd, flutamid), problemem są zakola.

 

Mam pytanie do kolegi marcinkka. Stosowałeś finasteryd (duta) przed i po zabiegu?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bisanga

Fina i minoxa stosowalem ok 8 miesięcy przed zabiegiem. Nie wiele raczej mi pomagała taka kuracja. Bardzo wtedy od fina przybyłem i dałem sobie spokój

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnijcie bhr do wzięcia za to odpowiedzialności bo Wam się należy jeśli rzeczywiście spierdolili, tym bardziej, że to nie jedna osoba. Jak nie chcecie u nich poprawiać to niech oddają kasę.

Jakbym utopił tyle hajsu i nie chcieli nic z tym zrobić, to wstawiłbym foty na wszystkich forach ht z ostrzeżeniem.

Pamiętam był u nas na forum jeden kolega, któremu nie wyszedł zabieg u Poswala. Tylko potem usunął swój post, co świadczy, że klinika mu to zrekompensowała ( pewnie zrobili zabieg poprawkowy ).


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek uwierz mi że jeśli nie poprawia mi tego albo nie oddadzą kasy (w co bardzo wątpię a nie bardzo mam już do nich zaufanie na kolejne dłubanie w mojej głowie) to poruszę niebo i ziemię aby wszyscy się o tym dowiedzieli. Biegle władam angielskim mam sporo zdjęć i znam większość popularnych stron poświęconych problemom HT. Nie omieszkam zrobić relacji z jasnym przesłaniem na każdym możliwym forum.

 

-- 17 paź 2017, 9:41 --

 

Jest tylko jedno pytanie: Jak Bisanga stwierdzi: "proszę pana to wlasnie jest taki efekt ktory był mozliwy do zrobienia" a ja powiem : prosze pana ten efekt jest kompletnie nie do zaakceptowania.... To co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma żadnego znaczenia. Jeśli twierdzisz, że 50% Ci nie odrosło i jest to prawda,to znaczy, że zmarnowali grafty i tylko o to chodzi.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrozumiałe ż mojego i Twojego punktu widzenia ale... Klinika która wzięła ponad 50tys złotych nie będzie zapewne chętna na oddanie takiej kwoty. Nie odpisujesz umowy, nic Ci nie gwarantuje jakiejś rekompensaty i jak by iść z nimi na "noże to tak naprawdę do czego się odwołac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie pamiętajmy, że jest to w zasadzie najtańsza i do tej pory sprawdzona klinika, gdzie nie było póki co udokumentowanej wpadki, ale nie ma co przesadzać jeszcze tym opisem zniechęcisz kolegę jest czysto, wszyscy po wejściu myją łapy i zakładają rękawiczki, gdzieś czytałem wypowiedz gościa od Marala, że w zasadzie jest to prosty i mało ryzykowny zabieg, a też to, że klinika jest mała nie znaczy, że gorsza uważam to raczej na duży plus w stosunku do Serkana czy GetFUE gdzie są podobne ceny.

zrobię tu mały offtop, przymierzasz się do kolejnego zabiegu? Twój przypadek ma zadatki na chyba jeden z najbardziej spektakularnych rezultatów tu na forum, ciekaw jestem co się uda osiągnąć przy kolejnym podejściu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie pamiętajmy, że jest to w zasadzie najtańsza i do tej pory sprawdzona klinika, gdzie nie było póki co udokumentowanej wpadki, ale nie ma co przesadzać jeszcze tym opisem zniechęcisz kolegę jest czysto, wszyscy po wejściu myją łapy i zakładają rękawiczki, gdzieś czytałem wypowiedz gościa od Marala, że w zasadzie jest to prosty i mało ryzykowny zabieg, a też to, że klinika jest mała nie znaczy, że gorsza uważam to raczej na duży plus w stosunku do Serkana czy GetFUE gdzie są podobne ceny.

zrobię tu mały offtop, przymierzasz się do kolejnego zabiegu? Twój przypadek ma zadatki na chyba jeden z najbardziej spektakularnych rezultatów tu na forum, ciekaw jestem co się uda osiągnąć przy kolejnym podejściu

Będę robił tylko póki co nie mam roboty, a co za tym idzie nawet kasy na Marala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może mi ktoś powiedzieć jak z tą czapką jest może opiszę trochę więc tak chce zrobić ht do 2 tygodni o ile bd to możliwe ale jest już zimno 1-2 tygodnie mogę posiedzieć w domu ale resztę muszę pracować a moja praca jest caly dzień na dworze niewiem czy można po ok 2 tygodniach na dwór iść z czapką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można spokojnie nic się nie stanie jak strupy odpadną nie musisz na nic uważać po prostu zakładasz i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.hustla.pl/new-era/czapka-fu ... e-dog-ear/

Taką sobie kup i mówię zupełnie poważnie. Sam jak wracałem z HT to miałem taki full cap tyle że bez nauszników . Leży dobrze, góra jest sztywno podniesiona więc nie będzie dotykać linii włosów. No i masz nauszniki skoro robisz cały dzień na dworze.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch tygodniach? Mówi się, że można, ale radziłbym ostrożnie z czapką.

Ja nosiłem od drugiego dnia po zabiegu kaszkiet, a parę dni później chustę+kaszkiet i nic się nie stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaraz po zabiegu otrzymałem taką czapkę, która chyba jest standardem:

 

https://allegro.pl/oferta/unisex-czapka ... 8317963031

 

Niestety nie czuję się najlepiej nosząc ją. A muszę wyjść raz na dwa dni do sklepu i zakładam ją, żeby uniknąć słońca.

 

W klinice powiedzieli mi, że przez rok po przeszczepie muszę chodzić w czapkę, żeby chronić głowę. Czapka musi być bawełniana z tego co wiem.

 

Czy coś takiego waszym zdaniem mogłoby pasować?

 

https://www.ceneo.pl/Czapki_meskie/p:Ja ... elusze.htm

 

Mówię o tych kapeluszach oczywiście. Najbardziej mi się ten podoba:

 

https://www.e-horyzont.pl/kapelusz-texa ... html?ceneo

 

Czy lepiej zakładać co innego? Miałem w klinice fullcapa, który nie dotykałby przeszczepionych graftów, ale powiedzieli mi, żebym tego nie nosił, bo czapka jest zrobiona z takiego materiału, który przepuszcza słońce. I włosy dodatkowo się elektryzują.

 

Ewentualnie myślałem też nad takimi kaszkietami:

 

https://www.sklepmatrix.pl/category/cza ... -kaszkiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...