free web hit counter Skocz do zawartości
Mark21

24 lata, łysienie i nic nie pomaga.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tez pytanie. Czerwone krostki u nasady włosa czym mogą być? Wygląda to tak, że mam krostki na głowie, niektóre ropne (jakby stan zapalny?) i z nich wychodzą włosy. Może być to grzyb czy łzs? Bo sam nie wiem...a żaden zjebany dermatolog nie chce popatrzeć na skórę głowy, tylko na podstawie zjebanego wywiadu stwierdza że łysienie, no bo ojciec był łysy, to zatem ma pan łysienie....Spróbuje zrobić jakieś zdjęcie, aczkolwiek moim telefonem wątpię by się udało zrobić coś sensownego.


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tez pytanie. Czerwone krostki u nasady włosa czym mogą być? Wygląda to tak, że mam krostki na głowie, niektóre ropne (jakby stan zapalny?) i z nich wychodzą włosy. Może być to grzyb czy łzs? Bo sam nie wiem...a żaden zjebany dermatolog nie chce popatrzeć na skórę głowy, tylko na podstawie zjebanego wywiadu stwierdza że łysienie, no bo ojciec był łysy, to zatem ma pan łysienie....Spróbuje zrobić jakieś zdjęcie, aczkolwiek moim telefonem wątpię by się udało zrobić coś sensownego.

 

Mam to samo. Dowiedziałes się co to za gówno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tez pytanie. Czerwone krostki u nasady włosa czym mogą być? Wygląda to tak, że mam krostki na głowie, niektóre ropne (jakby stan zapalny?) i z nich wychodzą włosy. Może być to grzyb czy łzs? Bo sam nie wiem...a żaden zjebany dermatolog nie chce popatrzeć na skórę głowy, tylko na podstawie zjebanego wywiadu stwierdza że łysienie, no bo ojciec był łysy, to zatem ma pan łysienie....Spróbuje zrobić jakieś zdjęcie, aczkolwiek moim telefonem wątpię by się udało zrobić coś sensownego.

 

Owszem. Są bolesne? Może to być np zapalenie mieszków włosowych.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak obserwuje stan swojej głowy i poprawy nie ma...ale mam pytanie. Czy ktoś spotkał się z rozsianym łysieniem na całej głowie i przede wszystkim intensywnym łysieniem po bokach głowy. Może oprócz androgenowego, mam coś dodatkowego, bo po bokach tak mi poleciały, że masakra...


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Tak obserwuje stan swojej głowy i poprawy nie ma...ale mam pytanie. Czy ktoś spotkał się z rozsianym łysieniem na całej głowie i przede wszystkim intensywnym łysieniem po bokach głowy. Może oprócz androgenowego, mam coś dodatkowego, bo po bokach tak mi poleciały, że masakra...

 

Witam,

jestem nowy na forum. Ale wydaje mi się, że łysienie androgenowe nie obejmuję bocznych partii włosów. Po tym jak pisałeś, że bierzesz fina i nadal mocno wypadają, a teraz zaczęły po bokach to mam wątpliwości czy rzeczywiście cierpisz na androgenowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...