free web hit counter Skocz do zawartości
JustynaBHR

Podstawy kwalifikacji do leczenia chirurgicznego

Rekomendowane odpowiedzi

Fin to cukierek w porownaniu do tego co Indianin bierze. Zalezy od przypadku,ale przewaznie fin jest okay na kilka lat jezeli jeszcze z dobrym stanem i bez znacznej miniaturyzacji sie zacznie go stosowac i z czasem fin traci na skutecznosci,trzeba zamieniac na duta badz dodawac do niego cos zew typu flutamid,ru z saba,cb itp itd


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może nastąpić upregulacja receptorów czyli stają się czulsze na DHT Tak to jest, łysemu zawsze wiatr w oczy i uj* nie powiem gdzie.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko pozniej co nie ktorzy plakali na forach ze nie maja skad pobrac graftow na uzupelnienie ubytkow

 

Wiem doskonale o tym, ja jednak płakał nie będę z tego powodu NIGDY i nigdzie. Poza tym uważam że nie mieli prawa płakać gdyż za pewne znali sytuacje, oraz zostali o wszystkim dobrze poinformowani przez lekarza, o tym że łysienie może postąpić, że może wówczas zabraknąć graftów itd... (bo każdy lekarz, w każdej klinice, ględzi o tym nachalnie milion razy do znudzenia, w przypadku pacjentów płci męskiej). Byli wszystkiego świadomi oraz w pełni władz umysłowych, a ponad to sami dobrowolnie wyrazili chęci do takiego zabiegu oraz sami podpisywali zgody na zabieg taki, bez żadnego przymusu ze strony klinki. Także jakikolwiek ''płacz'' i lament, oraz jakiekolwiek oczernianie kliniki pod tym względem, ze strony takich ludzi, jest nieuzasadnione, oraz bardzo bezczelne, perfidne i wyjątkowo nie fair.

 

Anty zrob te 110-120 dla siebie. Jestes wyjatkiem,ktory taka ma taktyke. Na pewno sie da to 100-110 ,ale to jeden na milion chce taka taktyke obrac,bo malo kto jest na takich lekach jak Ty i liczy sie,ze predzej czy pozniej stan sie pogorszy i kolejne,kolejne ht i grafty beda potrzebne do uzupelnienia ubytkow.

 

Chętnie zrobię, ino żeby lekarz tylko zrobił taką max gęstość jak robi kobietom i osobom ts-mtf. Wiem że jestem wyjątkiem, ale to nie powód żeby lekarze mnie dyskryminowali oraz dyskwalifikowali do takiego zabiegu, skoro jest on możliwy i osobiście nie widzę żadnych przeciwwskazań. Tak da się zrobić 100 i nawet może więcej na cm2, tylko żeby tak właśnie zrobili, tak samo jak robią w przypadku kobiet i osób transgenderycznych MTF. I żeby to, że jestem płci męskiej nie było powodem, że lekarze od HT traktować mnie będą jakoś ''śmieciowo'' czy ''odpadowo'', i będą mnie oszukiwać na każdym kroku, co do gęstości i możliwości, bo takie odnoszę cały czas wrażenie, że tak się właśnie dzieje.

Fakt mało takich jak ja ale to nie ma nic do rzeczy. I wbrew pozorom ja też się z tym liczę że łysienie może postąpić, jednak mam też plan awaryjny o którym nieraz mówiłem, i w moim przypadku grafty są mega potrzebne na przodzie właśnie i to najgęściej jak się da, - to jest kluczowe za równo w sytuacji obecnej aby mnie zadowolić, jak i kluczowe do tego aby móc w pełni zrealizować plan awaryjny jakby kiedykolwiek zaistniała taka potrzeba, choć wypluwam ten ostatni człon tego zdania, i oby nigdy nie było takiej potrzeby korzystać z planu awaryjnego. A do uzupełnienia drobnych ubytków powstałych w wyniku delikatnego postąpienia łysienia to graftów mi na pewno wystarczy nawet mimo tego że wyciągnę z donoru 2,5 -3 kgr czy nawet deczko więcej.

 

Zawsze może nastąpić upregulacja receptorów czyli stają się czulsze na DHT Tak to jest, łysemu zawsze wiatr w oczy i uj* nie powiem gdzie.

 

Zgadza się, ale i na to są sposoby. Fakt, łysiejącemu, a już przede wszystkim mężczyźnie, to zawsze wiatr w oczy wieje, lekarze sprawiają problemy, i jeszcze zamiast pomóc, to kłody pod nogi rzucają - przynajmniej w kwestii zrobienia niskiej linii oraz porządnej naturalnej gęstości. Często mówią i robią wszystko żeby doku*wić człowieka, - choć nie wszyscy bo są też normalni niezłośliwi lekarze.

 

Jesli Twoj przypadek to tylko obnizenie linii i jej ksztalt jak ponizej, to zaden problem. Pod warunkiem oczywiscie, ze lysienie nie obejmuje przodu i korony na raz. Wtedy obnizenie linii do takiego poziomu a pozostawienie reszty lysej daloby dziwny efekt

 

Proszę wybaczyć, ale tutaj muszę jeszcze dopisać co do tego, choć jestem w pełni usatysfakcjonowany z Pani odpowiedzi.

 

Ja wiem że dałoby to w pewnym odczuciu dziwny efekt, ale tak jak mówię, u mnie łysienia nie ma i nie będzie, a nawet jeśliby było i postąpiło to rozmawialiśmy już kiedyś nt mojego planu awaryjnego, zakładającego mimo wszystko zrobienie i tak niskiej linii w juszejpie z wybitna gęstością, oraz użycie systemu tuż za nią, i w przypadku takim taka właśnie duża ilość mocnych dobrze zakotwiczonych zdrowych włosów na frontowym obszarze dodatkowo wspomagałaby utrzymanie systemu oraz jego zabezpieczenie w razie gdyby się odkleił poluzował i miał odpaść. Dr. Bisanga podobno zna takie rozwiązania i wie dobrze o co chodzi.

 

Ponad to:

 

Widziałem przypadek faceta który miał dobre NW 5 z progresem na 6, i jakoś lekarze zrobili mu cały przód zostawiając resztę łysą, i chodził tak może ze dwa lata zanim zrobił drugie HT na koronę. I jakoś nie było mowy o tym że to dziwny efekt. Nie pamiętam w jakiej klinice to było, ale może znajdę ten przypadek. Poza tym jeśli kobiety łysieją w Ludwigu jak i w Norwood'zie, a robią sobie obniżenie linii oraz juszejpa lub/i dogęszczenie przerzedzonego czy nawet dość łysawego lub nawet łysego obszaru, to tez jakoś lekarze żadnych problemów nie robią i nie mówią że to dziwne jest czy że jakoś dziwnie wygląda.

 

Po co to wszystko piszę...? - Bo jest Pani technikiem czyli człowiekiem z kliniki, a chcę żeby ludzie z klinik wiedzieli o tym jakie mam zdanie o tym wszystkim, co myślę, i jakie nastawienie mam, bo podobno moje zdanie jest jakieś odrębne, odmienne czy unikatowe... a innymi słowy; mam w tym własny interes jeśli o HT chodzi, i nic więcej, nie chcę tu nikogo z forumowiczów na siłę przekonywać do swoich racji czy strategii HT, i tego też oczekuje w drugą stronę od nich, jak i od samych lekarzy, i ludzi z klinik jak Pani.

 

Edit: Poprawka błędów interpunkcyjnych, spacje, przecinki itd...+ dopisanie jednego zdania w pierwszej odpowiedzi.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytania:

 

1 Czy zdarzało się kiedyś, kiedykolwiek i w jakimkolwiek przypadku, że część graftów ze stripa poszła na straty, bo np. okazało się że za dużo było pobrane stripem w stosunku do tego co było potrzeba na niewielki obszar do pokrycia ?

 

2 Czy lekarze z BHR podzielają, opinię panującą od dawna że metodą FUE można uzyskać większą maksymalną gęstość niż metodą Strip, czy to raczej bez różnicy w obecnych czasach (np. lepsze narzędzia czy nawet te same narzędzia co przy FUE do wyciągania graftów ze Stripa/inna metoda wyciągania graftów ze Stripa) ?

 

3 Strip a redukcja czoła.

Czy możliwe jest zrobienie HT Stripa po uprzednio przeprowadzonej redukcji czoła (oczywiście nie mówię że od razu zabieg po zabiegu, tylko Strip po jakimś tam czasie od zabiegu redukcji czoła) czy jednak te dwie metody na obniżenie linii definitywnie wykluczają się wzajemnie, albo czy jest to możliwe ale redukcja czoła jest jakimś znacznym przeciwwskazaniem do tego aby później zrobić normalnego Stripa ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antydhtor

 

Jezeli ze stripa jest wiecej graftow niz potrzeba, co rzadko sie zdarza, ale sie zdarza - to dorabiamy dziurki i dogeszczamy. My mamy wzbogacic pacjenta we wlosy a nie zubozyc

Grafty z FUE sa ciensze, bo zawieraja mniej tkanki. Dlatego pewnie ta opinia o gestosci. Z drugiej strony grafty ze stripa sa mocniejsze i ciezej je uszkodzic. Najwieksze gestosci widzialam jednak po stripie, wbrew danej teorii.

Nie do konca rozumiem pytanie. Mozna zawsze zrobic stripa po redukcji czola, zeby zagescic dalszy obszar. Natomiast nie poleca sie obnizania linii po raz kolejny, poniewaz na linie ida same jedynki. Jezeli dodamy kolejne rzedy jedynek, zeby obnizyc jeszcze bardziej linie, wyjdzie z 6-7 rzedow jedynek, co da bardzo nieladny efekt.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...