free web hit counter Skocz do zawartości
kuba197

Darolutamide-odm 201

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda bardzo obiecująco. Siła 150x RU przy tej samej ilości i stężeniu. Działa nie tylko na utrzymanie włosów, ale powoduje także znaczny odrost, a włosy mogą stać się nawet terminalne i można będzie zaprzestać działania po jakimś czasie. Dodatkowo stosunkowo niewielkie uboki - często występowało wysuszenie skóry twarzy i oczu, ginekomastia u 2,6%, a ponadto u przyjmujących ustnie pojawiały się biegunki i wymioty. Coś czuję, że Bayer nie przepuści okazji i po III fazie badań i wyjściu na rynek w 2019 jako lek na raka prostaty będą próbowali wypuścić darolutamide jako rozwiązanie na AGA (ale nie będzie to pewnie wcześniej niż przedział 2023-2025 biorąc pod uwagę wymogi FDA). Ja niestety przy moim NW 6.5 w wieku 26 lat nie mogę tyle czekać i muszę walczyć już teraz, póki jestem świeżo po wypadnięciu włosów (wypadają zaledwie gdzieś od 3 lat, choć może ciut wcześniej, tylko tego nie zauważyłem). Ciągle jakaś tam gęstość jest (pewnie 15%, ale zawsze to lepsze niż łysa glaca, a linia NW 2.5 przy gęstości 30%, łysienie rozproszone). Standardowe leki są niestety dla mnie za słabe i potrzebuję czegoś takiego.

 

Nie wiadomo tylko, jak tego używać. Niektórzy za pojazd proponują minoxa, inni 70% 90%+etanol+30% PG lub 100% 90%+etanol albo 100% DMSO, jeszcze inni mają własne mieszanki. Na pewno działanie jest komplementarne z minoxem. Czasem pomaga podgrzanie pojazdu przez kilka sekund w mikrofalówce, żeby rozpuścić proszek. Nikt nie wie też, jak to przetrzymywać i jakie stężenie jest najlepsze. Mówi się o 0.1%-0.5%. IdealForehead z HLT miał najlepszą relację efektów do uboków przy stężeniu 0.25%-0.3% i 5-6 mg dziennie (2x dziennie 2.5-3 mg w 1 ml pojazdu). Mieszanki przygotowywane co 5 dni. Zakładając użycie 5 mg dziennie 1 g wystarcza na 200 dni, a u Chińczyków 1 g kosztuje 350-400$, 300$, jeżeli zamówi się większą dawkę. Ostatnio był taki popyt, że wszystko wykupili. Kontakt do zakupów: Gang Luo, e-mail: service@2hpharm.com, wysyłają do Europy. Może jakieś grupowe zamówienie?

 

O Darolutamidzie czytałem już w 2015 na BTT https://www.baldtruthtalk.com/threads/2 ... -hacked-it Bardzo ciekawy temat. Gość z zawodu jest biologiem molekularnym i miał założyć własną firmę i opracować koncepcję użycia odm-201, miał nawet własne kremowe mieszanki. Oby mu się powiodło. Jego rezultaty były podobno spektakularne, ale całość wymagała jeszcze dopracowania.

 

Według mnie nową wielką trójką będzie (oby już w 2019): fevipiprant (wtedy wypuszcza go Novartis, na razie na astmę, antyzapalny, bloker PGD2, do tego zwiększający PGE2) + darolutamide (niezwykle silny antyadrogen, który wysyła sygnały wejścia w fazę anangenową do cebulek włosów) + minoxidil (stymulator).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie gdzieś w sieci jakiekolwiek zdjęcia pokazujące rezultaty na darolutamidzie ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, przyszlosc wyglada obiecujaco. Troche tych srodkow sie nazbieralo przez te lata, jednak na wyjscie ktoregokolwiek czekamy, czekamy i czekamy. Daty sa przesuwane, fazy kolejne trwaja coraz dluzej. Coz i tak jestem dobrej mysli i wierze, ze w przeciagu 5 lat bedzie naprawde juz cos godnego co zastapi obecna big 3 i Ci co trzymali wlosy do wtedy beda o wiele latwiej i bez wiekszych ubokow czy jakiegos ryzyka utrzymywa je przez kolejne x lat.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze, przyszlosc wyglada obiecujaco. Troche tych srodkow sie nazbieralo przez te lata, jednak na wyjscie ktoregokolwiek czekamy, czekamy i czekamy. Daty sa przesuwane, fazy kolejne trwaja coraz dluzej. Coz i tak jestem dobrej mysli i wierze, ze w przeciagu 5 lat bedzie naprawde juz cos godnego co zastapi obecna big 3 i Ci co trzymali wlosy do wtedy beda o wiele latwiej i bez wiekszych ubokow czy jakiegos ryzyka utrzymywa je przez kolejne x lat.

 

Podejrzewam, że większość z nas na Darolutamidzie faktycznie wyjebało by z butów.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest to potężny lek i skutki uboczne nie są do końca znane. Jednakże tylko 3% substancji przekracza barierę mózgową BBB. Testy Bayera były na końskiej dawca 600 mg dziennie doustnie i uboki okazały się wyjątkowo słabe jak na tę moc. Nie wspomniałem jeszcze o jednym często występującym - utrata apetytu. Jeżeli teoria, że mózg ma większy wpływ na sprawność seksualną niż to co mężczyźni mają na dole, jest prawdziwa, to ewentualne skutki uboczne tego typu też nie powinny być zbyt duże. Dawka we wcierce to max. 10 mg dziennie, chyba że ktoś będzie nadmiernie nadgorliwy i użyje np. 2x2ml 0.5%, to wtedy 20 mg, a więc i tak niewiele. Może KB Solution dodatkowo zmniejszyłby efekty niepożądane? Na razie z zamówieniami bylibyśmy skazani na Chiny, bo gdzie indziej cena sięgała nawet 3290$/gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialbym o tym poczytac,ewentualnie Chinczyka co zamawiam CB moge o cene tego zapytac,jednak nie bardzo chcialbym to experymentowac na sobie szczegolnie,ze CB swietnie na mnie dziala wraz z dutem.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie darolutamidu znalazłem, tłumaczone przez "tłumacz google" więc mogą się pojawić błędy w stylu "Kali jeść kali spać"

 

ODM-201 jest inhibitorem nowej generacji AR o doskonałej przedklinicznej skuteczności w porównaniu z enzalutamidem i bikalutamidem i wykazuje bardzo obiecującą aktywność i brak znaczącej toksyczności u pacjentów z CRPC.

Stosowanie ODM-201 w dawkach między 600 a 900 mg dwa razy dziennie wydaje się być bezpieczne i dobrze tolerowane, przy czym większość pacjentów badano przesiewowo pod kątem istotnego zmniejszenia PSA.

 

Firma Bayer Bayer HealthCare uzgodniła z firmą farmaceutyczną Orion Corporation, Espoo, Finlandia, globalne opracowanie i komercjalizację kandydata na program ODM-201.

 

Aktuell (seit Oktober 2015) läuft eine Phase-3-Studie mit ODM-201 600 mg zweimal täglich bei Patienten mit nicht-mCRPC,

in Australien, Białoruś, Kanada, Südafrika, Südkorea, Russland, Spanien, Taiwan und der Ukraine.

 

Umowa przewiduje również, że Bayer będzie globalnie sprzedawać ODM-201 i zaoferować Orionowi opcję wspólnego wprowadzenia ODM-201 na rynek europejski. Orion będzie odpowiedzialny za produkcję produktu. Orion otrzymuje zaliczki w wysokości 50 milionów euro i płatności związane z osiągnięciem określonych etapów rozwoju, produkcji i marketingu.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na prostate kiedy oficjalnie to wchodzi ? w tym 2019 roku ?

Teraz jest w III fazie testów klinicznych, które kończą się w 2018. Nic nie wskazuje na to, żeby miał ich nie przejść. Najbardziej realna data wejścia na rynek to rok 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HLT wyczytałem, rzekomo 19 latek na darolutamidzie po ok 3 tygodniach stosowania I just applied my first dose of .25% 2ML all around my scalp, I will update you guys every two weeks to see if there's any improvement or at least maintenance!

 

2qurk09.png

 

https://www.hairlosstalk.com/interact/threads/starting-darolutamide-today-update-every-two-weeks.110253/

 

Pozdrawiam Serdecznie, Behaviorakles - Redaktor naczelny gazety - "MIESZKU MÓJ JAKI Z CIEBIE PODŁY CHUJ"


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba brać uwage na to, że amerykanie to pedały dla nich przesuszone usta są powodem do odstawienia bo to dla nich ubok nie do wytrzymania.

 

Taki silny sk.....n jak ja przebiegły jak pantera rosły jak dąb bierze darka lutamida w ciemno wy... polskie .... Włosy lub śmierć VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co czekac jak juz mozesz cpac dragi dla pedofilow XD


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytam czy ktoś z forum w ogóle ma zamiar korzystać z darolutamidu w najbliższym czasie?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie robimy zbiorke?????????????????


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena?

 

Jeszcze pół roku temu wynosiła 500$ za gram. Teraz podobno można dostać już za 250$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że nie było co się wtedy napalać i kupować na zapas, tylko czekać czekać i jeszcze raz czekać. Ciekawe ile ten proszek będzie kosztował w Chinach, jak oficjalnie wyjdzie ten lek i będzie w sprzedaży.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: 1 gram kosztuje 250$, natomiast przy zamówieniu 5g cena wynosi 1000$, czyli 200$ za gram. Przy większej ilości może dałoby się zejść jeszcze niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I należy pamiętać że ludzie próbują z mikro dawkami, nawet stosując nie codziennie więc cenowo wygląda to już lepiej niż Cb czy nawet RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...