free web hit counter Skocz do zawartości
motogrzes24

Turcja - Dr. Maral 4250 graftów FUE 01.12.2017

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zamieszczam ponownie post , gdyż admin usunął- nie wiem dlaczego ale mniejsza z tym

5 miesięcy po HT, jak już pisałem średnio zadowolony jestem jak na ten czas z wyników, ale widzę że są jeszcze mini baby hair więc czekam..... Za miesiąc kolejny Update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie,jest dużo lepiej,twój przypadek mnie pocieszył bo miałeś rozległe łysienie a efekt jest już niezły.Ale nie ma się co łudzić drugi przeszczep,do 3000 graftów jeśli starczy to by się przydał,bo 4200 to za mało na taki obszar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaką masz gęstość donoru bo wygląda na dość gęsty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

donor mam gesty, teraz zauważyłem pełno nowych włosków ,które się kręcą ...dziwne jest to ze wcześniej nie przykulałem. Prawe zakole mam gęstsze od lewego ale czytałem ze to ma się wyrównać ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wstawiam foty 6 miesięcy po HT, jak widać na fotkach coś się zmieniło, oczywiście na plus hehe lewe zakole patrząc na fotki jest bardziej gęstsze od prawego, prawe zakole jest mniej gęstsze, środkowa strona oraz korona dupy nie urywa no ale cudów nie będzie ale zobaczymy jeszcze możne coś ruszy, widzę jeszcze jakieś baby hair ... generalnie jestem zadowolony ... patrząc przed a teraz, jak posypie toppik i uformuje fryca to nie widać abym miał coś na włosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że jest progres może jeszcze coś wyrośnie, jak na nw6 i ponad 4k graftow jest dobrze moim zdaniem.Za jakiś czas i tak pewnie bd chcial zagęścić jeszcze całość i wtedy już będzie naprawdę dobry efekt jak na moje oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie doczytałem, a może przeoczyłem: ile miałeś lat w momencie zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten stan co miałeś jest naprawde bdb. Jeden jeszcze zabieg i bedzie spokój.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, to mój pierwszy post na tym forum, jestem pod duzym wrazaniem Twoich efektów, daj znać jak wyglada to za miesiac!

Sam zastanawiam się nad odpowiednią kliniką i widzę, ile głów tyle opinii.

Ceny też się rozciągają niesamowicie, a różnica efektów nie aż tak znaczna.

Niemniej trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam odrost? Zagęściło się jeszcze (mam nadzieję) czy stoi w miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,

Aktualizacja 7,5 po HT. Na co dzień sypię toppik , ale nie dużo tak aby prześwity zamaskować układam fryca ,trochę lakieru i wygląda ok ,nikt wydaje mi się ze nie czai ze mam posypany zagęszczać. Ostatnio spotkałem znajomych, gdzie ostatnio widzieli mnie przed HT i nie mówiłem im ze jestem po HT to powiedzieli ze zmieniłem fryzurę i jest o wiele lepiej czy jest poprawa po ostatnim update wydaje mi się ze trochę tak patrząc na poprzednie foto, generalnie drugi zabieg na zagęszczenie musi być nic tylko kapustę odkładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem drugie zakole mam na bok zaczesane co sprawia ze jest ok , nie wiedzę już nowych włosków, ale i tak jestem zadowolony ale do lepszego rezultatu niestety 2 zabieg czeka mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś prawie łysy, a teraz przeciętny kowalski nie zauważy nawet, że jesteś łysiejący, gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłeś prawie łysy, a teraz przeciętny kowalski nie zauważy nawet, że jesteś łysiejący, gratulacje

Fakt,takie posty przywracają wiarę,szczególnie jak się cżłowiek naoogląda ludzi którzy muszą przeszczepiak po 12k graftów i dalej jest słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, grubo. Wiadomo, że zdarza się lepszy efekt, ale stan był słaby, a obszar spory, więc finalnie dosyć duży plus. Trzymam kciuki, żeby było jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Prawie 8 miesięcy po HT, ciężko powiedzieć czy coś się zmieniło no plus , myślę że jeszcze ok 3000 Grafów i byłoby git . Foto jedno jest świeżo po umyciu włosów więc będzie widać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już nie będzie. Na moje oko bez zmian między ostatnimi zdjęciami a tymi które wsadziles. No chyba że Ty sam czujesz że jest różnica. Jeśli jednak nie widzisz poprawy to tylko potwierdza to o czym zawsze mówię że do 6 -7 miesiąca osiąga się efekt końcowy. Teorię o 12 - 18 miesiącach można włożyć między bajki a ci którzy twierdzą inaczej niech poczytają raczej o efekcie placebo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...