free web hit counter Skocz do zawartości
pepsi180411

łysienie a może nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam problem i wydaje mi się ze zaczynam łysieć mam 32 lata systematycznie co 2 tygodnie ścinam włosy maszynką górę na 9mm a boki na 6mm , zauważyłem że z jednej strony głowy zaczyna pojawiać mi się placek kompletnie nie wiem co z tym zrobić możecie pomóc doradzić czy to początki łysienia czy jakaś choroba zaznaczę że jestem zdrowym mężczyzną i naturalnie mam kręcone włosy w załączniku dołączam zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę najpierw do dermatologa chociaż nie wiem czy ma to sens ale myślę że warto spróbować, bo bardzo przerzedziły mi się włosy od zeszłego roku tylko nie wiem czy to może być łysienie czy jakaś choroba kompletnie się nie orientuje w temacie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dermatolog ma mniejsze kompetencje w tym zakresie. Chyba, że trafisz na jakiegoś ogarniętego w co wątpienie. Samemu w Krakowie w tej dziedzinie nie udało mi się znaleźć żadnego. Trycholog sam cudów nie zdziała, no ale z racji, że się tym zajmuje to wiedzę ma większą.

 

W moim przypadku to wyglądało tak, że na wstępnej wizycie trycholog dokładnie mi pooglądała skórę głowy przy pomocy mikro kamery (https://trychologiakosmetyczna.pl/2016/ ... ory-glowy/). Następnie zleciła mi wykonanie dodatkowych badań krwi. Jak otrzymałem wyniki badań to wróciłem na konsultacje i wtedy zleciła mi leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem w mojej okolicy nie ma trychologa znalazłem dermatologa - medycyna estetyczna, mam nadzieje że nie będą mnie leczyć na chorobę której nie mam bo już miałem taką przygodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trycholodzy to łasi na hajs pseudospecjaliści którzy dopilnują, abyś zrobił u nich mega zajebiście drogi zabieg który w 80% przypadków daje jedno - NIC

Ja bym się już nie rozczulał i szedł do derma tylko po dutasteryd + loxon na początek ale ja się już przestałem w tańcu erdolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zabieg nie musi się zgadzać, ja pisałem o samych konsultacjach i analizie badań krwi. Ty mu proponujesz te leki, a co jeśli to nie jest łysienie androgenowe? Potrafisz to stwierdzić na podstawie samych zdjęć i po opisie OPa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dermatolog ma mniejsze kompetencje w tym zakresie.

 

HAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAAAAA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAA HAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAAAAA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAA HAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAAAAA HAHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAAAAA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAA

 

tak, akwizytor ma większe kompetencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko samoleczenie pod kierunkiem ElChapo i Antydhtora. Nasi medysy odpowiednio dobiorą leki i wkrótce będziesz cieszył się bujnym owłosieniem. Dla klientów premium możliwość wyleczenia bielactwa.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko samoleczenie pod kierunkiem ElChapo i Antydhtora. Nasi medysy odpowiednio dobiorą leki i wkrótce będziesz cieszył się bujnym owłosieniem. Dla klientów premium możliwość wyleczenia bielactwa.

 

Ja wyleczyłem zaawansowany trądzik do końcowego stanu pupci niemowlaka samoleczeniem w rok i samozałatwianiem recept, natomiast są ludzie których dermatolodzy leczą benzacne, tormentiolem i innymi gównami latami przez co ich stan psychiczny zamiast się poprawiać to się pogarsza.

Dermatolodzy w 90 % to największe szuje i głąby. Specjaliści którzy są pomóc też są, ale to jest niższa niższość.

 

Z tego co wiem dermatolodzy z wykształcenia mają dostęp do tych samych artykułów edukacyjnych co ja, no chyba, że to są nadludzie i mają tajemną wiedzę z kosmosu, ale po ich praktykach lekarskich stwierdziłbym raczej, że mają tajemną wiedzę ale tylko korposługusów wypisujących określone leki o nikłej skuteczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety kojarzy mi się trycholog z lekarzem typu dermatolog, przepisze 5 różnych preparatów, a nóż coś zadziała, bez względu na to jakie to będzie miało skutki uboczne i konsekwencje w przyszłości. Napisałem tutaj żeby wiedzieć mniej więcej czego się spodziewać, bo i tak mam wrażenie że powiedzą mi ze to łysienie androgenowe , zrobią badania na odczepnego i i tak przepiszą to co wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...