free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Equol

Rekomendowane odpowiedzi

ja rozcieńczyłem equol w spirytusie 96% (10ml 10% roztwór equolu) i przed każdym użyciem mieszam 0,6ml z 0,4ml (PG i DMI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze ziom ze jedziesz ostro ,10% roztwór to maksymalny opisany w patentach do stosowania miejscowego:)przynajmniej ja tak znalazłem,ja natomiast bede porcje przygotowywał codziennie i uzywał zaraz po przygotowaniu ,odnośnie przechowywania znalazłem tylko tyle :Stock solution aliquots can be frozen in small aliquots and maintained at approximately −20° C., or used immediately after preparation.Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja również używam 5%. Mam rozpuszczony equol w spirytusie w stężeniu 10% a przed każdą aplikacją mieszam z (PG/DMI) w proporcji 1:1 czyli otrzymuje 5% gotowy roztwór do stosowania

 

To że zużyć w ciągu jednego dnia jest chyba w wodnej wcierce, też trafiłem na taką wzmiankę, upewnij się najlepiej. Wydaje mi się ze w czystym etanolu jest dłużej stabilny, muszę jeszcze doczytać. Ale od Folexenu dostałem odpowiedz ze jest tak jak mówie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom, ten proszek jest jadalny?

jesli ten zalinkowany na pierwszej stronie post jest zgodny z prawdą- to equol tak czy siak obniża DHT, więc potencjalnie mogą wystąpić skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest miesięczny koszt, zakładając że będę stosował na nw7? Bo coś nie mogę tej informacji znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ktoś stosuje ?

 

Używam. Trudno mi powiedzieć czy działa, bo mam teraz sporo silnych środków.

Jedno co mogę powiedzieć, to że musiałbym (i zamierzam w przyszłości) stosować to wewnętrznie, odstawiając jednocześnie dutasteryd.

Tylko muszę znaleźć stabilne źródło zaopatrzenia equol'u i podliczyć to kosztowo.

 

Natomiast z zewnętrznego stosowania (obecnie dodaję 2% do wcierki hydro-alkocholowej) zrezygnuję, bo robi się klej. Wg mnie to nie nadaje się do wcierek.

Mój plan przyszłościowy to equol wewnętrznie + RU w KB zewnętrznie. Będzie "drogo", ale zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...