free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

Dutasteryd ciągłe wypadanie

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę Avodart 0,5mg 2x w tygodniu od 5 miesięcy i mam problem z oceną czy działa czy nie. Oprócz niego stosuje jeszcze minoxidil. Nadal kiedy czeszę, myję włosy mam zawsze ich trochę na rękach czyli nadal lecą. Nie wiem czy wypadanie (przynajmniej takie widoczne) na dutasterydzie powinno być całkiem zachamowane czy zawsze jednak leci? Jak to wygląda u was? Zastanawiam się nad zwiększeniem częstotliwości do 3xtydz.

 

Dzięki


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porobię chyba zdjęcia (z kilku-kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu dni) dziennej ilości ciągle wypadających mi włosów podczas mycia/czesania itd. Tak aby pokazać że na mojej kuracji też się sypie (choć u mnie pewnie te wypadnięte włosy w dużym stopniu odrastają). Bardziej ważne jest czy wizualnie tworzy się efekt przerzedzenia czy jednak nie a tylko jakaś tam ilość wypada, niż sam fakt wypadania włosów (zakładając w małej ilości tego wypadania).

Powiem też innymi słowy: sypię mi się w cholerę nadal cały czas, raz więcej raz mniej, nieraz bardzo dużo, nieraz bardzo mało, ale jednak ciągle się sypie jakąś tam ilość wyglądająca na stosunkowo dużą ilość.

A skoro spore ilości sypią się na mojej hardkorowej kuracji, to tym bardziej to chyba możliwe i jak najbardziej też normalne na słabej kuracji. Niektórzy uczeni twierdzą nawet że norma wypadania włosów u zdrowych niełysiejących ludzi, to nawet i 100-150 sztuk na dobę - co moim zdaniem jest raczej naciągane ale zgadzam się że coś tam każdemu nawet zdrowemu niełysiejącemu wypada.

 

Ja jak byłem na samym ducie (a brałem nawet po dwie kapsułki dziennie czyli 1 mg ED) to też mi się sypało w cholerę i chyba nawet więcej niż teraz obecnie. Ale niech się inni też wypowiedzą co biorą duta.

 

Powiedz ile Ci wypada tych włosów, albo/oraz zrób fotki wypadniętej ilości dziennej, to będzie można relatywnie ocenić czy to dużo czy mało, i czy jest powód do zmartwienia czy nie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki Antek za wyjaśnienie. Przy następnym myciu postaram się zrobić fotki ile tego na rękach zostaje.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem linienie i wypadanie na ducie i CB , ale do jakiego okresu czasu nie pamietam, mozliwe, ze w moim temacie jak przegladniesz bedzie o tym wspomniane. Ogolnie ( nie pamietam tez jaki okres ale rok to juz na pewno) - wypadala mi taka mala ilosc, ze nigdy tak nie mialem. Zapomnialbym wtedy co to lysienie i wypadanie, jakby bycze zakola mi ciagle o tym nie przypominaly ;p


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbel zobacz ile mi dziennie wypada i to na takiej kuracji co każdy by powiedział że chyba nie ma prawa wypadać nic...

Zobaczcie wszyscy! To jest ilość włosów która wypadła mi dzisiaj tj. 15.03.2018. podczas samego tylko czesania, a już nie mówię nawet o tym co poszło do odpływu podczas mycia, i nie liczę także tego co w ciągu dnia mi wypadło czy tego co jeszcze do wieczora wypadnie, i tego co zostało/zostanie gdzieś na ubraniu itd.

Ludzie na forum mówią czasami że zatrzymało im się wypadanie po finie czy tam ducie, mówią że wypada im 5 -10 włosów dziennie, albo że 30 dziennie, także patrzcie na to, nie liczyłem tego, ale to jest na prawdę dużo, dodam że sypie mi się tak znowu, już od kilkunastu dni, a przecież cały czas jestem na swojej kuracji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też raz duzo wypada a raz mniej, to normalne grunt żeby nie było regresu w gęstości na to trzeba zwracać uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze dodać, że za każdym razem co przejadę ręką po włosach, po całej ich długości, to takie 5 czy nawet do 10 włosów zostaje mi w ręku, a przynajmniej 2 -3 włosy, i dopiero po tym jak tak zbiorę wypadnięte włosy ze 20 razy, to nie zostaje nic w rękach, albo i też nadal 1 - czasami 2 włosy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja próbowałem foty porobić ale kiepsko to widać na rękach, część też leci kiedy spłukuję włosy. Przy przeczesaniu to samo, tak jak mówisz zawsze coś wyleci. No nic zostaje mi robić fotki i śledzić progres/regres innej opcji nie ma aby to stwierdzić. U Ciebie to jest bardzo widoczne bo masz b. długie włosy. Heh pamiętam jak sobie wyobrażałem te kuracje kiedyś, głównie finem, myślałem że jest tabsa, która ma uboki ale się weźmie i jak ręką odjął koniec problemu, ani jeden włos nie wyleci


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...