free web hit counter Skocz do zawartości
kapsello

HT Maral

Rekomendowane odpowiedzi

Odkop sobie wątek kolegi o loginie przemox78. Myślę, że Twoja droga do jako takiej fryzury może być podobna. Tylko Ty masz dopiero 24 lata i już taki stan

 

Witam, zgadza się, ja tu widzę potrzebę przeszczepu minimum 5-10 tyś graftów. Odpowiedz sobie czy masz tyle w donorze i na ciele? Ja w wieku 38 lat miałem gęstszy donor pomimo nw 6-7 na górze.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10k... fajnie, tylko skąd kolega je weźmie? Z donoru to ją widzę max 5k... kolejne 5 z ciała to już tylko Indie i klata, nogi i sam nie wiem co jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Widać że grafty są raczej jedno i dwu - włosowe więc trudno będzie przy 5k uzyskać jaki taki efekt nawet z mikrowłóknami. Tak naprawdę to te włókna to przecież też nie panaceum na "glacę" . Nie da się chyba tego sypać wiadrami na łeb bo będzie komicznie wyglądało. Zresztą muszą mieć do czego się te mikrowłókna przyczepić a jak masz gęstość 20 graftów na cm z tego średnia 1,8 włosa na graft to raczej nawet włókna nie zrobią żadnego efektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pozwolę sobie na komentarz. Ktoś tutaj mówił już - na HT lepiej decydować się już po osiągnięciu odpowiedniego wieku, kiedy proces wymagania już wyhamowuje.

Co do chemii - jej też nie należy brać przed 27-28 rokiem życia ponieważ organizm potrzebuje DHT do rozwoju organów. Stąd trzeba próbować łagodniejszych metod.

Jako pierwszy krok ja zrobił bym badanie i ustalił jaka jest bezpośrednia przyczyna wypadania włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Pozwolę sobie na komentarz. Ktoś tutaj mówił już - na HT lepiej decydować się już po osiągnięciu odpowiedniego wieku, kiedy proces wymagania już wyhamowuje.

Co do chemii - jej też nie należy brać przed 27-28 rokiem życia ponieważ organizm potrzebuje DHT do rozwoju organów. Stąd trzeba próbować łagodniejszych metod.

Jako pierwszy krok ja zrobił bym badanie i ustalił jaka jest bezpośrednia przyczyna wypadania włosów.

 

Tak najlepiej czekać do 50 go roku życia z zabiegiem.

No absolutnie nie powinno się blokować DHT przed 28 rokiem życia, też bym zaczął stosować farmację tak w okolicach 50-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do chemii - jej też nie należy brać przed 27-28 rokiem życia ponieważ organizm potrzebuje DHT do rozwoju organów. Stąd trzeba próbować łagodniejszych metod.

 

Gadasz głupoty. Ale skoro potrzebujesz to przecież możesz nawet brać dihydrotoksynę, jak tak bardzo potrzebujesz.

 

Tak najlepiej czekać do 50 go roku życia z zabiegiem.

No absolutnie nie powinno się blokować DHT przed 28 rokiem życia, też bym zaczął stosować farmację tak w okolicach 50-ki.

 

Co najmniej 70-tki !

 

 

Stąd trzeba próbować łagodniejszych metod.

 

To stosuj te łagodniejsze metody, ino zaś nie pitol że donoru nie wystarczy aby pokryć w miarę gęsto łysy obszar, i nie płacz że musisz się czesać gąbką.

 

 

na HT lepiej decydować się już po osiągnięciu odpowiedniego wieku,

 

Jakiego ? 85 lat ?

 

 

kiedy proces wymagania już wyhamowuje.

 

Jaki proces ? I jakie wymagania ? bo chyba nie co do włosów ''te'' wymagania wyhamują, a jeśli tak myślisz to nie znasz wymagających ludzi, np. mnie.

 

 

Jako pierwszy krok ja zrobił bym badanie i ustalił jaka jest bezpośrednia przyczyna wypadania włosów.

 

I co zrobiłeś tak ? I co dalej ? Lekarze pomogą, albo czy tobie pomogli ?

 

Pewnie miałeś i nadal masz złudną nadzieję że to nie androgenówka ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...