free web hit counter Skocz do zawartości
TuTuJa

BHR dr Ouriaghli - FUE 1647 grafts (31 lat)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałem podzielić się z wami relacją z mojego zabiegu, który miałem wykonany ponad rok temu w klinice BHR

 

Łysieje od bardzo dawna a proces ten u mnie jest bardzo bardzo powolny.

Pamiętam, że już chyba w 7-8 klasie szkoły podstawowej koleżanka powiedziała mi na złość, że mam zakola i kiedyś będę łysy.

W zasadzie przez całe moje dorosłe życie miałem zakola i zdążyłem je zaakceptować. W pewnym wieku jednak stały się one zbyt duże i zdecydowałem się na ich redukcję.

Nie chciałem pozbywać się ich w zupełności gdyż nigdy takiej linii włosów nie miałem i nie byłem na to przygotowany psychicznie.

 

O całym zabiegu nikomu nie powiedziałem (nawet najbliższej rodzinie) i do dzisiaj nikt nic nie zauważył.

Jedynie kilka osób powiedziało, że wyglądam jakoś młodziej (ale nie potrafili stwierdzić z jakiego powodu)

 

Po konsultacji w Warszawie dowiedziałem się, że:

Szacunkowa redukcja zakoli wymagałoby ok 1800-2000 graftów

Obszar dawczy średnia gęstość: 80 graftów/cm2

 

Zabieg mógłbyć wykonany przez dr Bisanga lub dr Ouriaghli. Ze względu na cenę zdecydowałem się ostatecznie powierzyć moją fryzurę dr Ouriaghli.

Bardzo ostrożnie do tego podchodziłem i ostatecznie zostało mi przeszczepione tylko 1647 graftów.

Z efektu końcowego jestem zadowolony chociaż myślę, że mogłem podejść do tego bardziej odważnie i wykorzystać więcej graftów dodatkowo obniżając linie.

Jednak z drugiej strony proces łysienia się nie zatrzyma i nie wiadomo co będzie za 5, 10 lat. Od ponad 2 lat biorę propecię, aby go spowolnić.

Na szczęście nie odczuwam żadnych efektów ubocznych także myślę, że przez najbliższe lata powinno być ok.

 

Pozdrawiam,

a1.thumb.jpg.8cea41d026ffb50c539f98b0809f45bd.jpg

a2.thumb.jpg.e4854a07ef925f1c1120edd4b10cc1c7.jpg

a3.thumb.jpg.ac368ca7af10ca3b7c8642ae2cce32d2.jpg

b1.thumb.jpg.395723eced0acb7d01fb8191840e1b61.jpg

b2.thumb.jpg.6c60f63061fc746486f2e5c726fb2e54.jpg

c1.thumb.JPG.3dc46e2a97275a365f92f5a2bb8a7d0e.JPG

c2.thumb.JPG.87089df00c8fb3f31efbf2c8d97e8b41.JPG

c3.thumb.JPG.599656fc75cb5f7f48e785b5a64b1567.JPG

d1.thumb.jpg.c209fd01cc1553d6069ab37736c2550c.jpg

d2.thumb.jpg.98ad3b3182ba8ff08448a4e77b37434f.jpg

e1.thumb.jpg.45415d950a1026a27d756af0027c19f2.jpg

e2.thumb.jpg.59e774431b73b8b13ed62796a36d904a.jpg

e3.thumb.jpg.044db8f253c2b2d712df3608ae3c9091.jpg

e4.thumb.jpg.35af6a97713ee64c6ee284ab074032fc.jpg

e5.thumb.jpg.22b1d5df44f75a9928316e75f1fb5bb2.jpg

e6.thumb.jpg.901c0ee8b8b9021df2254e1c6c8d85b6.jpg

f1.thumb.jpg.3d2181d907b847e809197c426cdaa1f5.jpg

f2.thumb.jpg.094099ad7a2d40c99ae480797305700e.jpg

f3.thumb.jpg.f6438ee00a9298ef1c467ef1d0c04f3a.jpg

f4.thumb.jpg.5077148e642ed1e473e52365712cecd8.jpg

f5.thumb.jpg.ebaa0851d4611b65cabd7d5c4d9c7bb2.jpg

f6.thumb.jpg.735b63e802166e29d729002984d4b91d.jpg

f7.thumb.jpg.9775433648579ea6f346be6a81c616d8.jpg

f8.thumb.jpg.fbcda4b8dccc1e6b45a432c5553244b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu miałeś te grafty przeszczepione takie niebieskie?? To kompletnie inaczej wygląda po zabiegu niż większość tutejszych relacji i nie mówię tu o innych klinikach ale o BHR? Niby pracują takimi samymi standardami a Bisanga jakoś inaczej chyba robi wystarczy zobaczyć na mój wątek? O co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niewielka roznica w wygladzie , zakola zostaly delikatnie zmniejszone tylko

 

dlaczego przeplacasz za propecie od ponad 2 lat a nie kupujesz tanszysz zamiennikow np androstatin za 60 zl ? przez ten czas wydales na propecie ponad 5000 zl a na zamiennik wydalbys okolo 1500 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zakola zmniejszone ale jednak wg mnie duza roznica na plus. Sam potrzebuje odrobine wiecej. Wydaje mi sie ze duzo ludzi na tym forum chce miec linie wlosow jak u pawiana lol. A co do niebieskiego koloru to moze kolega ma blekitna krew jak u arystokratow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niewielka roznica w wygladzie , zakola zostaly delikatnie zmniejszone tylko

 

Przy tej ilości graftów zabieg jest prawidłowy pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie opatrunki w płynie czy żelu, pewnie to coś takiego.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zdziwiło mnie to niebieskie coś ale się nie dopytałem. Nałożyli mi to pod koniec zabiegu a odpadało jako pierwsze. (pokruszyło się jakoś tydzień później)

 

Propecię brałem przez kilka pierwszych miesięcy a potem przerzuciłem się na tańszy zamiennik Nezyr.

Tak chyba z przyzwyczajenia już napisałem aby było wiadomo o co chodzi. Jednak dopiero niedawno zauważyłem małą poprawę na czubku głowy w związku z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Propecię brałem przez kilka pierwszych miesięcy a potem przerzuciłem się na tańszy zamiennik Nezyr.

 

I tak bym nie brał, tylko np dużo tańszy Finaride (5 mg). Finasteryd bez problemu podzielisz, a małe różnice wynikłe z niedokładności podziału są nieistotne z uwagi na mechanizm tego leku (skuteczność jest taka sama mimo większej lub mniejszej dawki).

A gdybyś nawet chciał dokładnie 1 mg to w aptece kupisz maszynkę do dzielenia tabletek, ew możesz rozpuścić finasteryd w alkoholu i psikać do ust lub kupić hinduski generyk (np Finpecia 1mg) co jest dokładnie tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przy tej ilości graftów zabieg jest prawidłowy pod każdym względem.

 

 

Niestety nie pod kazdym, linia jest bardzo brzydko zrobiona, nawet przy takiej ilosci graftów mozna bylo ja zrobic lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestety nie pod kazdym, linia jest bardzo brzydko zrobiona, nawet przy takiej ilosci graftów mozna bylo ja zrobic lepiej

 

Nie rozśmiesza mnie, specjalisto z koziej wólki. 1500 graftów to dobra ilość na konkretne załatwienie jednego zakola.

Je nie opieram swej wiedzy na zdjęciach w sieci. Mam niemałe praktyczne doświadczenie i uważam, że tutaj nie dało się nic lepiej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tutaj podobna sytuacja na glowie i okolo 100 gr wiecej :

 

 

viewtopic.php?f=23&t=2470

 

 

 

porownujac te dwie linie, to taka roznica jak miedzy maluchem a mercedesem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
porownujac te dwie linie, to taka roznica jak miedzy maluchem a mercedesem

 

Ale chyba mercedesem klasy A i to tym pierwszej generacji...

 

Należy też zauważyć że mogą być różne powierzchnie wielkością, mimo podobnego kształtu obszaru biorczego, bo i wielkość głowy też może być różna, a ponadto obniżenie linii niżej zachowując tą samą ilość graftów wymusiłoby ogólnie mniejszą gęstość sadzenia.

 

Osobiście wydaje mi się też że autor wątku w którym piszemy, miał jednak trochę głębsze zakola niż autor tematu do którego linkowałeś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
tutaj podobna sytuacja na glowie i okolo 100 gr wiecej :

 

To jest właśnie wiedza oparta na zdjęciach w sieci.

 

A teraz sobie policz. Na głowie jest 100-300 tys włosów. To co chirurg przeszczepia w takim zabiegu to ok 1% tej ilości. I o tyle powinien się teoretycznie zmienić obszar owłosienia.

Każdy większa obniżka odbywa się kosztem gęstości.

 

Możesz się oczywiście onanizować fotkami, ale potem nie łkaj jak mój znajomy, który myślał, że przeszczepem odzyska młodzieńczą fryzurę, a okazało się, że ma tylko jej IMITACJĘ.

W realnym życiu niska gęstość przeszkadza tak samo jak przeszkadza łysina. Bo jesteś ograniczony co do stylizacji włosów (najlepiej jak są grube i dobrze zaczesane), żeby przypadkiem nie odsłonić niedostatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj podobna sytuacja na glowie i okolo 100 gr wiecej :

 

 

viewtopic.php?f=23&t=2470

 

 

 

porownujac te dwie linie, to taka roznica jak miedzy maluchem a mercedesem

 

Nie wiem jak autor tego tematu, ale ja miałem trochę włosów przeszczepionych również w miejsce gdzie rosną jeszcze zdrowe włosy.

Tak abym nie musiał za chwilę znowu robić kolejnego zabiegu. Ponadto u mnie to był bardziej już pasek na środku a nie zakola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy podejmuje wlasne decyzje i najwazniejsze to byc zadowolonym. Jezeli jestes to super ,jednak dodam swoje zdanie,iz majac stabilny stan i bedac na kuracji spokojnie mogles zrobic ladna linie. Wciaz masz zakola i to nie male. Nie sugerowali Ci lepszej linii? Znajac ta klinike to pewnie sami zaproponowali tez taka, zwracajac uwage na grafty,przyszlosc i bla bla... coz ht kojarzy mi sie zawsze z fajna linia,moze dlatego takie mam podejscie,bo sam nigdy linii porzadnej nie mialem. Rozmawialem ze znajomymi ktorzy mieli kilka ht i zawsze podkreslali,ze przod najwazniejszy. Jezeli ktos sobie moze na niego pozwolic to powinien sobie go zrobic jak najlepiej,reszte mozna 'oszukac' jeszcze wieksza iluzja i mniejsza gestoscia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt bardzo dobry moim zdaniem, nie czepiajmy sie szczegółów. Przede wszystkim przemiana wizualna z "łysiejącego" na "niełysiejącego". Super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przede wszystkim przemiana wizualna z "łysiejącego" na "niełysiejącego". Super!

 

 

Nadal wyglada jak lysiejacy bo zakola zostaly, a linia jest brzydka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nadal wyglada jak lysiejacy bo zakola zostaly, a linia jest brzydka

 

Przy tej ilości graftów nic więcej nie zrobisz, a wszelkie obniżanie linii tą samą ilością graftów odbyłoby się KOSZTEM GĘSTOŚCI.

Gęstość jest najważniejsza i powie ci to każdy kto ma praktyczne doświadczenie z przeszczepami. Każdy weteran, bez wyjątku. Lepiej jest mieć mniejszy obszar gęsto niż duży obszar rzadko (tak jak robią w Polskich klinikach).

Możesz mieć całą głowę pokrytą włosami i super linię, ale jeśli włosy będą rzadkie jak sraczka, to będzie chujnia i zawsze będziesz musiał to maskować pokrywając włosy jakimś śluzem z dupy czy chuj wie czym.

Taka codzienna stylizacja kosztuje i wkurwia strasznie, bo nie po to robisz przeszczep żeby dzień w dzień ukrywać niedostatki.

 

Zadziwia mnie jak niektórzy mają napierdolone w głowie i w matematyczne cuda wierzą, że można osiągnąć więcej tą samą ilością, bo chirurg "potrafi". Za dużo fotek oglądasz, za mało mózgu używasz.

Ja rozmawiałem z przedstawicielami (szczerze bez marketingowego bełkotu) i każdy, bez względu na klinikę (belgia, indie), doradzał mi wysoką linię. 90% ludzi nie ma pieniędzy i/lub dostatecznego donoru żeby zrobić sobie linię nastolatka z zadowalającą gęstością.

A ci którzy w to wierzą, robią sobie krzywdę (kwestia czasu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia jest brzydka, ale nie pomyślałbym o nim jako o łysiejącym mijając na ulicy.

Edytowane przez Gość

Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zgadza sie ze gestosc jest rowniez wazna ale nie najwazniejsza, wysoka linia z zakolami postarza i odejmuje uroku, nie chodzi mi o linie gowniarza z 1 klasy podstawowki, tylko np taka : viewtopic.php?f=23&t=2490&start=50

czy to jest niska linia ? to jest zloty srodek miedzy mozliwosciami i tym co da sie osiagnac jesli chodzi o dobra linie, bo to jest najwazniejsze w dobrym wygladzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
zgadza sie ze gestosc jest rowniez wazna ale nie najwazniejsza

 

Miałem 5 przeszczepów i uważam, że gęstość jest bezwzględnie najważniejsza. Włosy przeszczepione i tak zawsze są zbyt rzadkie (rzadsze od naturalnych).

Jeśli myślisz, że mając rzadkie włosy i dobrą linię będziesz wyglądał młodo, to gratuluję wyobraźni.

Z mojego doświadczenia powiem, że będzie dokładnie odwrotnie i prawie każda fryzura wygląda wtedy źle, o ile nie sypiesz nanogenu lub czegoś w tym stylu.

Rzadkie włosy to nawet gorzej niż łysina i właśnie dlatego ludzie wolą golić się na zero, bo to po prostu wygląda chujowo, nieatrakcyjnie.

 

PS.

Oczywiście każdy chce mieć linię jak najniższą, ale trzeba brać pod uwagę możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mysle ze 50 graftow na cm kwadratowy to nie jest rzadko i da sie tego zrobic dobry fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Lion. Jest sens robic HT po to aby obcinac sie maszynka na zero lub jeden? Jaka wtedy potrzebna jest gestosc? Tylko nie mowcie ze to mija sie z celem i lepiej byc lysym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a nie lepiej zrobic mikropigmentacje jak chcesz sie golic na lyso ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...