free web hit counter Skocz do zawartości
wolftime

Łysy wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wcześniej miałem długie włosy i nie widziałem aż tak łysienia poza zakolami. Ostatnio scialem włosy 1mm-2mm i oczom ukazała się tragedia. Ktory to etap łysienia ? Mam 28lat Jakie polecacie sposoby walki ? Aktualnie w grę nie wchodzi przeszczep włosów. Mam narazie receptę na minovivax5% 3 opakowania (minoxidil). Dodam że pale papierosy i mam stresujące zawód. Łysienie u mnie w tym momencie jest.wiekszs niż u ojca który ma prawie 60 lat.

 

-- 16 paź 2017, 11:25 --

 

Przepraszam za slaba stylistykę i błędy. Pisze z telefonu. Z góry dziękuję za wszelką pomoc

 

-- 16 paź 2017, 11:28 --

 

Na zdjęciu nie widać, Ale włosów jest więcej na żywo, ale są cienkie i słabo widoczne szczególnie przy zdjęciu telefonem i pod światło , Ale chciałem jak najmocniej ukazac jak to lysienie wyglada

20171016_112045.thumb.jpg.56b58d90a455b84e3f26cea2b1e39ad8.jpg

20171016_112652.thumb.jpg.fb0c15ea41e9c4be0a72d58fff0d8947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś podobnie do mnie, też miałem włosy dłuższe po ścięciu ukazała się lipa na głowie. Jeśli masz na przeszczep to chyba warto zrobić chociaż przód cały bo tego nie odzyskasz już żadną farmakologią do stanu zadawalającego, przynajmniej ja się nie łudziłem.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież ten facet viewtopic.php?f=6&t=2688 miał bardzo podobny stan do autora tematu, także nadzieja jest.

Na pewno mnie pocieszyles, bo u tamtego kolegi wyszło to super. Tyle ze nie bardzo wiem skąd ten ru wziąć

 

-- 16 paź 2017, 13:01 --

 

Dzisiaj wykupilem receptę i jednak mam alopexy a nie minovivax. Fajne jest to że aplikacja jest za pomocą takiej jakby strzykawki

 

-- 16 paź 2017, 14:11 --

 

Dodam jezcze, że od dzieciaka mam zakola po prostu się powiększyły nie miałem nigdy ładnej linii włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam plan na walkę . Idzie do mnie kilka rzeczy więc za parę dni rozpoczynam kurację. Poki co leci sam alopexy

Na dniach

Avodart e7d 0.5mg

Ru 5% rozpuszczone w alopexy 5% 2x dziennie

Dwa razy w tyg mycie szamponem nizoral

I zastanawiam się nad Saba gel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powodzenia, pamiętaj, że tamten przypadek jest 4 lata młodszy.

Jestem tego świadomy. Więc nie nakręcam się na konkretny efekt. Będę obserwowac za jakiś czas wrzucę zdjęcia może będę coś zmieniać. Miło będzie jak pojawia się jakieś jezcze porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien duta na co 4 dni. Wciaz w miare bezpieczna opcja a efekty sporaaa roznica. Co 7 dni jest za rzadko i nie dziala tak jak powinien plus wahania sa za spore.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmien duta na co 4 dni. Wciaz w miare bezpieczna opcja a efekty sporaaa roznica. Co 7 dni jest za rzadko i nie dziala tak jak powinien plus wahania sa za spore.

 

Nawet w przypadku używania ru? Myślałem właśnie że dzięki temu że zastosuje antyandrogen, będę mógł wydłużyć czas pomiędzy tabletkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałeś do końca to RU 2x 5% w minoxie?

Jezcze mi ru nie doszło , ale na pewno będę używał w minoxie 2 razy. Myślę jezcze nad stezenuen czy nie zmniejszyć. Od dziś zacząłem brac avodart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet w przypadku używania ru? Myślałem właśnie że dzięki temu że zastosuje antyandrogen, będę mógł wydłużyć czas pomiędzy tabletkami

 

Jezeli RU bedziesz uzywal na calosc to ok, w innym przypadku za rzadko.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet w przypadku używania ru? Myślałem właśnie że dzięki temu że zastosuje antyandrogen, będę mógł wydłużyć czas pomiędzy tabletkami

 

Jezeli RU bedziesz uzywal na calosc to ok, w innym przypadku za rzadko.

Chce dawać na cały obszar łysienia tam gdzie minox. Możliwe że będę używał duta e5d

 

-- 19 paź 2017, 11:35 --

 

Dobrze że nie mam jezcze ru jednak bo wylala mi się butelka alopexy z ru w środku byłby duzo większy ból

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że traktuje to jako dziennik. W takim razie daje zapis kolejny. Leci duta e5d poki co tylko minox 2x dziennie - ru jezcze nie doszło. W kwestii efektów e5d a e4d daje duża różnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minox tylko 2x dziennie, a ile chciales go uzywac skoro 2x to tylko??

Zobacz sobie temat viewtopic.php?f=22&t=61

Zawsze lepiej czesciej niz rzadziej dla wlosow, jednak kazdy chce miec zdrowie ,dzialajacy sprzet i wlosy stad trzeba dla siebie szukac odpowiednich kuracji i isc na kompromisy, bo w walcje z lysieniem moim zdaniem tak to wyglada.

Jak ru dojdzie bedziesz mial bardzo dobrze dobrana kuracje, podstawa mocna.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minox tylko 2x dziennie, a ile chciales go uzywac skoro 2x to tylko??

Zobacz sobie temat viewtopic.php?f=22&t=61

Zawsze lepiej czesciej niz rzadziej dla wlosow, jednak kazdy chce miec zdrowie ,dzialajacy sprzet i wlosy stad trzeba dla siebie szukac odpowiednich kuracji i isc na kompromisy, bo w walcje z lysieniem moim zdaniem tak to wyglada.

Jak ru dojdzie bedziesz mial bardzo dobrze dobrana kuracje, podstawa mocna.

Z tym minoxem chodzilo mi o To, Że leci tylko minox 2x dziennie a nie 2x dziennie minox Plus ru.

 

-- 24 paź 2017, 11:29 --

 

Co do duta dalem e5d zeby wlasnie wychodziło około 0.1mg na dzień. Wiadomo że się to w organizmie nie rozłożył tak idealnie, Ale takie właśnie miałem założenie czytając wszystkie te artykuły.

 

-- 24 paź 2017, 19:08 --

 

Właśnie doszło ru. Więc od dziś wieczora zaczynam kurację 2x dziennie ru 2.5%. Reszta jak do tej pory. Od dziś włączyłem też szampon Zoxin med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko, czaje.

Dobra kuracja.

Cierpliwosci, stosuj codziennie wszystko i z czasem powinno byc git, powodzenia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok spoko, czaje.

Dobra kuracja.

Cierpliwosci, stosuj codziennie wszystko i z czasem powinno byc git, powodzenia.

Mam nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się super na ducie e5d, więc przechodzę na e4d tak jak wcześniej polecano w postach, może będzie trochę lepsza kuracja dzieki temu. Dziwne tylko że dość mocno mnie wysypuje. Mam dość sporo syfów pojawiają się na twarzy na plecach i nogach. Jakis sposób na to? Dlaczego tak się dzieje?

 

-- 03 lis 2017, 2:34 --

 

J

I jeszcze jedno pytanie. Jaki szampon poleciacie na dni kiedy nie używam szamponu z Keto?

 

-- 04 lis 2017, 0:55 --

 

Obserwacje po dwóch tygodniach to trochę włosów więcej na zakolach i ogólne przerzedzenie/linienie na całości gdzie nakładam ru+minox. Plus muszę zacząć coś stosować na nawilżenie głowy bo mocno wysusza alkohol w alopexy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minal miesiac od stosowania ru i duta, efekty gorsze niz po dwoch tygodniach, ogolnie srednio to wyglada. Zobaczymy dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuj rok bez zmian, dopiero po tym czasie będziesz mógł oceniać, linienie w pierwszych miesiącach jest zjawiskiem stosunkowo normalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma. Tez myslalem, ze to juz koniec a z czasem bywalo tylko lepiej. Cierpliwosci.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze tak dlugo, bo w sumie robi sie kuracie tyle czasu nieobojetna dla zdrowia a po 1.5 roku moze sie okazac ze nie działa... no coz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...