free web hit counter Skocz do zawartości
Kuba1234

Czy łysieję?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Mam prawie 19 lat i od marca ubiegłego roku zapuszcam włosy. Kiedyś wszystko było OK aż do czasu, w którym kolega z klasy stwierdził, że łysieję i zakola mi się robią na głowie. Początkowo stwierdziłem że ściemnia, lecz pare miesięcy później sobie o tym przypomniałem i zacząłem ze zmartwieniem przeglądać w lustrze i doszedłem do wniosku, że może coś w tym jest. Mój ojciec i dziadek od strony matki są łysi, lecz cała reszta rodziny - bujne czupryny. Moja mama ma coś podobnego co ja i mówi mi że nie mam zakoli, lecz nie wiem czy jej wierzyć...to samo jak się pytałem swojegp dermatologa i lekarza rodzinnego... Czy moglibyście mi powiedziec czy faktyznie mam sie czym martwic, czy to po prostu taka linia wlosa ktora odziedziczylem po mamie?

 

https://imgur.com/a/gwmAb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko ocenic po tych fotkach. Zrob lepszej jakosci zdjecia i wrzuc jeszcze raz. W lepszej jakosci zobaczymy jakiej struktury masz wlosy na przodzie i po tym bedzie mozna cos wiecej ocenic, bo wydaje sie , ze masz jakies tam zakola, ale jak strukturowo wlosy tam sa dobre, to mozliwe, ze po prostu masz taka linie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linię rzeczywiście możesz po prostu taką mieć, ale na mokrych wyglądają na przerzedzone. Ciężko stwierdzić przy tak długich włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...