free web hit counter Skocz do zawartości
zarodm

Dr Maral HT 1.09.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zakładam swój temat związany z zabiegiem u dr Marala.

Mam 26 lat, zakola mam od kiedy pamiętam, ale od 4 lat proces łysienia mocno przyspieszył. Od 1,5 roku łykam 1-1,25 mg finasterydu plus minoxidil. Minox w zasadzie nie działa na mnie lub te skutki pozytywne są minimalne w moim przypadku.

Okazało się, że mam 3 tygodnie urlopu do wykorzystania na początku września i wiele nie myśląc ustaliłem datę zabiegu.

Obawiałem się tylko czy to nie za krótki okres od zaprzestania minoxa do zabiegu, ale (co mnie nieco zaskoczyło) koordynator kliniki odpisał, że wystarczy tydzień (!) przed przestać stosować. Ja oczywiście w momencie podjęcia decyzji odłożyłem minoxa.

Wstępny szacunek to 3000-3500 graftów. Cudów się nie spodziewam.

Jak będzie? Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia

Też się wybieram niedługo.

 

Można wiedzieć gdzie rezerwowałeś bilety (może jakaś linia bez przesiadek)?

 

Pozdr.

V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tę i z powrotem 1200zł.

 

Wysłałeś maila od razu ze zdjęciami do Marala?

 

PS. Chciałbym wybrać się do Marala w grudniu chwilę przed lub po świętach. Czy ktoś chętny dołączyć, żeby było raźniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 1200 w obie strony, nie wiem co w tym dziwnego szczególnie...

Wysłałem mu maila ze zdjęciami, dostałem standardową odpowiedź, że gitara siema na pewno się nadajesz, kupuj bilet i wpadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mówię tutaj o locie bezpośrednim bo z przesiadka też były w granicach 1000 zł ale takie coś w ogóle nie wchodziło w grę, bynajmniej dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wiem, u mnie to samo, wolałem dołożyć 150 zł i bynajmniej nie bawić się w przesiadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meral to generalnie chyba jeszcze nikomu nie odmówił zabiegu. Gość się nie pierdoli tylko kasę ciągnie póki jest w modzie. W sumie każdy by tak robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze (jak już Marala wałkujemy) dlaczego u niego nie pobierają graftów z boku głowy? Podczas gdy np. w BHR pobieraja ze skroni a to przecież całkiem spory obszar dawczy. większość facetów ma w tym miejscu krótkie włosy więc nie ma obawy o to że po zabiegu będzie się wyglądać jak nieopierzony kurczak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700 na koronie... zawsze mam ochotę to policzyć zwłaszcza jak tak rzadko jest posadzone. Np. zrobić zdjęcie w mega rozdzielczości a potem zaznaczać w jakimś programie na kompie na zielono powiedzmy te zasadzone grafty i liczyć. Nie wydaje mi się żeby było tam 700. Akurat u Marala to jeden grzyb ale jak płacisz za graft a nie od roboty to już ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, myślę dokładnie tak samo. Nie wydaje mi się, żeby tam posadzili więcej niż 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Tyle dali i jak już mówiłem akurat Marala nawet jak ściemnia to kasa ta sama. Jednak w klinikach gdzie biorą za graft to na dobra sprawę nigdy nie wiesz czy ci nie rzucą do rachunku np. 300 gr. 300x3€ i obiad masz w cenie zabiegu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącznie 3600 graftów. Stosunkowo dużo jak na jeden zabieg. Może Maral podszedł do tematu na dwa etapy. Max na przód a korona symbolicznie i ewentualnie przy kolejnym zabiegu dorzucić tam więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię czy to mało czy dużo i jaki plan miał Maral tylko czy ta ilość jaka jest na głowie kolegi to rzeczywiście liczba graftów jaką Maral podał na papierze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...