free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Moja rada dla chcących obniżyć linię, zlikwidować zakola itd

Rekomendowane odpowiedzi

Moja rada dla wszystkich słabo łysiejących, niełysiejących, jak i też niektórych bardziej łysiejących, którzy chcą sobie obniżyć bądź/i przerobić kształt (obecnej aktualnej, czy nawet swojej naturalnej) linii czy to z większego M-szejpa na mniejszy, czy to wyprostować linię, zrobić potocznie ''NW 0'' czy nawet wykreować U-szejpa, albo i nawet do tego wysunąć krańce boczne linii do przodu, wypełnić (zlikwidować) zakola, itp. itd.

 

Róbcie swoje, róbcie sobie HT tak jak chcecie i w taki sposób w jaki chcecie, nie słuchajcie za bardzo ludzi zwłaszcza tych ''bardzo życzliwych'', najlepiej też nie zakładajcie nawet swoich wątków na forum, nie wstawiajcie fotek jeśli macie dobry stan i nie łysiejecie mocno - bo to bardzo razi tu wielu ludzi. W ogóle najlepiej też, nie angażujcie się specjalnie w forum, i nie dyskutujcie przede wszystkim o swoim problemie czy o swoich jakiś tam sprawach jak i planach co do włosów i samej kwestii HT swojego takiego j.w. przypadku, - wierzcie mi to dla Waszego zdrowia i świętego spokoju, oraz dla lepszego samopoczucia - przerabiałem to na własnym przypadku i wiem co mówię. Po prostu z wieloma tutaj, dyskusji nie ma na ten konkretny temat, a dla wielu jesteście cymbałami jeśli chcecie robić HT w przypadkach jak opisane wyżej. Będą Was mieszać z błotem na wszelkie możliwe sposoby, sugerować że macie coś z gorem i nie po kolei pod kopułą, i będą Was odsyłać do psychiatry - przy czym sugerować to ostatnie, to nie tylko będą Wam forumowicze i zarazem rodacy, ale i także sami polscy lekarze od transplantacji włosów (jak np. Dr. Andrzej Przybylski), oraz polscy konsultanci zagranicznych klinik (jak np. polski konsultant kliniki HDC pan Piotr).

 

Innymi słowy:

 

Po prostu dajcie sobie spokój z forum w takich przypadkach, tak jak ja sobie dałem z tym spokój, i nigdy nie będę relacjonował swojego HT mojego przypadku, ani nie będę robił na forum aktualizacji z leczenia farmakologicznego.

 

Dajcie sobie spokój z forum, bądźcie szczęśliwi spełniając swoje marzenie odnośnie linii, i żyjcie swoim życiem.

 

A lekarzowi który odmawia wykonania niskiej, prostej czy U-kształtnej linii, mówcie: ''Gardzisz pieniędzmi, obyś żył do końca swych dni i zdechł w nędzy, nie jesteś jedynym lekarzem od HT na tym świecie.'', oraz: ''Ty *ebany (biały - to trzeba powiedzieć koniecznie jeśli lekarz jest akurat biały) terrorysto, żeby inni terroryści cię terroryzowali i żeby nie dali ani żadnych leków gdy byłbyś chory, ani wody gdybyś zdychał z pragnienia''.

 

I pamiętajcie! Nie bójcie się mówić lekarzom w takich przypadkach, że są *ebanymi terrorystami, oraz że uprawiają dyskryminacje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Twój post jest chyba stuprocentowym tym - co chciałbym wyrazić. I fajnie ,że ktoś odważył się TUTAJ o tym powiedzieć jak toksyczne jest to forum. Jednak pozwolę wrzucić swoje zdanie również.

 

 

Ja też śledzę to forum … jest ono najbardziej cebularskie ze wszystkich polskich na jakie zaglądam.(nie tylko odnośnie łysienia- OGÓŁNIE na tle każdej tematyki )

Ja rozumiem- robiliście zabiegi w Polsce kilka lat temu gdzie temat u naszych lekarzy nie był znany i być może partaczyli robotę (nie wiem- nie interesowałem się HT wtedy) albo byliście idiotami i biedakami chcących zrobić sobie taniego STRIPa- żryjcie teraz gówno- dobrze wiedzieliście co robicie. Mało tego- najeżdżacie na polskich lekarzy którzy są DOBRZY (nie będę wymieniał o jakiego mi chodzi- miałem u niego robiony zabieg) I moje pytanie ?? Dlaczego najeżdżacie na lekarza z którym WY ani nikt od Was nie miał doczynienia ??!! MAŁO TEGO!! - nie ma tutaj żadnych postów pacjentów od tego lekarza (i chyba wiem dlaczego- ja też tutaj się nie będę z Wami dzielił swoim progresem) Ja osobiście rozmawiałem z czteroma pacjentami przez facebook/instagram- którzy są zadowoleni z zabiegów wykonanych przez niego i mi samemu ich rezultaty się podobają.

 

 

 

 

Teraz pozwolę sobie obnażyć waszą hipokryzje,

 

 

Są tutaj recenzje pacjentów którzy korzystali z zagranicznych klinik i ich efekt jest po prostu zjebany. Ale dlaczego ? "bo na pokonajlysienie.pl polecili..." a że jesteś zjebem co posłucha janusza z za klawiatury mającego NW7 dla którego to nie ma już ratunku i ma potem ból dupy o zjebany HT za granicą- to tylko TWOJA porażka. - Na chuj słuchałeś Janusza z pokonajlysienie ?

 

Dalej-widać tu często pacjentów po tureckich klinikach najczęściej PRZEORANy donor nieziemsko. Gość wrzuca zdjęcia po 6 miesiącach donora gdzie ewidentnie widać ze było robione HT i do końca zycia będzie musial nosic wlosy troszkę dluzsze pomimo tego ,że widać iż lubi krótkie włosy mieć na dole - co piszą ludzie tutaj na forum ?? "że wygląda spoko, że jest ok" w łeb się pierdolnijcie. Co? Tak trudno wam napisać ,że masz zjebany donor po turasie i tyle ? Napisać ,żeby pacjenci prosili o pobranie włosów z większego obszaru ??

 

 

Kolejna rzecz- CENA

To już jest w ogóle hitem. Pierdolicie ,że u np. Gojdzia jest drogo albo że Kieracha popierdoliło z cenami.

A kurwa sami sprzedajcie swoje golfy 3 albo xboxy po cenach z dupy bo zbieracie na HT

No i co ? TAK ! Macie rację - możecie chcieć sprzedać swojego golfa 3 za 70tys PLN... i chuj komu do tego czy ktoś to kupi czy nie prawda ?

 

 

Dalej... ilość graftów.- Odniosę się do Kieracha - bo chyba tutaj są "najlepsze" wypowiedzi.

"Bo kierach zaproponował mi 1400 graftów" na co drugi januszowy forumowicz mu odpisał ,że turasy daliby mu 3k i do tego taniej. A pomyślałeś głąbie ,że Twój przeszczep może się nie przyjąć ? Odbiegając - na realselfie jest Serb który miał 2 HT w turcji i się nie przyjęły- wynik 7 tys graftów poszło się j*bać. Bo ani po zabiegu u Cinika ani u Marala zabieg się nie przyjął- gość ma ewidentnie może jakieś genetyczne problemy albo krew chujową. Albo (przy takiej ilości graftów) one po prostu nie przetrwały tego- wyobraźcie że pobierają wam 4k graftów i jak długo te pierwsze są poza skórą zanim zostaną wszczepione.- Zmniejsza się ich survival rate. Dalej- a przeanalizowałeś jego donor ? co jest on w stanie zaoferować ? NIE! a może właśnie dlatego miał zaproponowane 1400.

 

 

Rzecz następna. HASŁO TEGO FORUM : "zapałki wbite w gówno"

 

Słuchajcie- po przeszczepie...-Krótkich włosów (2-4mm) prawdopodobnie nigdy nie bedziecie miec jezeli zalezy wam by zabieg nie był widoczny. Przy krótkich włosach nawet wasz ulubiony BHR wygląda jak zapałki w gównie. (przyznajcie to a nie wazelinujecie im dupsko-pomimo tego ze na zagranicznych forach jest kilka recenzji gdzie BHR spartaczylo zabiegi)Po jakimkolwiek HT niestety - ale jeżeli nie lubicie dłuższych włosów np ok 2cm ... to zacznijcie lubić. Bo to jedyny chyba dyskretny sposób na "ukrycie" HT. Choć krótkie włosy po HT można mieć przy użyciu kosmetyków typu włókna w sprayu np toppik. Albo pierdolnijcie sobie mikropigmentacje w donor- co za problem ?

 

To co napisał Antydhtor

Odnośnie tego co proponują niektórzy polscy lekarze- "shapy" tu się zgodzę. Wydaje mi się ,że jedyną słuszną linią włosów jest ta którą mieliśmy kilka lat temu. Jest to z całą pewnością czynnikiem który powinien być kompozycją tego co chce pacjent i co może lekarz. Też jestem zdania ,że linia włosów powinna być taka jaka WAS zadowala.

 

W kwestii zabiegów medycyny estetycznej Polska jest po prostu w jakiejs jebanej jaskinii. Jak baba sobie chce zrobic kutasa to jest ok! A jak ktos przeszczep wlosow ktory jemu sie podoba a forumowiczowi nie- to juz jest to do pocisniecia.

 

Szkoda strzepic ryja- zaluje ze poswiecilem kilka minut zeby w ogole tu cos napisac. Na post antydhtora nikt nawet nie odpisal bo albo wszyscy sa zesrani albo jako jedyny tutaj ma racje a wy - janusze tego forum nie macie argumentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolejna rzecz- CENA

To już jest w ogóle hitem. Pierdolicie ,że u np. Gojdzia jest drogo albo że Kieracha popierdoliło z cenami.

A kurwa sami sprzedajcie swoje golfy 3 albo xboxy po cenach z dupy bo zbieracie na HT

No i co ? TAK ! Macie rację - możecie chcieć sprzedać swojego golfa 3 za 70tys PLN... i chuj komu do tego czy ktoś to kupi czy nie prawda ?

 

 

Dalej... ilość graftów.- Odniosę się do Kieracha - bo chyba tutaj są "najlepsze" wypowiedzi.

"Bo kierach zaproponował mi 1400 graftów" na co drugi januszowy forumowicz mu odpisał ,że turasy daliby mu 3k i do tego taniej. A pomyślałeś głąbie ,że Twój przeszczep może się nie przyjąć ? Odbiegając - na realselfie jest Serb który miał 2 HT w turcji i się nie przyjęły- wynik 7 tys graftów poszło się j*bać. Bo ani po zabiegu u Cinika ani u Marala zabieg się nie przyjął- gość ma ewidentnie może jakieś genetyczne problemy albo krew chujową. Albo (przy takiej ilości graftów) one po prostu nie przetrwały tego- wyobraźcie że pobierają wam 4k graftów i jak długo te pierwsze są poza skórą zanim zostaną wszczepione.- Zmniejsza się ich survival rate. Dalej- a przeanalizowałeś jego donor ? co jest on w stanie zaoferować ? NIE! a może właśnie dlatego miał zaproponowane 1400..

 

Co do cen - wspomniany Gojdź kasuje tyle samo co Feriduni nie oferując przeszczepu, który by mu dorównywał chociaż w 1/100000. To nie jest drogo ?

" i chuj komu do tego czy ktoś to kupi czy nie prawda ?" i chuj komu do tego, że ja skomentuje, że jest drogo i nie warte 1% tej ceny.

 

Co do gęstości - piszesz "a realselfie jest Serb który miał 2 HT w turcji i się nie przyjęły- wynik 7 tys graftów poszło się j*bać." to teraz popatrz na milion innych zabiegów, które się ''przyjęły" i nie wygląda jak gówno. Co to w ogóle jest za argument, że polskie kliniki są dobre bo sadzą rzadko i przeszczepy się przyjmują ? Co trzeba mieć nie tak z głową, żeby coś takiego napisać ?

 

Pochwal się proszę u jakiego polskiego speca robiłeś i ile graftów na jaki obszar, tyle mi wystarczy. A potem popatrz sobie ile graftów na taki obszar wsadzają zagraniczne kliniki i jakie mają efekty. Tylko się nie załam.

Edytowane przez Gość

Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sążnisty post...Frustracja przybiera różne formy, trzeba to uszanować. To co mnie zaczyna razić na tym forum to kurwy, chuje itd, itp. Sam nieraz piszę posty z przekleństwami ale żeby 70% zdań w wypowiedzi zawierało takie kwiatki to jakies nieporozumienie. Tu raczej 16sto latkowie nie zaglądają więc słabo to wygląda. Niemoc elokwencji zawsze można jakąś sprytną "qrwą w chuj wyjebaną pierdoloną jego mać" przykryć. Gratuluję tak czy owak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo kierach zaproponował mi 1400 graftów

 

To kierach robil tylko jedno zakole ? a co z drugim ? jezeli na wiekszy obrasz poszla taka smieszna ilosc graftow to nawet nie bedzie to efekt zapalek wbitych w gowno, choc moze pokaz zdjecia i zaskocz nas efektem

 

 

na realselfie jest Serb który miał 2 HT w turcji i się nie przyjęły- wynik 7 tys graftów poszło się j*bać. Bo ani po zabiegu u Cinika ani u Marala zabieg się nie przyjął

 

 

pokaz link bo jestes goloslowny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja, jako Grazyna tego forum dopowiem swoje trzy slowa

Rezultat zalezy w bardzo duzej mierze od mozliwosci pacjenta. Wielkosc obszaru biorczego oraz stan obszaru dawczego. Chcialabym przekazac Wam troche wiedzy na ten temat, w tym celu przygotuje troche informacji, i sprobuje wytlumaczyc na czym ten caly myk polega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezultat zalezy w bardzo duzej mierze od mozliwosci pacjenta. Wielkosc obszaru biorczego oraz stan obszaru dawczego. )

 

 

Łał ja pierdole nie wiedziałem Pani Justyno na prawdę ?????????????????????

 

i sprobuje wytlumaczyc na czym ten caly myk polega

 

Pewnie, że tak proszę jak najwięcej nam takiej tajemnej wiedzy przekazywać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justyna czy naprawdę uważasz ludzi tu się udzielających za tak mało obeznanych w temacie przeszczepu włosów że trzeba mówić im takie oczywiste oczywistości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszących bzdury poza tematem, proszę nie zapominajcie, że to jest nadal mój wątek i chciałbym aby główny jego nurt był jednak zachowany.

 

 

Twój post jest chyba stuprocentowym tym - co chciałbym wyrazić.

 

Nie wiem czy aby na pewno 100% -owym, ale częściowo na pewno.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinek, tak, tak mysle, czytajac Wasze wypowiedzi. Niby to takie oczywiste a nadal porownujecie rezultaty z innymi pacjentami, obwiniajac lub wychwalajac klinike za ostateczny efekt. Wiesz, ja nie chce zaczynac wojny, ale nawet podajac Twoj przyklad...czy Dr Bisanga nie informowal Cie, ze rezultat moze nie byc zachwycajacy poniewaz mozliwosci Twojego donoru sa dosc slabe? Juz na pierwszych konsultacjach miales wywalona kawe na lawe, Twoje grafty to w wiekszosci 1 i 2ki. Ale jak ktos sie uprze, ze chce i koniec, to niech pozniej nie wylewa pomyj na lekarza.

Mam dosc agresji i nieslusznych oskarzen. Dlatego wole napisac wszystko co wiem na ten temat, by uswiadomic, ze transplantacja wlosow jest iluzja. I trzeba do tego dobrego magika, jak rowniez indywidualnego podejscia do kazdego przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Twojej osoby Justyna bo się poznaliśmy i uważam że jesteś świetnym technikiem od HT to opowiadasz bzdury... podając mój przykład sama przeczysz teoriom które głosisz. Wcale Bisanga przed pierwszym zabiegiem nie mowil ze bedzie "tak sobie" tylko " bedzie dobrze" - nie bylo Cie wtedy wiec nie zabieraj głosu w tej sprawie. Po drugie Jan wasz konsultant pokazał mi zdjęcie kolesia po zabiegu z identycznym łysieniem jak moje i powiedział że taki efekt jest spodziewany u mnie. Po kolejne znowu opowiadasz bzdury o moim donorze bo mogę Ci przesłać korespondencję z Janem z BHR który mów i że donor mam bardzo dobry itp. itd... średnia po pierwszym zabiegu wyszła 2.2 włosa na graft to wcale nie jest mało i nie jest też dużo. Kolejny absurd przywoływanie mojego przypadku w celu nieobwiniania lekarza czy techników o spartolony zabieg jest hipokryzją gdyż ten sam ja po drugim zabiegu (również w Twoim wykonaniu) efekt osiągnął bardzo zadowalający a po pierwszym (pomimo większej ilości graftow) wiadomo jak było... tak wiec jak to wytłumaczysz? Mówisz że gadamy tu glupoty: zacytuj jedno zdanie z tego forum np. w moim wykonaniu z którym się nie zgadzasz bo jest bzdura jak chodzi o przeszczep włosów. Oczywiście to zrobisz bo przecież nie uprawiasz chyba gołosłowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeszczep włosów jest iluzją to prawda, bo to nie magiczne wyczarowanie graftów, tylko przeniesienie ich z tzw. safe zone czyli donoru.

Nie od dziś wiemy Justyno z BHR, że efekt w głównej mierze a nawet 90 % zależy od tego jaki pacjent ma stan, wiadomo, że "WY" jako ekipa, czy też jako doktor chirurg przeszczepu włosów wolicie pacjentów z małymi ubytkami i maksymalnie czarnymi i gęstymi włosami, bo wtedy taki zabieg to tylko łatwa kasa i zadowoleni klienci i tutaj z tym magikiem bym nie przeszkadzał, bo zarówno wy za 50 tyś potraficie zjebać zabieg i nieodwracalnie donor jak i Turek za 9 tyś zł.

I w tą samą stronę wy potraficie uzyskać dobry efekt jak i Turek za 9 tyś zł.

 

Nie pierdolmy tu o magikach tylko prosto o predyspozycjach klienta, czemu po prostu nie napiszesz, że blondyni nie są mile widziani w klinikach i czemu tak mało jest efektów przed/po wyżej wymienionych.

 

Czekam też na marcinka w odniesieniu do tego, czy faktycznie doktor Bisanga informował go przed zabiegiem, że efekt może nie być dla niego "zachwycający" czy raczej afiszował się zdjęciami przed/po na komputerze, że będzie malina? (OK MARCINEK WYPREDZIŁEŚ MNIE, NIEAKTUALNE) Tak jak myślałem pic na wodę pani Justynka napisała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wole napisac wszystko co wiem na ten temat, by uswiadomic, ze transplantacja wlosow jest iluzja.

 

To to akurat wiedziałem już dawno, nawet zanim zacząłem wnikliwie czytać o HT byłem o tym uświadomiony że HT to tylko iluzja, i właśnie dlatego w leczeniu farmakologicznym, zastosowałem doborową mieszankę najlepszych i najbardziej skutecznych leków - aby nie tylko ewidentnie zatrzymać proces łysienia, ale i aby jak najwięcej włosów odzyskać, i być w stanie bez problemu przeszczepić sobie ''na czoło'' ok 3000 graftów kreując nową nisko poprowadzoną linię typu U-shape (linię bez żadnej recesji) dbając przy tym o wysoką gęstość na obszarze biorczym, jak i powodując możliwie minimalną ingerencję w obszar dawczy, aby osiągnąć zamierzony cel, a nie powodować przy tym większych przerzedzeń i spustoszeń w obszarze donoru.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie atakuj mnie dopoki nie wiesz jakimi kartami dysponuje. Tu nie chodzi o wciaganie w pyskowke. Widzialam dokument z konsultacji, na ktorym bylo jasne napisane, ze donor pacjenta w wiekszosci zawiera grafty 1 i 2 wlosowe. Skoro zostalo to zapisane, to nie wierze ze nie zostales o tym poinformowany przed zabiegiem. Nie wiem nic na temat Twojej korespondencji z Janem, nie wiem kto i co Ci obiecywal. Ja widze dokumentacje techniczna, z konsultacji, zabiegu, procesie pooperacyjnym.

Ja mam swoja teorie odnosnie Twojego pierwszego zabiegu, ale na pewno sie z nia nie zgodzisz, wiec nie ma co polemizowac. Wg mnie lekarz nie przewidzial, ze w tak krotkim czasie posypie sie reszta wlosow. Gdy przeszczepione wlosy urlosly, a reszta wypadla, gestosc byla niewystarczajaca. To widac po zdjeciach. Po pierwszym zabiegu wlosy z przodu masz ciemniejsze niz po bokach, co by swiadczylo ze sa to wlosy pobrane z tylu glowy. Nie chce sie nad tym rozczulac, bo nie ma to juz zadnego znaczenia. Dostales poprawke za darmo, plus dodatkowo darmowa operacje na koronie. Te 1000 graftow, ktore wg Ciebie straciles, nie zmieniloby juz praktycznie nic.

ElChapoGuzman moze i tak, ale my nie wylaczamy telefonow po wykonanym zabiegu, jak robi to Turek. Nas interesuje dalszy los pacjenta, co jak widac na przykladzie Marcinkka, jest bardzo wazne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja pytam jaka średnia wartość graft/włos jest w naszych (ludzie biali z Europy środkowej)uwarunkowaniach? Nie wchodzę z Tobą w pyskówki ale nie wymawiaj mi proszę że miałem zabieg za darmo i jeszcze koronę bo po pierwsze należało mi się to jak psu miska a po drugie na koronę właśnie potrzebuje teraz zabiegu. Pamiętam jak doktor i Jan zresztą też mówił że te włosy które miałem przed zabiegiem traktuje jakby ich praktycznie nie było i sadzi grafty jak na łysej glacy... Co miało odzwierciedlenie w gęstości po zabiegu. Popatrz na zdjęcia... zabieg naprawczy to zagęszczanie a ten pierwszy to właściwie sadzenie od zera...widać różnicę gołym okiem. Tak jak mówiłem wielokrotnie dla mnie obiektywizm przekazu jest najważniejszy i naprawdę nie mam już nic do zarzucenia BHR... było jak było a ja nie mam żadnej pewności że gdybym zabieg robił w innej klinice (ten pierwszy) to by wyszedł. Poprawiliscie i jest koniec tematu natomiast gadanie w stylu dostałeś poprawkę za darmo to morda w kubeł jest w stylu Piotra z HDC a jak skończył na tym forum to pewnie wiesz. Dokumentacja medyczna która dysponujesz to jedno a to co ja usłyszałem to drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinekk uważaj co piszesz, bo zaraz będzie CI grozić sprawą w sądzie. Smutne, że tak jak do teraz sądziłem poważna klinika musi posuwać się do takich zagrań. Co będzie następne ? Lokalizowanie użytkowników po IP i wrzucanie ulotek za wycieraczkę ? Porównywał cen nawet nie będę, ale efekty są takie same, a czasami i gorsze niż u tych znienawidzonych przez was "turków". Ludzie już nie są tacy głupi aby kupować kupę owiniętą w złoty papierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinekk, nie chce Cie w zaden sposob obrazac, po prostu Twoj styl wypowiedzi czasem zmusza mnie do wyciagniecia mylnych wnioskow. A fakt ze protensjonalny styl wypowiedzi nie swiadczy o tym, ze masz do BHR pretensje. Wiesz, sama sadzilam te kwiatki u Ciebie na glowie, wiec sa dla mnie wazne Nie wiem o co chodzi, moze Ci naslodzili przed pierwszym zabiegiem, ale dla mnie to bylo cos zle wyliczone. Oczywiscie, ze zabieg Ci sie nalezal, przeciez nie powiedzialam, ze to Twoja wina, tylko, ze zle przewidziana strategia przez doktora. Ale mniejsza w to.

Leitro87 i po co trolujesz? Ja sie tu wypowiadam jako prywatna osoba, wspomnialam cos o Tobie? Masz mi cos do zarzucenia? Nie przestrzegam regulaminu forum? Zglos do admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinając się od zaszłej tu dyskusji a nawiązując do tytułu i meritum mojego wątku, chciałem jeszcze nadmienić jedną ważną rzecz.

 

Z wieloletniej obserwacji forum pod tym względem, oraz także z własnego doświadczenia odnośnie konsultacji HT, stanowczo odradzam każdemu korzystanie z usług polskich konsultantów oraz wszelkich polskich pośredników zagranicznych klinik!

 

Nie znasz języka, to lepiej i taniej będzie w większości przypadków wynająć tłumacza i nawet sfinansować mu podróż, niż kupować usługi pośrednika. No chyba, że droga podróż za ocean, to wtedy mniej opłacalne, ale do klinik tureckich i europejskich, to tak jak mówię.

 

Co do polskich konsultantów, to trzeba zadać sobie pytanie kim właściwie jest taki konsultant ? - Otóż zazwyczaj jest to łysiejący facet, który sam kiedyś miał zabieg HT w klinice, którą reprezentuje i której konsultantem jest. A sam fakt, że jest to jednak łysiejący forumowicz i rodak Polak, sprawia, że jest zazwyczaj bardzo złośliwy, wredny, butny, jest wręcz mendą do potęgi, i nie chce aby ktoś miał lepszy stan i efekt od niego, do tego jest bezczelny i jest pieniaczem, jak np. wybitny pod tymi wszystkimi względami pan Piotr - konsultant kliniki HDC, albo po prostu zwyczajnie nienawidzi ludzi takich jak ja i moich włosowych preferencji oraz wymagań co do HT.

Zatem doradzam omijanie wszelkich polskich konsultantów i pośredników, a kontaktowanie się bezpośrednio z lekarzem, technikiem, kimkolwiek z obsługi online, tylko nie z polskimi konsultantami. A dla mężczyzn, którzy chcą jakieś niskie lub/i okrągłe linie, czy redukcję czoła, lub to i to, i którzy z racji już tylko swojej płci mogą być dyskryminowani, a nawet z góry dyskwalifikowani do takich zabiegów, zalecam omijanie wszelkich formularzy w celu konsultacji, gdyż wymagają one już na wstępie podania płci (a samo to, i bez względu na wszystko inne, może być już niestety pojebanym powodem lekarzy lub/i ''odpowiednio uświadomionych i przeszkolonych w tej kwestii'' konsultantów, aby zdyskwalifikować do zabiegu), oraz schematu łysienia (a nie każdy przecież łysieje i nie każdy tak samo , a są też niełysiejący), a także nawet w niektórych klinikach historii łysienia dziadków, a polecam kontaktować się poprzez czat LIVE - jeśli jest na stronie kliniki, lub mailowo albo telefonicznie, a nawet osobiście - jeśli ktoś może sobie na to pozwolić, i po prostu przedstawić swój przypadek i twardo zapytać czy jest jakaś dyskryminacja, nienawiść, bądź/i rasizm w tej klinice, i czy jest jakiś problem z tym związany, argumentując, że w polskich i niektórych tureckich klinikach jest i że się z tym spotkałeś. Nie bójcie ani nie wstydźcie się o to zwyczajnie pytać, ani mówić o tym istniejącym poważnym problemie w Polsce i Turcji - tak jak ja poruszyłem ten temat konsultując się już z pierwszą poważną kliniką w Stanach Zjednoczonych, i byli zdziwieni, ze takie problemy są w Polsce czy w Turcji.

Jak wszyscy wiedzą bez owijania w bawełnę, pytałem nawet o to Justyny z BHR i to nie tylko w korespondencji mailowej, bo także zwyczajnie na forum gdzieś tam w postach. Każdemu już na wstępie podczas konsultacji wale prosto z mostu i zadaję takie pytania - wyrobiłem sobie już taki standard dzięki temu forum i głównie polskim lekarzom i konsultantom.

 

A co do przyczyny moich wywodów i obecnego postępowania, to:

 

- Widać jak odnosił się do mojego przypadku Piotr - polski konsultant z HDC, jak polski lekarz od HT Dr. Przybylski z Kalisza, jak konsultant kliniki Maral'a całkiem niedawno - a tylko zapytałem go teoretycznie odnośnie swojego przypadku aby poniekąd potwierdzić swoje racje, jak turecki lekarz Koray Erdogan z kliniki Asmed - choć ten przynajmniej mimo swoich pojebanych przekonań okazał dobre chęci i cień dobrej woli polecając konkretnie Dr. Feriduniego dla mojego przypadku, a jak w klinikach w USA - różnica jest noc a dzień, czy nawet w tak podobno konserwatywnym BHR,- bo konserwatywny nie oznacza od razu, że są tam nienormalni ludzie, którzy są terrorystami i którzy uprawiają jakąś dyskryminację bądź terror.

 

Nie oceniam tutaj Jana jako konsultanta z BHR, bo go zwyczajnie nie znam i nie miałem z nim kontaktu, po prostu olałem go mając już dość innych polskich konsultantów z tego forum i uprzedzenia do polskich konsultantów oparte na doświadczeniach z historii, a napisałem do Justyny (bo do niej też można wysyłać maile w sprawie konsultacji), i to ona o wszystko pytała Dr. Bisangę i pokazywała moje fotki.

Ponad to moim zdaniem kobieta jest lepszym konsultantem, gdyż łysiejący wredny złośliwy dziad (a takimi są zazwyczaj konsultanci) zawsze będzie miał swoje jakieś obiekcje do takich osób jak ja, do niełysiejących, do wszystkich którzy chcą linię bez recesji, zawsze będzie biła z niego zawiść i nienawiść oraz niechęć do pomocy takim jak ja - a tak przynajmniej wywnioskowałem i odniosłem dokładnie takie wrażenie z dotychczasowych doświadczeń z polskimi konsultantami i polskimi lekarzami, oraz z obserwacji tego forum od dawna.

 

A przypominam, że np. taki pan Piotr z HDC nie poprosił mnie nawet o żadne zdjęcia do oszacowania, tylko napisał że Maras odmawia i tyle.

 

Wczoraj jakiś forumowicz napisał do mnie pw, bo sam chce robić sobie redukcję czoła i jakąś tam niską linię, i napisałem mu to samo co w tym poście.

Liczę na to, że komuś innemu mogą się przydać te wskazówki, i że to pomoże komuś takiemu jak ja.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...