free web hit counter Skocz do zawartości
Abcd121212

Dr. Maral - 23 lat - 23.12.17 - 2000 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

It is not uncommon for the new transplanted hairs to be curly. Often these will straighten within three to four months.
opinia lekarza z realself

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. Najprawdopodobniej wrzucę zdjęcia późnym wieczorem po umyciu włosów, bo wtedy będzie widać najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajefajnie! Graty!

Widzę, że kolejna relacja z udanego zabiegu u Marala.

 

Zastanawiam się sam nad wyborem kliniki - mam potrzebę 2500 graftów (głownie na wyrównanie zakoli - po konsultacji), teraz pytanie czy robić to w jakiejś europejskiej klinice za 3 Euro za 1 graft czyli 7500 Euro (31,5k zł) czy tez u Marala za 2400 Euro (10k zł). Stać mnie na jedno i drugie ale ąz 3-krotna różnica a efekty w Turcji na widać są. Niezły dylemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiety efekt gratuluje, a moglbys wrzucic zdjecie donoru ? masz krotkie tam wlosy wiec bedzie dobrze widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście-inny człowiek. Żałuje tylko, że z przyczyn losowych nie mogłem wybrać się do Marala chociaż miałem wszystko zaplanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swiety efekt gratuluje, a moglbys wrzucic zdjecie donoru ? masz krotkie tam wlosy wiec bedzie dobrze widac

 

Dzięki, na 7 stronie są zdjęcia donoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super efekt i tylko 2000 graftów zurzyte, gratulacje


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no fakt sa zdjecia, donor wyglada ok, a moglbys zrobic zdjecie bez flesza ?

 

To są zdjęcia bez flesha, zrobione przy świetle dziennym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej twierdzę, że u Marala stosunek kasa/efekt jest najlepszy, a byłem chyba jako pierwszy tutaj z opisujących swój zabieg u niego. Naprawdę polecam tę klinikę, ale nie ma co oczekiwać cudów i super gęstości. Mając ponadprzeciętny donor w miarę grube czarne włosy można lecieć w ciemno będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias zgadzam się w 100% z każdym napisanym przez Ciebie słowem właśnie co do gęstości jednego zakola jestem średnio zadowolony, ale poczekam do grudnia i zobaczę co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglbys wrzucic jeszcze fote z suchymi wlosami zaczesanymi do tylu zeby dokladnie zobaczyc linie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej stronie gdzie nie mam pieprzow na czole może na zdjęciu tego tak nie widać, ale na żywo jest różnica. Na tym gesciejszym widać ze coś się dzieje, a to drugie jest mniej efektywne jeśli chodzi o wzrost nowych włosów. Poczekam do grudnia i zobaczę, jak będzie wyglądać sytuacja, a następnie odezwę się do Marala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się nastawiać na tak, ale mysle ze jest jakaś szansa. Przed zabiegiem pytałemz ciekawości marala, czy może mi dogescic włosy na obszarze, który nie został dotknięty przez łysienie, na co doktor odparł, ze nie bo natywne włosy mogą zostać uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wprowadzać Cię w błąd, wiec lepiej jak wypowie się ktoś kto jest pewien w 100%.

Wrzucam kolejne zdjęcie, wydaje mi się ze linia z jedej strony jest za wysoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...