free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Marcinku, przeczytałem całą Twoją historie i jestem pełen podziwu. Ja na Twoim miejscu dawno bym się poddał i ogolił głowę na zero ;). Dobrze, że nigdy nie wpadłem na Twój post, przed swoim zabiegiem. Nie wiem czy po Twoich perypetiach odważyłbym się na przeszczep.

Co do "dziury na głowie", to ja też mam podobną i dowiedziałem się o niej jakiej 10 lat temu, gdy po raz pierwszy ogoliłem głowę na zero. Jeśli chodzi o Twój pierwszy przeszczep, to wydaje mi się, że technicy mogą np. pod złym kątem, kierunkiem usadowić włosy. Czy mogą włożyć je zupełnie źle, tak że się nie przyjmą i dr. Bisanga by nie zauważył? raczej mało prawdopodobne.

Pousuwałeś chyba wszystkie zdjęcia po drugim zabiegu? nie są dostępne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kamska napisał:

Marcinku, przeczytałem całą Twoją historie i jestem pełen podziwu. Ja na Twoim miejscu dawno bym się poddał i ogolił głowę na zero ;). Dobrze, że nigdy nie wpadłem na Twój post, przed swoim zabiegiem. Nie wiem czy po Twoich perypetiach odważyłbym się na przeszczep.

Co do "dziury na głowie", to ja też mam podobną i dowiedziałem się o niej jakiej 10 lat temu, gdy po raz pierwszy ogoliłem głowę na zero. Jeśli chodzi o Twój pierwszy przeszczep, to wydaje mi się, że technicy mogą np. pod złym kątem, kierunkiem usadowić włosy. Czy mogą włożyć je zupełnie źle, tak że się nie przyjmą i dr. Bisanga by nie zauważył? raczej mało prawdopodobne.

Pousuwałeś chyba wszystkie zdjęcia po drugim zabiegu? nie są dostępne? 

Szkoda że nie ma zdjęć, z tego co wiem technik ma małe pole do manerwu żeby zepsuć kąt wzrostu itd. w przypadku zrobienia nacięcia i umieszczania włosów pensetą przez technika. Co najwyżej może uszkodzić mieszek przez co włos nie urośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...