free web hit counter Skocz do zawartości
morkan

24 lata plan działania

Rekomendowane odpowiedzi

Od 18 zaczęły sypać mi się powoli włosy typowo zakola, aż postanowiłem w końcu zająć się tym na poważnie. na dzień dzisiejszy jest to jakies NW2 i powiększa się w rodzinie dochodzi tak do NW5. Co myślicie o takim planie działania?

1. Wizyta u dermatologa na dniach prośba o przepisanie fina(spytać się go o to wprost?)

2. Zakup Mino i stosowanie go razem z finem

3. Jeśli wszystko się przyjmie i będzie okay bo nie ukrywam zależy mi na jak najmniejszych efektach ubocznych, dokonać FUE

 

Przy tym wszystkim mam jednak kilka pytań bo jednak co nie przeczytam forum wszyskto ma swoje złe strony i nie jest takie super i z tego co poczytałem to osiągniecie na stałe dobrych rezultatów bez wielkich efektów ubocznych jest wręcz niemożliwe. Stąd tez kilka pytań, a może tez sprobować jeszcze jakis inny/dodatkowy środek ?

-rozważałem też duta jednak z tego co wyczytałem jest wiele zbieżnych badań na temat tych efektów ubocznych, bo co z tego, że odzyskam włosy jak czy to na ducie czy finie odbije się to wszystko na innych aspektach mojego życia

-czy pomijając już te efekty uboczne faktycznie mogę być pewien odzyskania dobrej linii włosów stosując to wszyskto? gdzieś wyczytałem, że np duta słabej działa na przód głowy

 

Podsumowując czy gra jest warta świeczki, nie jest jeszcze tragicznie z moimi włosami, więc to chyba najlepszy moment na rozpoczęcie walki o nie. Czy mogę się spodziewać serio dobrych rezultatów czy wydam na to wszystko kilkanaście tysięcy i jest mała szansa ze bez poważnego uszczerbku na zdrowie lub o ile wcale, na dłuższą metę włosy wrócą do pierwotnego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie łudzę się ze samymi srodkami, chodzi mi raczej o fue tylko czy faktycznie moge liczyc ze jak zrobie tenp przeszczep i bede bral te wszysktie medykamenty bedzie okay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nawet najstarsi gorale nie wiedza. Ale wrozka moze z krysztalowej kuli wywrozy. Myslisz,ze dlaczego ludzie nawet mimo mocnej kuracji siegaja po kolejne ht?? Przewaznie nigdy na 1 ht sie nie konczy. Jednak kuracja plus ht to jedyna droga jezeli chce sie miec swoje wlosy


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...