free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

efekt super, ale pomijając zachwyty to pierwszy zabieg był kiepski i zmarnowali część donoru, którego nie masz za dużo w tej chwili i chcąc uzupełnić koronę musisz posiłkować się BHT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie marcinekkk jak bardzo przewidujesz łysieć?:P :P

Bo jak rozumiem masz już pobrane 5k graftów a zrobiony tylko front ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć jak bardzo łysienie postąpi. Mam front i powiedzmy czesc korony. Myślę że jeszcze 2 może 2,5k graftów przyzwoicie załatwi sprawę. Jak patrzę na włosy w miejscu gdzie był przeszczep to mam wrażenie że wszystkie są przeszczepione, zdrowe i jak na mnie całkiem grube. Donor może pozwoli na jeszcze jeden zabieg plus jakiś Mix z BHT. Napisałem do Bisangi z ciekawości ale na razie nie odpisał względem zabiegu. Jak chodzi o krótkie włosy donoru to powiem że ostatnio ostezyglem się u fryzjera na ok 1 może 2 mm z boku i tyłu i naprawdę nie widziałem żadnych śladów HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cieszy,widzę że jesteś bardzo zadowolony to czuć

Fajnie jeśli da się obciąć na 1-2mm po HT bo to zawsze byłaby polisa ubezpieczeniowa,na wypadek gdyby jednak nie poszło.Choć myślę że nawet ja pójdzie to w wieku 40-45 i tak pewnie będę musiał ściąć się na 2mm,nawet jeśli HT się uda bo wątpie żeby z NW5/6 dało się fajnie wygladać nawet po przeszczepie.Mimo wszystko nie byłoby to takie straszne,zawsze masz linie i krótkie włoski,to i tak wygląda 5x lepiej niż zupełnie łysa głowa.

A tak z ciekawości,na jakie NW określił twój stan Bisanga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja mam 40 lat i wrażenie że łysienie w tym wieku już spowalnia. Zobaczymy co dalej bo jeszcze wojna nie wygrana a jedynie bitwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinekk a dałbyś radę wstawić fotę tego donoru obciętego na 1-2 mm, bo u Tependo naprawdę dobrze to wyglądał, ale tewój przypadek jest lepszy bo pobrali u ciebie chyba ponad 5 tys. graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Postaram się. Powiem szczerze że donor mam w dupie. Oczywiscie w sensie jego gęstości i wyglądu. Przeszczep robi się po to żeby mieć włosy na górze. Ja zawsze scinalem tył i boki bardzo krótko więc na dobra sprawę mogę mieć wyeksploatowany donor do cna byle mieć włosy tam gdzie wypadają. Oczywiscie jak ktoś marzy o fryzurze jak Chopin po koncercie to co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nosze też na żołnierza i dlatego nie chciałbym wyglądać dobrze tylko od przodu a z tyłu jak kurczak

Tył 0 bez żadnych nakładek i zależy mi na tym żeby nie było jakiś białych kropek (nienaturalnych) widać - w sumie zawsze można powiedzieć że na jakiejś wichcie wiejskiej łeb mi butelką potraktowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko

 

-- 12 paź 2018, 22:21 --

 

Zdjęcia z fleszem... może jakość słaba ale na szybko tyle mogę...aktualnie mam dość długie włosy z tylu i z boku ale za kilka dni idę do fryzjera i wsadze foty z donorem na ok 1,2 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 9 miesięcy po drugim zabiegu. Zdjęcie z fleszem i posypane lekko mikrowłóknami które wreszcie zakupiłem. Dodatkowo dwa "psiknięcia" lakierem. Ja jestem bardzo zadowolony bo jak popatrzę na zdjęcie z pierwszej strony tego wątku to mówiąc krótko: robi różnicę. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda świetnie, pytanie na ile to efekt tych włókien. Cały czas jednak zastanawiam się jak to z góry się prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra ponawiam prośbę bo chyba zapomniałeś

Właśnie marcinek,obiecałeś coś w dziennym świetle ;p Jak dziś wygląda stan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jest... normalnie. Sam mam rzadzizne tam gdzie był przeszczep (zakola). Przy tak krotkiej fryzurze wiadomo widac roznice. Nie idzie po przeszczepie nosic tak krotkich wlosow i byc zadowolonym. Taka fryzura to tylko jak ktos mial walone 4 tys na same zakola. Nie pocieszam ale moim zdaniem efekt niezly.

Proszę ten gościu poszedł i może nosić krótkie, w końcu znalazłem komentarz który utkwił mi w pamięci

https://www.alviarmani.com/case-study-c ... ransplant/

 

https://www.alviarmani.com/hair-transpl ... llery-806/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do autora tematu, czy jest jakaś szansa na zdjęcie z góry? Przedstawione zdjęcie z przodu samej linii plus dobre ujęcie i gra światłem nie pokazuje efektu zabiegu. Przepraszam za szczerość ale tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2017 o 12:42, marcinekk napisał:

Nie przypominam sobie żebym coś takiego tam podpisywał. Generalnie też uważam że tylko zwrot pieniędzy jest wyjściem bo nie za bardzo mi się uśmiecha u nich kłaść na stół po raz drugi. Po prostu im nie wierzę... Z drugiej strony nie znajdziecie na forach (naszych czy obcojęzycznych) sytuacji zwrotu pieniędzy przez klinikę za nieudany zabieg.

Pod koniec 2022r. w BHR przed przeszczepem podpisywałem oświadczenie, że nie ma żadnej pewności, gwarancji jak mój organizm zareaguje na zabieg. Ze ponoszę ryzyko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...