free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Maral vs Poswal wybór

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Droga dedukcji cena/jakość zostały mi te 2 kliniki. Jakie są wasze spostrzeżenia, kogo byście wybrali ? Nie wiem dlaczego tematów Poswala jest tak mało a Marala tak dużo. Cena prawie taka sama, jedynie metody różne.

Dodam że zależy mi żeby donor wyglądał jak najmniej wyeksploatowany po przeszczepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 dolar za poniższe, tak napisał :

The price for FUHT method is $1/graft + 18% GST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Indie brzmią tak egzotycznie że mnie jest jakoś trudno to sobie wyobrazić. Skoro Poswal jest taki dobry to ok, jak nikt się nie podejmuje zabiegu to jadę. Jednak jeśli zabieg jest standardowy to lot do Indii jest raczej zbyteczny. Jeśli ktoś potrzebuje włosów z nóg, klaty, dupy czy jakiejkolwiek innej mało standardowej części ciała do przeszczepu to Indie ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że używa micro motoru więc to samo co Maral. Byłem święcie przekonany że robi full manual. No to chyba padnie na Turcję.

Jak ktoś chciałby wiedzieć to Poswal bierze 2$ za graft przy micro m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chciałby wiedzieć to Poswal bierze 2$ za graft przy micro m.

 

 

skad taka informacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niego bo właśnie z nim koresponduję. Teraz mają nawet 1$ do końca sieprnia.

 

Ponieważ mam obawy co do jakości donoru po mechanicznym fue tzn. przy użyciu micro motoru, mówię tu o potencjalnym uszkodzeniu niektórych graftów i pozostawienie tzw. white dots, zapytałem go o to i odpisał że nie używają micro motoru a rotary machine i ryzyko uszkodzenia graftów podczas ekstrakcji jest niemal zerowe. Czy micro motor i rotary machine to nie to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srata tata... Niech nazywają to jak chcą ale mechanicznie to mechanicznie a manualnie to manualnie. Już chyba wszystko na tym forum zostało powiedziane o tych dwóch technikach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poswal jest znany z małej ingerencji w donor, a nawet podobno dzięki swojej technice wkładania graftów opuchlizna jest dużo mniejsza (wątek pytania do Arwinda Poswala na tym forum).


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u Marala mialem dosyc pokazny zabieg a opuchlizna znikoma. Troche na czole i to wszystko. Widzialem osoby po mniejszej ekstrakcji i mialy leb jak baniak plus pizdy pod oczami. Takze wydaje mi sie ze to kwestia indywidualna.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec bo nie golę się tak jak np. Ty po bokach i z tylu na b. Krótko. Włosy mam tam nadal gęste, żadnego shock lossu nie było więc chyba jest ok. Będę coś krócej obcięty to wrzucę fotę ale napewno nie będzie to 3mm bardziej cos koło 1cm. Wrzucalem już z takiej długości fote w mój wątek więc możesz przejrzeć. Jedno co możesz być pewny że napewno Maral ci nie powie ze sie nie da, tylko wytarga ile sie bedzie dało.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Marala, w Listopadzie będe u Poswala będzie porównanie, ale ja już cudów u nikogo się nie spodziewam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem u Marala, w Listopadzie będe u Poswala będzie porównanie, ale ja już cudów u nikogo się nie spodziewam

Przemo kontaktowales się zapewne z poswalem, powiedz z czego będzie Ci te grafty ciągnął? Kto śledzi twoja przygodę z HT ten wie że donor masz już raczej posprzątany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem u Marala, w Listopadzie będe u Poswala będzie porównanie, ale ja już cudów u nikogo się nie spodziewam

Przemo kontaktowales się zapewne z poswalem, powiedz z czego będzie Ci te grafty ciągnął? Kto śledzi twoja przygodę z HT ten wie że donor masz już raczej posprzątany...

Z głowy raczej symbolicznie, teraz głównie szyja i klatka piersiowa.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem u Marala, w Listopadzie będe u Poswala będzie porównanie, ale ja już cudów u nikogo się nie spodziewam

 

Przemox a dlaczego teraz idziesz do Poswala a nie kontynujesz u Marala ?

Jak oceniasz jego robotę bo nie ukrywam mam dylemat do kogo pójść ?

Maral jest bardzo oszczędny w słowach i na moje obawy odnośnie micro motoru odpisał że nie rozmawia z pacjentami o kwestiach technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak słabo trochę, dobry lekarz powinien wyjaśnić i odpowiedzieć na każde pytanie, przynajmniej ja tak mam że jeżeli ktoś nie chce mi czegoś wyjaśnić nawet jak się nie znam, to czuje, że to nie jest fachowiec który jest dobry w tym co robi - ale jak zawsze to podkreślam to jest moja subiektywna opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogóle dziwne że nie ma przedstawiciela tylko osobiście odpisuje ale z tego co zauważyłem turcy są trudni do współpracy. Z koleji Dr A's pełna kultura.

 

Tak przy okazji czy rozmiar puncha 0,75 do 0,9 jest optymalny bo A's tak odpisał: 0.75-0.9mm depending upon the diameter of the hair follicle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem u Marala, w Listopadzie będe u Poswala będzie porównanie, ale ja już cudów u nikogo się nie spodziewam

 

Przemox a dlaczego teraz idziesz do Poswala a nie kontynujesz u Marala ?

Jak oceniasz jego robotę bo nie ukrywam mam dylemat do kogo pójść ?

Maral jest bardzo oszczędny w słowach i na moje obawy odnośnie micro motoru odpisał że nie rozmawia z pacjentami o kwestiach technicznych.

hmm dlaczego do Poswala a nie do Marala, hmm jestem przypadkiem któremu Maral niestety nie sprosta ponieważ nie umie pobierać i sadzić graftów BHT z ciała, a Poswal umie to robić dość dobrze i jest lepszy


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Srata tata... Niech nazywają to jak chcą ale mechanicznie to mechanicznie a manualnie to manualnie. Już chyba wszystko na tym forum zostało powiedziane o tych dwóch technikach..

 

Sorki on napisał że mają ultra-refined rotary machine cokolwiek to znaczy.

 

W tym linku jest napisane jaka jest przewaga ich metody nad innymi.

 

http://fusehair.com/differences-between-fuse-fue/

 

 

QRWA sprawdzałem loty i minimum to 19 godzin WTF !!! To szybciej na rowerze tam dojadę )))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maral niestety nie sprosta ponieważ nie umie pobierać i sadzić graftów BHT z ciała, a Poswal umie to robić dość dobrze i jest lepszy

 

Poswal jako pierwszy na świecie wykonał przeszczep BHT i powinien być w tym najlepszy - przynajmniej w teorii. Problemem jest obecnie jednak to, że osobiście już raczej nie wykonuje zabiegów, ale jego klinika na pewno posiada wykwalifikowany personel z praktyką w tym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...