free web hit counter Skocz do zawartości
motogrzes24

Turcja - Dr. Maral 4250 graftów FUE 01.12.2017

Rekomendowane odpowiedzi

To jest typu Body&Hair czyli i do włosów i ciała. Pierwsze dni masz tym myć włosy, możesz zamienić na jakiś inny jeśli ten Ci nie pasuje z jakiegoś względu. Chodzi tylko o to żeby w składzie był aloes co przyśpieszy usuwanie strupków i martwego naskórka no i też dobrze robi dla ran w donorze ten aloes.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowę powinieneś myć 2x dziennie żeby stale rozmiękczać strupy/skóre do tego możesz ok. co godzinę opryskiwać sprayem z wodą bądź solą fizjologiczną (są jakieś takie płyny). Ja opryskiwałem wodą i 2 x dziennie myłem głowę. Od drugiego miesiąca zacząłem myć dopiero raz dziennie bo poprostu 2x nie ma już żadnego sensu. Generalnie chodzi o to by zachować czystą skórę, nie dopuścić do żadnych infekcji, mieć ją stale nawilżoną i zmiękczyć strupy/skóre co ułatwi ich odpadnięcie podczas mycia.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok, bo własnie jutro wypada dzień mycia a górę skórę widać że ma tłustą aż świeci wiec nie wiem czy dzis umyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem tłustą i to bardzo. Tak jak Matias mówi wklepuj nie pocieraj. Najpierw wlej trochę tego płynu do miseczki naprzykład, dodaj trochę ciepłej wody i mieszaj energicznie ręką aż się zrobi zbita pianka i taką nakładaj na głowę i wklepuj delikatnie. Potem to samo najlepiej do miseczki wode letnią i z małej odległości delikatnym ciurkiem, spłukuj, tyle misek aż wypłuczesz płyn. Tak mi Maral zalecał więc tak robiłem. Oczywiście mówię o miejscu biorczym bo donor możesz lekko masować nic się nie stanie a nawet lepiej bo wszystko się porządnie wyczyści. W drugim tygodniu z tego co pamiętam możesz już dorzucić delikatny szampon dla niemowlaków, chyba najlepiej się kierować w doborze kryterium żeby miał jak najmniej chemii (oczywiście na tyle na ile szampon może jej nie mieć )


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gestosc bedziesz mial taka jak matias, moze ciut lepsza bo jeszcze kilka wlosow z sprzodu miales i ubytek z tylu byl tez troszke miejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 dzien -Donor goji się szybko smaruje żelem CERKOGEL bo strasznie mam sucha skórę. Przód dziś zauważyłem że sie luszczy nie wiem czy to normalne. Włoski pomału wylatuja. Zamierzam narazie zacząć kurację na początek loxon 2% tylko nie wiem czy zaczac samarowc czy jeszcze poczekac ,a za tydz idę do dematologa aby przepisał bloker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

linie zrobili w miare fajna, tylko z tylko troche rzadko posadzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sytuacja?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 - tydzień po zbiegu. Biorę codziennie biotynę, skrzyp, loxon 2% oraz ROGAINE pianka 5% na przemian również wcieram w głowę rożne ampułki przeciw wypadaniu i wzmacniające co dwa dni biorę Nezyr, 1 mg.

20180101_223723.thumb.jpg.2ecd9dd8f4b45d9d59bdd80c89b6e98f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci 10-tydzień od przeszczepu. Wydaje mi się ,że coś tam wyrosło ale to za wcześnie mówić . Za to pryszcze się robią wiec te czerwone punkty na głowie to pozostałości po wyciśnięciu, foty po niżej.

20180205_185137.jpg.676bf2158f245b1b66b5a05d2c1714ea.jpg

20180205_185102.jpg.713ce083d504de3c5127a3229c365082.jpg

20180205_185914.jpg.59a2443d61ecd9e5e6f1f005b41a9781.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

100 dni od zabiegu. Włosy rosną... co mnie martwi ze są cienkie i jasne, dodam że włosy pobrane donoru miałem czarne i gęste może później staną się czarne i gęstsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz małe wyjaśnienie Twoich obaw. Póki co wszystko idzie zgodnie z planem i widać, że jest progres więc się nie przejmuj


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wstawiam fotki równo 4 miesiące po HT. Po ostatnim update mogę stwierdzić iż włosy stają się minimalnie czarne i grubsze. Ponadto widać iż kiełkują nowe, ale niestety nadal cały czas są cień kie, martwi mnie też iż np grafta wydobywa się tylko np jeden włos a nie jak był przeszczepiony w jednym 3,4 włosy. Generalnie dupy nie urywa jak na ten czas , mam nadzieje że będzie tylko lepiej. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te grafty wielowłosowe to ja zauważyłem u siebie, że z 1 cebulki wyrósł 1 włos, a parę tygodni później zaczęły wychodzić jeszcze ze 2 nowe. Także nie zawsze odrastają jednakowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...