free web hit counter Skocz do zawartości
rob3tt

Problem z dermatologiem. Polecany dermatolog Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam 23 lata z 2 miesiące temu zauważyłem przerzedzenie włosów na lewym zakolu w każdym razie zrobiłem research i stwierdziłem, że puki mam włosy to chce wskoczyć na finasteryd . Poszedłem prywatnie do pani "dermatolog", która stwierdziła łysienie, ale na moją sugestię przepisania finasterydu na najbliższe 3 miesiące powiedziała, że nie może tego zrobić bo jestem młody, problem na razie nie jest duży i zaproponowała mi jakieś terapie igłami chujami i innymi drogimi sprawami. W tym momencie się trochę zdenerwowałem i powiedziałem jej, że ta wizyta jest usługą, która ma potwierdzić moją przypadłość i nie chce bulić kasy za metody, które z tego co doczytałem nie dają cudownych efektów. Powiedziałem jej, że zdaje sobie sprawę z możliwych efektów ubocznych fina, a mimo to chce spróbować zanim moja androgenówka dojdzie do takiego stanu, że fin mi może nie pomóc tak jakbym chciał.

Czy może mi ktoś polecić jakiegoś normalnego dermatologa w Krakowie, który nie będzie chciał ze mnie zedrzeć kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie dostałeś?

 

Też miałem z tym problem, więc załatwiam online. Możesz poszukać też w necie czy jest wzmianka o jakimś ogarniętym dermatologu, ale wnioskuję że to zrobiłeś. No i ewentualnie na ubłaganie/znajomości jakiegoś rodzinnego :/ No niestety chu*owo to wygląda, imo zamawianie online najrozsądniejsza opcja, bo mnie też już ku*wica by brała od tych lekarzy co kity wciskają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałe. Szukałem w necie, ale generalnie znalazłem jakieś informacje na temat dermatologów ale nie związane z łysieniem. A nie chcę znowu pójść w ciemno i wywalić kasę na wizytę. Jeżeli chodzi o finasteryd z neta to zakladam, że to średnio pewne źródło jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inhousepharmacy.vu ma dobrą renomę (ja jestem w trakcie jego sprawdzania tj. czekam na zamówienie). Przy zamawianiu generyka w zaopatrzeniu na 3 miesiące koszt terapii wychodzi praktycznie taki sam ile terapia na nezyrze w Polsce, a bez wliczania kosztów dermatologa. Tak więc moim zdaniem rozsądna opcja, liczę że wszystko będzie ok to raczej będę stałym klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...