free web hit counter Skocz do zawartości
turner

cycki na finasterydzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli miałbym do wyboru cycki czy łysa głowa to wolę to drugie.

 

Jak wiadomo cycki mogą być efektem ubocznym finasterydu. Ostrzegał mnie tu ktoś się zanim wyrosną cycki, to zaczynają boleć. Chyba mnie zaczęły boleć... delikatnie sutki.

Poza finasterydem, piłem też ziółka rzekomo estrogenne. Co ciekawe mimo to poziom testosteronu mi podskoczył. Teść wolny wyniósł mi ok. 22 przy normie 1-30, a teść całkowity prawie 600 przy normie ok. 200-900.

 

Czy znacie jakieś antidotum na te cycki? Czy poza zaprzestaniem przyjmowania finasterydu mogę zrobić coś więćej zanim bedzie za pozno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się powiększył jednostronnie po lewej stronie, jednak brałem fina/duta i wcierkę z flutamidu, jak odstawiłem wcierkę z flutamidu a dalej jadłem fina i duta po ok. 10 dniach cycek wrócił do normalnych rozmiarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się powiększył jednostronnie po lewej stronie, jednak brałem fina/duta i wcierkę z flutamidu, jak odstawiłem wcierkę z flutamidu a dalej jadłem fina i duta po ok. 10 dniach cycek wrócił do normalnych rozmiarów

 

pocieszyłeś mnie... pierdzielę, brałem prawie 6 miesięcy, włosów mam mniej i skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co setki razy zostało napisane na forum to na włosy 6 miesięcy to za mało żeby oczekiwać rezultatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...