free web hit counter Skocz do zawartości
wolftime

Łysy wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, ze tak dlugo, bo w sumie robi sie kuracie tyle czasu nieobojetna dla zdrowia a po 1.5 roku moze sie okazac ze nie działa... no coz

 

Z takim podejsciem to szkoda w ogole walke zaczynac. Akurat prawdopodobienstwo stosowania duta jest spore, ze sie lysienie zatrzyma badz nawet bedzie polepszenie. Do tego zawsze mozna dodawac kolejne srodki do kuracji i ja wzmacniac. Stosowac cos i myslec - kurde a jak nie pomoze to mi zaszkodzi i po co w ogole zaczynac takie cos , to na dluzsza mete nie przejdzie. Stosujesz cos i wciaz myslisz jak wzmocnic kuracje bez sporej ingerencji wzgledem zdrowia. Dut jest bardzo dobrym srodkiem wzgledem efekty/uboki i obecne stosowanie go 3-5 dni jest najbardziej oplacalnym wyborem. Mysl pozytywnie i pamietaj, ze ten kto nie ryzykuje ten nie ma. Rownie dobrze mogles nie sprobowac kuracji z dutem w roli glownej, wylysiec i wtedy dopiero sobie cale zycie w brode pluc, ze moze dzieki niemu mialbys je do dzisiaj...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze tak dlugo, bo w sumie robi sie kuracie tyle czasu nieobojetna dla zdrowia a po 1.5 roku moze sie okazac ze nie działa... no coz

 

Z takim podejsciem to szkoda w ogole walke zaczynac. Akurat prawdopodobienstwo stosowania duta jest spore, ze sie lysienie zatrzyma badz nawet bedzie polepszenie. Do tego zawsze mozna dodawac kolejne srodki do kuracji i ja wzmacniac. Stosowac cos i myslec - kurde a jak nie pomoze to mi zaszkodzi i po co w ogole zaczynac takie cos , to na dluzsza mete nie przejdzie. Stosujesz cos i wciaz myslisz jak wzmocnic kuracje bez sporej ingerencji wzgledem zdrowia. Dut jest bardzo dobrym srodkiem wzgledem efekty/uboki i obecne stosowanie go 3-5 dni jest najbardziej oplacalnym wyborem. Mysl pozytywnie i pamietaj, ze ten kto nie ryzykuje ten nie ma. Rownie dobrze mogles nie sprobowac kuracji z dutem w roli glownej, wylysiec i wtedy dopiero sobie cale zycie w brode pluc, ze moze dzieki niemu mialbys je do dzisiaj...

 

No zgadza się, musze uzbroic sie w spora dawke cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 60 dniach kuracji. Ostatnie dwa tygodnie smaruje tylko raz dziennie wieczorem głowę ze względu na to że mi nie wypada na spotkania biznesowe chodzic z mokrą głową, a nie mam czasu duzo wcześniej wstawać

received_1998734580138431.thumb.jpeg.d03a58f2ec13945ab793ff48ce383c02.jpeg

received_1998735313471691.thumb.jpeg.2e673170352de7e288bce97fcd22e8e9.jpeg

received_1998736230138266.thumb.jpeg.0892049a29f57c1906828e47a8a70f3f.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 60 dniach kuracji. Ostatnie dwa tygodnie smaruje tylko raz dziennie wieczorem głowę ze względu na to że mi nie wypada na spotkania biznesowe chodzic z mokrą głową, a nie mam czasu duzo wcześniej wstawać

 

Wiesz jakiej długości włosy masz na tych zdjęciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach sprzed kuracji i po 60 dniach długość jest taka sama około 5mm

 

-- 28 gru 2017, 13:21 --

 

Tutaj przy innym świetle, myślę że jest już jakas lekka poprawa. Bez fajerwerków Ale coś się dzieje

Screenshot_20171228-122009.thumb.png.8cc174983f0128b3c2feb97dd175e71e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że minęło pol roku prawie od początku kuracji . Praktycznie zero efektów, myślę że nic poza przezzczepem nie pomoże. No chyba, że macie jakieś pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pół roku to wcale nie jest długi okres i w pełni skuteczność swojej terapii możesz ocenić po 12 miesiącach. Nie rezygnuj tylko stosuj to co stosujesz, bo najgorsze co można zrobić to skakanie i nerwowe zmienianie specyfików, zanim poprzednie jeszcze zdążą dobrze zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duta co 2 dni - to mój pomysł.

Ale czy to coś pomoże ? Czy moze być tak że włosy są już nie doodratowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi ma w kuracji duta codziennie więc zwiększenie częstotliwości przyjmowania ma sens. Sam brałem 2x w tygodniu ale podbiłem do co drugi dzień bo włosy lecą nadal. Do odratowania pewnie jest większość przypadków pytanie jak dużo jesteś w stanie poświęcić i zorganizować by je odzyskać.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dam duta co dwa dni i będę obserwował

 

-- 10 kwie 2018, 9:00 --

 

W takim razie dam duta co dwa dni i będę obserwował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakonczylem kuracje dutem, nie wrzucam zdj bo nic sie nie zmienilo, poza ttm ze doszly problemy zd zwiększona waga i problemy z samopoczuciem, czyli po prostu doły.

bede zbieral na przeszczep ile musze mniej wiecej przeznaczyć przy takim łysieniu i które kliniki w polsce są warte zeby u nich to zrobic?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...