free web hit counter Skocz do zawartości
Jose13

Przeszczep włosów po bokach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od dłuższego czasu zastanawiam się nad poprawą linii włosów, mam powiększające się zakola, ale dość dużym problemem jest u mnie linia po bokach. Chciałbym ją ulepszyć na początek? Czy waszym zdaniem jest to możliwe? I po drugie - czy istnieje szansa na zrobienie przeszczepu bez golenia głowy, wykonuję pracę, w której nie mam możliwości nawet na dwa miesiące zmienić wyglądu w sposób radykalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie nie ma problemu żeby wszczepić włosy z boku/na bokach tylko problemem może być to że nie każdy lekarz chce wysuwać linię w tym skronie do przodu. Owszem zdarzają się przypadki ludzi którzy uzupełniają skronie i wysuwają nawet punkty.

Najlepiej będzie jak wstawisz foty tego problemu to tutaj eksperci forumowi ocenią i doradzą/ także miej więcej określą liczbę potrzebnych graftów aby sprostać zadaniu. Nikt bez zdjęć nie wie co to znaczy u Ciebie duży problem z linią po bokach.

Owszem istnieje możliwość zrobienia przeszczepu bez golenia głowy metodą STRIP/FUT, albo LH-FUE - jednak LH-FUE to wyjątkowo droga metoda ze swoimi wadami a ponad to mało lekarzy/klinik na świecie się tym zajmuje. Jest jeszcze metoda U-FUE czyli unshaven FUE w której goli się tylko obszar dawczy, nieco droższa niż typowy zabieg FUE/FUSE z goleniem całej głowy ale nie na tyle drogi jak LH-FUE i warto zapłacić jeśli komuś na tym zależy. W wielu popularnych klinikach takie zabiegi często robią w ten sposób właśnie że golą tylko potrzebny obszar dawczy, a przy dłuższych włosach wygolony obszar może być nawet łatwo i sukcesywnie ukrywany tak samo jak blizna wyciętego paska przy metodzie STRIP/FUT (bez golenia).


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za fachową odpowiedź. Czy mógłby mi Pan podać najlepszą klinikę w ktorej taki zabieg przeprowadzonoby (bez golenia głowy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja miałam robione skronie bez golenia głowy (FUT) w klinice BHR. Stan na 3 miesiąc wygląda tak:

image.thumb.jpg.30438b1b3585321c3db3538370816bd7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za fachową odpowiedź. Czy mógłby mi Pan podać najlepszą klinikę w ktorej taki zabieg przeprowadzonoby (bez golenia głowy)?

 

Nie ma sprawy. Jasne że mogę podać namiary aczkolwiek trudno jest mówić o najlepszej klinice jako takiej w ogóle bo na to składa się bardzo wiele skomplikowanych rzeczy.

Jeśli chodzi o zabiegi bez golenia w ogóle (żadnego obszaru/żadnej części głowy) i ma to być stosunkowo tania klinika to polecam chyba najbardziej znaną pod tymi względami klinikę ASMED Doktora Koray'a Erdogan'a w Turcji.

 

Tutaj przykładowy film z takiego zabiegu:

 

Natomiast jeżeli dopuszcza Pan golenie obszaru dawczego czy nawet także kawałek obszaru biorczego - co nieraz też praktykowane, to właściwie w każdej cenionej się i renomowanej klinice można chyba to zrobić. Np. w klinice HDC na Cyprze i wielu innych, także w dużo tańszych, popularnych, znanych i polecanych tureckich klinikach.

 

EDIT: Mówię oczywiście o metodzie FUE polecając kliniki, bo może nie każdy chce robić metodą STRIP (głównie mężczyźni nie chcą) gdyż pozostawia ona bliznę poprzeczną z tyłu głowy po wyciętym pasku skóry i jest/może być to problematyczne w przypadku obcinania włosów na bardzo krótko czy golenia w przyszłości z powodów że akurat ktoś wybiera takie fryzury albo jest niejako zmuszony do tego poprzez postępujące mocno łysienie. I chciałbym żeby miał Pan to na uwadze przy ew. wyborze metody STRIP/FUT.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja miałam robione skronie bez golenia głowy (FUT) w klinice BHR. Stan na 3 miesiąc wygląda tak:

 

Pozwolę sobie napisać do Ciebie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...