free web hit counter Skocz do zawartości
fruit

kierunek Łysina, 27 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

chodzi mi o lanie minoxa na cala glowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tez nieprawda. Byl temat wiele razy walkowany. To ze sie komus wydaje, ze to od minoxa mu sie stan pogorszyl, nie znaczy, ze tak w rzeczywistosci jest. Mylne wrazenie bierze sie stad, ze jak ktos ma juz mieszki w stanie miniaturyzacji, to po linieniu wyrasta slabszy wlos. Natomiast dla osoby zaznajomionej z metodami leczenia lysienia powinno byc to rzecza zrozumiala wszak minoxidil nie dziala na mechanizm lysienia, lecz obok niego niejako. Dlatego faktycznie prawda jest twierdzenie, ze stosowanie samego minoxa na lysienie jest pozbawione wiekszego sensu. Ale nie dlatego, ze minox cos tam psuje we wlosach, lecz dlatego, ze lysienie tak czy siak bez blokady dht/receptorow androgenowych bedzie postepowac.

A co do pomyslu lania na cala gore: jak chcesz poprawic jakosc istniejacych wlosow, jest to sluszna droga.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówiłem, zdania na temat minoxa mocno podzielone

 

Dzisiaj zakupiłem fina, więc od jutra zaczynam. Zobaczymy co się będzie działo.

 

Tak jak mówiłem, teraz patrzę bardziej realnie na stan swoich włosów i do zakoli które mam się już przyzwyczaiłem, wiadomo wolałbym ich nie mieć.

Chyba zrobię tak, że przez pierwsze kilka miesięcy pojade na samym finie, najwyżej nic nie zyskam, ale nie stracę tego co mam.

I potem, może zacznę lać minoxil na zakola i może górę. Jednak tak jak mówię, z zakolami i linią chciałbym w przyszłości poradzić sobie za pomocą HT.

 

I właśnie trochę boję się aspektu estetycznego minoxa, bo najbardziej lubię swoje włosy zaraz po umyciu jak są świeże i wydają się być gęstsze wizualnie, i nie chciałbym zaraz lać czegoś co je poskleja i będą większe prześwity.

Edytowane przez Gość

Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakiego fina kupiles ? chyba nie proppecie ?

 

od minoxa wlosy sie uzalezniaja, jesli sie odstawi w przyszlosci wlosy moga tego nie polubiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Existenz, no a jak fina przestaniesz brac to na pewno to polubia... Dopoki bierzesz, dopoty dziala

 

A co do aspektu estetycznego: mnie sie podoba to, jak wlosy wygladaja po nalozeniu minoxa. Jak nie chcesz lekkiego natluszczenia to sobie kup loxon albo cos w pojezdzie zelowm, ewentualnie pianke. Najbardziej tluszcza tanie minoxy, ale jak wszystko elegancko wyschnie, to wyglada to tak, jakbys stosowal jakis utrwalacz fyrzury. Przeswity ewentualne to kwestia slabej gestosci


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakiego fina kupiles ? chyba nie proppecie ?

 

od minoxa wlosy sie uzalezniaja, jesli sie odstawi w przyszlosci wlosy moga tego nie polubiec

bo od fina włosy się nie uzależniają, i wcale nie wypadną jak się nie będzie łykać, siejesz defetyzm minox i fin to klucz do sukcesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dla wielu osób problem stanowi robienie regularnych wcierek i przez to nie lubią minoxa, ale mi np. to nie przeszkadza.

 

Rozglądałem się za minoxem, czytałem troche różne zagraniczne fora i np. dużo osób używa minoxa o nazwie Regaine 5%. Sprawdzałem go, i np. producent zaleca stosowanie 1ml rano i 1ml wieczorem. Czy trzeba stosować go w ten sposób?


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wystarczy raz dziennie ale dla najlepszych rezultatow zaleca sie 2 razy. Jesli organizm bedzie dobrze reagowal, nie ma powodu, dla ktorego mialbys schodzic z dawka.

Arczi ma absolutna racje. Na forum od dawna ferment siany jest odnosnie do minoxidilu


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak jak mówiłem, zdania na temat minoxa mocno podzielone

 

Dzisiaj zakupiłem fina, więc od jutra zaczynam. Zobaczymy co się będzie działo.

 

Tak jak mówiłem, teraz patrzę bardziej realnie na stan swoich włosów i do zakoli które mam się już przyzwyczaiłem, wiadomo wolałbym ich nie mieć.

Chyba zrobię tak, że przez pierwsze kilka miesięcy pojade na samym finie, najwyżej nic nie zyskam, ale nie stracę tego co mam.

I potem, może zacznę lać minoxil na zakola i może górę. Jednak tak jak mówię, z zakolami i linią chciałbym w przyszłości poradzić sobie za pomocą HT.

 

I właśnie trochę boję się aspektu estetycznego minoxa, bo najbardziej lubię swoje włosy zaraz po umyciu jak są świeże i wydają się być gęstsze wizualnie, i nie chciałbym zaraz lać czegoś co je poskleja i będą większe prześwity.

 

 

Jeśli myślisz, że biorąc Fina nic już nie stracisz to się mylisz.

Biorę Fin prawie od 7 miesięcy. Jak zaczynałem to miałem jeszcze dość bujne włosy..coś NW 1-1.5. Po 7 miesiącach wlosy taki mi się posypały , że tragedia. Obecnie mam już chyba gdzieś NW 3 a włosy dalej lecą. Są strasznie przerzedzone, gorzej niż twoje ...także może sporój coś dołożyć do Fina, bo on sam nic nie pomaga.


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
.także może sporój coś dołożyć do Fina, bo on sam nic nie pomaga.

 

 

kompletna bzdura, na dszialanie fina trzeba czekac nawet rok, nie siej tu herezji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym widać, że kolega jeszcze dorzucił na początku miesiąca minoxidil, który mógł spowodować lnienie i znaczne pogorszenie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozatym widać, że kolega jeszcze dorzucił na początku miesiąca minoxidil, który mógł spowodować lnienie i znaczne pogorszenie.

minox nie powoduje pogorszenia tylko linienie nie montuj tak odpowiedzi zeby siac propagande anty minoxowom, przy czym minoxa trzeba sttosowac z finem dutem albo ru bądz cb i to jest obowiązek kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa jak na kogoś nie działa Fin oznacza, ze jego problem jest większy gdyż ma łysienie agresywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest dylemat jak mądrze poprowadzić kurację: brać fina ten rok, półtorej czy przesiąść się wcześniej na duta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności zacznij od Fina, przeczekaj rok i obserwuj stan włosów. Duta zostaw sobie jako ostateczna konieczność. Może okazać się, ze Fin na ciebie bardzo dobrze będzie działał i utrzymasz na nim obecny stan.

Oczywiście to jest moja opinia, ja zostawiłem sobie duta w razie gdy mój stan zacznie sie pogarszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej kolejności zacznij od Fina, przeczekaj rok i obserwuj stan włosów. Duta zostaw sobie jako ostateczna konieczność. Może okazać się, ze Fin na ciebie bardzo dobrze będzie działał i utrzymasz na nim obecny stan.

Oczywiście to jest moja opinia, ja zostawiłem sobie duta w razie gdy mój stan zacznie sie pogarszać.

 

Prawdopodobnie tak zrobię, tym bardziej że po finie po jakimś czasie może wystąpić upregulacja. Wtedy dut będzie w odwodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ze stanem cery przy braniu fina? Czy powoduje problemy z pryszczami lub wręcz przeciwnie?

 

Również jeżeli może powodować osłabione libido i problemy z wytryskiem, czy może powodować też problemy z "dojściem" ?


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A jak ze stanem cery przy braniu fina? Czy powoduje problemy z pryszczami lub wręcz przeciwnie?

 

Jeśli już będzie jaki wpływ to przeciwnie.

 

Również jeżeli może powodować osłabione libido i problemy z wytryskiem, czy może powodować też problemy z "dojściem" ?

 

To się chyba jedno z drugim naturalnie wiąże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wziąłem pierwszą tabletkę, także jadę z tym tematem, zobaczymy co się będzie działo


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ci nie odpadl, to teraz z gorki

 

jeszcze się trzyma


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie

 

Jestem na finie od 26 grudnia 2017, czyli ok. 43 dni, i zauważyłem, że strasznie wzrosło mi libido

 

Generalnie to od zawsze miałem dosyć spory temperament, ale teraz to po prostu nie mogę przestać myśleć o seksie. Czy to zbieg okoliczności czy to może mieć jakiś związek z finem?

 

Poza tym zero skutków ubocznych, fajka sterczy jak powinna, plus chyba efekt placebo mi się włączył.

 

Jakieś sugestie?


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...