free web hit counter Skocz do zawartości
pinki

Szacowanie rozwoju łysienia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość oszacowanie rozwoju łysienia na podstawie przeprowadzenia np jakiś badań czy coś.

Chodzi mi o coś w stylu, że np idę do Bisangi czy innego magika i on mi mówi, że za 10 lat będe mial nw3 a za 20 nw4 i się opłaci robić zabieg albo nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ci powiedzieć gdzie już masz miniaturyzację i to jest naprawdę dobra rzecz, bo wiesz na czym stoisz za nim zacznie to być widoczne.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaj jak to wyglądało u ojca/innego krewnego po kim odziedziczyłeś łysienie. Wiadomo nie zawsze w 100% schemat łysienia się powiela ale z moich obserwacji bardzo często

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy jest możliwość oszacowanie rozwoju łysienia na podstawie przeprowadzenia np jakiś badań czy coś.

Chodzi mi o coś w stylu, że np idę do Bisangi czy innego magika i on mi mówi, że za 10 lat będe mial nw3 a za 20 nw4 i się opłaci robić zabieg albo nie

 

Nie ma badań. Szacunek prowadzi się na podstawie stanu obecnego, historii łysienia w twojej rodzinie oraz przebiegu twojego dotychczasowego łysienia i osobistego doświadczenia badającego lekarza.

Także lekarze jak najbardziej szacują, ale nie ma 100% gwarancji, że szacunki się sprawdzą. Także warto skonsultować się chirurga, bo on przeprowadzi m.in. obserwację przez taką jakby lupę i do tego wypowie się na podstawie swojego doświadczenia "jak cię widzi".

 

jedynie jasnowidz lub wrozka moze takie cos oszacowac

 

Nie przesadzaj z tym jasnowidzem. Serio uważasz, że nie istnieją tu żadne, najmniejsze nawet prawidła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry i ciekawy temat.Gdzie waszym zdaniem najlepiej jest złożyć właśnie tego typu wizyte w celu wykonania wglądu co i jak.Trycholog,dermatolog,chirurg od HT czy może jeszcze ktoś inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dermatolog też ma lupę (zwykła duża lupa) pod którą ogląda makówę i stwierdza miniaturyzacje włosów.

Choć lekarz od HT ma jeszcze inny sprzęt służący do oglądania stanu włosów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze sie da Na tej podstawie ocenia sie perspektywy transplantacji. Jezeli lysienie postepuje agresywnie, zaden lekarz nie podejmie sie korekty linii wlosow. Warto rowniez wybrac klinike z dobrym sprzetem i programem komputerowym, ktory potrafi automatycznie wyliczyc ilosc i jakosc graftow w poszczegolnych obszarach - grubosc, miniutaryzacje, gestosc itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze sie da Na tej podstawie ocenia sie perspektywy transplantacji. Jezeli lysienie postepuje agresywnie, zaden lekarz nie podejmie sie korekty linii wlosow.

 

W innym poście pisała Pani co innego, a mianowicie że jak biorę pod uwagę także system włosów klejony za linią jako plan awaryjny jakby łysienie bardzo postąpiło, to mi lekarz zrobi linie jaką chcę. Poza tym jak bym nigdy nie mówił że ''żaden''. bo lekarzy na świecie na prawdę mnogo, byli też już tacy na forach którzy twierdzili że ''nikt'' mi nie zrobi juszejpa....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antydhtor prosze nie lapac mnie za slowka Tam pisalismy o czyms zupelnie innym. Ja jestem technikiem transplantacji i znam sie tylko na przeszczepach, nie jestem specjalista w doklejankach i tym podobnych. Poza tym staram sie pomoc w kwestiach technicznych, nie jest moim celem mieszanie komus w glowie

Nie czepiaj sie, masz pytanie, pisz, postaram sie odpowiedziec tak dokladnie na ile pozwala mi moja wiedza i doswiadczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się, pytam tylko. Ja wiem że się Pani nie zna na systemach włosów i nawet nie oczekuję żadnych informacji od Pani nt systemów włosów. Właśnie to robię - pytam, tyle tylko że publicznie, i nie widzę w tym nic złego, od tego jest przecież forum aby pytać publicznie.

 

Proszę wybaczyć jeśli to tak Pani odebrała że się czepiam, proszę wybaczyć moją upierdliwość, aczkolwiek podobno zawsze i od zawsze byłem upierdliwy - tak nauczyciele mówili na mnie w szkole . Już od dziecka musiałem wszystko rozebrać na części pierwsze i zobaczyć jak to jest zrobione i zastanawiać się dlaczego tak a nie inaczej, często też rozważałem dlaczego w języku polskim schody nazywane są schodami a nie wchodami - przecież równie dobrze służą do wchodzenia w górę, nie tylko do schodzenia w dół. Albo dlaczego auto nazwane zostało samochodem skoro samo nie chodzi, i choć niektóre dzisiejsze auta potrafią w prawdzie jeździć bez kierowcy to co najwyżej powinny być nazwane samojezdami a nie samochodami.

 

I nie wiem dlaczego jest że zaraz się czepiam.... ja się nikogo na forum nie czepiam, a jeśli już mowa w ogóle coś o czepianiu, to raczej co niektórzy forumowicze mnie się czepiają - i to już tak najdelikatniej mówiąc że czepiają....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek ja Ciebie szanuje za niezlomnosc na tym forum... jednak wszelkie Twoje posty z miesiąca na miesiąc tracą wagę wiesz dlaczego ???

Bo tylko gadasz

Zrób wreszcie na łbie to co chcesz# pokaż zdjęcia# będziemy komentować.... Nie mam nic do Twojej idei, farmakologii, filozofii wyglądu ale samym postowaniem bez poparcia tego czynami na tym forum za niedługo Twoja pozycja będzie niewiarygodna... wcale tego nie mówię żeby Ciebie denerwować ale tak to odbieram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Naturalnie, zrobię co chcę, i już nigdy nie zaloguję się na żadnym forum o łysieniu, a wszystkie moje posty z tego forum, mogą być nawet usunięte (tak samo jak na HLT) skoro tracą wagę. Bo mi nie chodzi o to żeby być trollem, chcę tylko być szczęśliwy i zadowolony, a do tego nie potrzebne mi są Wasze komentarze. A zdjęcia to usunąłem nawet z mojego osobistego wątku i w ogóle wszystkie jakie kiedykolwiek dodałem na forum, zastanawiam się także nad usunięciem mojego osobistego wątku w dziale ''opowiedz swoja historię''.

 

Mówisz że tylko gadam - dlatego właśnie przestanę gadać. Część forumowiczów od zawsze tego chciała, to spełnię ich oczekiwania teraz.

 

A co do sedna mojego HT, myślisz że tak łatwo znaleźć dobrą klinikę która oferuje FUE na długich włosach ? Myślisz że to robią w każdej pierwszej lepszej klinice i za 1.5 czy za 3 € za graft ? A do tego może myślisz że każdy lekarz by mi zrobił juszejpa ?

 

 

samym postowaniem bez poparcia tego czynami na tym forum za niedługo Twoja pozycja będzie niewiarygodna... wcale tego nie mówię żeby Ciebie denerwować ale tak to odbieram...

 

Tym postowaniem właśnie tworzę tu historię jak byś nie zauważył, to może właśnie dzięki mnie BHR wprowadzi opcję LH-FUE.

 

I mam to gdzieś jaka będzie moja pozycja tutaj.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy myślisz że bycie szczęśliwym zależy od HT na Długosz włosach? Opierdol się na 2 cm jakieś pół roku przed HT... Wiem że na początku będzie dla Ciebie szok ale wiesz mi że dla całej reszty to będzie tylko kilka dni szoku. Potem zrób HT na krótkich włosach i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu walniesz klasycznego Focha :P z powodu paru trolli. Nie każdy tutaj na forum jest przeciwko tobie, tak jak sobie to wmawiasz. Jak byś miał naprawdę wyje..e to byś olał tych klilku osobników. A się tylko nakrecasz, a ich to właśnie jara.

 

P.s Bisanga chyba chce Ci zrobić tego usheipa. Więc nic tylko jechać. Na pewno sporo osób chciałoby zobaczyć efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A czy myślisz że bycie szczęśliwym zależy od HT na Długosz włosach? Opierdol się na 2 cm jakieś pół roku przed HT... Wiem że na początku będzie dla Ciebie szok ale wiesz mi że dla całej reszty to będzie tylko kilka dni szoku. Potem zrób HT na krótkich włosach i tyle...

 

Teraz to już chyba patrzysz mnie wku*wić. Nie rozumiesz tego że o takie długie włosy mi właśnie chodzi, jakbym chciał takie wypierdkowe fryzury jak większość na tym forum to miałbym nawet to w dupie żeby faszerować się lekami i HT robić czy redukcję czoła. Wtedy to bym zrobił skalp- mikropigmentację tylko. Dla mnie taki wypierdkowy fryz to praktycznie to samo co całkiem łysy(ogolony) łeb, a miałem kiedyś zarówno łeb ogolony jak i taki wypierdkowy fryz i nie podobało mi się to, mimo że do mojego ryja wszystko pasuje gdyż czaszkę mam kształtną. Włosy muszą być takie jakie chcę i *uj ku*wa mać, nie rozumiesz tego?

A jakbym był całkiem łysy, to perukę bym sobie kupił albo system czyli przyklejaną perukę i to o metrowej długości włosów, nie toleruję u siebie ani łysiny, ani wypierdkowych fryzur, ani wszystkich innych kolorów włosów niż skrajnie czarny. Nie rozumiesz tego że musi być tak jak ja chcę i nie może być inaczej w kwestii włosów u mnie. Zrozum to!

 

Zbuduj sobie pałac a ktoś Ci przyjedzie odpowiednim sprzętem i zburzy go, zrówna z ziemią, Też będziesz mieć kilka dni szoku.

Albo zbieraj całe życie kup sobie Maybacha czy co tam chcesz, a ktoś Ci go skroi, i też będziesz miał kilka dni szoku.

 

-- 01 maja 2018, 23:29 --

 

Czyli po prostu walniesz klasycznego Focha :P z powodu paru trolli. Nie każdy tutaj na forum jest przeciwko tobie, tak jak sobie to wmawiasz. Jak byś miał naprawdę wyje..e to byś olał tych klilku osobników. A się tylko nakrecasz, a ich to właśnie jara.

 

P.s Bisanga chyba chce Ci zrobić tego usheipa. Więc nic tylko jechać. Na pewno sporo osób chciałoby zobaczyć efekt.

 

Wiele razy już wszędzie pisałem że nie tylko przez tych kilku trolli, bo ja chcę wejść też w szołbiznes i chcę aby ludzie nawet nie przypuszczali że mam czy miałem jakieś problemy z włosami, że łysiałem itd... Po trzecie chcę też w przyszłości wyjechać za granicę na stałe.

Poza tym (tak na marginesie), żaden z Adminów też nie ma tutaj swojego wątku ani swoich fotek wrzuconych, tak samo wielu weteranów walki z łysieniem też nie ma tu swoich tematów ani zdjęć. A wielu forumowiczów którzy byli aktywni i mają własne wątki także przestało być aktywnymi i od dawna nie aktualizują własnych wątków, a wielu z nich nawet nie loguje się tu. Nie każdy che być też jakoś na stałe uzależnionym w pewnym sensie od forum, są też ludzie którzy podleczyli łysienie, albo/i zrobili HT i ''wrócili do życia'' mając łysienie gdzieś jak i forum, i ja może tak samo mam chęć zrobić, co nie znaczy że złośliwie czy pod wpływem jakichś trolli złośliwych skurwieli. Ponad to, i co też mówiłem już kiedyś, ja do tej pory, średnio po trzech latach znikałem bez śladu z każdego innego forum na którym byłem.

 

Ale masz racje, zastanowię się jeszcze z tym czy pokazać fotki czy nie, może specjalnie nawet pokażę aby forumowym sku*wielom gul podskakiwał i żeby trolle mogli sobie trollować ale to też zależy od tego czy w szołbiznes wejdę tutaj czy za granicą. No i to jeszcze zależy przede wszystkim od tego czy w tym oświadczeniu które będę podpisywał nie będzie czegoś takiego co obligowałoby mnie do zachowania wszelkiej tajemnicy odnośnie tego kto mi ten zabieg robił, czy tego żebym nigdzie w sieci na forach o łysieniu nie wstawiał swoich fotek i nie pisał że ten lekarz w tej klinice mi to zrobił. A przecież wielu forumowiczów (zarówno tu jak i na HLT) ciągle o tym mi mówiło że lekarz tak właśnie będzie chciał tego aby tego nie pokazywać albo/i do tego nie mówić gdzie w jakiej klinice, przez jakiego lekarza to zrobione, jeśli w ogóle mi któryś zrobi zabieg. Także wiesz, to nie tylko ode mnie będzie zależało.

 

-- 01 maja 2018, 23:43 --

 

A czy myślisz że bycie szczęśliwym zależy od HT na Długosz włosach?

 

Dokładnie właśnie od tego zależy moje szczęście i zadowolenie !!!

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że włosy dorastają? Trwa to jakiś czas ale jednak... Tak więc poświęcenie kilku miesięcy dla reszty życia chyba się kalkuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie nie wiem, jestem tak ku*wa głupi że nie wiem.

 

Pieniądze też można uzbierać na następny pałac i następnego maybacha, trwa to jakiś czas, ale jednak kupisz znowu Maybacha i postawisz czy tam kupisz następny pałac.

 

A co do włosów, to:

 

Włosy rosną średnio tylko 1 cm na miesiąc, czyli odrost u mnie trwałby jakieś 8 -10 lat. Ależ oczywiście że w moim przypadku nie warto golić łba do HT.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś czy wierzysz, to po pierwsze. Po drugie nikt mi nie będzie rozkazywał co mam pokazać a czego nie. Po trzecie, nie mam obecnie 100-u centymetrowych włosów, bo skróciłem ostatnio sporo, ale mam takie ok 70 cm długości i to jest już taka minimalna długość włosów w których się dobrze czuję.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antydhtor

Mogłbyś podrzucić mi link do jakiejś historii z zagranicznego forum, która jest podobna do Twojej jeśli chodzi o determinacje i "moc" kuracji. Wydaje, mi się że kiedyś wspominałeś o czymś takim. Jeśli masz gdzieś po ręką byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy chodzi Ci pewnie o gości którzy nie są transgenderami MTF ani nie mają raka prostaty, a leczą łysienie silnymi lekami oficjalnie stosowanymi do leczenia transgenderów MTF i mężczyzn chorych na raka prostaty, - takich osób jest dużo na świecie i na pewno sporo więcej niż nie jednemu się tu wydaje.

Jednym z przykładów jest niejaki @bridgeburn z forum HLT, który ma tam cały czas otwarty wątek i go aktualizuje.

 

Proszę link do jego wątku https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... fe.109288/ - choć jego kuracja ogółem jest chyba trochę słabsza od mojej, a przynajmniej o wiele słabsza niż moja w najbardziej hardcorowym momencie leczenia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie

a znasz może historie gdzie ktoś zrobił sobie hardcore ht ? coś jak Ty planujesz obniżanie lini np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewinęły mi się fotki takich ludzi (nieraz nawet na czacie coś tam chyba wklejałem), jednak nie mam pod ręką teraz linków.

 

Jeśli natomiast na szybko chcesz zobaczyć efekty HT polegające na przerobieniu linii V - czy M-shape na U-shape, to szukaj przykładów transgenderów MTF albo i nawet zwykłych kobiet - bo wbrew pozorom też często mają M-szejpa albo i nawet zakola poniekąd.

 

A w moim osobistym wątku jest też link do filmiku pokazowego procedurę redukcji czoła, i pacjentem nie jest w cale ani transgender MTF ani baba, tylko zwykły koleś.

 

EDIT: o masz tu ten link do pokazau techniki FR


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...